Publikováno: kvě 13, 2026 - 51 Zobrazení
Nejlepší projektor pro Airbnb v roce 2026: Kompletní průvodce výběrem
Provozovatelé hostelů a krátkodobých pronájmů modernizují hostinské pokoje velkoplošnou zábavou, protože nejlepší projektor pro airbnb v roce 2026 nyní nabízí 4K UHD, automatické ostření a vestavěné streamovací aplikace v tělesech s hmotností pod 2 kg. Host, který může streamovat Netflix na 120palcové nástěnné projekci z velkoobchodního projektoru za 249 USD, si pobyt zapamatuje, zanechá pětihvězdičkovou recenzi a rezervuje znovu. Tento průvodce jsme napsali proto, abychom vás provedli přesně těmi specifikacemi, prahovými hodnotami lumenů a kontrolními body OEM/ODM procurementu, které oddělují ziskové vybavení od servisního tiketu.
Hlavní body
- Model 2026 nabízí minimálně 500 ANSI lumenů, nativní 1080p (ideálně 4K UHD) a vestavěný Chromecast nebo Netflix v šasi pod 2 kg za 220–420 USD velkoobchodně.
- Laserové fosforové zobrazovací enginy nyní vydrží 25 000–30 000 hodin, což znamená nulovou výměnu lamp po dobu přibližně 5 let každonočního hostovského používání.
- Pro B2B nákupní týmy objednávající 100–5 000 kusů upřednostněte OEM partnery s certifikací FCC/CE/RoHS, 12týdenním výrobním lead time a zdokumentovanou mírou závadnosti 1,5 % nebo nižší.
- Modely s ultra krátkou projekční vzdáleností (UST) pod poměrem 0,25:1 jsou nyní standardem pro airbnb v obývacích pokojích, protože eliminují stropní montáže a chrání sádrokarton.
- Při párování hybridních 3LCD + laserových enginů s okolním světlem: cílte na 2 500–3 500 ANSI lumenů, pokud okna směřují na východ nebo jih.
Co skutečně dělá tento projektor 2026
Kupci na konci nákupní cesty mají jednu otázku: který technický list přežije každonoční hostovské používání bez jediného RMA tiketu. Po kontrole 38 OEM/ODM sestav v naší QC laboratoři v Šen-čenu řadíme následující technické pilíře jako nezpochybnitelné.
Jas: ANSI lumeny vs marketingové lumeny
Nejdůležitějším číslem na datovém listu je hodnota ANSI lumen, nikoli „LED lumeny" nebo „source lumens". Norma American National Standards Institute Lumens (IT7.227-1998) vyžaduje devítibodovou měřicí síť v rovině promítací plochy; značky, které tento test vynechávají, nafukují čísla 3×–5× (Projector Central). Pro tmavou ložnici se zatemňovacími závěsy je 500–800 ANSI lumenů minimem pro tento projektor v soukromém pokoji nabízeném na Airbnb.
Pro otevřený obývací pokoj nebo mediální stěnu orientovanou k oknům doporučujeme 2 500–3 500 ANSI lumenů se světelným enginem ALPD (advanced laser phosphor display) nebo 3LCD hybrid. Cokoli pod 500 ANSI v okolním světle se vymývá a hosté budou předpokládat, že je jednotka rozbitá.
Rozlišení: 1080p vs 4K UHD
Nativní 1920×1080 (1080p) zůstává sweet spotem poměru cena/výkon na 220–280 USD velkoobchodně pro objednávky s MOQ 100 kusů. Nativní panely 3840×2160 (4K UHD) nyní ve velkých objemech klesají na 380–450 USD velkoobchodně a upgrade doporučujeme pro každého hostitele, který inzeruje jednotku jako „prémiový pobyt" nad 180 USD/noc.
Nativní počty pixelů jsou důležitější než označení „4K-kompatibilní", která pouze přijímají 4K vstup a přeškálovávají na 1080p. Pro Airbnb 2026 doporučujeme trvat na Texas Instruments DLP DMD se skutečným 4K UHD čipem nebo HTPS 3LCD panelu — oba vydrží v MTBF testování dvakrát déle než konstrukce LCD s pixel-shiftem.
Životnost světelného zdroje a TCO
Lampové UHP výbojky vyprší po 3 000–5 000 hodinách, přičemž každá výměna stojí přibližně 80 USD a 15 minut servisního času. Laserové fosforové zobrazovací enginy a LED světelné zdroje se nyní dodávají s životností 25 000–30 000 hodin. Při 6 hodinách hostovského používání za noc je to 11+ let provozu — déle než většina životních cyklů nemovitostí na airbnb.
Celkové náklady na vlastnictví za 5letý horizont činí 0,04–0,06 USD za hostohodinu u laserových jednotek, oproti 0,12–0,18 USD u lampových modelů. Pro nákupní manažery počítající návratnost investice na jednotku se laserový přírůstek vrátí během prvních 18 měsíců.
Chytrý OS a streamovací stack
Projektor musí provozovat Netflix, YouTube, Disney+ a Prime Video bez externího sticku. Android TV 11+, Google TV nebo proprietární OEM OS s certifikací Widevine L1 pokryje 95 % poptávky hostů po streamingu. U jednotek vyžadujících Amazon Fire TV dongle pozorujeme poruchovost nad 30 % — hosté si dongle při odjezdu strčí do kapsy a další host je uzamčen.
Bluetooth 5.0 audio výstup, dvoupásmové Wi-Fi 6 a jeden HDMI 2.1 ARC port doplňují stack konektivity. AirPlay 2 a Miracast podpora jsou nyní standardem na každé OEM jednotce DataMax expedované v Q1 2026.
Projekční poměr a instalační geometrie
Projektory s ultra krátkou projekční vzdáleností (UST) a poměrem 0,21:1–0,25:1 jsou umístěny 25–40 cm od stěny a promítají 100palcový obraz. Pro Airbnb ložnice se stropy 2,4 m UST odstraňuje potřebu stropních montáží, eliminuje nebezpečí zakopnutí a chrání sádrokarton před poškozením šrouby mezi nájemníky.
Standardní projekční vzdálenost (1,2:1–1,5:1) stále vítězí v poměru cena/lumen. Pokud má nemovitost vyhrazenou mediální místnost se stropní montáží, poskytne standardní jednotka za 249 USD lepší kontrast za nižší velkoobchodní cenu. Automatické ostření, automatický korekce lichoběžníkového zkreslení (±40° vertikálně, ±40° horizontálně) a vyhýbání se překážkám jsou nyní základními funkcemi každé 2026 OEM sestavy, kterou jsme kvalifikovali.
Hlučnost, hmotnost a tepelný výstup
Hlučnost ventilátoru pod 28 dB ve vzdálenosti 1 m je slyšitelný práh, který odděluje recenze „prémiového pobytu" od stížností „projektor byl příliš hlučný". Hledejte modely s utěsněnými světelnými enginy a kapalinou chlazenými laserovými moduly; drží 28 dB při plném jasu a klesají na 22 dB v eco režimu. Hmotnost šasi by měla být mezi 1,8 kg a 3,2 kg pro přenosné jednotky a 5–8 kg pro trvalé UST instalace.
Pro nákupní týmy následující průchod prochází srovnáním tří OEM/ODM kandidátů, kteří dosahují těchto prahových hodnot ve třech cenových bodech — 249 USD, 349 USD a 449 USD velkoobchodně — abyste mohli přiřadit jednotkovou cenu k noční sazbě bez přeplácení za špatnou úroveň nabídky.
Vedle sebe srovnání OEM/ODM: Tři sestavy, které dosahují prahu tohoto projektoru

Pro nákupní týmy realizující zavádění na více nemovitostech je nejrychlejší cestou k nejlepšímu projektoru pro Airbnb v roce 2026 tříúrovňová srovnávací tabulka namapovaná na noční sazbu. Z naší aktivní OEM řady jsme vybrali aktuální sestavy a porovnali je podle kritérií pokrytých v předchozím průchodu: 4K rozlišení, laserový světelný zdroj, chytrý OS, projekční poměr a hlukový práh.
| Specifikace | DataMax DM-Air1 (úroveň 1) | DataMax DM-Air2 (úroveň 2) | DataMax DM-Air3 Pro (úroveň 3) |
|---|---|---|---|
| Nativní rozlišení | 1080p (FHD DLP) | 4K UHD (0,47" DMD XPR) | 4K UHD (0,65" DMD nativní) |
| Světelný zdroj | LED, 25 000 h | Laserový fosfor, 30 000 h | RGB laser, 30 000 h |
| Jas | 450 ANSI lumenů | 1800 ANSI lumenů | 3000 ANSI lumenů |
| Projekční poměr | 1,2:1 standardní | 0,23:1 UST | 0,25:1 UST |
| Hlučnost @ 1 m | 26 dB | 27 dB | 28 dB |
| Chytrý OS | Android TV 11 | Google TV + Netflix | Google TV + Widevine L1 |
| Hmotnost | 1,9 kg | 6,8 kg | 7,4 kg |
| MOQ | 200 kusů | 100 kusů | 50 kusů |
| Lead time | 21 dní | 35 dní | 45 dní |
| Velkoobchodní cena za kus | 249 USD | 349 USD | 449 USD |
| Certifikace | FCC, RoHS, UL | FCC, RoHS, UL, CE | FCC, RoHS, UL, CE, CCC |
Přiřazení úrovně k typu nemovitosti
Projektor, který si hostitel pořídí pro studio za 89 USD/noc, není stejný jako projektor, který si hostitel pořídí pro luxusní chatu za 420 USD/noc. Úroveň 1 (DM-Air1) sedí do studií, jednopokojových pronájmů a sekundárních ložnicových sestav, kde hosté sledují obsah příležitostně a okolní světlo je kontrolováno. Při 249 USD velkoobchodně a 1,9 kg může správce nemovitostí naskladnit 50 kusů na jednu regálovou polici, aniž by překročil hmotnostní limit palety. Naši partneři v pohostinství hlásí 14% nárůst pětihvězdičkových hodnocení čistoty a vybavení po přechodu z 720p TV na DM-Air1.
Úroveň 2 (DM-Air2) cílí na nabídky se 2–3 ložnicemi v cenovém rozpětí 150–250 USD/noc. 4K XPR shift poskytuje ostřejší obraz při stejné pozorovací vzdálenosti a UST geometrie přežije test dětských lepkavých prstů na konzoli. Pro nákupní týmy se 35denní lead time zarovnává s Q2 cyklem doplnění zásob.
Úroveň 3 (DM-Air3 Pro) je tento projektor pro vyhrazené mediální místnosti, jezerní domy a venkovní terasy, kde denní světlo vymývá obrazovku. Nativní 4K, 3000 ANSI lumenů a RGB laserový barevný objem dosahují benchmarků publikovaných v Projector Central's 2026 UST shootout. Velkoobchodní cena je 449 USD a 45denní lead time vyžaduje 60denní nákupní objednávkový buffer před hlavní letní sezónou.
Procurement specifikace, MOQ a lead times pro B2B kupce projektoru pro Airbnb
B2B nákupní týmy hodnotící SKU projektoru pro Airbnb pro rok 2026 potřebují tři čísla před podpisem jakékoli PO: minimální objednací množství, lead time a rozsah certifikace. Vedeme open-MOQ politiku pro kvalifikované pohostinské kupce, ale stupňovité ceny odměňují objem.
MOQ úrovně a objemové slevy
- Úroveň 1 DM-Air1: MOQ 200 kusů, klesá na 100 kusů po první doobjednávce. Objemové zlomy na 500, 1000 a 2500 kusech.
- Úroveň 2 DM-Air2: MOQ 100 kusů, s rabatovými úrovněmi na 300, 750 a 1500 kusech.
- Úroveň 3 DM-Air3 Pro: MOQ 50 kusů, s bespoke barevnými/logovými programy dostupnými nad 500 kusů.
Platební podmínky Net-30 platí pro objednávky nad 300 kusů; menší PO vyžadují 30% zálohu se zůstatkem na nákladním listě. Pro OEM kupce hodnotící model private-label programy nabízíme amortizaci nástrojů během první 1000kusové série, což udržuje jednotkovou cenu konkurenceschopnou vůči importovaným nákladům z šen-čenských obchodních linií.
Lead times, certifikace a logistika
Standardní lead time pro Airbnb sestavu úrovně 1 je 21 dní od PO po ex-works Šen-čen. Úroveň 2 se expeduje za 35 dní; úroveň 3 za 45 dní. Námořní přeprava přidává 18–22 dní do Long Beach nebo Rotterdamu, letecká přeprava přidává 4–6 dní při 3,2× nákladovém multiplikátoru. Všechny tři modely nesou značky FCC, RoHS, UL a CE; úroveň 3 se navíc dodává s CCC pro distribuci v pevninské Číně.
Pro tento projektor konkrétně na trhu EU předem testujeme emise EN 55032 Class B a imunitu EN 55024 u každé šarže. Každá zásilka se expeduje s kalibračním certifikátem prokazujícím přesnost barev ΔE<2, shodu gamma 2.2 a 9bodovou zprávu o uniformitě — užitečnou dokumentaci pro správce nemovitostí, kteří potřebují obhájit výdaje na vybavení během daňového přezkumu.
Poprodejní servis, záruka a terénní výměna
Každá OEM jednotka DataMax se dodává s 24měsíční omezenou zárukou pokrývající světelný zdroj, základní desku a napájecí zdroj. Pro B2B nákupní týmy nabízíme 5% terénní náhradní buffer expedovaný s master kartony bez dalších nákladů. RMA obrat průměruje 9 pracovních dní od příjmu a naši pohostinští klienti vidí roční míru terénních poruch pod 1,8 % — ověřeno daty kategorie OEM na Reseller Ratings. Projektor přidaný do jakéhokoli portfolia musí tento 2% práh splnit; jinak záruční práce sežere velkoobchodní marži.
Jak vybrat nejlepší projektor pro Airbnb v roce 2026: Závěrečný kontrolní seznam
Nákupní týmy a provozovatelé krátkodobých pronájmů mají jednu šanci vybrat nejlepší projektor pro airbnb ve svém portfoliu před hlavní sezónou. Uzamkněte rozhodnutí pomocí pěti filtrů, které používáme v naší vlastní OEM vzorkovně: projekční vzdálenost, rozpočet ANSI lumenů, vstupní ekosystém, servisní pokrytí a celkové náklady na jednotku po přistání.
Vzorová politika, MOQ vyjednávání a kontaktní cesta
Vyžádejte si vzorek kandidátů na nejlepší projektor pro airbnb v před jakýmkoli velkoobchodním závazkem. Náš pohostinský vzorkový program expeduje dvě vyhodnocovací jednotky na SKU do 5 pracovních dní, fakturované za vzorkovou cenu a odečtené z první PO na 500 kusů. Pro B2B nákupní týmy hodnotící nejlepší projektor pro airbnb v private-label sériích otevíráme amortizaci nástrojů, soubory pro ladění barev a obalové nákresy po prvním placeném vzorku.
MOQ začíná na 50 kusech pro vlajkový model a stoupá na 200 kusů pro vstupní SKU. Podmínky Net-30 se otevírají nad 300 kusů; 30% záloha pokrývá menší zkušební objednávky. Lead time činí 21–45 dní ex-works v závislosti na úrovni, plus 18–22 dní námořní přepravy do Long Beach nebo Rotterdamu. Kontaktní kanál pro nejlepší projektor pro airbnb v nabídce je kontaktní formulář OEM s předmětem „Airbnb tier inquiry" — odpovídáme do jednoho pracovního dne s kalkulací nákladů po přistání.
Kontrolní seznam pro kupce nejlepšího projektoru pro Airbnb v
- Ultra krátký projekční poměr 0,19:1 potvrzený vůči hloubce vaší stěny
- Alespoň 2500 ANSI lumenů, pokud se očekává jakékoli denní sledování
- Vestavěný streamovací OS (Google TV, Netflix, AirPlay 2) — žádné dongly
- 24měsíční záruka s terénním náhradním bufferem nad 1,5 %
- Dokumentace FCC, UL, CE, RoHS a (zásilky do EU) EN 55032 Class B
- Kalibrační certifikát s ΔE<2 a shodou gamma 2.2 dodaný s kartónem
- Vzorková jednotka testovaná za skutečného osvětlení místnosti před podpisem PO
Zkontrolujte každého kandidáta proti tomuto seznamu a nejlepší projektor pro airbnb v se vyklube během jednoho nákupního cyklu.
Kam pokračovat
Další kroky pro B2B nákupní týmy
Pro OEM kupce hodnotící nejlepší projektor pro airbnb v roce 2026 je nejrychlejší cesta od nabídky k doku dvoujednotkový vzorek, 60denní prognóza a Net-30 PO. Od Q1 2023 jsme expedovali 18 400 pohostinských jednotek a každou z nich kryjeme terénními náhradními zásobami, kalibračními soubory a dedikovaným OEM account managerem.
Uzamkněte vybavení, uzamkněte marži a uzamkněte skóre hostovských recenzí. Zašlete brief, vzorky a harmonogram PO na náš kontaktní formulář OEM nebo prohlédněte řadu domácích kino projektorů a zahajte konverzaci o vzorku nejlepšího projektoru pro airbnb v ještě dnes. Pro specifikace vlajkové lodi úrovně 3 si vyžádejte datový list DM-Air3 Pro přímo.
