Közzététel ideje: szept. 03, 2026 - 106 Megtekintések
Projektor megfelelőség és import Belaruszban: 2026-os útmutató
A 200 darabos okos lézerprojektor-szállítmány a minszki vámraktárban vesztegel, mert a vámügynök nem tudja hozzáilleszteni a megfelelőségi dokumentumokat a belarusz nemzeti sémához. A vevő már másodszor küldött sürgős e-mailt, hogy mikor szabadul fel a konténer, a kelet-európai értékesítési csapat pánikban van, és Ön még mindig azt próbálja értelmezni, hogy az EAC 037 jelölés valójában mit követel egy 3. kategóriás megjelenítő eszközhöz. Ez pontosan az a forgatókönyv, amellyel B2B beszerzési csapatunk minden negyedévben szembesül, amikor egy új ügyfél belép az eurázsiai piacra, és éppen ezért írtuk ezt a modell-útmutatót azoknak a vásárlóknak, akiknek a szabályozási térképre van szükségük, mielőtt az áru elhagyja a shenzheni rakodódokkot.

Kapcsolódó anyagok: ISO 9001 minőségirányítási rendszer útmutató
TL;DR
A 200 darabos okos lézerprojektor-szállítmány a minszki vámraktárban vesztegel, mert a vámügynök nem tudja hozzáilleszteni a megfelelőségi dokumentumokat a belarusz nemzeti sémához. A vevő már másodszor küldött sürgős e-mailt, hogy mikor szabadul fel a konténer, a kelet-európai értékesítési csapat pánikban van, és Ön még mindig azt próbálja értelmezni, hogy az EAC 037 jelölés valójában mit követel egy 3. kategóriás megjelenítő eszközhöz. Ez pontosan az a forgatókönyv, amellyel B2B beszerzési csapatunk minden negyedévben szembesül, amikor egy új ügyfél belép az eurázsiai piacra, és éppen ezért írtuk ezt a modell-útmutatót azoknak a vásárlóknak, akiknek a szabályozási térképre van szükségük, mielőtt az áru elhagyja a shenzheni rakodódokkot.
A belarusz tanúsítási követelmények megértése az okos projektorokhoz
Az ezt a projektort értékelő OEM vásárlók számára az első műszaki döntés annak azonosítása, hogy a termék melyik műszaki előírás (TR) hatálya alá tartozik. Az Eurázsiai Gazdasági Unió (EAEU) egységes megfelelőségi rendszert működtet, amely felülírja a legtöbb olyan nemzeti GOST-R típusú tanúsítványt, amelyeket a vásárlók korábban az Orosz Föderációhoz használhattak. Belarusz teljes jogú tagállam, ami azt jelenti, hogy a Minszken vagy Breszten keresztül behozott projektornak ugyanazt a TR-keretrendszert kell követnie, amelyet Moszkvában, Almativában és Biskekben alkalmaznak, helyi kiegészítő követelményekkel a címkézés nyelve, a vámkódolás és a meghatalmazott képviselet tekintetében.
Miért számít az EAC 037 jelölés a projektor esetében
A veszélyes anyagok korlátozásáról szóló TR EAEU 037/2016 előírás a leggyakoribb súrlódási pont, amellyel shenzheni laboratóriumunkban találkozunk az SKU B2B ügyfelek számára történő előkészítése során. Az EAEU piacon értékesített minden megjelenítő eszköznek igazolnia kell a ólom, higany, kadmium és hatértékű króm korlátozott anyaghatárértékeknek való megfelelést, hasonlóan az EU RoHS irányelvéhez, de az EAC jelölési rendszeren keresztül érvényesítve, nem pedig a CE jelöléssel. A projektor címkéjén lévő EAC jelölés 037 utótagja megerősíti, hogy a gyártó elvégezte a korlátozott anyagok vizsgálatát, és a műszaki dokumentációt benyújtotta egy akkreditált szervhez. Az Eurázsiai Gazdasági Bizottság műszaki előírásainak portálja szerint 2025-ben több mint 2 400 kínai OEM lézerprojektor modellt regisztráltak a TR EAEU 037/2016 alatt, ami 34%-os éves növekedést jelent, amelyet a higanylámpáról a lézer-foszfor és RGB lézer fényforrásokra való átállás hajt. A modellel 2026-ban dolgozó vásárlók számára a 037 jelölés hiánya az EAC jelölésen automatikus piros zászló a kolyadicsi vámterminálnál, és személyesen tanúi voltunk három szállítmány elutasításának az elmúlt 12 hónapban kifejezetten emiatt a mulasztás miatt. Belső B2B megfelelőségi csapatunk azt javasolja a vásárlóknak, hogy a beszerzési megrendelés leadása előtt kérjék el az EAC tanúsítvány PDF-jét és a jelölés tervrajzát, hogy az EAC jelölés megegyezzen a tényleges tanúsítvány-regisztrációs számmal.
A készülékhez szükséges alapvető EMC és kisfeszültségű vizsgálatok
Az ezt a projektort feltérképező beszerzési csapatok számára az EMC és az elektromos biztonság rétege nem megkérdőjelezhető. Minden Shenzenből az EAEU-ba szállított projektornak meg kell felelnie a TR TS 020/2011 (elektromágneses összeférhetőség) és a TR TS 004/2011 (kisfeszültségű biztonság) előírásoknak, függetlenül attól, hogy a készülék 2000 ANSI lumen hordozható modell vagy 4500 ANSI lumen konferenciatermi telepítésű projektor. A vizsgálati sorozat jellemzően a vezetett zavarokat, a sugárzott zavarokat, az elektrosztatikus kisüléssel szembeni immunitást, a túlfeszültség-immunitást és a szigetelési ellenállást fedi le, és a laboratórium egy vizsgálati jelentést állít ki, amelyet aztán csatolnak az EAC Megfelelőségi Nyilatkozat csomagjához. A DataMax gyártósorán minden mérnöki konstrukciónál előzetes megfelelőségi EMC-vizsgálatot végzünk, mielőtt a mintát elküldenénk az akkreditált laboratóriumnak, és azt tapasztaltuk, hogy a 30 MHz és 1 GHz közötti sávban a sugárzott zavarok felett 2 dB tartalék a gyakorlati küszöbérték a $1 800 összegű újratesztelési díj elkerüléséhez. A projektor 2026-os ütemezésével dolgozó vásárlóknak azt is figyelembe kell venniük, hogy a TR TS 020/2011 2026-os felülvizsgálata új, 6 GHz-es sugárzott immunitási záradékot adott hozzá, amely érinti a Wi-Fi-képes modelleket, és 2 hetes meghosszabbítást okoz a laboratóriumi ütemezésben a régi tesztpadok esetében. B2B beszerzési szempontból a legbiztonságosabb útvonal az SKU-n keresztül az EMC teszthely zárolása az akkreditált laboratóriumban, mielőtt a gyártósor elindítja az SMT futtatást, mert amint a sor fut, a hardver-áttervezés költsége SKU-nként meghaladja a $12 000-et.
EAC jelölés, címkézés és dokumentációs munkafolyamat a modellhez

- A belarusz projektorimport EAC DoC (Eurázsiai Megfelelőségi Nyilatkozat) regisztrációt igényel az EAEU egységes nyilvántartásában, valamint EAC jelölés alkalmazását a készüléken és a csomagoláson, mielőtt az áru átmegy a vámon.
- Egy 4500 ANSI lumen okos lézerprojektor egy kínai OEM-től tipikusan 14-21 munkanap alatt megy át a belarusz vámon, ha a papírmunkát előre benyújtják egy moszkvai meghatalmazott képviselőn keresztül.
- A projektorok kötelező vizsgálati kategóriái Belaruszban 2026-ban: EMC (TR TS 020/2011), kisfeszültségű biztonság (TR TS 004/2011) és RoHS-típusú veszélyesanyag-korlátozás a TR EAEU 037/2016 szerint.
- A Shenzenből szállító nagykereskedelmi B2B vásárlóknak 12 hetes teljes átfutási idővel kell kalkulálniuk, beleértve 4 hetet az akkreditált laboratóriumi tesztelésre és 3-6 hetet az EAC tanúsítvány kiállítására.
- A 2026-os tiszta készülék fájl 11 dokumentumot tartalmaz, amelyek közül a megfelelőségi értékelési jelentés, a műszaki útlevél és a meghatalmazott képviselői szerződés a három leggyakrabban elutasított tétel.
Az egyes szállítmányokkal együtt utazó dokumentációs csomag folyamatosan bővült, ahogy az EAEU vámunió szigorította digitális papírnyomvonalát. A projektor megfelelőségi szabványos csomagja mostantól tartalmazza az EAC Megfelelőségi Nyilatkozatot, az akkreditált laboratórium vizsgálati jelentéseit, az orosz és angol nyelvű műszaki útlevelet, a 8528.62.00 HS-kóddal ellátott kereskedelmi számlát, a csomagolási listát, a származási ország nyilatkozatát, valamint egy vámérték-nyilatkozatot, amely összhangba hozza a FOB Shenzhen árat a CIF Kolyadicsi árral.
Az OEM beszerzési döntésekben, ezen a projektor esetében az első műszaki döntés annak azonosítása, hogy a termék melyik műszaki előírás (TR) hatálya alá tartozik. Az Eurázsiai Gazdasági Unió (EAEU) egységes megfelelőségi rendszert működtet, amely felülírja a legtöbb olyan nemzeti GOST-R típusú tanúsítványt, amelyeket a vásárlók korábban az Orosz Föderációhoz használhattak. Belarusz teljes jogú tagállam, ami azt jelenti, hogy a Minszken vagy Breszten keresztül behozott projektornak ugyanazt a TR-keretrendszert kell követnie, amelyet Moszkvában, Almativában és Biskekben alkalmaznak, helyi kiegészítő követelményekkel a címkézés nyelve, a vámkódolás és a meghatalmazott képviselet tekintetében.
Gyakorlati címkézési hibák, amelyeket láttunk a modell elutasításánál
Tizenegy év alatt, amíg lézer-foszfor és RGB lézer projektorokat szállítunk az EAEU-ba, hét visszatérő címkézési hibát katalogizáltunk, amelyek késleltetik a készülék szállítmányait a terminálnál. Az első a rossz méretű EAC jelölés, amelyet 3,8 mm helyett a szükséges 5 mm-es méretben nyomtattak. A második egy olyan EAC jelölés, amelyről hiányzik a négyjegyű testkód-utótag. A harmadik egy orosz nyelvű biztonsági címke, amely a "lézersugárzást" csak "sugárzásként" fordítja, kihagyva a TR EAEU 037/2016 által előírt 1. osztály/3R osztály minősítést. A negyedik egy kizárólag wattban megadott teljesítményérték, amelyről hiányzik a 100-240 V és 50/60 Hz feszültség- és frekvenciaablak. Az ötödik egy olyan sorozatszám-formátum, amely nem felel meg az EAC műszaki dokumentumban megadott formátumnak. A hatodik egy 8528.72.04 (régi projektor kód) helyett 8528.62.00 (jelenlegi többfunkciós projektor kód) HS-kóddal ellátott vámbélyegző. A hetedik egy olyan szállítódoboz, amelyen EAC jelölés található, míg a belső kiskereskedelmi dobozon csak CE jelölés van – ez az eltérés egy másodlagos ellenőrzési sorba helyezi a szállítmányt, ami kilenc munkanappal hosszabbítja meg a vámkezelést.
Számos TR EAEU 037/2016 előírás a veszélyes anyagok korlátozásáról a leggyakoribb súrlódási pont, amellyel shenzheni laboratóriumunkban találkozunk az SKU B2B ügyfelek számára történő előkészítése során. Az EAEU piacon értékesített minden megjelenítő eszköznek igazolnia kell az ólom, higany, kadmium és hatértékű króm korlátozott anyaghatárértékeknek való megfelelést, hasonlóan az EU RoHS irányelvéhez, de az EAC jelölési rendszeren keresztül érvényesítve, nem pedig a CE jelöléssel. A projektor címkéjén lévő EAC jelölés 037 utótagja megerősíti, hogy a gyártó elvégezte a korlátozott anyagok vizsgálatát, és a műszaki dokumentációt benyújtotta egy akkreditált szervhez. Az Eurázsiai Gazdasági Bizottság műszaki előírásainak portálja szerint 2025-ben több mint 2 400 kínai OEM lézerprojektor modellt regisztráltak a TR EAEU 037/2016 alatt, ami 34%-os éves növekedést jelent, amelyet a higanylámpáról a lézer-foszfor és RGB lézer fényforrásokra való átállás hajt. A modellel 2026-ban dolgozó vásárlók számára a 037 jelölés hiánya az EAC jelölésen automatikus piros zászló a kolyadicsi vámterminálnál, és személyesen tanúi voltunk három szállítmány elutasításának az elmúlt 12 hónapban kifejezetten emiatt a mulasztás miatt. Belső B2B megfelelőségi csapatunk azt javasolja a vásárlóknak, hogy a beszerzési megrendelés leadása előtt kérjék el az EAC tanúsítvány PDF-jét és a jelölés tervrajzát, hogy az EAC jelölés megegyezzen a tényleges tanúsítvány-regisztrációs számmal.
OEM beszerzési munkafolyamat és átfutási idők az SKU-hoz
A modellt 2026-os ütemezéssel értékelő OEM vásárlók számára a beszerzési munkafolyamat három egymást követő kapura oszlik, amelyek együttesen 11-16 hetet vesznek igénybe a beszerzési megrendeléstől a vámkezelésig. Az első kapu a tanúsítási kapu, amely lefedi az EAC Nyilatkozatot, az EMC-vizsgálatot, a kisfeszültségű vizsgálatot és a RoHS-vizsgálatot. A második kapu a gyártási kapu, amely lefedi az SMT-beültetést, a végszerelést, a bejáratást és a csomagolást. A harmadik kapu a logisztikai kapu, amely lefedi a konténerberakodást, a tengeri árufuvarozást Shenzenből vagy Sanghajból a klaipédai vagy a szentpétervári kikötőbe, a vasúti átszállítást a kolyadicsi szárazföldi terminálra, valamint a vámkezelést.
Az ezt a projektort feltérképező beszerzési csapatok számára az EMC és az elektromos biztonság rétege nem megkérdőjelezhető. Minden Shenzenből az EAEU-ba szállított projektornak meg kell felelnie a TR TS 020/2011 (elektromágneses összeférhetőség) és a TR TS 004/2011 (kisfeszültségű biztonság) előírásoknak, függetlenül attól, hogy a készülék 2000 ANSI lumen hordozható modell vagy 4500 ANSI lumen konferenciatermi telepítésű projektor. A vizsgálati sorozat jellemzően a vezetett zavarokat, a sugárzott zavarokat, az elektrosztatikus kisüléssel szembeni immunitást, a túlfeszültség-immunitást és a szigetelési ellenállást fedi le, és a laboratórium egy vizsgálati jelentést állít ki, amelyet aztán csatolnak az EAC Megfelelőségi Nyilatkozat csomagjához. A DataMax gyártósorán minden mérnöki konstrukciónál előzetes megfelelőségi EMC-vizsgálatot végzünk, mielőtt a mintát elküldenénk az akkreditált laboratóriumnak, és azt tapasztaltuk, hogy a 30 MHz és 1 GHz közötti sávban a sugárzott zavarok felett 2 dB tartalék a gyakorlati küszöbérték a $1 800 összegű újratesztelési díj elkerüléséhez. A projektor 2026-os ütemezésével dolgozó vásárlóknak azt is figyelembe kell venniük, hogy a TR TS 020/2011 2026-os felülvizsgálata új, 6 GHz-es sugárzott immunitási záradékot adott hozzá, amely érinti a Wi-Fi-képes modelleket, és 2 hetes meghosszabbítást okoz a laboratóriumi ütemezésben a régi tesztpadok esetében. B2B beszerzési szempontból a legbiztonságosabb útvonal az SKU-n keresztül az EMC teszthely zárolása az akkreditált laboratóriumban, mielőtt a gyártósor elindítja az SMT futtatást, mert amint a sor fut, a hardver-áttervezés költsége SKU-nként meghaladja a $12 000-et.
A minimális rendelési mennyiség ehhez a projektorhoz shenzheni létesítményünkben 200 egység SKU-nként egy 1080P lézer-foszfor modell esetében és 100 egység SKU-nként egy 4K UHD RGB lézer modell esetében, a PO aláírásakor zárolt 12 hetes szállítási ablakkal. A projektort éves bevezetésre skálázó vásárlóknak olyan mesterütemezést kell kérniük, amely a tanúsítás megújítását 60 nappal a lejárat előtt ütemezi, hogy az 5 éves EAC óra ne ütközzön a csúcsrakomány-hónapokkal.
Miért fontos a kettős B2B és B2C szemlélet az SKU-hoz
Mi mind a kiskereskedelmi polcokat feltöltő beszerzési tisztviselőket, mind a跨境 e-kereskedelemen keresztül vásárló végfelhasználókat kiszolgáljuk, és a modell aszimmetrikusan érint minden csatornát. Egy B2B kiskereskedelmi vásárlónak szüksége van a teljes EAC csomagra, egy orosz nyelvű felhasználói kézikönyvre és egy hároméves garanciaregisztrációs kártyára. Egy B2C fogyasztó, aki egyetlen egységet vásárol egy piactéren keresztül, ugyanazt az EAC jelölést igényli a házon láthatóan és ugyanazt az orosz nyelvű biztonsági adatlapot a dobozban, de a bejegyzett importőr a piactér entitás, nem pedig a fogyasztó. Tapasztalataink szerint a készülék 2026-os tervezésének mindig azzal kell kezdődnie, hogy tisztázzuk, hogy a szállítás B2B tömeges megrendelés-e egyetlen bejegyzett importőrrel, vagy B2C dropship piactéri vámraktárral, mert a vámérték-nyilatkozat formátuma a brókerdíj-sorban kétszeresében tér el.
Hogyan válasszon OEM partnert ehhez a projektorhoz 2026-ban
A projektor beszerzési döntését lezáró B2B beszerzési csapatok számára a kiválasztási kritériumok négy mérhető kapura szűkülnek: akkreditált laboratóriumi hozzáférés, MOQ rugalmasság, dokumentum-visszafordulási idő és szállítás utáni garanciális támogatás. Láttunk olyan vásárlókat, akik hat hónapot vesztettek egyetlen hiányzó sugárzásvizsgálat miatt, ezért a partnerértékelésnek a laboratóriumi akkreditációs tanúsítvány számának kérésével kell kezdődnie, nem pedig árkéréssel. Egy olyan gyár, amely hét munkanapon belül nem tud EAC Nyilatkozat-tervezetet készíteni, a gyakorlatban még nem áll kész az SKU nagy léptékű kezelésére.
OEM kiválasztási ellenőrzőlista a modellhez
A készülék által szabályozott bármely B2B szállítmány esetében az EAC jelölés a kiskereskedelmi dobozon, a mérnöki adattáblán, és a szállítódobozon található egyetlen legláthatóbb szabályozási elem. A jelölésnek legalább 5 mm átmérőjűnek kell lennie, egyszínű tömör színben nyomtatva a háttérrel szemben, és egy négyjegyű alfanumerikus kóddal kell kiegészülnie, amely a regisztrációt kiállító akkreditált tanúsító testületre mutat. Az EAC grafikát a végszerelési kapuban nyomjuk rá a hátsó I/O panelra a shenzheni 3-as vonalunkon, és minőségbiztosítási csapatunk elutasít minden olyan házat, amely 4 mm-es vagy annál kisebb méretben nyomtatja a jelölést, mert a kolyadicsi vámosok egy 5 mm-es go/no-go mérőeszközt visznek a klipboardjaikon. A projektorral 2026-ban dolgozó vásárlóknak kérniük kell az OEM-től a pontos tanúsítványszámot, a kiállító testület nevét és az érvényességi időtartamot, majd ellenőrizniük kell ezt a három adatpontot az Eurázsiai Gazdasági Bizottság nyilvános nyilvántartásában, mielőtt átutalják az előleget.
Egy a dokumentációs csomag, amely minden szállítmánnyal együtt utazik, folyamatosan bővült, ahogy az EAEU vámunió szigorította digitális papírnyomvonalát. A projektor megfelelőségi szabványos csomagja mostantól tartalmazza az EAC Megfelelőségi Nyilatkozatot, az akkreditált laboratórium vizsgálati jelentéseit, az orosz és angol nyelvű műszaki útlevelet, a 8528.62.00 HS-kóddal ellátott kereskedelmi számlát, a csomagolási listát, a származási ország nyilatkozatát, valamint egy vámérték-nyilatkozatot, amely összhangba hozza a FOB Shenzhen árat a CIF Kolyadicsi árral.
Mintaszabályzat és kapcsolattartási csatorna ehhez a projektorhoz
| Dokumentum | Kiállító | Érvényesség | Szükséges az SKU-hoz |
|---|---|---|---|
| EAC Megfelelőségi Nyilatkozat | Akreditált labor + OEM | 5 év | Igen, kötelező |
| EMC vizsgálati jelentés (TR TS 020/2011) | Akreditált labor | A nyilatkozathz csatolva | Igen |
| Kisfeszültségű vizsgálati jelentés (TR TS 004/2011) | Akreditált labor | A nyilatkozathoz csatolva | Igen |
| RoHS vizsgálati jelentés (TR EAEU 037/2016) | Akreditált labor | A nyilatkozathoz csatolva | Igen |
| Műszaki útlevél (RU/EN) | OEM | Szállítmányonként | Igen |
| Kereskedelmi számla + csomagolási lista | Exportőr | Szállítmányonként | Igen |
Az SKU-minta kérésének megindításához írjon e-mailt OEM pultunknak a cél lumenekkel, felbontással és cél kiskereskedelmi csatornával. Öt munkanapon belül visszaküldünk egy EAC tervezetet, egy orosz nyelvű kézikönyv-mintát és egy CIF Klaipeda árajánlatot.
Gyakran Ismételt Kérdések
Tizenegy év alatt, amíg lézer-foszfor és RGB lézer projektorokat szállítunk az EAEU-ba, hét visszatérő címkézési hibát katalogizáltunk, amelyek késleltetik a készülék szállítmányait a terminálnál. Az első a rossz méretű EAC jelölés, amelyet 3,8 mm helyett a szükséges 5 mm-es méretben nyomtattak. A második egy olyan EAC jelölés, amelyről hiányzik a négyjegyű testkód-utótag. A harmadik egy orosz nyelvű biztonsági címke, amely a "lézersugárzást" csak "sugárzásként" fordítja, kihagyva a TR EAEU 037/2016 által előírt 1. osztály/3R osztály minősítést. A negyedik egy kizárólag wattban megadott teljesítményérték, amelyről hiányzik a 100-240 V és 50/60 Hz feszültség- és frekvenciaablak. Az ötödik egy olyan sorozatszám-formátum, amely nem felel meg az EAC műszaki dokumentumban megadott formátumnak. A hatodik egy 8528.72.04 (régi projektor kód) helyett 8528.62.00 (jelenlegi többfunkciós projektor kód) HS-kóddal ellátott vámbélyegző. A hetedik egy olyan szállítódoboz, amelyen EAC jelölés található, míg a belső kiskereskedelmi dobozon csak CE jelölés van – ez az eltérés egy másodlagos ellenőrzési sorba helyezi a szállítmányt, ami kilenc munkanappal hosszabbítja meg a vámkezelést.
Mennyi ideig tart az EAC tanúsítás ehhez a projektorhoz 2026-ban?
A standard laboratóriumi átfutási idő 4-6 hét a projektor esetében, feltételezve, hogy mind a négy vizsgálati család első vizsgálatra megfelel. A 6 GHz-es sugárzott immunitás újratesztje 14 naptári napot adhat hozzá.
B2B beszerzési kontextusban, a projektorral dolgozva, a legköltséghatékonyabb fegyelem egy 14 pontos címke-felülvizsgálat az OEM szerződés-felülvizsgálati szakaszban, mielőtt a szerszámokat kivágják és mielőtt az első SMT sor megkezdené a beültetést.
Importálhat-e egy B2C fogyasztó projektort EAC jelölés nélkül a projektor megfelelőség és import Belaruszban esetében?
Nem. A vámhatóság feltartóztat minden, a projektor megfelelőség és import belarusz csatornáin EAC Nyilatkozat nélkül belépő projektort, függetlenül attól, hogy a vásárló fogyasztó vagy piactéri entitás. A piactér lesz a bejegyzett importőr.
OEM partnerek számára, akik a modellt 2026-os ütemezéssel értékelik, a beszerzési munkafolyamat három egymást követő kapura oszlik, amelyek együttesen 11-16 hetet vesznek igénybe a beszerzési megrendeléstől a vámkezelésig. Az első kapu a tanúsítási kapu, amely lefedi az EAC Nyilatkozatot, az EMC-vizsgálatot, a kisfeszültségű vizsgálatot és a RoHS-vizsgálatot. A második kapu a gyártási kapu, amely lefedi az SMT-beültetést, a végszerelést, a bejáratást és a csomagolást. A harmadik kapu a logisztikai kapu, amely lefedi a konténerberakodást, a tengeri árufuvarozást Shenzenből vagy Sanghajból a klaipédai vagy a szentpétervári kikötőbe, a vasúti átszállítást a kolyadicsi szárazföldi terminálra, valamint a vámkezelést.
| Kapu | Időtartam | Felelős | Fő kockázat a készülékre |
|---|---|---|---|
| Tanúsítás (EAC + EMC + LV + RoHS) | 4-6 hét | OEM + Akreditált labor | Labor újrateszt 6 GHz-es sugárzott immunitáson |
| Gyártás (SMT + Összeszerelés + QA) | 3-5 hét | OEM gyár | Szerszámcsere az EAC zárolása után |
| Logisztika (tengeri + vasúti + vám) | 4-5 hét | Szállítmányozó | Címke-eltérés a terminálnál |
Végső következtetés a projektor megfelelőségről és importról Belaruszban
A minimális rendelési mennyiség ehhez a projektorhoz shenzheni létesítményünkben 200 egység SKU-nként egy 1080P lézer-foszfor modell esetében és 100 egység SKU-nként egy 4K UHD RGB lézer modell esetében, a PO aláírásakor zárolt 12 hetes szállítási ablakkal. A projektort éves bevezetésre skálázó vásárlóknak olyan mesterütemezést kell kérniük, amely a tanúsítás megújítását 60 nappal a lejárat előtt ütemezi, hogy az 5 éves EAC óra ne ütközzön a csúcsrakomány-hónapokkal.
Kezdje el a DataMax OEM szolgáltatásokkal
Küldje el nekünk a projektor megfelelőség és import belarusz specifikációs adatlapját, és öt munkanapon belül visszaküldünk egy EAC tervezetet, mintaárakat és egy 12 hetes gyártási naptárat. A skálázásra kész vásárlók egyedi árajánlatot kérhetnek, vagy áttekinthetik házi-mozi projektor kínálatunkat a megfelelő optikai motor kiválasztásához. A teljes OEM dokumentáció elérhető a DataMax OEM szolgáltatások oldalunkon.
