Οδηγός προμηθειών OEM/ODM 2026 για βιντεοπροβολέα MMO gaming: input lag, ANSI lumens, UST laser phosphor, MOQ και τιμολόγηση χονδρικής.

Δημοσιεύτηκε στις: Μαρ 31, 2026 - 99 Προβολές

Πώς να επιλέξετε βιντεοπροβολέα για MMO gaming το 2026: οδηγός B2B προμηθειών

Πώς να επιλέξετε βιντεοπροβολέα για MMO gaming το 2026

Ένα raid σβήστηκε στην πύλη του boss. Σαράντα teammates γράφουν "?" στο chat. Σκύβετε μπροστά, κοιτάζοντας μέσα από τα μάτια σας μια οθόνη 27 ιντσών, προσπαθώντας να διαβάσετε ταυτόχρονα τα εικονίδια buffs και τα παράθυρα συνομιλίας ενώ αποφεύγετε ένα μηχανισμό one-shot. Αυτό το bottleneck εξαφανίζεται τη στιγμή που ένα σωστά ρυθμισμένο the unit αντικαθιστά την κύρια οθόνη σας, και το 2026 είναι η πρώτη χρονιά που το hardware συμβαδίζει ουσιαστικά με τις απαιτήσεις των massively multiplayer τίτλων. Παρακάτω, η ομάδα μηχανικών της DataMax καθοδηγεί τους procurement managers, τους OEM buyers και τους enthusiast PC builders μέσα από τα ακριβή specs, throw ratios και τεχνολογίες panel που ξεχωρίζουν έναν λειτουργικό βιντεοπροβολέα MMO gaming από μια απογοήτευση μεγέθους τοίχου. Στο τέλος του Pass 1, θα γνωρίζετε ποιες τρεις μετρήσεις μετράνε περισσότερο, ποιες τάσεις panel του 2026 να αποφύγετε, και πώς να συντάξετε ένα RFQ έτοιμο για προσφορά.

Με μια ματιά

  • Ένας βιντεοπροβολέας για MMO gaming πρέπει να φτάνει σε εγγενή ρυθμό ανανέωσης 120 Hz, input latency 8,3 ms ή χαμηλότερη, και τουλάχιστον 2500 ANSI lumens για να παραμένει ευανάγνωστος σε χώρους με μεικτό φωτισμό.
  • Τα μοντέλα ultra-short throw (UST) laser phosphor κάτω από 0,25:1 κυριαρχούν πλέον στις shortlist του 2026, επειδή εξαλείφουν τις παρεμβολές σκιάς από ανυψωμένα πληκτρολόγια και mouse pads.
  • Τα chips 0,65-inch DMD της Texas Instruments παραμένουν το OEM default για βιντεοπροβολείς 4K UHD MMO gaming, ενώ τα chips 0,47-inch θυσιάζουν εμφανή ευκρίνεια σε οθόνες 100 ιντσών και άνω.
  • Οι ομάδες προμηθειών B2B που αξιολογούν setups χονδρικής MMO gaming projector θα πρέπει να απαιτούν τεκμηρίωση ISO 9001, μέγιστο χρόνο παράδοσης 12 εβδομάδες και Incoterms 2020 FOB Shenzhen.
  • Η χονδρική τιμολόγηση προβολέων από εργοστάσια OEM της Shenzhen το 2026 κυμαίνεται από 249 $ για μονάδες 1080p LED έως 1.820 $ για flagship 4K UST laser phosphor, με MOQ 500 μονάδες.

Γιατί οι περισσότεροι προβολείς αποτυγχάνουν στα MMO gaming workloads

Υπνοδωμάτιο gaming με βιντεοπροβολέα υψηλής ανανέωσης και RGB φωτισμό

Ένας τυπικός βιντεοπροβολέας home theater είναι σχεδιασμένος για κινηματογραφική αναπαραγωγή 24 fps, όχι για τη δράση 60-120 fps των World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Lost Ark ή Elder Scrolls Online. Η διαφορά είναι μετρήσιμη. Input lag πάνω από 50 ms κάνει τα rotations που βασίζονται στο timing να φαίνονται αργά· μια απόκριση 16 ms φαίνεται native. Όταν αξιολογούμε αυτόν τον προβολέα στο Shenzhen QA lab μας, μετράμε την end-to-end καθυστέρηση από την είσοδο HDMI 2.1 έως την εκπομπή φωτονίων, όχι μόνο τη βαθμολογία GTG του panel. Σύμφωνα με τη μεθοδολογία benchmarking input lag του RTINGS.com, η δοκιμή βιομηχανικού standard πρέπει να γίνεται στις λειτουργίες εικόνας "Game" ή "Fast" με όλα τα post-processing απενεργοποιημένα, που είναι η μόνη ρύθμιση που αντανακλά το ανταγωνιστικό MMO gaming.

Τα τρία specs που πραγματικά μετράνε

Πρώτον, input latency. Οτιδήποτε πάνω από 33 ms (δύο frames στα 60 Hz) σπάει τη μυϊκή μνήμη. Το sweet spot για έναν σοβαρό βιντεοπροβολέα για MMO gaming το 2026 είναι 8-16 ms σε 4K 60 Hz, με αποκλειστικές λειτουργίες "Turbo" ή "Low Latency Game" επαληθευμένες με ανεξάρτητη μέτρηση, όχι από ένα marketing φύλλο. Δεύτερον, απόδοση ANSI lumen. Συνιστούμε κατώτατο όριο 2500 ANSI lumens για αποκλειστικά gaming δωμάτια και 3500+ ANSI lumens για σαλόνια με ambient φως. Τρίτον, λόγος αντίθεσης. Ένα native 3000:1 είναι το ελάχιστο· οτιδήποτε κάτω από αυτό μετατρέπει τα ability bars, τα εικονίδια debuff και το κείμενο του chat σε μη αναγνώσιμο χάλι πάνω σε σκοτεινά raid περιβάλλοντα.

Επιλογές panel τεχνολογίας για το 2026

Τρεις τεχνολογίες απεικόνισης διεκδικούν το MMO gaming projector dollar το 2026. Το single-chip 4K UHD DLP με το 0,65-inch DMD της Texas Instruments παραμένει ο OEM volume leader, επειδή συνδυάζει διευθυνσιοδοτούμενη ανάλυση 3840 x 2160 με επιτεύξιμη καθυστέρηση κάτω των 15 ms όταν συνδυάζεται με ποιοτικό scaler. Τα σχέδια 3LCD της Epson προσφέρουν ανώτερη φωτεινότητα χρωμάτων, αλλά συνήθως χάνουν 5-10 ms στην αλυσίδα απόκρισης LCD. Οι μηχανές laser phosphor έχουν ουσιαστικά αντικαταστήσει τις λάμπες UHP στην κατηγορία 2500+ ANSI, προσφέροντας διάρκεια ζωής 20.000-30.000 ωρών έναντι του κύκλου αντικατάστασης λάμπας 3.000-5.000 ωρών. Για OEM buyers που χτίζουν μια χονδρική γκάμα SKU MMO gaming projector, συνιστούμε τυποποίηση σε laser phosphor + DLP για τα tiers 1080p και 4K UHD.

Throw ratio και γεωμετρία οθόνης

Μια εικόνα 100 ιντσών στα 2,5 μέτρα είναι ο ελάχιστος χρηστικός καμβάς για να διαβάζονται chat παράθυρα, addon panels και damage meters MMO χωρίς κίνηση κεφαλιού. Οι standard throw προβολείς (1,2:1 έως 1,5:1) απαιτούν τοποθέτηση σε οροφή ή coffee table και εισάγουν προβλήματα σκιάς όταν οι παίκτες σκύβουν μπροστά για να διαβάσουν τον minimap. Οι ultra-short throw προβολείς σε 0,19:1 έως 0,25:1 τοποθετούνται 30-50 cm από τον τοίχο και εξαλείφουν εντελώς τις σκιές. Για ομάδες προμηθειών που προμηθεύονται τον προβολέα σε σενάρια πυκνού κοιτώνα, LAN café γραφείου ή studio apartment, το UST είναι η προεπιλεγμένη σύσταση για το 2026. Οι B2B buyers θα πρέπει να σημειώσουν ότι οι UST οπτικές μηχανές φέρουν premium 15-25% BOM έναντι ισοδύναμων μονάδων standard throw.

Showroom DataMax OEM/ODM βιντεοπροβολέα για MMO gaming με μονάδα ultra-short throw 4K laser phosphor στα 120 Hz

Τα πρότυπα ρυθμού ανανέωσης ανανεώνονται

Το HDMI 2.1 έχει επιτέλους φτάσει σε όγκο στις mainboards προβολέων. Ένα 2026 SKU θα πρέπει να υποστηρίζει εγγενώς 4K σε 120 Hz, με 1080p σε 240 Hz ως bonus επίπεδο. Οτιδήποτε διαφημίζει "4K 120 Hz compatible" χωρίς να προσδιορίζει εγγενή υποστήριξη panel κάνει interpolation από panel 60 Hz, πράγμα που προσθέτει latency και artifacts. Σύμφωνα με την προδιαγραφή HDMI 2.1 από τον HDMI Licensing Administrator, απαιτείται πλήρες bandwidth 48 Gbps για uncompressed 4K 120 Hz 4:4:4, το οποίο το εργοστάσιό μας επαληθεύει σε κάθε παρτίδα αποστολής χρησιμοποιώντας γεννήτρια σήματος Murideo Six-G.

Στιγμιότυπο προμηθειών B2B

Για ομάδες προμηθειών B2B που αξιολογούν ένα βιντεοπροβολέα για MMO gaming private-label πρόγραμμα, το στάνταρ MOQ μας είναι 500 μονάδες ανά SKU, ο χρόνος παράδοσης είναι 10-12 εβδομάδες από PO έως FOB Shenzhen, και κάθε μονάδα αποστέλλεται με πιστοποιήσεις CE, FCC, RoHS και προαιρετικά Energy Star. Οι OEM buyers μπορούν να ζητήσουν custom housing, branded λογότυπα εκκίνησης και προ-ρυθμισμένο firmware game-mode χωρίς πρόσθετη χρέωση tooling πάνω από 1.000 μονάδες. Η DataMax έχει αποστείλει πάνω από 2,4 εκατομμύρια μονάδες προβολέων από το 2014, και περίπου 18% του OEM όγκου μας για το 2025 έφερε firmware βελτιστοποιημένο για gaming για τα κανάλια λιανικής Βορείου Αμερικής και ΕΕ.

Input lag, χρονισμός frames και το MMO perception budget

Όταν μετράμε end-to-end input lag στο μοντέλο στο Shenzhen QA lab μας, καταγράφουμε τέσσερις διακριτούς παράγοντες καθυστέρησης: η συσκευή πηγής (πληκτρολόγιο, ποντίκι ή controller) αναφέρει σε 1-8 ms, η ουρά frame της GPU κρατά 8-16 ms στα 60 fps, το scaler/SoC στην πλακέτα του προβολέα προσθέτει 4-50 ms ανάλογα με τη λειτουργία επεξεργασίας, και η ίδια η απόκριση του panel παίρνει 2-8 ms για DLP ή 8-16 ms για 3LCD. Ο αριθμός "input lag" που δημοσιεύεται σε μια σελίδα προϊόντος αναφέρεται σχεδόν πάντα μόνο στο scaler του προβολέα συν το panel — που σημαίνει ότι ένα spec sheet που ισχυρίζεται "15 ms input lag" μπορεί να δώσει αισθητή καθυστέρηση 35 ms στον παίκτη όταν προστεθούν 60 Hz GPU και τυπικό ποντίκι. Για setup βιντεοπροβολέα MMO gaming που στοχεύει ανταγωνιστικό raid παιχνίδι, οι μηχανικοί μας θεωρούν οτιδήποτε πάνω από 40 ms συνολικής αντιληπτής καθυστέρησης μη αποδεκτό· κάτω των 25 ms προτιμάται.

Firmware Game Mode και bypass routing

Κάθε βιντεοπροβολέας για MMO gaming που κάνουμε OEM για retail buyers αποστέλλεται με αποκλειστικό Game Mode που παρακάμπτει το dynamic contrast, το edge enhancement και το frame interpolation. Η ενεργοποίηση αυτών των λειτουργιών μπορεί να φουσκώσει την καθυστέρηση κατά 15-30 ms ακόμα και σε low-latency DLP μηχανή. Εκθέτουμε επίσης μια διαδρομή εισόδου "PC bypass" ή "Pure Signal" που απενεργοποιεί το CEC handshaking και την επαναδιαπραγμάτευση EDID σε κάθε hot-plug. Για wholesale buyers που συναρμολογούν ένα πακέτο setup MMO gaming projector, συνιστούμε την προ-ρύθμιση του Game Mode ως εργοστασιακό default και το κλείδωμα του OSD για να αποτραπεί το ενδεχόμενο οι retail πελάτες να ενεργοποιήσουν κατά λάθος το motion smoothing.

Χρονισμός frame πέρα από τον αριθμό τίτλου

Ο ρυθμός ανανέωσης και το input lag είναι ξεχωριστές μεταβλητές, και οι δύο πρέπει να πιστοποιηθούν. Ένας προβολέας 240 Hz που προσθέτει 30 ms processing lag θα φαίνεται πιο αργός από έναν προβολέα 120 Hz στα 18 ms. Σύμφωνα με τη μεθοδολογία δοκιμών input lag του RTINGS.com, η πιο ακριβής μέτρηση πεδίου χρησιμοποιεί έναν μετρητή καθυστέρησης Leo Bodnar σε 1080p 60 Hz με Game Mode ενεργοποιημένο. Οι OEM buyers μας λαμβάνουν per-unit αναφορά καθυστέρησης τυπωμένη στην ετικέτα του χαρτοκιβωτίου όταν παραγγέλνουν το προαιρετικό επίπεδο "Competitive SKU", με τη μετρούμενη καθυστέρηση να κυμαίνεται συνήθως μεταξύ 12,4 ms και 19,8 ms σε ολόκληρη τη γκάμα 4K UHD 120 Hz DLP.

Χρώμα, αντίθεση και το MMO visual stack

Το MMO gaming βασίζεται σε μεγάλο βαθμό σε χρωματικά κωδικοποιημένα εικονίδια debuff, party health bars, minimap terrain και κείμενο chat — τα περισσότερα από τα οποία κάθονται σε σκοτεινά ή χαμηλού κορεσμού backgrounds. Η μονάδα που πιέζει 95% Rec.709 αλλά μόνο 1.000:1 native contrast θα συνθλίψει αυτά τα διακριτικά γκρι σε ομοιόμορφο μαύρο. Για το retail ημερολόγιο 2026, το κατώτατο όριο αντίθεσης που συνιστούμε για ένα setup MMO gaming projector είναι 3.000:1 native on/off, με 10.000:1 dynamic ως αποδεκτό tier-down. Η ANSI contrast (η ταυτόχρονη μέτρηση σκακιέρας) είναι πιο αντιπροσωπευτική των πραγματικών raid σκηνών και πρέπει να πέφτει πάνω από 500:1 σε ένα ποιοτικό UST ή standard-throw DLP.

Στόχοι φωτεινότητας ανά τύπο δωματίου

Σενάριο δωματίουΕλάχιστα ANSI LumensΣυνιστώμενα ANSI LumensGain οθόνης
Αποκλειστικό σκοτεινό δωμάτιο1.5002.5001,0 ματ λευκή
Σαλόνι με ελεγχόμενα στόρια2.2003.2001,0-1,3
Φωτεινός κοιτώνας ή κοινό γραφείο3.0004.500+1,3-1,5 ALR
LAN café με φωτισμό οροφής4.0006.000+1,5 ALR ή υψηλότερο

Ένας βιντεοπροβολέας για MMO gaming που δεν αποδίδει σε φωτεινότητα στον χώρο στόχο αναγκάζει τους παίκτες να ανεβάσουν το gamma και να συνθλίψουν τη λεπτομέρεια του μαύρου — καθιστώντας τα ίδια τα εικονίδια debuff που πρέπει να διαβάσουν αόρατα. Για B2B buyers που τοποθετούν παραγγελία για το κανάλι λιανικής της ΕΕ, ο κατάλογός μας για το Q2 2026 προσφέρει παραλλαγές 2.800, 3.600 και 4.500 ANSI στο chassis laser phosphor DLP, η καθεμία ρυθμιζόμενη σε βήματα των 200 lumen σε επίπεδο firmware για αγοραστές που χρειάζονται ένα private-label brightness point.

HDR, tone mapping και SDR πραγματικότητα

Το native HDR σε προβολέα παραμένει συμβιβασμός, επειδή η μέγιστη φωτεινότητα σπάνια ξεπερνά το 1.000-nit reference που θέτει το πρότυπο ITU-R BT.2100 HDR. Για ένα setup βιντεοπροβολέα MMO gaming, έχουμε διαπιστώσει ότι το tone-mapped HDR-to-SDR φαίνεται χειρότερο από ένα σωστά master-αρισμένο SDR σήμα στο 80% των MMO τίτλων. Η σύστασή μας: ρυθμίστε τη συσκευή πηγής να εξάγει SDR Rec.709 και αφήστε τον προβολέα να εφαρμόσει το δικό του tone map. Οι OEM buyers μπορούν να ζητήσουν custom game-mode gamma curve βαθμονομημένο στα χρωματικά προεπιλεγμένα World of Warcraft, Final Fantasy XIV και Lost Ark, διαθέσιμο στο όριο MOQ 1.000 μονάδων.

Πάγκος βαθμονόμησης χρώματος DataMax αυτού του προβολέα με επαλήθευση gamut Rec.709 σε ανιχνευτή οθόνης Konica Minolta CA-410

Ήχος, δικτύωση και το ερώτημα του ήσυχου δωματίου

Οι ανεμιστήρες των προβολέων τρέχουν ζεστοί, και ένα noise floor 34 dB είναι αρκετά δυνατό για να καλύψει τα positional audio cues σε ένα MMO raid. Μετράμε το chassis του βιντεοπροβολέα μας για MMO gaming στα 28 dB σε λειτουργία Eco και 31 dB σε πλήρη ισχύ λάμπας στις μονάδες laser phosphor. Για σενάρια κοιτώνα και διαμερίσματος όπου ο προβολέας κάθεται 1-2 μέτρα από τον παίκτη, κάθε decibel μετράει. Η ασύρματη συνδεσιμότητα είναι εξίσου κρίσιμη: το Wi-Fi 6 με αποκλειστικό κανάλι backhaul 5 GHz επιτρέπει στον προβολέα να διαχειρίζεται τη δρομολόγηση φωνητικής συνομιλίας χωρίς να χάνει frames στο pipeline εμφάνισης.

Πραγματικότητα ενσωματωμένων ηχείων

Τα ηχεία 8W ή 10W που συνοδεύουν τους περισσότερους retail προβολείς δεν μπορούν να αναπαράγουν ήχο κάτω των 100 Hz, πράγμα που αφαιρεί ένα σημαντικό κομμάτι του MMO sound design. Για wholesale buyers που δέχονται ένα πακέτο setup MMO gaming projector, συνιστούμε να συνδυάσουν τον προβολέα με ένα εξωτερικό soundbar 2.1 ή USB headset ως προεπιλεγμένο cross-sell, και να προσφέρουν HDMI ARC passthrough ως επιλογή stocked διαμόρφωσης.

Στιγμιότυπο προμηθειών για SKU δικτύωσης

Οι OEM buyers που χτίζουν έναν βιντεοπροβολέα με δυνατότητα Wi-Fi θα πρέπει να προϋπολογίσουν 6-8 επιπλέον εβδομάδες για περιφερειακή ασύρματη πιστοποίηση (FCC για Βόρεια Αμερική, CE-RED για ΕΕ, SRRC για Κίνα, MIC για Ιαπωνία). Το εργοστάσιό μας πιστοποιεί εκ των προτέρων τη dual-band μονάδα Wi-Fi 6 έναντι και των τεσσάρων καθεστώτων στο όριο MOQ 1.000 μονάδων, πράγμα που συμπιέζει τον χρόνο time-to-shelf για retail buyers και διατηρεί το landed cost προβλέψιμο. Κάθε δικτυωμένη μονάδα που αποστέλλουμε λαμβάνει επίσης δυνατότητα over-the-air ενημέρωσης firmware, ώστε οι βελτιώσεις του Game Mode να μπορούν να ωθηθούν στο πεδίο χωρίς recall.

Πώς να επιλέξετε βιντεοπροβολέα για MMO gaming: λίστα ελέγχου προμηθειών

Η επιλογή του σωστού βιντεοπροβολέα για MMO gaming εξαρτάται από το ταίριασμα του προφίλ δωματίου, του στόχου latency και της στρατηγικής καναλιού. Για ομάδες προμηθειών B2B που αξιολογούν SKU για το retail παράθυρο 2026, το παρακάτω decision tree συντομεύει τον κύκλο RFQ από εβδομάδες σε ημέρες. Συνιστούμε σε κάθε αγοραστή να ξεκινήσει με τρεις μετρήσεις: φωτεινότητα δωματίου σε lux, απόσταση ρίψης στον τοίχο οθόνης και διαγώνιο στόχο οθόνης. Από αυτούς τους τρεις αριθμούς, η σωστή κατηγορία φωτεινότητας (2.800 / 3.600 / 4.500 ANSI), το throw ratio (1,2:1 short throw ή 0,23:1 ultra-short throw) και ο τύπος panel (DLP laser phosphor έναντι LCD UHP) ακολουθούν λογικά. Οι OEM sales engineers μας εκτελούν αυτόν τον υπολογισμό εντός 48 ωρών από τη λήψη του buyer brief, και μοιραζόμαστε το προκύπτον BOM με τον αιτούντα διανομέα πριν ζητηθεί οποιαδήποτε προκαταβολή.

Χονδρικό MOQ, χρόνος παράδοσης και πολιτική δειγμάτων

Για OEM buyers που τοποθετούν παραγγελία βιντεοπροβολέα για MMO gaming μέσω του απευθείας καναλιού εργοστασίου DataMax, το στάνταρ MOQ ανέρχεται σε 500 μονάδες ανά παραλλαγή color box, με όριο MOQ 1.000 μονάδων που ανοίγει customization firmware συμπεριλαμβανομένων branded λογοτύπων εκκίνησης, custom game-mode gamma curves και private-label γλωσσών OSD. Ο χρόνος παράδοσης από PO έως ex-works είναι 12 εβδομάδες για το chassis laser phosphor DLP και 16 εβδομάδες για τις παραλλαγές LCD UHP, συν 4-6 εβδομάδες για θαλάσσια μεταφορά σε λιμάνια ΕΕ ή Βόρειας Αμερικής. Η πολιτική δειγμάτων είναι απλή: αποστέλλουμε ένα μεμονωμένο engineering sample εντός 5 εργάσιμων ημερών από γραπτό αίτημα δείγματος, χρεώνεται στο κόστος και πιστώνεται έναντι του πρώτου production PO. Για να ξεκινήσετε ένα αίτημα δείγματος ή χονδρική συζήτηση, επικοινωνήστε με το OEM sales desk μας στο request a custom quote. Ένα τυπικό ταξίδι αγοραστή για ένα πρόγραμμα βιντεοπροβολέα για MMO gaming μοιάζει με:

  • Ημέρα 0: Ο αγοραστής υποβάλλει RFQ με target specs και αγορά στόχο
  • Ημέρα 2: Η DataMax επιστρέφει matched BOM, επίπεδο MOQ και FOB προσφορά
  • Ημέρα 7: Αποστέλλεται engineering sample για αξιολόγηση αγοραστή
  • Ημέρα 30: Ο αγοραστής εγκρίνει, γίνεται προκαταβολή, προγραμματίζεται η παραγωγή
  • Ημέρα 90: Η πρώτη παρτίδα παραγωγής φτάνει στην αποθήκη του αγοραστή

Οι αναγνώστες B2C που ερευνούν τον καλύτερο βιντεοπροβολέα για MMO gaming 2026 μπορούν να κάνουν shortlist με τις ίδιες τρεις μετρήσεις και να αγνοήσουν εντελώς τη στήλη MOQ. Είτε έτσι είτε αλλιώς, η μεθοδολογία room-first αφαιρεί τη guesswork.

Μια σύντομη κάρτα αναφοράς

Επόμενα βήματα για τον κύκλο αγορών σας το 2026

Ο καλύτερος βιντεοπροβολέας για MMO gaming 2026 είναι αυτός που ταιριάζει με το πραγματικό σας δωμάτιο, όχι ο leader του spec sheet. Αφιερώστε 30 λεπτά μετρώντας τα lux στον τοίχο της οθόνης πριν περιηγηθείτε στα SKU, και η υπόλοιπη απόφαση ακολουθεί. Περιηγηθείτε στην πλήρη γκάμα home theater projector lineup για να δείτε τις τρέχουσες επιλογές chassis και τα επίπεδα OEM υπηρεσιών.

Συνδυάστε την επιλογή hardware του βιντεοπροβολέα σας για MMO gaming με τα σωστά αξεσουάρ — οθόνη ALR, soundbar 2.1 και ένα καλώδιο HDMI 2.1 χαμηλής καθυστέρησης — και έχετε ένα πλήρες κιτ έτοιμο για ράφια λιανικής ή ένα private-label πρόγραμμα. Για χονδρική τιμολόγηση, προγραμματισμό δειγμάτων ή custom game-mode tuning, απευθυνθείτε απευθείας στην OEM ομάδα μας στο request a custom quote ή εξερευνήστε τον ευρύτερο κατάλογο DataMax OEM services.

Το καλάθι σας
Η εμπειρία σας σε αυτόν τον ιστότοπο θα βελτιωθεί αν επιτρέψετε τα cookies Πολιτική για τα cookies