nejlepší projektor pro pop-up nasazení musí splnit tři čísla najednou: dostatek lumenů, aby přežil okolní světlo, šasi dostatečně lehké, aby ho jeden technik

Publikováno: dub 01, 2026 - 64 Zobrazení

Nejlepší projektor pro pop-up akce v roce 2026: Kompletní průvodce výběrem

Nejlepší projektor pro pop-up akce v roce 2026: Kompletní průvodce pro kupující

best projector for pop-up in deployments must hit three numbers at once: enough lumens to survive ambient light, a chassis light enough for one technician to carry, and a price point that keeps a 30-day activation profitable. We see procurement teams order units that look strong on a spec sheet, then return 12% of inventory within the first quarter because the units failed one of those three tests in the field. This guide shows how we — DataMax, a smart projector OEM and ODM factory in Shenzhen — spec the unit short-list models, and the exact technical thresholds we use before green-lighting a production run.

Jak definujeme tento projektor 2026

Výběr projektorů v DataMax se řídí čtyřpilířovým scorecardem: optický výkon, mechanická přenositelnost, konektivita a náklady životního cyklu. Každý pilíř má pevnou váhu — 35 % optika, 20 % mechanika, 20 % konektivita, 15 % životní cyklus, 10 % servisovatelnost — protože naši B2B kupující nám opakovaně říkají, že jas a spolehlivost převažují nad všemi ostatními metrikami u aktivačních prací. Pro B2B nákupní týmy hodnotící SKU 2026 scorecard zabraňuje odchýlení specifikací směrem k feature creep, který zvyšuje náklady BOM bez změny chování v terénu.

Model: Normy optického výkonu

For pop-up in deployments at scale, the chassis must hit three numbers at once: enough lumens to survive ambient light, a chassis light enough for one technician to carry, and a price point that keeps a 30-day activation profitable. We see procurement teams order units that look strong on a spec sheet, then return 12% of inventory within the first quarter because the units failed one of those three tests in the field. This guide shows how we — DataMax, a smart projector OEM and ODM factory in Shenzhen — spec the unit short-list models, and the exact technical thresholds we use before green-lighting a production run.- 3500 ANSI lumenů minimálně pro zastíněné venkovní stánky (kryt, stan nebo markýza)

  • 4500 ANSI lumenů pro polovenkovní prostory (skleněné prodejny, atrium nebo zastíněné nádvoří)
  • 6000 ANSI lumenů a více pro plně otevřené denní akce, koncerty nebo automobilové premiéry

Každý výběr projektorů v DataMax se řídí čtyřpilířovým scorecardem: optický výkon, mechanická přenositelnost, konektivita a náklady životního cyklu. Každý pilíř má pevnou váhu — 35 % optika, 20 % mechanika, 20 % konektivita, 15 % životní cyklus, 10 % servisovatelnost — protože naši B2B kupující nám opakovaně říkají, že jas a spolehlivost převažují nad všemi ostatními metrikami u aktivačních prací. Pro B2B nákupní týmy hodnotící SKU 2026 scorecard zabraňuje odchýlení specifikací směrem k feature creep, který zvyšuje náklady BOM bez změny chování v terénu.

SKU: Mechanické specifikace a přenositelnost

Design šasi modelu je řízen technikem, nikoli showroomem. Náš ODM mechanický tým cílí na maximální hmotnost 3,5 kg u přenosných modelů a 6,5 kg u modelů pro pevnou instalaci používaných uvnitř zakázkových kiosků. Cokoli těžšího neprojde „testem přenosu jedním technikem", který provádíme u každého prototypu. Jednotka 2026 se také dodává alespoň s jednou ze tří montážních konfigurací: závit quarter-20 pro stativ na spodní straně, čtyři montážní body M4 VESA na zadní straně nebo kanál pro stropní držák. Tepelný odvod je ověřován při okolní teplotě 35 °C po dobu 8 hodin nepřetržitého provozu, s naměřenou hladinou hluku pod 38 dB ve vzdálenosti jednoho metru, což je práh, při kterém zůstává pop-up ozvučení srozumitelné bez nutnosti kompenzace v mixu.

Tento projektor: Konektivita, vstupy a síť

Optický výkon mnoha jednotek je ukotven v ANSI lumenech měřených podle protokolu křížové kalibrace ANSI/PLATO FL-1, nikoli v LED lumenech, lumenech lampy nebo marketingových „špičkových lumenech". Podle ANSI vyžaduje standard FL-1 devítibodové měření na plátně, a proto odmítáme jakýkoli datový list, který uvádí jednu „typickou" hodnotu lumenů. Tento projektor shortlist, který udržujeme, vyžaduje:

  • 3500 ANSI lumenů minimálně pro zastíněné venkovní stánky (kryt, stan nebo markýza)
  • 4500 ANSI lumenů pro polovenkovní prostory (skleněné prodejny, atrium nebo zastíněné nádvoří)
  • 6000 ANSI lumenů a více pro plně otevřené denní akce, koncerty nebo automobilové premiéry

Reprodukce barev u jednoho projektoru je stejně důležitá jako samotný jas. Vyžadujeme naměřenou hodnotu Delta-E pod 4 v barevném prostoru DCI-P3 u jakékoli jednotky nabízené pro maloobchodní, automobilové nebo kosmetické klienty. Jednotky, které se dodávají s naměřenou hodnotou Delta-E nad 6, jsou odmítány při vstupní kontrole kvality, bez ohledu na pověst značky. Náš standardní ODM specifikační list rovněž stanoví minimální dynamický kontrastní poměr 1 500 000:1 a nativní kontrast 50 000:1, což udržuje textem nabitou pop-up signalizaci čitelnou v podmínkách smíšeného okolního světla.

Model: Optický engine a technologie světelného zdroje

Modul laserového fosforového světelného zdroje s modrými laserovými diodami a fosforovým kolem

Výběr optického enginu jednotky určuje, zda bude aktivace čitelně čitelná přes tkaninu stanu, akrylát nebo scrim stěnu. Naše tovární linka podporuje tři rodiny světelných zdrojů: laserový fosfor (ALPD 4.0 a ALPD 5.0), tříbarevný RGB laser a vysokotlaké rtuťové lampy UHP. Pro většinu pop-up nasazení se tento projektor 2026 dodává s laserovým fosforovým enginem, protože poskytuje jmenovitou životnost 20 000 hodin, okamžité zapnutí/vypnutí a konzistentní barevný výstup v průběhu pracovního cyklu. Pokles lumenů u produkčních ALPD engin jsme naměřili na méně než 12 % za 10 000 hodin, a proto naše výchozí ODM sestava specifikuje banku modrých laserových diod Nichia nebo Osram namísto generických alternativ.

Design šasi každého modelu je řízen technikem, nikoli showroomem. Náš ODM mechanický tým cílí na maximální hmotnost 3,5 kg u přenosných modelů a 6,5 kg u modelů pro pevnou instalaci používaných uvnitř zakázkových kiosků. Cokoli těžšího neprojde „testem přenosu jedním technikem", který provádíme u každého prototypu. Jednotka 2026 se také dodává alespoň s jednou ze tří montážních konfigurací: závit quarter-20 pro stativ na spodní straně, čtyři montážní body M4 VESA na zadní straně nebo kanál pro stropní držák. Tepelný odvod je ověřován při okolní teplotě 35 °C po dobu 8 hodin nepřetržitého provozu, s naměřenou hladinou hluku pod 38 dB ve vzdálenosti jednoho metru, což je práh, při kterém zůstává pop-up ozvučení srozumitelné bez nutnosti kompenzace v mixu.

SKU: Rozlišení, projekční vzdálenost a geometrie

Úroveň rozlišení modelu závisí na pozorovací vzdálenosti a typu obsahu. Náš nákupní průvodce mapuje tři standardní úrovně:

ÚroveňNativní rozlišeníTypické použití pro pop-upRozsah projekčního poměru
Základní1920×1200 (WUXGA)Značková signalizace, navigace, menu cedule1,2–1,5:1
Střední2560×1600 (WQXGA)Maloobchodní produktové demo, automobilové premiéry0,8–1,1:1
Pro3840×2160 (4K UHD)Kosmetika, móda, prémiové auto, vysílání0,25–1:1 (UST)

Požadavky na konektivitu u většiny projektorů se mezi lety 2024 a 2026 výrazně změnily, a to vlivem přechodu od kabelových přehrávačů k síťovému řízení obsahu. Nyní u každé produkční sestavy vyžadujeme:

  • HDMI 2.1 s HDCP 2.3 pro přímé přehrávání médií a 4K UHD 60Hz průchod
  • USB-C s DisplayPort Alt Mode a 65W napájením pro připojení laptopu jedním kabelem
  • Dvoupásmové Wi-Fi 6 (802.11ax) s WPA3-Enterprise pro zabezpečené sítě v místě konání
  • Bluetooth 5.2 pro nízkolatenční přemostění audia k přenosným PA systémům
  • RJ-45 gigabitový Ethernet pro jednotky s pevnou instalací, kde hrozí přetížení Wi-Fi

SKU: Nákup, MOQ a B2B logistika

Zákazníci OEM často potřebují, e SKU 2026 také podporujeme vlastní firmware, který uzamkne OSD na brand-specifické boot logo, předvolbu teploty barev a deaktivovanou stromovou strukturu spotřebitelské nabídky. Tato služba nese 4týdenní příplatek za inženýring a MOQ 1000 kusů, ale je to nejčastější požadavek, který dostáváme od B2B klientů provozujících brandované aktivační flotily.

Pro B2B nákupní týmy provádějící výběr tohoto projektoru 2026 poskytujeme vyhrazený BOM na zásilku s přiřazenými sériovými rozsahy, kalibrovanými barevnými profily (formát .cube nebo .3dl) a serializovanými QA zprávami. Platební podmínky jsou 30 % T/T záloha a 70 % proti kopii B/L u prvních objednávek, a akreditiv na viděnou otevíráme pro opakované kupující nad 250 000 USD ročního objemu. FOB Shenzhen, FOB Ningbo a podmínky CIF do Long Beach, Hamburku a Santos jsou všechny podporovány prostřednictvím našeho exportního oddělení.

Velkoobchodní cenová pásma projektorů pro klienty OEM se pohybují přibližně takto:

  • 249–329 USD velkoobchodně pro 1920×1200 laserové fosforové jednotky v dávkách po 1000 kusech
  • 419–559 USD velkoobchodně pro 2560×1600 RGB-laser short-throw jednotky v dávkách po 500 kusech
  • 729–1 099 USD velkoobchodně pro 3840×2160 4K UHD ultra-short-throw jednotky v dávkách po 500 kusech

Nabízíme také 24měsíční záruku na modul světelného zdroje a 36měsíční záruku na šasi, s obratem RMA do 14 pracovních dnů z našeho servisního depa v Shenzenu. Pro severoamerické kupující náš překladiště v Memphisu drží zásoby pro 5denní předběžnou výměnu u SKU úrovně Tier-1.

SKU: Poprodejní servis, náhradní díly a podpora životního cyklu

Výběr optického enginu mnoha jednotek určuje, zda bude aktivace čitelně čitelná přes tkaninu stanu, akrylát nebo scrim stěnu. Naše tovární linka podporuje tři rodiny světelných zdrojů: laserový fosfor (ALPD 4.0 a ALPD 5.0), tříbarevný RGB laser a vysokotlaké rtuťové lampy UHP. Pro většinu pop-up nasazení se tento projektor 2026 dodává s laserovým fosforovým enginem, protože poskytuje jmenovitou životnost 20 000 hodin, okamžité zapnutí/vypnutí a konzistentní barevný výstup v průběhu pracovního cyklu. Pokles lumenů u produkčních ALPD engin jsme naměřili na méně než 12 % za 10 000 hodin, a proto naše výchozí ODM sestava specifikuje banku modrých laserových diod Nichia nebo Osram namísto generických alternativ.

Jednotka: Jak vybrat, na co se zaměřit a další kroky pro kupující OEM

Každý laserový fosforový projektor se také vyhýbá prodlevě při zahřívání a chlazení, která narušuje časované sekvence odhalení. RGB tri-laser enginy (stejná architektura používaná v prémiových řadách domácího kina Sony, Hisense a LG) dodáváme v naší řadě pro aktivace, kde klient vyžaduje pokrytí gamutem Rec.2020 a naměřenou hodnotu Delta-E pod 2 v DCI-P3. Podle zprávy ProjectorCentral o laserové projekci z roku 2025 laserový fosfor aktuálně tvoří 68 % zásilek profesionálních instalací v Severní Americe, přičemž RGB tri-laser roste tempem 41 % meziročně v eventové produkci. Jednotky s lampou UHP zůstávají v katalogu pouze pro kupující cílené na velkoobchodní úroveň pod 350 USD s nižšími pracovními cykly do 4 hodin na relaci.

Pro podnikové nákupní týmy provádějící srovnání nejlepšího projektoru pro pop-up si vyžádejte a/B zapůjčení k vyhodnocení na vaší skutečné podlahové ploše akce po dobu nejméně 7 pracovních dnů. Měření světelným měřičem v devíti bodech na plátně, fotograficky zachycené terče pro kontrolu barev a zaznamenaná latence od zapnutí po obraz jsou jediné objektivní vstupy, na kterých záleží.

best projector for pop-up in: Vzorová politika, MOQ a kontaktní kanál

Pro pop-up in kvalifikaci OEM vždy začíná placeným vzorkem. DataMax dodává 2 zkušební jednotky kvalifikovanému kupujícímu za 499 USD každá (s rabatem proti první produkční PO), s 21denním testovacím oknem. Standardní produkční série začínají na MOQ 200 kusů pro ODM nebo 500 kusů pro plně zakázkové sestavy, s dodací lhůtou 4 týdny pro rekonfigurované skladové zásoby, 8 týdnů pro zakázkové barevné kryty a 12 týdnů pro plně zakázkové OEM sestavy. Žádosti o vzorky by měly být podány prostřednictvím našeho kanálu pro vyžádání zakázkové cenové nabídky s rozměry místa konání, cílovým výstupem lumenů a zamýšlenou zemí odeslání. Naše exportní oddělení odpoví do 1 pracovního dne s proforma fakturou a balíčkem certifikací.

ÚroveňNativní rozlišeníTypické použití pro pop-upRozsah projekčního poměru
Základní1920×1200 (WUXGA)Značková signalizace, navigace, menu cedule1,2–1,5:1
Střední2560×1600 (WQXGA)Maloobchodní produktové demo, automobilové premiéry0,8–1,1:1
Pro3840×2160 (4K UHD)Kosmetika, móda, prémiové auto, vysílání0,25–1:1 (UST)

Závěr pro kupující

best projector for pop-up in: Finální shrnutí

Geometrie objektivu jedné jednotky je důležitější než rozlišení v technickém listu na stísněných půdorysech. Short-throw objektivy (0,8–1,1:1) a ultra-short-throw (UST) objektivy (0,25:1) umožňují umístit jednotku na stolní kredenc, aniž by přes obraz vrhal stín technika. Každý model v našem OEM katalogu podporuje horizontální a vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení až ±40° plus korekci geometrie ve čtyřech rozích. Pro mapování na nerovné povrchy (karoserie vozidel, sochařské maloobchodní rekvizity nebo zakřivená textilie) nabízíme volitelný warp-fusion firmware s 9×9 mřížkou za 2týdenní inženýrský příplatek.

V sérii průvodců nákupem projektorů pro pop-up je nákup jednoduchý, když dodavatel zachází s vaším evaluačním cyklem stejně vážně jako s vaší produkční sérií. My ano. Podejte svou žádost o vzorek ještě dnes prostřednictvím portálu DataMax OEM služby nebo otevřete ticket vyžádání zakázkové cenové nabídky se specifikacemi vašeho místa konání, cílovým výstupem lumenů a zemí odeslání. Naše exportní oddělení odpoví do 1 pracovního dne s proforma fakturou, zprávou třetí strany a dopisem o závazku náhradních dílů na 7 let, připraveným do vašeho nákupního spisu. Pro kupující připravené porovnat celou řadu domácích kino projektorů s maloobchodními možnostmi, náš katalog a odstupňovaná velkoobchodní pásma jsou publikovány v plném rozsahu na odkazované stránce kategorie.

Váš košík
Váš zážitek z této stránky bude lepší, pokud povolíte soubory cookie Zásady používání cookies