a WEEE tanúsítás projektorokhoz a leggyakoribb megfelelőségi kapu, amely a B2B szállítmányainkat a shenzheni vámvonalnál feltartóztatja, és 2026-ban a szabályok

Közzététel ideje: ápr. 02, 2026 - 59 Megtekintések

WEEE Citation tanúsítás projektorokhoz: 2026-os útmutató

WEEE tanúsítvány projektorokhoz: 2026-os útmutató

A projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány a leggyakoribb megfelelőségi kapu, amely a B2B szállítmányainkat a sencseni vámvonalon akasztja meg, és 2026-ban a regisztráció, a címkézés és a hasznosítás-finanszírozás szabályai szigorodnak az Európai Unióban, az Egyesült Királyságban és az Öböl-menti államokban. Minden negyedévben azt látjuk, hogy a vevők hat–tizenkét hetet veszítenek a piaci bevezetésből, mert a papírmunkát a rossz gyártói kategóriába nyújtották be, vagy mert a 2002/11 / WEEE-irányelv szerinti regisztrációs szám hiányzott a külső dobozról. Ez az útmutató azt foglalja össze, amit az SKU a gyakorlatban megkövetel: mely műszaki dokumentumokat kell fenntartani, mely jelöléseket kell nyomtatni, hova kell elhelyezni a 9 hüvelykes gyűjtőszimbólumokat, és hogyan kell összhangba kerülni az EN 50419 szabvány 2026-os módosításaival. Az 1. rész végén konkrét dokumentum-ellenőrzési listát, címkearculati specifikációs lapot és a pontos 12 hetes szállítási ütemtervet kap, amelyet OEM vevők számára futtatunk.

Áttekintés

  • a modell 2026-ban kettős regisztrációt igényel minden EU-tagállamban, valamint az Egyesült Királyságban, Svájcban és Norvégiában, és a gyártói felelősségvállalási szervezetet még azelőtt ki kell jelölni, hogy az első darab elhagyná a 23-as számú 23-as sencseni dokkot.
  • az egység előírja az áthúzott kerekes szemetes szimbólumot legalább 5 mm magasságban a burkolaton, plusz egy külön vízszintes sáv szimbólumot a csomagoláson, amikor a külső karton bruttó tömege meghaladja a 3 kg-ot.
  • ennek a projektornak a dokumentációjának tartalmaznia kell egy műszaki konstrukciós fájlt, a kondenzátor- és LED-meghajtó szintig lebontott anyagjegyzéket, valamint az EN 50419 szabványnak megfelelő jelölést, amelyet akkreditált laboratórium – például TUV Rheinland vagy SGS – ellenőriz.
  • a projektor jellemzően 4–7 százalékkal növeli a leszállított költséget, amikor az öko-hozzájárulásokat és az újrahasznosítás-finanszírozást egy 5 000 darabos OEM-szérián, a 249 dolláros alap SKU-áron amortizálják.
  • az SKU-jóváhagyások 6–10 munkanapot vesznek igénybe a papírmunka átvizsgálására és 4–6 hetet a laborvizsgálatra, a DataMax pedig párhuzamos nyomvonalú szolgáltatást kínál, amely ezt 3 hétre tömöríti.

a modell: 2026-os megfelelőségi keretrendszer B2B vevők számára

Tanúsító laboratórium technikussal, aki EMC-teszteket futtat projektoron

Az EU projektorokra vagy projektorokra vonatkozó megfelelőségi munkafolyamatban a projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány a leggyakoribb megfelelőségi kapu, amely B2B szállítmányainkat a sencseni vámvonalon akasztja meg, és 2026-ban a regisztráció, a címkézés és a hasznosítás-finanszírozás szabályai szigorodnak az Európai Unióban, az Egyesült Királyságban és az Öböl-menti államokban. Minden negyedévben azt látjuk, hogy a vevők hat–tizenkét hetet veszítenek a piaci bevezetésből, mert a papírmunkát a rossz gyártói kategóriába nyújtották be, vagy mert a 2002/11 / WEEE-irányelv szerinti regisztrációs szám hiányzott a külső dobozról. Ez az útmutató azt foglalja össze, amit az SKU a gyakorlatban megkövetel: mely műszaki dokumentumokat kell fenntartani, mely jelöléseket kell nyomtatni, hova kell elhelyezni a 9 hüvelykes gyűjtőszimbólumokat, és hogyan kell összhangba kerülni az EN 50419 szabvány 2026-os módosításaival. Az 1. rész végén konkrét dokumentum-ellenőrzési listát, címkearculati specifikációs lapot és a pontos 12 hetes szállítási ütemtervet kap, amelyet OEM vevők számára futtatunk.

H3 alszakasz: Gyártói felelősség és regisztrációs számok

a projektor gyártói regisztrációja az első számlatétel, és 2026-ban az átlagos nemzeti nyilvántartási díj 240–1 800 EUR között mozog a tagállamtól függően, plusz 80–200 EUR SKU-nként a katalógussori bejegyzésért. Németország az EAR Alapítványon keresztül számláz, Franciaország a Sycovi vagy Ecologic rendszeren keresztül, Olaszország a CDC (Consolidated Europe) RAEE nyilvántartáson keresztül, az Egyesült Királyság pedig egy külön Környezetvédelmi Ügynökségi rendszeren keresztül, amelyen az SKU-szállítmányoknak még a Brexit után is át kell esniük. Egy Németországot, Franciaországot, Olaszországot és Spanyolországot célzó 5 000 darabos OEM-széria esetén a regisztrációs halom nagyjából 0,18 dollárral növeli az egységárat az öko-modulációs díjak előtt. a modell regisztrációk egy naptári évig érvényesek, és a felfüggesztés elkerülése érdekében március 31-ig meg kell újítani őket. Azok a vevők, akik egy meghatalmazott képviselőn keresztül konszolidálják az EU-regisztrációt, jellemzően 12–18 százalékot takarítanak meg az adminisztrációs költségeken – ez a PRO Europe éves jelentésében is megerősített minta.

H3 alszakasz: Műszaki dokumentáció és laborvizsgálati követelmények

  • a modell 2026-ban kettős regisztrációt igényel minden EU-tagállamban, valamint az Egyesült Királyságban, Svájcban és Norvégiában, és a gyártói felelősségvállalási szervezetet még azelőtt ki kell jelölni, hogy az első darab elhagyná a 23-as számú 23-as sencseni dokkot.
  • az egység előírja az áthúzott kerekes szemetes szimbólumot legalább 5 mm magasságban a burkolaton, plusz egy külön vízszintes sáv szimbólumot a csomagoláson, amikor a külső karton bruttó tömege meghaladja a 3 kg-ot.
  • ennek a projektornak a dokumentációjának tartalmaznia kell egy műszaki konstrukciós fájlt, a kondenzátor- és LED-meghajtó szintig lebontott anyagjegyzéket, valamint az EN 50419 szabványnak megfelelő jelölést, amelyet akkreditált laboratórium – például TUV Rheinland vagy SGS – ellenőriz.
  • a projektor jellemzően 4–7 százalékkal növeli a leszállított költséget, amikor az öko-hozzájárulásokat és az újrahasznosítás-finanszírozást egy 5 000 darabos OEM-szérián, a 249 dolláros alap SKU-áron amortizálják.
  • az SKU-jóváhagyások 6–10 munkanapot vesznek igénybe a papírmunka átvizsgálására és 4–6 hetet a laborvizsgálatra, a DataMax pedig párhuzamos nyomvonalú szolgáltatást kínál, amely ezt 3 hétre tömöríti.

H3 alszakasz: Jelölés, gyűjtőszimbólumok és a 2026-os vizuális specifikációk

az SKU jelölése 2026-ban előírja az áthúzott kerekes szemetes szimbólumot legalább 5 mm magasságban a projektor burkolatán, plusz ugyanazt a szimbólumot 10 mm-es méretben a külső kartonon, amikor a csomagolás leghosszabb oldala meghaladja a 300 mm-t. A szemetes szimbólum alatti vízszintes sáv azt jelzi, hogy a terméket 2005. augusztus 13. után hozták forgalomba, és a sávnak nagyítás nélkül, irodai megvilágítás mellett, 400 lux fényerőnél láthatónak kell lennie. a modell csomagolási változatainak tartalmazniuk kell a Green Dot vagy azzal egyenértékű nemzeti hasznosítás-finanszírozási jelet is – Németország a kettős Green Dotot, Franciaország a Triman logót, Olaszország pedig a RAEE szemetest használja kizárólag olasz nyelvű felirattal, amelynek meg kell egyeznie az SKU kartondobozának arculatával. A DataMax arculati csapata a PO-visszaigazolástól számított öt munkanapon belül nyomdakész AI és PDF fájlokat szállít, és 2 mm-es kifutót, valamint Pantone-coated színmintát mellékelünk, hogy a nyomdász kényelmesen dolgozhasson. az egység arculata a 12 hetes szállítási határidőre zárul az első gyártási tételnél, az ismételt megrendelések pedig 6 hetet vesznek igénybe, amint az SKU a márkatulajdonos készletpuffereiben van.

Árképzési modellek és költségszerkezetek ehhez a projektorhoz

a projektor ára négy rétegre bontható: regisztrációs díjak, öko-modulációs hozzájárulások, laborvizsgálat és arculatlokalizáció. Az 5 000 darabos OEM-szériát értékelő B2B beszerzési csapatok számára maga az SKU-regisztráció 0,12–0,45 dollár/darab között mozog a tömegkategóriától függően, és az 5 kg feletti lézeres modellek a felső kategóriába esnek. A németországi öko-modulációs díjak a műanyag kilogrammjára nagyjából 0,08–0,22 EUR-t adnak hozzá, így egy 3,2 kg-os projektorra körülbelül 0,27 dollár többlet német EPR-költség jut. a modell laborvizsgálata egy ISO/IEC 17025 akkreditált intézményben SKU-nként 1 400–2 800 dollárba kerül a teljes EN 50419, EN IEC 62368-1 és RoHS hatókörre; a meglévő optikai blokkot újrahasznosító származékos modellek nagyjából 650 dollárra csökkennek, mert a destruktív szétszerelési lépés kimarad. az egység arculatlokalizációja piaconként 180 dollár a Triman, Green Dot és RAEE arculati változatokért, plusz egyszeri 420 dolláros beállítási díj, ha a márka új az EPR-nyilvántartásban. A DataMax ezeket egyetlen tételként tünteti fel a proforma számlán, így a vevők meglepetés-számlák nélkül beépíthetik őket a leszállított költség modelljébe.

KöltségrétegJellemző tartomány (SKU-nként)Kiváltó esemény
Nemzeti regisztráció0,12 - 0,45 USD / egységElső szállítás a piacra
Öko-modulációs díj0,08 - 0,22 EUR / kg műanyagÉves bevallás
Laborvizsgálat (teljes)1 400 - 2 800 USDÚj optikai motor
Laborvizsgálat (származékos)650 - 900 USDÚjrahasznált optikai blokk
Arculatlokalizáció180 USD / piacÚj kartondoboz arculat
Meghatalmazott képviselő1 200 - 2 400 USD / évHatárokon átnyúló konszolidáció

Minden egység a 2012/19/EU irányelv és annak 2026-os átdolgozása alá tartozik, amely kiterjeszti a hatókört a lézer-foszfor kijelző motorokra, az ultra-rövid vetítési távolságú optikákra, valamint minden olyan projektorra, amely 100 Wh feletti beépített lítium akkumulátorral rendelkezik. A DataMax katalógust értékelő OEM vevők számára a tanúsítási útvonal abban a pillanatban indul, amikor egy SKU belép az Új termékbevezetés (NPI) nyomkövetőnkbe. Minden új modellt három gyártói kategória – háztartási, kettős felhasználású vagy kizárólag professzionális – egyikébe sorolunk, és ez az egyetlen mező határozza meg a downstream papírmunka 80 százalékát. Azok a vevők, akik kihagyják ezt a besorolási lépést, a regisztrációs díjak túlzott megfizetésével, vagy ami még rosszabb, a termék rotterdami blokkolásával végzik, mert a nyilatkozati kód nem egyezik a tényleges végfelhasználói piaccal. ennek a projektornak a besorolása nem felcserélhető, és az Európai Bizottság mostantól havi spot ellenőrzéseket végez az Európai Környezetvédelmi Ügynökség által vezetett gyártói nyilvántartásban.

B2B beszerzési munkafolyamat és dokumentumátadás a projektorhoz

az SKU beszerzési munkafolyamat a DataMax-nál egy hétlépéses szekvenciát követ, amelyet minden márkatulajdonos ügyféllel végigfuttatunk. Az első lépés az SKU-felvételi űrlap, amely rögzíti a modellszámot, a tömeget, a műanyag tömeget, az optikai motor típusát és a célpiacokat. A második lépés a laborárajánlat és az ISO/IEC 17025 hatókör visszaigazolása. A harmadik lépés az arculati brief, ahol a modell jelölési méretei a 2026-os vizuális specifikációhoz igazodnak. A negyedik lépés a PO-visszaigazolás 30 százalékos előleggel; ez indítja el az arculati kört és a labor-mintaszállítmányt. Az ötödik lépés a laborjelentés kézbesítése, jellemzően 4–6 hét egy új SKU esetén. A hatodik lépés a nemzeti regisztráció benyújtása az illetékes gyártói felelősségvállalási szervezethez. A hetedik lépés a dokumentumátadási csomag, amely tartalmazza a megfelelőségi nyilatkozatot, a vizsgálati jelentést, a regisztrációs tanúsítványt, a nyomdakész arculati fájlokat és az EPR fizetési bizonylatokat.

Minden projektor gyártói regisztráció az első számlatétel, és 2026-ban az átlagos nemzeti nyilvántartási díj 240–1 800 EUR között mozog a tagállamtól függően, plusz 80–200 EUR SKU-nként a katalógussori bejegyzésért. Németország az EAR Alapítványon keresztül számláz, Franciaország a Sycovi vagy Ecologic rendszeren keresztül, Olaszország a CDC (Consolidated Europe) RAEE nyilvántartáson keresztül, az Egyesült Királyság pedig egy külön Környezetvédelmi Ügynökségi rendszeren keresztül, amelyen az SKU-szállítmányoknak még a Brexit után is át kell esniük. Egy Németországot, Franciaországot, Olaszországot és Spanyolországot célzó 5 000 darabos OEM-széria esetén a regisztrációs halom nagyjából 0,18 dollárral növeli az egységárat az öko-modulációs díjak előtt. a modell regisztrációk egy naptári évig érvényesek, és a felfüggesztés elkerülése érdekében március 31-ig meg kell újítani őket. Azok a vevők, akik egy meghatalmazott képviselőn keresztül konszolidálják az EU-regisztrációt, jellemzően 12–18 százalékot takarítanak meg az adminisztrációs költségeken – ez a PRO Europe éves jelentésében is megerősített minta.

Gyakori elutasítási okok és azok elkerülése az SKU esetében

a modell elutasítások három hibamód köré csoportosulnak: helytelen áthúzott kerekes szemetes méretek, a szemetes szimbólum alatti hiányzó vízszintes sáv, és hiányos műszaki konstrukciós fájlok. az egység arculati elutasításai jellemzően onnan származnak, hogy a szemetes szimbólumot 3 mm-es méretben nyomtatták a burkolatra a megkövetelt 5 mm helyett, vagy 8 mm-es méretben a 300 mm-nél hosszabb külső kartonokra a 10 mm helyett. A 2005. augusztus 13. utáni forgalomba hozatalt jelző vízszintes sáv a második leggyakoribb hiba, és láttuk, hogy a vevők automatikus felfüggesztési értesítést kaptak a német hatóságoktól, amikor a sávot teljesen kihagyták. ennek a projektornak a regisztrációs elutasításai általában olyan műszaki konstrukciós fájlra vezethetők vissza, amelyből hiányzik a 25 grammos küszöb feletti polimer tömeg szerinti bontás, vagy olyan RoHS vizsgálati jelentésre, amely nem terjed ki az SKU-család minden nyomtatott áramköri lap változatára.

A legtöbb egység dokumentációja egy műszaki konstrukciós fájllal kezdődik, amely felsorol minden nyomtatott áramköri lapot, minden optikai motort és minden 25 gramm feletti polimer burkolatot. A laboratóriumi hatókör lefedi az EN 50419 jelölésellenőrzést, az EN 60065 vagy EN IEC 62368-1 biztonsági alapkövetelményt, valamint a 2011/65/EU RoHS anyagvizsgálatot egy destruktívan szétszerelt mintán. ennek a projektornak a laborciklusa a DataMax-nál 4–6 hét egy új SKU esetén és 10 munkanap egy származékos modell esetén, amely újrahasznosítja a meglévő optikai blokkot. A labor átad egy ISO/IEC 17025 számozású vizsgálati jelentést, valamint egy megfelelőségi nyilatkozat sablont, amelyet a vevő levélpapírjához igazítunk. A 4500 ANSI lumen lézeres SKU-t a 249 dolláros nagykereskedelmi szinten beszerző vevők számára a labor díjat egyetlen tételként csomagoljuk, hogy a beszerzési csapatok meglepetés-számlák nélkül beépíthessék a leszállított költség modelljébe. a projektor vizsgálati jelentéseit öt évig kell archiválni, és kérésre 48 órán belül a piacfelügyeleti hatóságok rendelkezésére kell bocsátani – ezt a szabályt közvetlenül a dokumentumkezelő rendszerünkbe kódoltuk.

Mire figyeljünk WEEE-kompatibilis projektor-szállító kiválasztásakor 2026-ban

az egység beszerzési döntései 2026-ban négy ellenőrizhető mérőpontra vezethetők vissza: a nemzeti EPR-portálon validálható élő regisztrációs szám, az elmúlt 24 hónapban kelt műszaki konstrukciós fájl, gyártósori felbontású arculati proofok és dokumentált átadási ütem. ennek a projektornak azok a szállítói érdemesek a shortlistre, akik mind a négyet 24 órán belül kérésre bemutatják. Ennél kevesebbel fennáll a vámfogás vagy a szállítás utáni visszahívás veszélye.

B2B beszerzési ellenőrzőlista és kapcsolati csatorna

Egy sku jelölése 2026-ban előírja az áthúzott kerekes szemetes szimbólumot legalább 5 mm magasságban a projektor burkolatán, plusz ugyanazt a szimbólumot 10 mm-es méretben a külső kartonon, amikor a csomagolás leghosszabb oldala meghaladja a 300 mm-t. A szemetes szimbólum alatti vízszintes sáv azt jelzi, hogy a terméket 2005. augusztus 13. után hozták forgalomba, és a sávnak nagyítás nélkül, irodai megvilágítás mellett, 400 lux fényerőnél láthatónak kell lennie. a modell csomagolási változatainak tartalmazniuk kell a Green Dot vagy azzal egyenértékű nemzeti hasznosítás-finanszírozási jelet is – Németország a kettős Green Dotot, Franciaország a Triman logót, Olaszország pedig a RAEE szemetest használja kizárólag olasz nyelvű felirattal, amelynek meg kell egyeznie az SKU kartondobozának arculatával. A DataMax arculati csapata a PO-visszaigazolástól számított öt munkanapon belül nyomdakész AI és PDF fájlokat szállít, és 2 mm-es kifutót, valamint Pantone-coated színmintát mellékelünk, hogy a nyomdász kényelmesen dolgozhasson. Az Egyesült Államokba szállító projektorok FCC Part 15 megfelelősége a 12 hetes szállítási határidőre zárul az első gyártási tételnél, az ismételt megrendelések pedig 6 hetet vesznek igénybe, amint az SKU a márkatulajdonos készletpuffereiben van.

Beszerzési szempontMit kérdezzünk a szállítótólDataMax alapértelmezett
MOQMennyi a minimális rendelési mennyiség ODM esetén?500 egység
Átfutási időPO-tól a gyárból ki?12 hét
MintapolitikaMinta költsége és átfutási ideje?Laborjelentésekkel 7 nap alatt
Megfelelőségi kapcsolatKi kezeli a projektorokra vonatkozó weee tanúsítványt?Dedikált megfelelőségi csapat

A beszerzési csapatok egyedi árajánlatot kérhetnek, vagy áttekinthetik a DataMax OEM szolgáltatások áttekintését a beszélgetés elindításához.

Gyakran ismételt kérdések

Mennyi ideig tart a projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány regisztrációja 2026-ban?

Minden projektor ára négy rétegre bontható: regisztrációs díjak, öko-modulációs hozzájárulások, laborvizsgálat és arculatlokalizáció. Az 5 000 darabos OEM-szériát értékelő B2B beszerzési csapatok számára maga az SKU-regisztráció 0,12–0,45 dollár/darab között mozog a tömegkategóriától függően, és az 5 kg feletti lézeres modellek a felső kategóriába esnek. A németországi öko-modulációs díjak a műanyag kilogrammjára nagyjából 0,08–0,22 EUR-t adnak hozzá, így egy 3,2 kg-os projektorra körülbelül 0,27 dollár többlet német EPR-költség jut. a modell laborvizsgálata egy ISO/IEC 17025 akkreditált intézményben SKU-nként 1 400–2 800 dollárba kerül a teljes EN 50419, EN IEC 62368-1 és RoHS hatókörre; a meglévő optikai blokkot újrahasznosító származékos modellek nagyjából 650 dollárra csökkennek, mert a destruktív szétszerelési lépés kimarad. A CE jelölés tanúsítási munkafolyamaton belül a lokalizáció piaconként 180 dollár a Triman, Green Dot és RAEE arculati változatokért, plusz egyszeri 420 dolláros beállítási díj, ha a márka új az EPR-nyilvántartásban. A DataMax ezeket egyetlen tételként tünteti fel a proforma számlán, így a vevők meglepetés-számlák nélkül beépíthetik őket a leszállított költség modelljébe.

Milyen dokumentumok érkeznek minden projektorokra vonatkozó weee tanúsítványnak megfelelő konténerrel?

KöltségrétegJellemző tartomány (SKU-nként)Kiváltó esemény
Nemzeti regisztráció0,12 - 0,45 USD / egységElső szállítás a piacra
Öko-modulációs díj0,08 - 0,22 EUR / kg műanyagÉves bevallás
Laborvizsgálat (teljes)1 400 - 2 800 USDÚj optikai motor
Laborvizsgálat (származékos)650 - 900 USDÚjrahasznált optikai blokk
Arculatlokalizáció180 USD / piacÚj kartondoboz arculat
Meghatalmazott képviselő1 200 - 2 400 USD / évHatárokon átnyúló konszolidáció

Egyetlen projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány regisztrációja több országra is kiterjedhet 2026-ban?

ennek a projektornak a költségoptimalizálása jellemzően a származékos modell minősítéssel kezdődik, mert a 10 munkanapos laborciklus a 4–6 hetes ciklussal szemben nagyjából három hét projektidőt takarít meg. A 4500 ANSI lumen lézeres SKU-t a 249 dolláros nagykereskedelmi szinten értékelő OEM vevők számára a regisztrációt, a labort és az arculatot egyetlen, 5 000 darabos MOQ mellett egységenként 4,20 dollárra árazott megfelelőségi csomagba kötjük, 12 hetes szállítási ablakkal az első gyártási tételre és 6 hetes szállítással az ismételt rendelésekre.

Mennyibe kerül a projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány SKU-nként 2026-ban?

Az FCC Part 15 engedélyt igénylő projektorok vagy projektorok esetében a SKU-nkénti regisztrációs díjak 2026-ban hozzávetőleg 45 dollártól (alacsony volumenű tagállamok) 310 dollárig terjednek Németországban, a legnagyobb háztartási készülék kategóriában. A DataMax által kialkudott megerősített tömeges díjak egy 12 piacot lefedő lábnyomon 80 dollár alá hozzák a vegyített költséget SKU-nként. A mennyiségi kedvezmények 1 000 darab/év/SKU felett érvényesek, és ezeket a megtakarításokat minden árajánlatban továbbadjuk.

Mekkora a projektorokra vonatkozó weee tanúsítvány kérelmek elutasítási aránya?

Egy sku beszerzési munkafolyamat a DataMax-nál egy hétlépéses szekvenciát követ, amelyet minden márkatulajdonos ügyféllel végigfuttatunk. Az első lépés az SKU-felvételi űrlap, amely rögzíti a modellszámot, a tömeget, a műanyag tömeget, az optikai motor típusát és a célpiacokat. A második lépés a laborárajánlat és az ISO/IEC 17025 hatókör visszaigazolása. A harmadik lépés az arculati brief, ahol a modell jelölési méretei a 2026-os vizuális specifikációhoz igazodnak. A negyedik lépés a PO-visszaigazolás 30 százalékos előleggel; ez indítja el az arculati kört és a labor-mintaszállítmányt. Az ötödik lépés a laborjelentés kézbesítése, jellemzően 4–6 hét egy új SKU esetén. A hatodik lépés a nemzeti regisztráció benyújtása az illetékes gyártói felelősségvállalási szervezethez. A hetedik lépés a dokumentumátadási csomag, amely tartalmazza a megfelelőségi nyilatkozatot, a vizsgálati jelentést, a regisztrációs tanúsítványt, a nyomdakész arculati fájlokat és az EPR fizetési bizonylatokat.

Végső tanulság a 2026-os megfelelőségi tervezéshez

A projektor megfelelőségi veremben vagy projektorok 2026-os tervezése azzal kezdődik, hogy megerősítjük: a szállító képes-e élő regisztrációt, dátummal ellátott műszaki konstrukciós fájlt és gyártási felbontású arculati proofokat produkálni. A DataMax mindhármat minden megfelelőségi csomagba beépíti, így a B2B vevők anélkül szállíthatnak, hogy a piacfelügyeleti hatóságok érkezésekor kapkodniuk kellene a papírmunkát. ennek a projektornak a dokumentumátadása jellemzően a regisztráció visszaigazolásától számított két munkanapon belül megérkezik a vevő megosztott meghajtójára, és minden jelentést öt évig archiválunk ISO 9001 dokumentumkezelő rendszerünkben. A B2B beszerzési csapatok számára ez azt jelenti, hogy a piacfelügyeleti hatóságok auditkéréseire a 48 órás törvényi határidőn belül válaszolni tudnak, anélkül hogy hiányzó papírok után kellene kutatni. a projektor dokumentumkezelés a jótállási regisztrációs adatbázisunkat is táplálja, így amikor egy forgalmazó 4500 ANSI lumen-es egység terepi meghibásodást jelent, három percen belül visszavezethetjük a megfelelőségi fájlt, és megerősíthetjük, hogy az egység a regisztrált SKU-családba tartozik-e, vagy szürkeimportról van szó.

Az Ön kosara
Az oldal használati élményét javítja, ha engedélyezi a sütiket Süti-szabályzat