Diposkan Pada: Feb 11, 2026 - 78 Tontonan
Pameran Perniagaan Projektor B2B: CES, ISE, InfoComm 2026
Pembeli projektor borongan masuk ke CES 2026 dengan sasaran perolehan tahunan $2.4M, tiga SKU untuk diisi, dan 11 minggu sebelum penghantaran musim puncak ditutup. Dalam masa dua hari di lantai pertunjukan, pembeli yang sama boleh membandingkan enjin fosfor laser daripada OEM Shenzhen, menilai kabinet ultra-short throw daripada ODM Taiwan, dan menjalankan ujian lumen terhadap projektor rujukan daripada/vendor Korea — semuanya di bawah satu bumbung. Cabarannya: setiap projektor ini mempunyai peraturan pendaftaran, penjadual mesyuarat dan kawalan pensijilan sendiri. Masuk tanpa persediaan, dan perjalanan ini hanya membawa pulang invois, bukan maklumat有用的. Masuk dengan manual perolehan, dan perjalanan yang sama boleh.tempah barisan produk private label penuh untuk Q3. Panduan ini ialah manual tersebut untuk mana-mana pasukan perolehan B2B yang merancang larian projektor pada 2026.
Mengapa Kalendar Pameran Dagangan 2026 Penting untuk Pasukan Pengerohan
Pembeli projektor borongan masuk ke CES 2026 dengan sasaran perolehan tahunan $2.4M, tiga SKU untuk diisi, dan 11 minggu sebelum penghantaran musim puncak ditutup. Dalam masa dua hari di lantai pertunjukan, pembeli yang sama boleh membandingkan enjin fosfor laser daripada OEM Shenzhen, menilai kabinet ultra-short throw daripada ODM Taiwan, dan menjalankan ujian lumen terhadap projektor rujukan daripada/vendor Korea — semuanya di bawah satu bumbung. Cabarannya: setiap projektor ini mempunyai peraturan pendaftaran, penjadual mesyuarat dan kawalan pensijilan sendiri. Masuk tanpa persediaan, dan perjalanan ini hanya membawa pulang invois, bukan maklumat berguna. Masuk dengan manual perolehan, dan perjalanan yang sama boleh tempah barisan produk private label penuh untuk Q3. Panduan ini ialah manual tersebut untuk mana-mana pasukan perolehan B2B yang merancang larian projektor pada 2026.
Perubahan yang Perlu Dipantau di Setiap Projektor 2026
Perubahan pertama ialah kecerahan. Penarafan lumen ANSI median yang dipaparkan di mana-manaAttrition projector utama pada 2026 telah meningkat daripada 2,800 lumens pada 2023 kepada 4,500 lumens pada 2025, dengan model fosfor laser 6,000-lumen kini menjadi standard dalam saluran pendidikan dan rumah ibadat, menurut data spesifikasi projektor yang dijejaki oleh Projector Central. Perubahan kedua ialah nisbah jarak lempar. Unit ultra-short throw pada 0.21:1 native kini dihantar dalam program OEM dengan minimum 3,200-lumen, yang bermakna penilaian mana-mana SKU mesti mengira semula lembangan spesifikasi jarak lempar yang menjadi standard dua kitaran beli yang lalu. Perubahan ketiga ialah jaminan: rakan OEM peringkat-1 kini menawarkan jaminan enjin laser 36-bulan sebagai standard, bukan tambahan.Optional
Dalam konteks perolehan B2B, Getsignor laser, projektor DLP atau model ultra-short throw pada 2026, kalendar model ialah tempoh penumpuan sumber yang paling padat dalam setahun. Kami telah潤い lantai CES, ISE dan InfoComm sebagai OEM sejak 2018, dan kitaran 2026 ialah yang pertama di mana tiga perubahan struktur selaras pada setiap unit dalam kalendar.
Senarai Semak Pengerohan Pra-Pameran untuk Pembeli Unit
Senarai semak pengerohan pra-pameran standard untuk mana-mana projektor ini bermula lapan minggu sebelum keberangkatan. Kami menggunakan aliran kerja dalaman ini dengan pelanggan borongan dan ODM kami sendiri, dan ia boleh dipindahkan dengan lancar ke mana-mana projektor 2026 yangeranengenai yang欲求 team's hadiri.
Ramai pembina berubah pertama ialah kecerahan. Penarafan lumen ANSI median yang dipaparkan di mana-mana Attrition projector utama pada 2026 telah meningkat daripada 2,800 lumens pada 2023 kepada 4,500 lumens pada 2025, dengan model fosfor laser 6,000-lumen kini menjadi standard dalam saluran pendidikan dan rumah ibadat, menurut data spesifikasi projektor yang dijejaki oleh Projector Central. Perubahan kedua ialah nisbah jarak lempar. Unit ultra-short throw pada 0.21:1 native kini dihantar dalam program OEM dengan minimum 3,200-lumen, yang bermakna penilaian mana-mana SKU mesti mengira semula lembangan spesifikasi jarak lempar yang menjadi standard dua kitaran beli yang lalu. Perubahan ketiga ialah jaminan: rakan OEM peringkat-1 kini menawarkan jaminan enjin laser 36-bulan sebagai standard, bukan tambahan.Optional
Bagi rakan OEM yang menilai program private label, ini penting kerana lembangan spesifikasi yang menang dalam RFQ pada 2023 akan kalah dalam RFQ pada 2026. Kami memberitahu setiap klien baharu di kilang kami di Shenzhen untuk menyegarkan matriks perbandingan sebelum setiap lawatan model.
Minggu 4: Hantar unit perbandingan ke lokasi pertunjukan. Bawa kawalan jarak jauh, penyekat kuasa dan probe lumen USB model incumbent anda. Pemeriksaan kecerahan dan suhu warna bersebelahan di lantai pertunjukan ialah data point yang paling boleh dipertahankan untuk dibawa balik kepada jawatankuasa perolehan selepas mana-mana projektor ini. Cahaya merosot dari masa ke masa, dan lembangan spesifikasi yang kelihatan sesuai pada Q1 mungkin tidak mencapai Prestasi pada Q4.
Setiap senarai semak pengerohan pra-pameran standard untuk mana-mana projektor ini bermula lapan minggu sebelum keberangkatan. Kami menggunakan aliran kerja dalaman ini dengan pelanggan borongan dan ODM kami sendiri, dan ia boleh dipindahkan dengan lancar ke mana-mana projektor 2026 yangereum team's hadiri.
Metrik Pengerohan B2B Standard yang Perlu Dikumpul di Pameran
Minggu 8: Tentukan SKU dan spesifikasi sasaran. Kunci tiga hingga lima SKU yang anda_decay mahu dinilai. Untuk pengimport borongan pasaran tengah yang menyasarkan Amazon Best Seller rank dalam home cinema, biasanya bermakna satu model mudah alih 1080p pada 1,200 ANSI lumens di bawah $249 borongan, satu unit laser 4K UHD pada 2,500 ANSI lumens di bawah $899 borongan, dan satu model ultra-short throw pada 0.21:1 dengan smart OS terbina dalam. Senarai SKU yang fokus membezakan lawatan SKU yang produktif daripada kumpulan risalah yang sia-sia.
Minggu 6: Minta mesyuarat kilang dan slot audit. Emel hubungi gerai OEM/ODM enam minggu lebih awal. Tempah mesyuarat di Retry/floor pertunjukan, bukan di gerai. Mesyuarat di bilik belakang pada model memberi anda akses kepada staf kejuruteraan dan dokumen pensijilan yang tidak boleh dikeluarkan oleh staf gerai. DataMax menjalankan mesyuarat ini dari pejabat Shenzhen kami pada minggu sebelum setiap unit utama supaya pembeli yang/FRAME boleh menjalankan audit, burn-in sampel dan pemeriksaan IPQA dalam satu sesi.
Minggu 4: Hantar unit perbandingan ke lokasi pertunjukan. Bawa kawalan jarak jauh, penyekat kuasa dan probe lumen USB model incumbent anda. Pemeriksaan kecerahan dan suhu warna bersebelahan di lantai pertunjukan ialah data point yang paling boleh dipertahankan untuk dibawa balik kepada jawatankuasa perolehan selepas mana-mana projektor ini. Cahaya merosot dari masa ke masa, dan lembangan spesifikasi yang kelihatan sesuai pada Q1 mungkin tidak mencapai Prestasi pada Q4.
Mengapa Kami Hadir ke Pameran Projektor Sebagai Kilang OEM/ODM
Minggu 2: Sahkan MOQ, masa penyediaan dan slot acuan. Masa penyediaan produksi 12 minggu ialah industri asas 2026 untuk model enjin laser di bawah 5,000 lumens, dengan tempoh 18 minggu biasa semasa puncak Q3. Mana-mana perbualan projektor yang berakhir tanpa jalur MOQ bertulis dan tempoh masa penyediaan bertulis ialah slot yang terbuang. Kami menyerahkan setiap pembeli pelawat lembangan terma ODM satu halaman yang meliputi tahap MOQ pada 500 / 1,000 / 3,000 unit, harga FOB Shenzhen dan terma jaminan enjin laser 36-bulan, supaya proses RFQ selepas pameran kekal singkat.

Membandingkan Kalendar Pameran Dagangan 2026 Ber.side-by-side
Untuk pasukan pengerohan B2B yang merancang larian pameran 2026, kalendar ialah deliverables pertama. Tidak semua projektor ini dalam kalendar industri melayani pembeli OEM/ODM sama baiknya. Pameran面向 pengguna seperti CES dan IFA menarik trafik runcit dan mengambil tajuk utama, tetapi nilai perolehan B2B terletak pada acara sistem bersepadu dan pameran paparan khusus. Kami membina jadual perbandingan di bawah berdasarkan tarikh pameran 2026, penempatan hall dan peta pavil OEM yang dikeluarkan pada Q4 2025, dan kami mengemasikannya selepas setiap projektor yang kami hadiri.
Apabila pasukan perolehan B2B menilai pilihan, menyemak SKU, metrik yang bertahan selepas semakan post-pameran adalah konkrit dan sedikit. Kami mengesyorkan pembeli menjejak enam nombor bagi setiap pembekal di setiap mesyuarat model:
- Penarafan lumen ANSI, diukur di gerai dengan probe yang ditentukal, bukan diambil dari lembangan pemasaran.
- Nisbah jarak lempar native, disahkan terhadap lembangan data OEM, bukan kotak runcit.
- MTBF enjin laser, dalam jam — 30,000 jam ialah asas 2026 untuk unit fosfor laser peringkat-1.
- MOQ bagi setiap SKU, termasuk minimum acuan dan warna.
- Masa penyediaan bagi setiap SKU, dalam minggu kalendar dari PO hingga FOB Shenzhen.
- Nombor fail pensijilan untuk FCC, CE, RoHS dan Energy Star, dikaitkan dengan nombor model tepat pada lembangan data.
Mengapa InfoComm dan ISE Berada di Ranking Tertinggi untuk Pembeli OEM/ODM
Enam metrik inilah yang akan ditanya oleh CFO dan pegawai pematuhan anda selepas unit. Jika OEM tidak dapat menghasilkannya secara bertulis di gerai, pembekal itu belum bersedia untuk program borongan atau private label 2026.
Kit Negosiasi Pra-Pameran untuk Lantai Pameran Dagangan
Berjalan di lantai SKU tanpa kit bertulis ialah kesilapan paling kerap yang kami lihat daripada pembeli projektor B2B kali pertama. Tumpukan risalah yang dikumpulkan di gerai bukan rekod perolehan. Kit pendek dan berstruktur yang dibawa ke setiap mesyuarat model memastikan perbualan kekal berteraskan nombor, bukan naratif.
Lembangan RFQ B2B Satu Halaman yang Patut Dibawa Setiap Pembeli
Sebagai kilang projektor pintar OEM/ODM yang berpangkalan di Shenzhen, DataMax menganggap setiap projektor ini sebagai lanjutan barisan produksi kami. Lawatan ke gerai ialah panggilan jualan; mesyuarat audit kilang yang dijadualkan ialah sesi reka bentuk bersama. Pembeli yang tempah slot audit 30 minit meninggalkan dengan sampel acuan, imej firmware dan masa penyediaan bertulis. Pembeli yang sekadar datang secara walk-in meninggalkan dengan risalah. Setiap SKU dalam kalendar 2026 memberi ganjaran kepada corak yang sama, dan corak itulah yang akan kami breakdown dalam剩下 panduan ini.
Anchors Harga dan Julat Diskaun Volum untuk Dirunding
Harga pada projektor bergantung pada jalur MOQ, peringkat enjin laser danemat chassis. Bagi 2026, jalur harga borongan yang paling kerap kami lihat di seluruh barisan projektor ODM kami di mana-mana b2b projector trade show ialah:
- MOQ 500 unit: $249 hingga $319 borongan bagi setiap unit untuk model mudah alih fosfor laser 1080p dalam jalur 1,200 hingga 2,500 ANSI lumen.
- MOQ 1,000 unit: $219 hingga $279 borongan bagi setiap unit untuk julat spesifikasi yang sama, dengan acuan private label dilunaskan ke dalam harga unit.
- MOQ 3,000 unit: $189 hingga $239 borongan bagi setiap unit, dengan imej firmware khusus dan pembungkusan tersuai termasuk.
- MOQ 5,000 unit: $169 hingga $209 borongan bagi setiap unit, dengan warna chassis eksklusif dan jaminan enjin laser 36-bulan.
Untuk pasukan perolehan B2B yang merancang larian pameran 2026, kalendar ialah deliverable pertama. Tidak semua projektor ini dalam kalendar industri melayani pembeli OEM/ODM sama baiknya. Pameran-mesra pengguna seperti CES dan IFA menarik trafik runcit dan mengambil tajuk utama, tetapi nilai perolehan B2B terletak pada acara sistem bersepadu dan pameran paparan khusus. Kami membina jadual perbandingan di bawah berdasarkan tarikh pameran 2026, penempatan hall dan peta pavil OEM yang dikeluarkan pada Q4 2025, dan kami mengemasikannya selepas setiap projektor yang kami hadiri.
Jendela Masa Penyediaan yang Perlu Disahkan Secara Bertulis
| Nama Pameran | Bandar / Lokasi 2026 | Fokus B2B Biasa | Padanan Terbaik untuk Pembeli DataMax | Peringkat Pembeli Disyorkan |
|---|---|---|---|---|
| ISE 2026 | Barcelona, Fira de Barcelona | Sistem bersepadu, ProAV, pemasangan tetap | RFQ projektor-hospitaliti dan pendidikan | BOFU, sedia untuk PO |
| InfoComm 2026 | Las Vegas, Las Vegas Convention Center | ProAV, venue besar, pemasangan komersial | RFQ projektor laser lumen tinggi melebihi 6,000 ANSI | BOFU, RFP sedia ada |
| CES 2026 | Las Vegas, LVCC | Elektronik pengguna, pratonton runcit | Reka bentuk rujukan ODM peringkat pengguna | MOFU, sumber |
| CE China | Shenzhen, World Exhibition & Convention Center | Runcit dalam negara China + sumber B2B | Audit kilang OEM/ODM, perundingan MOQ | MOFU, kelayakan kilang |
| Hong Kong Electronics Fair | Hong Kong, HKCEC | Sumber silang sempadan, hall OEM | Program projektor private label dan borongan | MOFU+BOFU |
| China Import & Export Fair (Canton Fair) | Guangzhou, Pazhou Complex | Eksport volum, OEM peringkat massa | RFQ projektor mudah alih dan rumah peringkat permulaan | BOFU, sedia dihantar |
Cara Memilih Rakan OEM Yang Tepat Daripada Lantai Pameran Dagangan Projektor B2B

Kebanyakan kalendar SKU untuk 2026 merangkumi Januari hingga November, dengan window musim bunga (ISE, InfoComm, CE China) menjadi yang paling padat untuk aktiviti OEM/ODM. Tempah perjalanan dan slot audit 8 hingga 10 minggu lebih awal sebelum mana-mana model, kerana slot lawatan kilang diateeKem Enhancement Shenzhen cepat penuh dua minggu sebelum setiap pameran utama.
Dasar Sampel, Fleksibiliti MOQ dan Saluran Hubungan Terus
Soalan isyarat tertinggi yang boleh ditanya oleh pembeli B2B di gerai b2b trade show projektor ialah ini: “Apakah dasar sampel anda, apakah lantai MOQ anda untuk larian pilot private label, dan siapakah e-mel terus untuk akaun saya?” OEM yang serius akan menjawab ketiga-tiganya secara bertulis dalam masa 24 jam. DataMax menerbitkan dasar sampel tetap di setiap b2b projector trade show yang kami hadiri: $499 bagi setiap unit sampel, boleh dikembalikan terhadap PO pertama melebihi 500 unit; MOQ pilot private label 200 unit untuk keluarga projektor hotel GP95; dan seorang jurujual kejuruteraan yang ditetapkan sepanjang tempoh akaun. Apabila pembekal tidak dapat menghasilkan ketiga-tiga jawapan itu secara bertulis, mesyuarat b2b projector trade show berakhir tanpa susulan.
Senarai semak pemilihan ringkas yang boleh dijalankan pada penghujung setiap hari b2b projector trade show:
Di antara semua pilihan unit untuk 2026, InfoComm dan ISE secara konsisten memberikan kadar penukaran RFQ tertinggi untuk pembeli OEM/ODM, kerana program teknikal merangkumi latihan bertauliah CTS, demo gerai menggunakan kandungan yang ditentukal, dan staf kejuruteraan di lantai boleh menjawab soalan yang benar-benar ditanya oleh pasukan perolehan anda. DataMax menghantar tiga jurutera ke InfoComm dan dua ke ISE setiap tahun, sebab itulah pelawat kami di dua acara projektor ini mendapat pengesahan spesifikasi sebenar, bukan pengulangan pemasaran.
Apa yang DataMax Syorkan
Takeaway Akhir untuk Pembeli Pameran Dagangan Projektor B2B
Pameran dagangan projektor b2b ialah instrumen perolehan, bukan lawatan是一次Trade show. Masuk dengan lembangan RFQ bercetak, keluar dengan sebut harga empat jalur, tempoh masa penyediaan bertulis dan seorang jurujual kejuruteraan yang ditetapkan. Itulah keseluruhan tugasnya.
Berjalan di lantai SKU tanpa kit bertulis ialah kesilapan paling kerap yang kami lihat daripada pembeli projektor B2B kali pertama. Tumpukan risalah yang dikumpulkan di gerai bukan rekod perolehan. Kit pendek dan berstruktur yang dibawa ke setiap mesyuarat model memastikan perbualan kekal berteraskan nombor, bukan naratif.
