Közzététel ideje: okt. 13, 2025 - 76 Megtekintések
Múzeumi galéria projektor: interaktív művészeti installációk
A múzeumi projektor galéria vásárlói keskeny egyensúlyt tartanak a látogatói elköteleződés és a hosszú távú üzemeltetési költségek között, különösen 90–120 naponta váltakozó ideiglenes kiállítások kurátori munkája során. A nem megfelelő megjelenítőrendszer kimosódhat a felülvilágítók beeső fényében, napi lámpacserét kényszeríthet ki, vagy videó-artefaktumokat hagyhat a vásznakon, amelyeket a látogatók órákon belül lefényképeznek és közzétesznek a közösségi médiában. A DataMax OEM/ODM csapata 2018 óta több mint 40 kulturális intézménynek szállított dedikált galériai megjelenítőegységeket, és a beszerzési kérdések, amelyeket minden héten kapunk, meglepően egységesek: hogyan egyensúlyozzuk az ANSI lumen kimenetet a hőteljesítménnyel szemben, hogyan tartsuk stabilan a 3-chip lézeres fényforrást egy klímatartott vitrinben, és hogyan szerezzünk be 12 hetes átfutási idejű egységeket anélkül, hogy tőkét zárolnánk olyan készletbe, amely esetleg nem hozza a következő kurátori ciklust. Ez az útmutató konkrét specifikációs alaptervet, beszerzésre kész összehasonlító táblázatot, valamint a múzeumi AV integrátorok által ténylegesen megkövetelt tanúsítványok checklistáját nyújtja.
Amikor értékeltük lery vásárlói keskeny egyensúlyt tartanak a látogatói elköteleződés és a hosszú távú üzemeltetési költségek között, különösen 90–120 naponta váltakozó ideiglenes kiállítások kurátori munkája során. A nem megfelelő megjelenítőrendszer kimosódhat a felülvilágítók beeső fényében, napi lámpacserét kényszeríthet ki, vagy videó-artefaktumokat hagyhat a vásznakon, amelyeket a látogatók órákon belül lefényképeznek és közzétesznek a közösségi médiában. A DataMax OEM/ODM csapata 2018 óta több mint 40 kulturális intézménynek szállított dedikált galériai megjelenítőegységeket, és a beszerzési kérdések, amelyeket minden héten kapunk, meglepően egységesek: hogyan egyensúlyozzuk az ANSI lumen kimenetet a hőteljesítménnyel szemben, hogyan tartsuk stabilan a 3-chip lézeres fényforrást egy klímatartott vitrinben, és hogyan szerezzünk be 12 hetes átfutási idejű egységeket anélkül, hogy tőkét zárolnánk olyan készletbe, amely esetleg nem hozza a következő kurátori ciklust. Ez az útmutató konkrét specifikációs alaptervet, beszerzésre kész összehasonlító táblázatot, valamint a múzeumi AV integrátorok által ténylegesen megkövetelt tanúsítványok checklistáját nyújtja.
A múzeumi projektor galéria specifikációi, amelyeket a beszerzési csapatoknak először rögzíteniük kell
Áttekintés
- Ez a projektor telepítés jellemzően 4000–6000 ANSI lumen teljesítményt, 20000+ órás élettartamú lézer-foszfor vagy RGB lézeres fényforrást, valamint tömített optikai egységet igényel, hogy a por és a galériai szálló részecskék ne jussanak be a DMD vagy LCD panelekbe.
- Az ultra-rövid és rövid vetítési arányú, 0,5:1 alatti objektívek ma már alapfelszereltségnek számítanak olyan kiállítási vetítéseknél, ahol a látogatók árnyékolása és a padlófelület ugyanolyan fontos, mint a képméret.
- A B2B beszerzési csapatoknak kérniük kell az ANSI/ISO 21118 szerinti lumen-jelentést, az IEC 62471 kékfény-besorolást, valamint legalább 5 éves OEM garanciát a fényforrásra.
- A DataMax 50 egységes minimális rendelési mennyiséget, lézer-foszfor megjelenítő testreszabást és 12 hetes szállítási határidőt támogat azon OEM vásárlók számára, akik több helyszínes kiállítási vetítési bevezetéseket értékelnek.
- Az otthonukban vagy kis stúdióban állandó galériai megjelenítőt építő B2C olvasók számára ugyanaz a specifikációs alapérték érvényes, de az ár-érték arány édes pontja egy 4500 lumenes lézeres projektor 1800 és 3200 dollár közötti kiskereskedelmi áron.
a projektor fényereje és fényforrás-szabványai
A múzeumi projektor galéria fényerejének költségvetése az ANSI/ISO 21118:2020 szabványban meghatározott ANSI lumen méréssel kezdődik, amely a 9 pontos fénysűrűség-mintavételi módszert standardizálja, és ez határozza meg a projektor névleges kimenetét – nem pedig sok márka által hirdetett felfújt csúcs-lumen értéket. Galériai megjelenítési munkákhoz egy elsötétített, vezérelt megvilágítású teremben a 4000–6000 ANSI lumen a munkatartomány; vegyes médiájú művészeti installációkhoz, ahol környezeti nappali fény szűrődik be a felülvilágító ablakokon, a 7000–10000 ANSI lumen tartja olvashatóan a kiállítási vetítést anélkül, hogy a kurátornak sötétítő függönyöket kellene telepítenie, amelyek veszélyeztetnék az épület architektúráját. A fényforrás ugyanolyan fontos, mint a lumenérték. A lézer-foszfor megjelenítő moduljaink kék lézerdióda-sorral hajtott sárga foszforkereket tartalmaznak, olyan spektrális kimenettel, amely a 20000 órás jelet követően is megőrzi kezdeti fényerejének 80 százalékát, szemben a fémhalogén lámpával, amely 4000 óránál 50 százalék alá esik, és kiállítás közbeni cserét kényszerít ki, amelyet strukturálisan nehéz összehangolni.
Egy múzeumi projektor galéria beszerzési dokumentum jellemzően három nem egyeztethető specifikációs sorral nyílik, és a többi anyagjegyzék-döntés mindezekből fakad. Mérnöki csapatunk ezeket kezeli minden, kurátornak vagy AV integrátornak kiadott árajánlatunk teherhordó oszlopaiként. Kihagyásuk az első kiállítási cikluson belüli helyszíni meghibásodásokat von maga után, és láttunk olyan intézményeket, amelyek 18 hónapon belül teljes flottát cseréltek, mert az eredeti specifikációs lap a lumen kimenetet marketing számként kezelte, nem mért ANSI értékként.
A múzeumi projektor galéria objektív-vetítési arány és optikai rugalmasság
Az SKU objektív specifikáció a vetítési arányon múlik, vagyis az objektív és a vetítőfelület távolságán, osztva a képátló szélességével. Egyetlen vászonra vagy 3 méteres falszakaszra történő kiállítási vetítéshez egy 0,25:1–0,35:1 vetítési arányú ultra-rövid vetítésű objektív lehetővé teszi, hogy a projektor 60–90 centiméterre legyen a felülettől, és kiküszöböli a látogatók árnyékolásának problémáját, amely a régebbi hosszú vetítésű galériákat sújtotta. Egy 5 méteres falhoz egy kortárs teremben egy 0,6:1–0,8:1 rövid vetítésű objektív a látogatói útvonalon kívül tartja az egységet, miközben fókuszált képet biztosít. Az objektíveltolás az optikai háromszög harmadik lába: a plusz/mínusz 25 százalékos függőleges és vízszintes eltolás lehetővé teszi a telepítő számára, hogy korrigálja a nem középre szerelt pozíciókat trapézkorrekció nélkül, amely egyébként összenyomná a téglalap alakú műalkotások geometriáját vagy torzítaná egy szobrászati installáció perspektíváját.
Ebben az értékelési sorozatban lery fényerejének költségvetése az ANSI/ISO 21118:2020 szabványban meghatározott ANSI lumen méréssel kezdődik, amely a 9 pontos fénysűrűség-mintavételi módszert standardizálja, és ez határozza meg a projektor névleges kimenetét – nem pedig sok márka által hirdetett felfújt csúcs-lumen értéket. Galériai megjelenítési munkákhoz egy elsötétített, vezérelt megvilágítású teremben a 4000–6000 ANSI lumen a munkatartomány; vegyes médiájú művészeti installációkhoz, ahol környezeti nappali fény szűrődik be a felülvilágító ablakokon, a 7000–10000 ANSI lumen tartja olvashatóan a kiállítási vetítést anélkül, hogy a kurátornak sötétítő függönyöket kellene telepítenie, amelyek veszélyeztetnék az épület architektúráját. A fényforrás ugyanolyan fontos, mint a lumenérték. A lézer-foszfor megjelenítő moduljaink kék lézerdióda-sorral hajtott sárga foszforkereket tartalmaznak, olyan spektrális kimenettel, amely a 20000 órás jelet követően is megőrzi kezdeti fényerejének 80 százalékát, szemben a fémhalogén lámpával, amely 4000 óránál 50 százalék alá esik, és kiállítás közbeni cserét kényszerít ki, amelyet strukturálisan nehéz összehangolni.
A múzeumi projektor galéria tanúsítványai és beszerzési megfelelősége
A legtöbb, kisebb intézményekben még ma is működő 350 wattos fémhalogén lámpa cseréje darabonként körülbelül 180 dollárba kerül, és egy forgalmas galériai megjelenítő, amely napi 14 órát üzemel, évente vetítési csatornánként három-négy lámpát éget el. Egy 5000 lumenes lézeres projektor galéria rendszer a lámpa-csere költségsort az első három éven belül megtéríti, majd strukturálisan védetté válik az ismétlődő költséggörbével szemben.
Egy Statista AV beszerzési jelentés szerint az átlagos amerikai kulturális intézmény 6,2 évente cseréli elsődleges vetítési flottáját, és ezen cserék 71 százalékát a fényforrás élettartamának vége, nem pedig a panel meghibásodása okozza. Ez az egyetlen statisztika a legerősebb kereskedelmi érvünk, amelyet egy múzeumi projektor galéria beszerzési tisztviselőnek mutatunk be, amikor a lézer-foszfor megjelenítőt mérlegeli egy olcsóbb fémhalogén árajánlattal szemben.
A múzeumi projektor galéria vezérlőszoftvere és hálózati architektúrája
Az sku objektív specifikáció a vetítési arányon múlik, vagyis az objektív és a vetítőfelület távolságán, osztva a képátló szélességével. Egyetlen vászonra vagy 3 méteres falszakaszra történő kiállítási vetítéshez egy 0,25:1–0,35:1 vetítési arányú ultra-rövid vetítésű objektív lehetővé teszi, hogy a projektor 60–90 centiméterre legyen a felülettől, és kiküszöböli a látogatók árnyékolásának problémáját, amely a régebbi hosszú vetítésű galériákat sújtotta. Egy 5 méteres falhoz egy kortárs teremben egy 0,6:1–0,8:1 rövid vetítésű objektív a látogatói útvonalon kívül tartja az egységet, miközben fókuszált képet biztosít. Az objektíveltolás az optikai háromszög harmadik lába: a plusz/mínusz 25 százalékos függőleges és vízszintes eltolás lehetővé teszi a telepítő számára, hogy korrigálja a nem középre szerelt pozíciókat trapézkorrekció nélkül, amely egyébként összenyomná a téglalap alakú műalkotások geometriáját vagy torzítaná egy szobrászati installáció perspektíváját.
Amikor értékeltük lery vásárlóinak objektíveltolási tartomány specifikációt kell kérniük az árajánlaton, nem marketing brosúrát. Mi az optikai blokkban mért mechanikai eltolási tartományt adjuk meg, a kép magasságának és szélességének százalékában kifejezve. OEM házunk támogatja a VESA-rögzíthető objektív-kocsit, cserélhető objektív-kazettákat, valamint motoros zoom-fókusz szerelvényt, amely integrálódik a galériai megjelenítő vezérlőtermek 80 százalékában már telepített Crestron és AMX vezérlési protokollokkal.
Kiberbiztonság és hálózati izoláció
B2B beszerzési csapatok lery hálózati szegmensének soha nem szabad VLAN-t megosztania a nyilvános Wi-Fi-vel vagy az értékesítési terminálokkal. A projektorflotta magas értékű médiatartalmak ütemezett lejátszását kezeli, és egy kompromittált egység a kiállítás időtartamára jogosulatlan tartalom megjelenítésére kényszeríthető. Javasolunk egy dedikált AV VLAN-t 802.1X hitelesítéssel, aláírt firmware-frissítési csatornákkal és alapértelmezetten tiltó tűzfalpolitikával. Minden ház egyedi eszköztanúsítvánnyal rendelkezik, amelyet a gyárban égettek be, így a hálózati rendszergazda sorozatszám szerint készíthet fehérlistát, nem pedig MAC-cím szerint, amely könnyen hamisítható. A beszerzési dokumentumnak tartalmaznia kell ugyanazt a dokumentációs csomagot, amelyet bármely AV integrátor kérne kereskedelmi bevezetéshez. A CE-EMC és FCC Part 15 tanúsítványok fedik a beltéri galériai megjelenítési telepítések elektromágneses megfelelőségét. Az IEC 62471 a lézer-foszfor megjelenítő kimenetének kékfény-veszélyességét osztályozza, és a legtöbb európai kurátor, akivel dolgozunk, 2-es vagy alacsonyabb csoportba sorolást kér, mielőtt az egységet a látogatói útvonal 3 méteres körzetében elhelyezhetné. A RoHS és REACH megfelelőség az anyagjegyzéket az EU anyagküszöbértékein belül tartja, és egy 5 éves fényforrás-garancia, valamint egy 3 éves alkatrész-garancia az optikai egységre az a minimális időtartam, amelyet OEM szerződéseink meghatároznak. Az átfutási idő a standard SKU esetében a vásárlási megrendeléstől számítva 12 hét, egyedi színű galériai megjelenítő ház esetén pedig 16 hét.
Múzeumi projektor galéria összehasonlító táblázat OEM beszerzéshez
Az összehasonlító táblázat a négy leggyakoribb lézer-foszfor megjelenítő házat tömöríti, amelyeket galériai megjelenítési projektekbe szállítunk, így a beszerzési tisztviselő anélkül hasonlíthatja össze őket egy kiállítási vetítési specifikációval, hogy adatlapok között lapozgatna.
Egy Statista AV beszerzési jelentés szerint az átlagos amerikai kulturális intézmény 6,2 évente cseréli elsődleges vetítési flottáját, és ezen cserék 71 százalékát a fényforrás élettartamának vége, nem pedig a panel meghibásodása okozza. Ez az egyetlen statisztika a legerősebb kereskedelmi érvünk, amelyet egy múzeumi projektor galéria beszerzési tisztviselőnek mutatunk be, amikor a lézer-foszfor megjelenítőt mérlegeli egy olcsóbb fémhalogén árajánlattal szemben.
Egy 4500 ANSI lumenes vagy annál nagyobb teljesítményt igénylő múzeumi projektor galéria tender esetén a DM-L4K-4500G a munka SKU; egy kisebb zászlóshajó művészeti installációhoz, ahol a kurátor vékonyabb mennyezeti rögzítési profilt szeretne, a DM-WUXGA-3500G az anyagjegyzék költségét mintegy 18 százalékkal csökkenti. Az ezen összehasonlító táblázatban szereplő minden házat legalább három kereskedelmi galériába szállítottuk az elmúlt 18 hónapban, és a helyszíni meghibásodási arány 0,4 százalék a teljes lézer-foszfor megjelenítő vonalon.
Az összehasonlító táblázat olvasása
Az egység telepítése csak annyira megbízható, mint a projektor mögötti vezérlési réteg. A legtöbb modern galériai megjelenítő rendszer központi médiaszervert használ, amely 4K UHD tartalmat továbbít HDBaseT vagy optikai kábelen keresztül minden projektorhoz, majd visszacsatolással RS-232, TCP/IP vagy Crestron NVX AV-over-IP struktúrán keresztül. Jellemzően egy elsődleges vezérlőprocesszort telepítünk meleg tartalékkal, a galéria nyitvatartási idejéhez kötött ütemezett lejátszási listákkal, valamint egy naplózó réteggel, amely 60 másodpercenként írja a lámpaórákat, hőmérsékleti adatokat és ventilátor-fordulatszámot egy CSV fájlba. Ez a napló táplálja a kurátor havi karbantartási jelentését, és lehetővé teszi a beszerzési csapat számára, hogy a lézer-foszfor megjelenítő cseréjének időablakát valós adatokkal, nem pedig gyártói ígéretekkel tervezze meg.
Ebben a beszerzési sorozatban a galéria vásárlóinak nyílt API-t és közzétett parancskészletet kell kérniük a vásárlási megrendelés aláírása előtt. A zárt protokollok a galériát egyetlen integrátorhoz kötik a következő évtizedre, ami 18–24 százalékkal növeli az élettartam-szolgáltatási költséget egy AVIXA iparági benchmark szerint a vezérlőrendszer-zárakról. OEM vezérlőkártyánk dokumentált REST API-t tesz elérhetővé, támogatja a PJLink Class 1 és Class 2 szabványokat, valamint Python illesztőprogramot szállít, amelyet bármely házon belüli AV technikus délután el tud olvasni. A kiállítási vetítési bevezetéseket értékelő B2B beszerzési csapatok számára ez a nyitottság jelenti a különbséget egy 10 éves szolgáltatási szerződés és egy 3 éves tőkebefektetési frissítési ciklus között. Ebben az értékelési sorozatban: Galéria szolgáltatási szerződések és életciklus-gazdaságtan
Az SKU szolgáltatási szerződést közzétett lámpaóra-költség alapján kell árazni, nem átlátszatlan éves díj alapján. A lézer-foszfor megjelenítő házak 20 000–30 000 órás fényforrás-élettartam-besorolással rendelkeznek, és az üzemeltetési költséget 0,42 cent/óra értékben mérjük a DM-L4K-4500G és 0,51 cent/óra értékben a DM-L4K-6000G esetében, beleértve a 220 voltos elektromos fogyasztást. A szűrőtisztítás 2000 óránként és a színkalibrálási ellenőrzés 5000 óránként a két rutinfeladat, amelyet szervizhálózatunk kezel, és mindkettő a galária zárt napjára ütemezhető a látogatói zavarás elkerülése érdekében.
Minden múzeumi projektor galéria hálózati szegmensnek soha nem szabad VLAN-t megosztania a nyilvános Wi-Fi-vel vagy az értékesítési terminálokkal. A projektorflotta magas értékű médiatartalmak ütemezett lejátszását kezeli, és egy kompromittált egység a kiállítás időtartamára jogosulatlan tartalom megjelenítésére kényszeríthető. Javasolunk egy dedikált AV VLAN-t 802.1X hitelesítéssel, aláírt firmware-frissítési csatornákkal és alapértelmezetten tiltó tűzfalpolitikával. Minden ház egyedi eszköztanúsítvánnyal rendelkezik, amelyet a gyárban égettek be, így a hálózati rendszergazda sorozatszám szerint készíthet fehérlistát, nem pedig MAC-cím szerint, amely könnyen hamisítható.
ez a projektor vásárlóinak azt is meg kell erősíteniük, hogy a firmware-frissítési útvonal kriptográfiailag aláírt, és a bootloader elutasítja az aláíratlan képfájlokat. OEM vonalunk RSA-2048 aláírást ellenőriz minden firmware-blob-on a villantás előtt, és a helyreállítási partíció visszatér az utolsó ismert jó képfájlhoz, ha az elsődleges rendszerbetöltés kétszer is sikertelen. Ez ugyanaz a hozzáállás, amelyet a pénzügyi szolgáltatások digitális jelzőhálózata használ, és ez az a hozzáállás, amelyet minden művészeti installációs projektornál el szeretnénk érni a gyártósoron.
Hogyan válasszuk ki a megfelelő múzeumi galéria projektor partnert

A disztribútor szempontjából lery beszerzési döntés ritkán szól egyetlen specifikációs lapról. A szállítói mélységről, a gyári audit átláthatóságáról és arról a képességről szól, hogy egységes házszínt tudunk szállítani egy több helyszínes bevezetés során. Amikor leülünk a kiállítási vetítési bevezetéseket értékelő B2B beszerzési tisztviselőkkel, a beszélgetés szinte mindig négy kereskedelmi ellenőrzési ponthoz tér vissza: minimális rendelési mennyiség, átfutási idő, minta-szabályzat és az értékesítés utáni szolgáltatási időablak. Ha ez a négy pont rendben van, a műszaki összehasonlítás egyszerűvé válik.
Beszerzési checklist B2B vásárlók számára
Az OEM vásárlók és galéria integrátorok számára, akik szállítókat shortlistáznak, a vásárlási megrendelés kiadása előtt a következő értékelési mátrixot javasoljuk:
Minden összehasonlító táblázat a négy leggyakoribb lézer-foszfor megjelenítő házat tömöríti, amelyeket galériai megjelenítési projektekbe szállítunk, így a beszerzési tisztviselő anélkül hasonlíthatja össze őket egy kiállítási vetítési specifikációval, hogy adatlapok között lapozgatna.
| Modell | Felbontás | Fényerő | Vetítési arány tartomány | Objektíveltolás | MOQ | Átfutási idő |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DM-L4K-4500G | 3840 x 2160 | 4500 ANSI lumen | 0.25:1 – 1.50:1 | V +/- 25%, H +/- 25% | 50 egység | 12 hét |
| DM-L4K-6000G | 3840 x 2160 | 6000 ANSI lumen | 0.30:1 – 1.80:1 | V +/- 30%, H +/- 30% | 30 egység | 14 hét |
| DM-WUXGA-5000G | 1920 x 1200 | 5000 ANSI lumen | 0.60:1 – 2.20:1 | V +/- 20%, H +/- 20% | 100 egység | 10 hét |
| DM-WUXGA-3500G | 1920 x 1200 | 3500 ANSI lumen | 0.80:1 – 2.50:1 | V +/- 15%, H +/- 15% | 200 egység | 8 hét |
Egy 4500 ANSI lumenes vagy annál nagyobb teljesítményt igénylő múzeumi projektor galéria tender esetén a DM-L4K-4500G a munka SKU; egy kisebb zászlóshajó művészeti installációhoz, ahol a kurátor vékonyabb mennyezeti rögzítési profilt szeretne, a DM-WUXGA-3500G az anyagjegyzék költségét mintegy 18 százalékkal csökkenti. Az ezen összehasonlító táblázatban szereplő minden házat legalább három kereskedelmi galériába szállítottuk az elmúlt 18 hónapban, és a helyszíni meghibásodási arány 0,4 százalék a teljes lézer-foszfor megjelenítő vonalon.
Gyakran Ismételt Kérdések
Milyen lumen kimenetre van szüksége egy múzeumi galéria projektorának egy alacsony megvilágítású kiállítási teremben?
Amikor értékeltük lery vezérelt megvilágítású, 50–150 lux környezeti fényszintű kiállítási teremben, 3–5 méteres képméret mellett jellemzően 4500–6000 ANSI lumenre van szükség. A DM-L4K-4500G 4500 ANSI lumennel a legtöbb egyszobás galériai megjelenítési beállítást lefedi, míg a DM-L4K-6000G a világosabb csarnokok és előcsarnokok művészeti installációs zónáit kezeli, ahol a kósza fényt nehezebb kontrollálni.
Mennyi ideig tart egy lézer-foszfor megjelenítő fényforrás egy múzeumi projektor galériában?
Minden vetítési arány tartomány oszlop a legfontosabb adat egy kiállítási vetítési helyszíni felmérésnél. Egy 4 méteres belmagasságú rövid helyiség 0,25:1 ultra-rövid vetítésű objektív-kazettát igényel, míg egy 9 méteres belmagasságú dupla belmagasságú csarnokhoz 1,5:1–1,8:1 hosszú vetítésű zoom szükséges, hogy a projektor ketrece a látogatók elérhetőségén kívül maradjon. Az objektíveltolás százaléka megmutatja a telepítőnek, hogy a kép mennyit mozdulhat el geometriai torzítás nélkül, ami akkor fontos, ha az egyetlen rögzítési pont 40 centiméterrel el van tolva a műalkotás középvonalától. A MOQ és az átfutási idő együtt határozzák meg a beszerzés ritmusát: az a projektor tender, amelyik a pénzügyi éven belüli szállítást igényli, a DM-WUXGA-5000G-t válassza 10 hetes átfutással a DM-L4K-6000G 14 hetes átfutása helyett.
Mi a jótállási struktúra egy kiállítási vetítési OEM rendelésnél?
Minden múzeumi projektor galéria OEM rendeléshez 3 éves standard jótállás jár a házra és 5 éves jótállás az optikai egységre, amennyiben a vásárlás időpontjában szolgáltatási szerződést is kötnek. Az 5 éves szolgáltatási csomaggal rendelkező B2B ügyfelek továbbá 48 órás csereegység-szállítást, prioritás firmware-támogatást és egy ingyenes szín-újrakalibrálást kapnak évente a szerződés időtartamára.
A DataMax testre szabhatja a ház színét egy galériai megjelenítési bevezetéshez?
A B2B beszerzési csapatoknak gyakran figyelembe kell venniük, hogy egy több helyszínes bevezetés során egy cél SKU bemutató egységet kell rendelniük, és 72 órás áztatási tesztet kell futtatniuk a tényleges galériában, mielőtt leadnák a nagy tételű PO-t. Ez az áztatási teszt olyan termikus problémákat, színeltolódásokat és vezérlési protokoll-eltéréseket tár fel, amelyeket egy adatlap nem tud előre jelezni, és az elmúlt két pénzügyi évben múzeumi projektor galéria ügyfeleinknél átlagosan 9 százalékos helyszíni szolgáltatási költségmegtakarítást eredményezett.
Milyen MOQ vonatkozik egy első alkalommal vásárló múzeumi galéria projektor vásárlóra?
Egy első alkalommal vásárló múzeumi projektor galéria vásárló 50 egységes minimális rendelési mennyiséggel indíthat standard SKU esetén. A bemutató egységek egyedileg, a standard OEM festési áron kerülnek szállításra, és a bemutató egység ára teljes mértékben visszatérítendő, amennyiben a minta szállításától számított 90 napon belül 200 vagy több egységre szóló vásárlási megrendelést adnak le.
Végső tanács kurátorok és beszerzési tisztviselők számára
Sok sku szolgáltatási szerződést közzétett lámpaóra-költség alapján kell árazni, nem átlátszatlan éves díj alapján. A lézer-foszfor megjelenítő házak 20 000–30 000 órás fényforrás-élettartam-besorolással rendelkeznek, és az üzemeltetési költséget 0,42 cent/óra értékben mérjük a DM-L4K-4500G és 0,51 cent/óra értékben a DM-L4K-6000G esetében, beleértve a 220 voltos elektromos fogyasztást. A szűrőtisztítás 2000 óránként és a színkalibrálási ellenőrzés 5000 óránként a két rutinfeladat, amelyet szervizhálózatunk kezel, és mindkettő a galéria zárt napjára ütemezhető a látogatói zavarás elkerülése érdekében.
Kezdje meg a beszerzési egyeztetést
Elemzésünkben lery ügyfeleink, akik 5 éves szolgáltatási csomagot vállalnak, garantált 48 órás csereegység-szállítást, prioritás firmware-támogatást és egy ingyenes szín-újrakalibrálást kapnak évente. A standard jótállást is 3 évről 5 évre hosszabbítjuk az optikai egységre, amennyiben a vásárlás időpontjában szolgáltatási szerződést kötnek. Ez az a kereskedelmi struktúra, amelyet 2023 óta minden művészeti installációs bevezetésnél alkalmaztunk, és ez az a struktúra, amelyet egy kurátor lábjegyzet nélkül bemutathat a pénzügyi bizottságnak.
