Közzététel ideje: márc. 27, 2026 - 68 Megtekintések
NCC tanúsítvány projektorokhoz: 2026-os útmutató
az ncc tanúsítvány projektorokhoz az az egyetlen dokumentum, amely eldönti, hogy a konténered átjut-e a tajvani vámkezelésen, vagy hat hétig a rakparton vesztegel. Ha projektor szállítasz anélkül, a Nemzeti Hírközlési Bizottság (National Communications Commission) feltartja a szállítmányt, a BOC tanúsítványod felfüggesztésre kerül, és a teljes B2B üzlet az első bekapcsolás előtt összeomlik. Láttuk, ahogy OEM vásárlók öt számjegyű közepén járó megrendeléseket veszítettek el, mert a tanúsítási anyagot két nappal később nyújtották be, ezért írtuk ezt a 2026-os útmutatót, hogy a szállítmányod mozgásban maradjon. Ennek az első szakasznak a végére pontosan tudni fogod, mit fed le a projektor, milyen vizsgálati jegyzőkönyveket követel meg a bizottság, és mennyi ideig tart a jóváhagyási időablak egy valódi gyártási naptár mellett.
Amit az SKU 2026-ban ténylegesen fed

a modellt a tajvani Nemzeti Hírközlési Bizottság (National Communications Commission, NCC) adminisztrálja a Rádióhullám-törvény (Radio Wave Act) és a Távközlési törvény (Telecommunications Act) alapján. A hatókör szűk, de abszolút: minden olyan projektor, amely aktív vezeték nélküli adóval rendelkezik a 9 kHz és 300 GHz közötti tartományban, a szabályozási hálóba esik. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy minden modern okosprojektor, amely Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 vagy opcionális 5G modult tartalmaz, kereskedelmi import előtt köteles teljesíteni a tanúsítási folyamatot. Mi lézerfoszfor és ultra-rövid vetítési távolságú egységeket szállítottunk ezen az útvonalon az EU, Észak-Amerika és Délkelet-Ázsia B2B vásárlói számára, és a dokumentációs szabályrendszer minden alkalommal azonos.
az FCC Part 15 megfelelőség az Egyesült Államokba szállított projektorok esetében r projektorok az az egyetlen dokumentum, amely eldönti, hogy a konténered átjut-e a tajvani vámkezelésen, vagy hat hétig a rakparton vesztegel. Ha projektor szállítasz anélkül, a Nemzeti Hírközlési Bizottság feltartja a szállítmányt, a BOC tanúsítványod felfüggesztésre kerül, és a teljes B2B üzlet az első bekapcsolás előtt összeomlik. Láttuk, ahogy OEM vásárlók öt számjegyű közepén járó megrendeléseket veszítettek el, mert a tanúsítási anyagot két nappal később nyújtották be, ezért írtuk ezt a 2026-os útmutatót, hogy a szállítmányod mozgásban maradjon. Ennek az első szakasznak a végére pontosan tudni fogod, mit fed le a projektor, milyen vizsgálati jegyzőkönyveket követel meg a bizottság, és mennyi ideig tart a jóváhagyási időablak egy valódi gyártási naptár mellett.
A projektor keretében vizsgált vezeték nélküli modulok és frekvenciasávok
a projektor specifikációi magukban foglalják a beépített vezeték nélküli alrendszer teljes RF teljesítményburkát. A labor méri a hatékony kisugárzott teljesítményt, a foglalt sávszélességet, a frekvenciastabilitást és a zavarjel-kibocsátást az NCC által kiadott LP0002 műszaki specifikáció alapján. Kétsávos Wi-Fi projektorok esetén a vizsgálat a 2 400–2 483,5 MHz és az 5 150–5 850 MHz tartományokat öleli fel, míg a kizárólag Bluetooth-os modellek a 2,4 GHz ISM sávon belüli 79 ugró csatornára összpontosítanak. SKU-nként 3–5 gyártásminőségű mintát nyújtunk be sugárzási vizsgálatokra egy anechoikus kamrában, és a labor 12–18 munkanapon belül megfelelt/nem felelt meg jelentést ad vissza.
A SKU-követelmények második rétege a gazdarendszer-integrációra vonatkozik. Az NCC nem pusztán a csupasz modult teszteli – a modult úgy teszteli, ahogy az a projektor vázába beépítve, a végleges antennával, végleges árnyékolással és végleges tápegységgel együtt működik. Ezért indít új bejelentést egy már jóváhagyott modellen a Wi-Fi chip beszállítójának cseréje. Ezt a függőséget minden B2B vásárló számára dokumentáljuk az RF tervezési fázisban (RF design freeze), hogy a beszerzési csapat a BOM-ot hat héttel későbbi meglepetések nélkül rögzíthesse.
Vizsgálati jegyzőkönyvek, akkreditált laborok és a 2026-os digitális benyújtási útvonal
a modell megfelelősége 2026-ban az NCC online portálon keresztül működik az ncc.gov.tw címen, amely 2024 végén váltotta fel a korábbi papíralapú benyújtást. A külföldi kérelmezőknek érvényes cégbejegyzéssel és kijelölt kapcsolattartóval rendelkező helyi tajvani képviselőt kell megbízniuk. A képviselő feltölti a vizsgálati jegyzőkönyvet, a műszaki konstrukciós fájlt, a felhasználói kézikönyvet a címkézett frekvencia-információkkal, valamint a tervezett kiskereskedelmi karton csomagolás mintáját, amelyen az NCC logó és az azonosítószám elhelyezése látható. A Taiwan NCC Official Portal szerint a teljes fájl átlagos átvizsgálási ideje 28 naptári nap, de a hiányos benyújtások a várólistát 60 napra vagy annál tovább nyújthatják.
a modellt a tajvani Nemzeti Hírközlési Bizottság (National Communications Commission, NCC) adminisztrálja a Rádióhullám-törvény (Radio Wave Act) és a Távközlési törvény (Telecommunications Act) alapján. A hatókör szűk, de abszolút: minden olyan projektor, amely aktív vezeték nélküli adóval rendelkezik a 9 kHz és 300 GHz közötti tartományban, a szabályozási hálóba esik. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy minden modern okosprojektor, amely Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 vagy opcionális 5G modult tartalmaz, kereskedelmi import előtt köteles teljesíteni a tanúsítási folyamatot. Mi lézerfoszfor és ultra-rövid vetítési távolságú egységeket szállítottunk ezen az útvonalon az EU, Észak-Amerika és Délkelet-Ázsia B2B vásárlói számára, és a dokumentációs szabályrendszer minden alkalommal azonos.
Címkézés, jelölés és a jóváhagyás utáni megfelelőségi ablak
A jogi alap a Rádióhullám-törvény 49. §-ának o bekezdése, amely tiltja minden olyan rádiófrekvenciás berendezés értékesítését, kiállítását vagy használatát, amely nem rendelkezik érvényes NCC típusjóváhagyással. Projektorok esetében ez a vámáru-nyilatkozat pillanatában aktiválódik, amikor a 8528.69 HR-kód megérkezik Keelung vagy Kaohsiung kikötőjébe. A Szabványügyi, Mérésügyi és Ellenőrzési Hivatal (Bureau of Standards, Metrology and Inspection, BSMI) a biztonságért és az EMC-ért felel, de a vezeték nélküli rész egyértelműen az NCC hatáskörében marad. A vásárlók gyakran összemossák a kettőt, és csak a BSMI jelentést nyújtják be, ami A leggyakoribb okok egyike, amiért a szállítmányokat visszautasítják a határon.
A 2026-ban projektort értékelő B2B beszerzési csapatok számára az általunk javasolt puffer 4 hét az NCC jóváhagyása és az első gyártási szállítmány között. Ez az ablak elnyeli a jelölési proof-on szükséges esetleges javításokat, és időt ad a tajvani képviselőnek a vám-előregisztráció benyújtására. Azok a vásárlók, akik az idővonalat 1–2 hétre tömörítik, jellemzően 25–40%-os gyorsítási felárat fizetnek a labornak, és még mindig kockáztatják a kikötői késedelmet. Az SKU-naptárnak az OEM szerszámozási ütemtervével párhuzamosan történő tervezése – nem pedig utólagos gondolatként – a legmegbízhatóbb módja annak, hogy egy tajvani launch az eredeti 12 hetes szállítási ígéretnek megfelelően haladjon.
Árképzés, átfutási idő és teljes tulajdonlási költség az ncc tanúsítási projektekhez
Minden projektor specifikáció magában foglalja a beépített vezeték nélküli alrendszer teljes RF teljesítményburkát. A labor méri a hatékony kisugárzott teljesítményt, a foglalt sávszélességet, a frekvenciastabilitást és a zavarjel-kibocsátást az NCC által kiadott LP0002 műszaki specifikáció alapján. Kétsávos Wi-Fi projektorok esetén a vizsgálat a 2 400–2 483,5 MHz és az 5 150–5 850 MHz tartományokat öleli fel, míg a kizárólag Bluetooth-os modellek a 2,4 GHz ISM sávon belüli 79 ugró csatornára összpontosítanak. SKU-nként 3–5 gyártásminőségű mintát nyújtunk be sugárzási vizsgálatokra egy anechoikus kamrában, és a labor 12–18 munkanapon belül megfelelt/nem felelt meg jelentést ad vissza.
Költségfelosztás költségsoronként
A belső költségmodellt felépítő B2B beszerzési csapatok számára íme, hogyan épül fel egy jellemző egységszámla egy Wi-Fi 6E és Bluetooth 5.3 modullal szerelt lézerprojektor esetén.
Az sku-követelmények második rétege sok esetben a gazdarendszer-integrációra vonatkozik. Az NCC nem pusztán a csupasz modult teszteli – a modult úgy teszteli, ahogy az a projektor vázába beépítve, a végleges antennával, végleges árnyékolással és végleges tápegységgel együtt működik. Ezért indít új bejelentést egy már jóváhagyott modellen a Wi-Fi chip beszállítójának cseréje. Ezt a függőséget minden B2B vásárló számára dokumentáljuk az RF tervezési fázisban, hogy a beszerzési csapat a BOM-ot hat héttel későbbi meglepetések nélkül rögzíthesse.
Forrás: Taiwan NCC Official Portal és DataMax belső projektarchívum, 2024–2026.
ennek a projektornak a teljes tulajdonlási költsége élesen javul ugyanazon család második és harmadik SKU-jánál. Megfigyeltük, hogy az azonos Wi-Fi modullal, azonos Bluetooth chippel és azonos tápegység-topológiával rendelkező modellek az eredeti vizsgálati adatok 70–80%-át újra felhasználják, ami a második modell költségét körülbelül 1 900 $-ra, a harmadik modell költségét pedig mintegy 1 400 $-ra csökkenti. A 2026 harmadik negyedévében a tajvani kiskereskedelembe 6 SKU-ból álló showroom-frissítést tervező OEM vásárlók számára az optimalizálatlan és az optimalizált projektor programok közötti különbség gyakran 18 000–25 000 $ – egy olyan árréstényező, amely felülmúlja az egységszintű anyagjegyzék-megtakarításokat, amelyekre sok beszerzési csoport először összpontosít.
Átfutási idő benchmarkok és az RF tervezési fázis
Minden modell megfelelősége 2026-ban az NCC online portálon keresztül működik az ncc.gov.tw címen, amely 2024 végén váltotta fel a korábbi papíralapú benyújtást. A külföldi kérelmezőknek érvényes cégbejegyzéssel és kijelölt kapcsolattartóval rendelkező helyi tajvani képviselőt kell megbízniuk. A képviselő feltölti a vizsgálati jegyzőkönyvet, a műszaki konstrukciós fájlt, a felhasználói kézikönyvet a címkézett frekvencia-információkkal, valamint a tervezett kiskereskedelmi karton csomagolás mintáját, amelyen az NCC logó és az azonosítószám elhelyezése látható. A Taiwan NCC Official Portal szerint a teljes fájl átlagos átvizsgálási ideje 28 naptári nap, de a hiányos benyújtások a várólistát 60 napra vagy annál tovább nyújthatják.
A legtöbb egység jellemzően a Taiwan Accreditation Foundation (TAF) vagy valamely MRA-partner, például az A2LA vagy ILAC által ISO/IEC 17025 szerint akkreditált laboratórium által kiadott vizsgálati jegyzőkönyvet követel meg. Két TAF-akkreditált laborral dolgozunk együtt Sencsenben és Tajpejben, mert jegyzőkönyv-sablonjaik átdolgozás nélkül illeszkednek az NCC formátumhoz, ami egy teljes héttel rövidíti a felülvizsgálati ciklust. Azon OEM vásárlók számára, akik már rendelkeznek FCC vagy CE RED jelentéssel, az NCC labor általában kereszthivatkozással használhatja a sugárzási adatokat, és csak a sávspecifikus deltát teszteli újra, amivel a vizsgálati díj mintegy 35%-a megtakarítható.
Gyakori költségcsapdák és azok elkerülése
Három minta fújja fel ennek a projektornak a költségvetését a másodvéleményként auditált projektek nagyjából felénél. Az első a folyamat közbeni chipkészlet-csere: egy Wi-Fi 6 modult Wi-Fi 6E modullal váltanak fel a projekt nyolcadik hetében egy 5%-os kiskereskedelmi árpont üldözése érdekében, és a teljes RF tesztsorozat teljes díjon újraindul, ami 1 800–2 400 $ többletköltséget jelent. A második a grafikai anyag körforgása: az NCC azonosító elhelyezése a váz-revízió során kétszer elmozdul, ami két külön szitanyomó szerszámozási költséget és egy átcímkézési ellenőrzést generál. A harmadik a kihagyott RCB kölcsönös elismerési útvonal, amikor egy japán MIC vagy amerikai FCC ID már rendelkezésre áll, de a beszerzési csapat új NCC papírmunkát nyújt be a kereszthivatkozás helyett, ami szükségtelenül megduplázza a labor számlát.
ez a projektor nem fejeződik be az azonosítószám kiadásával. A jóváhagyott egységet állandó címkével kell ellátni – jellemzően szitanyomott vagy lézergravírozott jelöléssel –, amely az NCC logót és az azt követő 12 karakteres tanúsítványi kódot mutatja, például „CCAH24LP1230T1". A címkének egy 30 másodperces izopropil-alkoholos dörzsölési tesztet kell túlélnie, és a garanciális termékélettartamig olvashatónak kell maradnia. Láttunk olyan B2B vásárlót, aki jóváhagyást kapott, majd a váz szerszámozását a sorozat közben megváltoztatta, és elvesztette a gravírozás kontrasztját, ami átcímkézést és új ellenőrzési fájlt kényszerített ki.
Kiválasztási szempontok: Hogyan értékeljen egy ncc tanúsítási partnert
az ncc tanúsítványt projektorokhoz értékelő B2B beszerzési csapatok számára 2026-ban az általunk javasolt puffer 4 hét az NCC jóváhagyása és az első gyártási szállítmány között. Ez az ablak elnyeli a jelölési proof-on szükséges esetleges javításokat, és időt ad a tajvani képviselőnek a vám-előregisztráció benyújtására. Azok a vásárlók, akik az idővonalat 1–2 hétre tömörítik, jellemzően 25–40%-os gyorsítási felárat fizetnek a labornak, és még mindig kockáztatják a kikötői késedelmet. Az SKU-naptárnak az OEM szerszámozási ütemtervével párhuzamosan történő tervezése – nem pedig utólagos gondolatként – a legmegbízhatóbb módja annak, hogy egy tajvani launch az eredeti 12 hetes szállítási ígéretnek megfelelően haladjon.
Mit ellenőrizzen az aláírás előtt
Öt ellenőrzés különbözteti meg a kompetens SKU-partnert egy olyan általános vámügynöktől, amely mellékszolgáltatásként vette fel az NCC bejelentéseket. Először is, győződjön meg arról, hogy a képviselő érvényes tajvani cégbejegyzéssel rendelkezik, és van egy kijelölt NCC összekötő tisztviselője, akinek a neve a portálfiókon – nem egy megosztott postaládán – szerepel. Másodszor, kérje el annak a két TAF-akkreditált labornak a nevét, amellyel a képviselő hetente dolgozik, és a partnerséget közvetlenül a labor kereskedelmi csapatánál erősítse meg. Harmadszor, kérje az utolsó hat modell azonosítót, amelyet a képviselő szerzett, beleértve a kiadási dátumokat és az SKU-családokat; egy olyan partner, amely évente legalább 40 projektor-bejelentést kezel, észrevehetően kisebb súrlódással halad át a portál felülvizsgálati várólistáján.
Minden modell 2026-ban jellemzően 3 200 $ és 7 800 $ közötti projektköltséggel jár modellenként egy új SKU tiszta lapos bejelentésénél, ahol a széles szórást a chipkészlet-család, az antennaszám és az határozza meg, hogy a 6 GHz-es DFS csatornák aktiválva vannak-e. Rögzített díjas ütemezést teszünk közzé a többmodelles programokat futtató OEM vásárlók számára, így egy négy SKU-ból álló köteg nagyjából 14 500 $-ra jön ki a négyszeres egyedi áras ajánlat 26 000 $+ összege helyett. Ez a kötegelési kedvezmény azért létezik, mert ugyanaz a TAF-akkreditált labor Wi-Fi sugárzási teljesítményről szóló jelentése több, azonos RF láncot megosztó SKU-variánsra hivatkozhat, amivel modellenként a vizsgálati munkaerő mintegy 45%-a megtakarítható.
Piros zászlók és kizáró jellegű válaszok
az egységpartner shortlistje gyorsan összeomlik, ha bizonyos válaszok felszínre kerülnek az átvilágítás során. A „10 nap alatt be tudjuk fejezni" típusú, a laborhelyet és a portálsort megnevezés nélküli általános kijelentés piros zászló, mert a 10 napos szám csak akkor érhető el, ha minden upstream függőség összeáll – a labor, a fájl teljessége és a várólistás prioritás egyszerre kell, hogy teljesüljön. A friss ügyfél-referenciák megtagadása kifejezetten projektor projektekre szintén piros zászló; az RF-gazdag fogyasztói elektronikai cikkek, mint a projektorok, eltérő bejelentési profillal rendelkeznek, mint az ipari érzékelők vagy az alacsony teljesítményű IoT, és egy projektor-referenciákkal nem rendelkező partner az Ön projektjén fogja tanulni a sajátosságokat.
Harmadszor, ha egy partner megígéri, hogy megkerüli a helyi képviselői követelményt – például egy „közvetlen külföldi benyújtás" kerülőmegoldást javasolva –, az a 2024-es portálfrissítéssel kapcsolatos tapasztalatlanságot jelzi. Az NCC minden külföldi kérelmező számára kötelezővé teszi a helyi képviselőt, kész. Bármely partner, aki mást állít, vagy tájékozatlan, vagy olyan sarkokat vág, amelyek az audit fázisban fognak felszínre kerülni.
| Költségsor | Jellemző tartomány (USD) | Leírás |
|---|---|---|
| TAF-akkreditált laborvizsgálat | 1 400 $ - 2 600 $ | RF, EMC és adott esetben SAR |
| Tajvani helyi képviselő díja | 700 $ - 1 200 $ | Bejelentés, kapcsolattartás és vám-előregisztráció |
| RCB / NCC díja | 250 $ - 450 $ | Kormányzati bejelentési díj modellenként |
| Mintaszállítás + 2 egység | 350 $ - 600 $ | Futár, biztosítás és ideiglenes import kaució |
| Címke grafika + szitanyomó szerszám | 200 $ - 400 $ | Egyszeri díj váz-revíziónként |
| Opcionális gyorsítás (28 → 10 nap) | +900 $ - 1 500 $ | Prioritásos labor sor és képviselői felár |
| Első modell összesen | 3 200 $ - 7 800 $ | Gyorsítás nélkül |
Partner kiválasztása és a következő lépések ehhez a projektorhoz
Beszerzési checklist B2B vásárlók számára
a projektor beszerzése szűk működési ellenőrzési pontokra konvergál, amelyek egy hat-nyolc hetes bejelentési folyamatot négy hetes sávvá tömörítenek, ha helyesen kezelik őket. A 2026-ban a tajvani piacra belépést mérlegelő OEM vásárlók és márkatulajdonosok számára azt javasoljuk, hogy a beszállítói megbeszélést négy kemény adatpont köré strukturálják a szerződés aláírása előtt: minimális rendelési mennyiség (MOQ) az első gyártási sorozathoz, átfutási idő a megrendeléstől (PO) a gyárból történő szállításig, minta-politika beleértve a visszatéríthető mintadíjat, valamint a dedikált kapcsolattartási csatorna a tanúsítási projektmenedzserhez. A DataMax 500 egység MOQ-t kínál a tajvani piacra első alkalommal belépő márkás projektor sorokhoz, 35 napos átfutási idővel a szabványos SKU-kra az NCC jóváhagyását követően, és visszatéríthető mintadíjjal, amelyet jóváírnak az első PO-ban. A kapcsolattartási csatorna egy megnevezett account manager és egy compliance összekötő, akinek a mobilszáma és Line ID-ja a projektindító lapon szerepel – nincsenek megosztott postaládák, nincsenek jegyszámok.
A projektorok ncc tanúsításának legfontosabb beszerzési ellenőrzési pontjai:
Ennek a projektornak a teljes tulajdonlási költsége élesen javul ugyanazon család második és harmadik SKU-jánál. Megfigyeltük, hogy az azonos Wi-Fi modullal, azonos Bluetooth chippel és azonos tápegység-topológiával rendelkező modellek az eredeti vizsgálati adatok 70–80%-át újra felhasználják, ami a második modell költségét körülbelül 1 900 $-ra, a harmadik modell költségét pedig mintegy 1 400 $-ra csökkenti. CE jelölés tanúsítvány projektorokhoz az EU-ban értékel egy 6 SKU-ból álló showroom-frissítést a tajvani kiskereskedelembe 2026 harmadik negyedévében, az optimalizálatlan és az optimalizált projektor programok közötti különbség gyakran 18 000–25 000 $ – egy olyan árréstényező, amely felülmúlja az egységszintű anyagjegyzék-megtakarításokat, amelyekre sok beszerzési csoport először összpontosít.
Azok a vásárlók, akik a projektorok ncc tanúsítását a beszerzési táblázat egy soraként kezelik – nem pedig külön megfelelőségi projektként – jellemzően 18 nappal gyorsabban zárják a tajvani launch-t, mint azok, akik a szabályozási munkafolyamatot szigetként kezelik.
Gyakran ismételt kérdések
Minden sku átfutási ideje a tiszta fájltól a kiadott azonosítóig 28 naptári nap az NCC portál szabványos várólistáján, 18 nap a prioritásos várólistán, és 10 nap a gyorsított sávon, amelyet a hivatalos portál a tiszta megfelelőségi múlttal rendelkező ismételt kérelmezők számára tart fenn. Maga a TAF-akkreditált laborhely gyakran a valódi szűk keresztmetszet: a 2026 májusi vagy októberi csúcsnegyedévi foglalás a labor elérhetőségét 3 héttel előre tolhatja, mielőtt a 28 napos óra elindul. A laborhelyeket a szerződés aláírásakor lefoglaljuk kifejezetten azért, hogy a beszerzési csapat egy zárolt naptárat lásson egy reményteli becslés helyett.
Amikor az OEM vásárlók a szerszámozással párhuzamosan értékelik a modellprogramokat, gyártásra kész átfutási idő célunk 12 hét a megrendeléstől (PO) az első áru kiszállításáig a sencseni gyártósorunkról. Ebből 1 hét a mérnöki BOM freeze-re, 4 hét a labor- és NCC-felülvizsgálati ablakra szól az általunk korábban javasolt 4 hetes pufferrel együtt, a fennmaradó 7 hét pedig az SMT-re, összeszerelésre, bejáratásra (burn-in) és a kartonnyomtatásra. Azok a vásárlók, akik kihagyják a mérnöki BOM freeze-t, és a 6. hétig hagyják sodródni az RF láncot, rutinosan 18–19 hétre nyújtják az idővonalat, mert minden antenna- vagy árnyékolás-változtatás újraindítja a tesztsorozatot.
Benyújthatnak-e külföldi projektormárkák ncc tanúsítványt projektorokhoz helyi képviselő nélkül? Nem. A 2024-es portálfrissítés kifejezetten előírja a helyi képviselőt minden külföldi kérelmező számára, és minden olyan partner, amely „közvetlen külföldi benyújtás" kerülőmegoldást javasol, tapasztalatlanságot jelez. Az ncc tanúsítvány projektorokhoz megköveteli a tajvani bejegyzett képviselőt, akinek a neve a portálfiókon szerepel, és ennek a követelménynek a kihagyása automatikus elutasítást vált ki a dokumentum-felülvizsgálati szakaszban.
Mennyibe kerül összesen az ncc tanúsítvány projektorokhoz? Az ncc tanúsítvány projektorokhoz teljes leszállított költsége SKU-családonként 1 850–3 200 $ között mozog, amely laborvizsgálati díjakra (900–1 400 $), portál-bejelentési díjra (350 $), képviselői ügyintézésre (400–900 $) és opcionális gyorsítási felárakra bontható. Az 1 500 $ alatti csomagajánlatok jellemzően újrafelhasznált vizsgálati jelentéseket vagy hiányzó SAR lefedettséget rejtenek, amelyek az auditnál felszínre kerülnek.
Három minta fújja fel ennek a projektornak a költségvetését a másodvéleményként auditált projektek nagyjából felénél. Az első a folyamat közbeni chipkészlet-csere: egy Wi-Fi 6 modult Wi-Fi 6E modullal váltanak fel a projekt nyolcadik hetében egy 5%-os kiskereskedelmi árpont üldözése érdekében, és a teljes RF tesztsorozat teljes díjon újraindul, ami 1 800–2 400 $ többletköltséget jelent. A második a grafikai anyag körforgása: az NCC azonosító elhelyezése a váz-revízió során kétszer elmozdul, ami két külön szitanyomó szerszámozási költséget és egy átcímkézési ellenőrzést generál. A harmadik a kihagyott RCB kölcsönös elismerési útvonal, amikor egy japán MIC vagy amerikai FCC ID már rendelkezésre áll, de a beszerzési csapat új NCC papírmunkát nyújt be a kereszthivatkozás helyett, ami szükségtelenül megduplázza a labor számlát.
Amikor a CE jelölés tanúsítása a kapuzáró ellenőrzési pont r, az írásos változáskezelési záradékot tartalmazó projektek szinte mindig a költségkereten belül és a 12 hetes naptár szerint fejeződnek be. Ezt a záradékot alapértelmezetten beépítjük, mert egy évtizedes gyári oldali projektmunka után az adat egyértelmű: minden dokumentált RF freeze 14–21 napot takarít meg a kritikus útvonalon.
Kapcsolódó DataMax források
Végső összefoglaló az ncc tanúsítvány projektorokhoz vásárlói számára
CE jelölés tanúsítvány projektorokhoz az EU-ban r projektorok stabilizálódott egy kiszámítható 22 napos medián sávvá az 4500 ANSI lumen alatti lézerfoszfor kijelzős és ultra-rövid vetítési távolságú SKU-k esetében, a 4K UHD modellek pedig a SAR spot-check routing miatt valamivel hosszabb ideig futnak. Azok a vásárlók, akik előre betöltik a helyi képviselőt, a TAF-akkreditált laborhelyet és az SKU-család zárolását, érdemben tömörítik az idővonalat. A projektor partner kiválasztása a legmagasabb hatású beszerzési döntés egy tajvani kiskereskedelmi launch során, megelőzve a szállítmányozót, a belépési kikötő kiválasztását, és még a banki instrumentum felállítását is. Egy gyenge partner 4–8 hét elkerülhető késedelmet ad hozzá; egy erős partner a 28 napos szabványos várólistát 18 napra tömöríti, és az eljárási jártasság révén a teljes díj 25–35%-át takarítja meg. Az alábbi értékelési rubrika ugyanaz, amelyet account managereink alkalmaznak, amikor egy új tajvani képviselőt felveszünk a jóváhagyott szállítói listánkra, és az OEM vásárlók szó szerint alkalmazhatják a jelöltek shortlistjéhez.
