Data publikacji: paź 22, 2025 - 124 Wyświetlenia
Projektor biurowy DataMax GP94B: model biznesowy 1080P — widok z przodu
DataMax GP94B projektor biurowy rozwiązuje powtarzający się problem, który widzimy w briefach zakupowych B2B: urządzenie 1080P z widokiem z przodu, które jest nadal dostarczane ze zweryfikowaną wartością ANSI lumenów, skalibrowanym kolorem i tego rodzaju spójnością wykonania, jaką zespół IT lub dział facility management faktycznie może ustandaryzować w pięćdziesięciu salach konferencyjnych. Menedżerowie ds. zakupów wciąż proszą nas o te same trzy rzeczy — przewidywalną jasność, uczciwą rozdzielczość i układ przedniego panelu, który czytelnie wygląda w zaciemnionej sali zarządu — a GP94B został zaprojektowany, aby spełnić te wymagania bez zawyżania kosztu materiałowego. W kolejnych sekcjach rozbijamy kartę specyfikacji, silnik optyczny, profil hałasu i termiki oraz matematykę lead time, abyś mógł zdecydować, czy pasuje do Twojego kolejnego wdrożenia.
Powiązane zasoby: Sklep z projektorami smart DataMax · Strona produktu DataMax GP95
Szybki przegląd
- model zapewnia natywną rozdzielczość 1920×1080 ze zmierzoną wartością 4500 ANSI lumenów, odpowiednią do sal konferencyjnych oświetlonych światłem dziennym, mieszczących do 40 osób.
- Urządzenie wykorzystuje laserowo-fosforowe źródło światła o żywotności 30,000 godzin w trybie ECO, co zmniejsza pozycje wymiany lamp w budżecie utrzymania obiektu.
- Podwójne porty HDMI 2.0, USB-A, RJ-45 oraz RS-232 dają integratorom AV powierzchnię sterowania, której oczekują w przypadku potoków Crestron, Extron lub AMX.
- Przy masie 3.2 kg i poziomie hałasu 32 dB w trybie standardowym obudowa pasuje do uchwytów sufitowych i cichych pokojów typu huddle bez zastrzeżeń termicznych.
- DataMax dostarcza GP94B ze standardowym 12-tygodniowym terminem realizacji produkcji dla zamówień od 200 sztuk, z możliwością opcjonalnej wstępnej konfiguracji 3PL w celu dostawy bezpośrednio na miejsce.
Silnik optyczny i jakość obrazu
urządzenie: jasność, rozdzielczość i objętość kolorów
W kontekście montażu sufitowego DataMax GP94B projektor rozwiązuje powtarzający się problem, który widzimy w briefach zakupowych B2B: urządzenie 1080P z widokiem z przodu, które jest nadal dostarczane ze zweryfikowaną wartością ANSI lumenów, skalibrowanym kolorem i tego rodzaju spójnością wykonania, jaką zespół IT lub dział facility management faktycznie może ustandaryzować w pięćdziesięciu salach konferencyjnych. Menedżerowie ds. zakupów wciąż proszą nas o te same trzy rzeczy — przewidywalną jasność, uczciwą rozdzielczość i układ przedniego panelu, który czytelnie wygląda w zaciemnionej sali zarządu — a GP94B został zaprojektowany, aby spełnić te wymagania bez zawyżania kosztu materiałowego. W kolejnych sekcjach rozbijamy kartę specyfikacji, silnik optyczny, profil hałasu i termiki oraz matematykę lead time, abyś mógł zdecydować, czy pasuje do Twojego kolejnego wdrożenia. Projektor pokrywa 92% gamutu Rec.709 prosto z pudełka, z Delta E poniżej 3 w naszym wewnętrznym presecie trybu Cinema. Ma to znaczenie dla zespołów marketingowych przeglądających krytyczne pod kątem koloru prezentacje oraz dla działów szkoleniowych prowadzących na tym samym ekranie prezentacje z zakresu fotografii produktowej. Udostępniamy również menu CMS, dzięki czemu integratorzy mogą ustawić punkt bieli na D65, jeśli klient wymaga dokładności na poziomie transmisyjnym.
SKU: żywotność źródła światła i cykl pracy
model wykorzystuje macierz laserowo-fosforową o żywotności 30,000 godzin w trybie ECO i 20,000 godzin w trybie standardowym, zgodnie z metodologią utrzymania lumenów IEC 62974-1. Dla zespołów ds. zakupów B2B prowadzących cykle odświeżania floty wynoszące 5–7 lat matematyka pokazuje około 11,000 godzin użytkowania rocznie, zanim źródło światła osiągnie próg połowy jasności — znacznie powyżej typowych 3,000–4,000 godzin rocznie, które faktycznie loguje sala korporacyjna. Natychmiastowe włączanie/wyłączanie eliminuje również opóźnienie schładzania, które starsze jednostki z lampą rtęciową narzucają w napiętym harmonogramie spotkań.
Łączność, sterowanie i integracja z biurowym AV

urządzenie: porty i protokoły sterowania
- model zapewnia natywną rozdzielczość 1920×1080 ze zmierzoną wartością 4500 ANSI lumenów, odpowiednią do sal konferencyjnych oświetlonych światłem dziennym, mieszczących do 40 osób.
- Urządzenie wykorzystuje laserowo-fosforowe źródło światła o żywotności 30,000 godzin w trybie ECO, co zmniejsza pozycje wymiany lamp w budżecie utrzymania obiektu.
- Podwójne porty HDMI 2.0, USB-A, RJ-45 oraz RS-232 dają integratorom AV powierzchnię sterowania, której oczekują w przypadku potoków Crestron, Extron lub AMX.
- Przy masie 3.2 kg i poziomie hałasu 32 dB w trybie standardowym obudowa pasuje do uchwytów sufitowych i cichych pokojów typu huddle bez zastrzeżeń termicznych.
- DataMax dostarcza GP94B ze standardowym 12-tygodniowym terminem realizacji produkcji dla zamówień od 200 sztuk, z możliwością opcjonalnej wstępnej konfiguracji 3PL w celu dostawy bezpośrednio na miejsce.
projektor: profil akustyczny i ślad instalacyjny
SKU rejestruje 32 dB w trybie standardowym i 28 dB w trybie ECO przy pomiarze z odległości jednego metra w skali A-ważonej, co utrzymuje go poniżej progu 35 dB hałasu otoczenia, który większość projektantów biurowego AV przyjmuje dla mikrofonów stołowych. Obudowa mierzy 313 × 240 × 105 mm i waży 3.2 kg, więc standardowy uchwyt sufitowy Chief lub Peerless przyjmuje ją bez płyty adapterowej. Dla zespołów ds. zakupów B2B mapujących wdrożenie 50 pomieszczeń, spójny fizyczny ślad w całej rodzinie GP94B oznacza, że jeden SKU uchwytu pokrywa całe wdrożenie.
Zamówienia, certyfikacja i termin realizacji
model posiada certyfikaty CE, FCC, RoHS oraz Energy Star, a na życzenie możemy dostarczyć dokumentację CB lub KC dla nabywców w tych jurysdykcjach. MOQ zaczyna się od 200 sztuk dla obudów z brandingiem OEM, z 12-tygodniowym terminem realizacji produkcji oraz opcjonalnym 4-tygodniowym trybem przyspieszenia dla zamówień 500 sztuk. Dla nabywców OEM oceniających tę kategorię, zespół zakupowy powinien zablokować kartę specyfikacji na etapie próbek, ponieważ nasza usługa wstępnej konfiguracji 3PL — znakowanie zasobów, etykietowanie adresów MAC i kodowanie kreskowe kartonów zewnętrznych — dodaje siedem dni roboczych, jeśli zostanie zamówiona po zarezerwowaniu slotu produkcyjnego. Cena urządzenia skaluje się od 249 USD hurtowo przy rocznym wolumenie 1,000 sztuk, z progami przy 2,500 i 5,000 sztuk. Próbki wysyłane są z Shenzhen w ciągu 5 dni roboczych w ramach naszego standardowego programu próbek dla zweryfikowanych kont dystrybutorów.
Tabela porównawcza: ten projektor vs. porównywalne modele 1080P

ten projektor jest zbudowany wokół chipa Texas Instruments 0.65-inch DMD napędzającego natywne piksele 1080P, w połączeniu z silnikiem laserowo-fosforowym, który kalibrujemy na linii do zmierzonej wartości 4500 ANSI lumenów. Zgodnie ze standardem pomiarów wyświetlaczy info display International Committee for Display Metrology ICDM, pomiary ANSI lumenów wykonywane w dziewięciu punktach siatki pozostają najbardziej powtarzalnym sposobem porównywania jasności projektorów, a nasza karta kontroli jakości wyszczególnia indywidualny odczyt każdej jednostki przed jej opuszczeniem zakładu w Shenzhen. Dla nabywców biurowego AV porównujących ten projektor z kartą specyfikacji 4000 lumenów konkurenta, ten dziewięciopunktowy ślad papierowy jest często czynnikiem decydującym.
Każdy projektor pokrywa 92% gamutu Rec.709 prosto z pudełka, z Delta E poniżej 3 w naszym wewnętrznym presecie trybu Cinema. Ma to znaczenie dla zespołów marketingowych przeglądających krytyczne pod kątem koloru prezentacje oraz dla działów szkoleniowych prowadzących na tym samym ekranie prezentacje z zakresu fotografii produktowej. Udostępniamy również menu CMS, dzięki czemu integratorzy mogą ustawić punkt bieli na D65, jeśli klient wymaga dokładności na poziomie transmisyjnym.
Przypadki użycia w świecie rzeczywistym i doradztwo dotyczące dopasowania pomieszczeń
urządzenie: dopasowanie do pokoju huddle i średniej sali konferencyjnej
ten projektor jest zaprojektowany dla dwóch konkretnych typów pomieszczeń: pokoi huddle dla 4–6 osób o szerokości ekranu 1.8–2.4 m oraz sal konferencyjnych dla 12–20 osób z ekranami 2.4–3.0 m. Przy współczynniku rzutu 1.36–1.66:1, urządzenie wytwarza obraz o przekątnej 2.0 m z odległości rzutu wynoszącej około 2.7–3.3 m, co pasuje do geometrii montażu sufitowego większości sal korporacyjnych w Ameryce Północnej i Europie bez konieczności przerabiania okablowania. Ręczny zoom 1.2× daje instalatorom dodatkowe 12% tolerancji umiejscowienia, więc uchwyt Chief RSA-220 może być przesunięty o 30 cm na szynie i nadal czysto wykadruje 100-calowy ekran. Mierzyliśmy to w trzech naszych własnych lokalizacjach partnerskich integratorów w Shenzhen, a kadrowanie utrzymuje się w granicach ±2% docelowej szerokości obrazu.
projektor: scenariusze sal szkoleniowych i spotkań hybrydowych
model wykorzystuje macierz laserowo-fosforową o żywotności 30,000 godzin w trybie ECO i 20,000 godzin w trybie standardowym, zgodnie z metodologią utrzymania lumenów IEC 62974-1. Dla zespołów ds. zakupów B2B prowadzących cykle odświeżania floty wynoszące 5–7 lat matematyka pokazuje około 11,000 godzin użytkowania rocznie, zanim źródło światła osiągnie próg połowy jasności — znacznie powyżej typowych 3,000–4,000 godzin rocznie, które faktycznie loguje sala korporacyjna. Natychmiastowe włączanie/wyłączanie eliminuje również opóźnienie schładzania, które starsze jednostki z lampą rtęciową narzucają w napiętym harmonogramie spotkań.
Projektor biurowy DataMax GP94B: wdrożenia w edukacji i sektorze publicznym
Gdy wdrożenie DataMax GP94B office jest przypadkiem użycia, projektor cieszy się również dużym zainteresowaniem ze strony dystryktów K-12 oraz miejskich biur zakupowych, które potrzebują historii całkowitego kosztu posiadania w okresie 5 lat. Laserowo-fosforowe źródło eliminuje 3 wymiany lamp, których wymaga jednostka rtęciowa w tym samym oknie, co przekłada się na około 180 USD unikniętych kosztów lamp na salę przy aktualnych amerykańskich cenach rynkowych lamp kompatybilnych z OEM. Certyfikacja Energy Star oznacza również, że dystrykty mogą zgłaszać urządzenie w ramach programów rabatów utility w Kalifornii, Massachusetts i Nowym Jorku — to punkt danych, który nasi amerykańscy dystrybutorzy potwierdzają przy każdej wycenie. Wysłaliśmy 4,200 sztuk GP94B do kanałów K-12 w USA od 2023 roku, a wskaźnik awaryjności w terenie wynosi 0.8% w ciągu pierwszych 24 miesięcy, zgodnie z logami RMA, które nasz zespół serwisowy przegląda kwartalnie.
Logistyka zamówień i wsparcie posprzedażowe
Projektor biurowy DataMax GP94B: gwarancja, RMA i pipeline części zamiennych
W przeglądzie specyfikacji DataMax GP94B, projektor jest dostarczany z 3-letnią ograniczoną gwarancją na obudowę oraz 5-letnią lub 20,000-godzinną gwarancją na silnik laserowo-fosforowy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Realizujemy zgłoszenia RMA przez nasz hub serwisowy w Shenzhen oraz naszego europejskiego partnera naprawczego w Rotterdamie, z docelowym czasem realizacji 10 dni roboczych dla standardowych napraw na poziomie płyty. Krytyczne części zamienne — koła kolorów, chipy DMD, płyty główne i zasilacze — znajdują się w zapasie celnym w obu lokalizacjach, więc awaria pojedynczej jednostki we wdrożeniu 500 sal nie zatrzymuje floty. Dla nabywców OEM oceniających tę kategorię, zdecydowanie zalecamy zamówienie 2% wielkości wdrożenia jako części zapasowych na półce w momencie oryginalnego PO, ponieważ fracht z Shenzhen dodaje 12–18 dni do każdego RMA po wdrożeniu.
Projektor biurowy DataMax GP94B: warunki płatności, Incoterms i okna wysyłki
W przypadku konfiguracji klasowych DataMax GP94B, projektor akceptuje T/T, L/C na widoku oraz O/A przez HSBC i Standard Chartered dla nabywców z ustanowioną historią kredytową. Standardowe Incoterms to FOB Shenzhen dla wolumenów kontenerowych oraz EXW Shenzhen dla zamówień próbek i małych partii lotniczych; DDP jest dostępne dla destynacji w USA, UE i Wielkiej Brytanii przy 6% upliftu kosztu landed cost, który obejmuje cło, VAT i dostawę ostatniej mili do 3PL nabywcy. Załadunek kontenerów podlega normie 20 ft standard wynoszącej około 2,400 sztuk oraz 40 ft high cube wynoszącej około 5,800 sztuk, z opcjonalnym ładowaniem na palety w cenie 4.20 USD za sztukę. Udostępniamy wymiary kartonu zbiorczego i diagramy palet przez nasz portal OEM, aby Twój zespół logistyki przychodzącej mógł z wyprzedzeniem ustalić specyfikacje drzwi dokowych i wózków widłowych przed lądowaniem kontenera.
Jak wybrać właściwe zamówienie DataMax GP94B dla Twojego wdrożenia
Wybór w ramach serii raportów terenowych DataMax GP94B, projektor sprowadza się do dopasowania trzech zmiennych zakupowych do zakresu instalacji: liczby pomieszczeń, cyklu pracy i geografii posprzedażowej. W przypadku pilotażu w jednym pomieszczeniu, zalecamy zamówienie 5 sztuk ewaluacyjnych z podpisaną umową próbkową, aby Twój integrator AV mógł zwalidować odległość rzutu, profil kolorów i kompatybilność z Teams/Zoom na rzeczywistej powierzchni ściany przed zablokowaniem fleet PO. W przypadku wdrożeń wielolokalizacyjnych od 50 do 500 sal, sugerujemy fazowy harmonogram kontenerowy — 40% na pierwszym PO, 30% na 90-dniowy call-off i 30% wstrzymane na zakończenie fitoutu pomieszczeń — aby uniknąć kosztów utrzymywania magazynu przy jednoczesnym zachowaniu priorytetu linii fabrycznej. Ceny projektora biurowego DataMax GP94B skalują się na poziomach 200, 500 i 1,000 sztuk, przy czym najgłębszy przedział jest zarezerwowany dla dystrybutorów i dostawców DaaS.
MOQ, termin realizacji, polityka próbek i kanał bezpośredniego kontaktu
ten projektor zawiera podwójne wejścia HDMI 2.0b z HDCP 2.2, jedno VGA loop-through dla starszych płytek ściennych VGA, USB-A do aktualizacji firmware i ładowania urządzeń 5V/1.5A, RJ-45 do sterowania IP, RS-232 dla potoków szeregowych oraz wyjście trigger 3.5 mm dla ekranów zmotoryzowanych. Integratorzy AV mogą wprowadzić urządzenie do programu sterowania Crestron NVX, Extron IPL lub AMX NetLinx bez przepisywania sterownika. Wysyłamy dokument protokołu sterowania w kartonie, a także publikujemy go przez nasz portal OEM, więc Twój integrator nie musi do nas pisać w sprawie baud rate.
| Zmienna zakupowa | Standardowy SKU | SKU z niestandardowym brandingiem |
|---|---|---|
| MOQ | 50 sztuk | 100 sztuk |
| Termin realizacji | 4 tygodnie | 8-10 tygodni |
| Polityka próbek | 2 sztuki, wysyłka 5-dniowa | 2 sztuki, wysyłka 10-dniowa |
| Warunki płatności | T/T, L/C | T/T, L/C, O/A |
| Incoterm | FOB Shenzhen | FOB Shenzhen lub DDP |
Odniesienie wizualne
Uwagi końcowe
Końcowe wnioski
SKU rejestruje 32 db w trybie statandard i 28 dB w trybie ECO przy pomiarze z odległości jednego metra w skali A-ważonej, co utrzymuje go poniżej progu 35 dB hałasu otoczenia, który większość projektantów biurowego AV przyjmuje dla mikrofonów stołowych. Obudowa mierzy 313 × 240 × 105 mm i waży 3.2 kg, więc standardowy uchwyt sufitowy Chief lub Peerless przyjmuje ją bez płyty adapterowej. Zespoły ds. zakupów B2B typowo mapujące wdrożenie 50 sal, spójny fizyczny ślad w całej rodzinie GP94B oznacza, że jeden SKU uchwytu pokrywa całe wdrożenie.
Aby uzyskać karty specyfikacji, rysunki CAD, changelogi firmware i aktualną wycenę fabryczną, wyślij swoje RFQ przez biurko kontaktowe DataMax OEM lub przeglądaj pełną linię projektorów biznesowych, aby porównać GP94B z wariantem hotelowym GP95 oraz flagowym modelem GP96 4K UHD.
