weee-certificering voor projectoren is de meest voorkomende compliancepoort die onze B2B-zendingen vasthoudt aan de douanelijn van Shenzhen, en in 2026 zijn de regels rondom

Geplaatst op: apr. 02, 2026 - 55 Weergaven

WEEE-certificering voor projectoren: een 2026-gids

WEEE-certificering voor projectoren: een 2026-gids

weee-certificering voor projectoren is de meest voorkomende compliance-poort die onze B2B-zendingen bij de Shenzhen douanelijn ophoudt, en in 2026 worden de regels rond registratie, etikettering en recyclingfinanciering strenger in de hele Europese Unie, het Verenigd Koninkrijk en de Golfstaten. We zien dat kopers elk kwartaal zes tot twaalf weken lanceertijd verliezen omdat papierwerk werd ingediend tegen de verkeerde producentencategorie of omdat het 2002/11 / WEEE-richtlijn registratienummer ontbrak op de buitenverpakking. Deze gids destilleert wat de SKU in de praktijk vereist: welke technische dossiers u moet bijhouden, welke keurmerken u moet printen, welke 9-inch inzamelsymbolen u moet plaatsen, en hoe u zich kunt afstemmen op de 2026-wijzigingen in de EN 50419-normalisatie. Aan het einde van Deel 1 heeft u een concrete documentenchecklist, een specificatieblad voor labelartwork, en de exacte 12-weekse levertijdlijn die wij hanteren voor OEM-kopers.

Samenvatting

  • het model in 2026 vereist dubbele registratie in elke EU-lidstaat plus het VK, Zwitserland en Noorwegen, met een producentenverantwoordelijkheidsorganisatie benoemd vóór de eerste eenheid de 23 Number 23 Shenzhen-kaai verlaat.
  • de eenheid verplicht het doorgekruiste afvalbaksymbool op minimaal 5mm hoogte op de behuizing, plus een apart horizontaal balk-symbool op de verpakking wanneer de buitenverpakking de 3kg brutogewicht overschrijdt.
  • deze projectordocumentatie moet een Technisch Constructiedossier bevatten, een stuklijst tot op condensator- en LED-driver-niveau, en EN 50419 conforme markering geverifieerd door een geaccrediteerd lab zoals TUV Rheinland of SGS.
  • de projector voegt doorgaans 4 tot 7 procent toe aan de landed cost wanneer eco-bijdragen en recyclingfinanciering worden afgeschreven over een 5,000-eenheden OEM-run tegen het $249 basis-SKU-prijsniveau.
  • de SKU-goedkeuringen duren 6 tot 10 werkdagen voor papierwerkbeoordeling en 4 tot 6 weken voor labtesten, waarbij DataMax een paralleltrack-service biedt die dit comprimeert tot 3 weken in totaal.

het model: 2026 Compliance-kader voor B2B-kopers

Certificeringslab met technicus die EMC-tests uitvoert op projector

In de EU-compliance-werkstroom voor projectoren of projectoren is de meest voorkomende compliance-poort die onze B2B-zendingen bij de Shenzhen douanelijn ophoudt, en in 2026 worden de regels rond registratie, etikettering en recyclingfinanciering strenger in de hele Europese Unie, het Verenigd Koninkrijk en de Golfstaten. We zien dat kopers elk kwartaal zes tot twaalf weken lanceertijd verliezen omdat papierwerk werd ingediend tegen de verkeerde producentencategorie of omdat het 2002/11 / WEEE-richtlijn registratienummer ontbrak op de buitenverpakking. Deze gids destilleert wat de SKU in de praktijk vereist: welke technische dossiers u moet bijhouden, welke keurmerken u moet printen, welke 9-inch inzamelsymbolen u moet plaatsen, en hoe u zich kunt afstemmen op de 2026-wijzigingen in de EN 50419-normalisatie. Aan het einde van Deel 1 heeft u een concrete documentenchecklist, een specificatieblad voor labelartwork, en de exacte 12-weekse levertijdlijn die wij hanteren voor OEM-kopers.

H3 subsectie: Producentenverantwoordelijkheid en registratienummers

de projectorproducentregistratie is de eerste factuurregel, en in 2026 loopt de gemiddelde nationale registervergoeding van 240 tot 1.800 EUR afhankelijk van de lidstaat, plus 80 tot 200 EUR per SKU voor de catalogusregelinschrijving. Duitsland int via de EAR Foundation, Frankrijk via het Sycovi- of Ecologic-systeem, Italië via het CDC (Consolidated Europe) RAEE-register, en het VK via een apart Environment Agency-regeling die de SKU-zendingen zelfs na Brexit moeten klaren. Voor een 5,000-eenheden OEM-run gericht op Duitsland, Frankrijk, Italië en Spanje, voegt de registratienstapel ruwweg $0,18 per eenheid toe vóór de eco-modulatievergoedingen. de modelregistraties zijn één kalenderjaar geldig en moeten vóór 31 maart worden verlengd om schorsing te voorkomen. Kopers die EU-registratie consolideren via één enkele gemachtigde vertegenwoordiger besparen doorgaans 12 tot 18 procent op administratieve overhead, een patroon bevestigd door het PRO Europe jaarverslag.

H3 subsectie: Technisch dossier en labtestvereisten

  • het model in 2026 vereist dubbele registratie in elke EU-lidstaat plus het VK, Zwitserland en Noorwegen, met een producentenverantwoordelijkheidsorganisatie benoemd vóór de eerste eenheid de 23 Number 23 Shenzhen-kaai verlaat.
  • de eenheid verplicht het doorgekruiste afvalbaksymbool op minimaal 5mm hoogte op de behuizing, plus een apart horizontaal balk-symbool op de verpakking wanneer de buitenverpakking de 3kg brutogewicht overschrijdt.
  • deze projectordocumentatie moet een Technisch Constructiedossier bevatten, een stuklijst tot op condensator- en LED-driver-niveau, en EN 50419 conforme markering geverifieerd door een geaccrediteerd lab zoals TUV Rheinland of SGS.
  • de projector voegt doorgaans 4 tot 7 procent toe aan de landed cost wanneer eco-bijdragen en recyclingfinanciering worden afgeschreven over een 5,000-eenheden OEM-run tegen het $249 basis-SKU-prijsniveau.
  • de SKU-goedkeuringen duren 6 tot 10 werkdagen voor papierwerkbeoordeling en 4 tot 6 weken voor labtesten, waarbij DataMax een paralleltrack-service biedt die dit comprimeert tot 3 weken in totaal.

H3 subsectie: Markering, inzamelsymbolen en 2026 visuele specificaties

de SKU-markering in 2026 vereist het doorgekruiste afvalbaksymbool op minimaal 5mm hoogte op de projectorbehuizing, plus hetzelfde symbool op 10mm op de buitenverpakking wanneer de verpakking groter is dan 300mm aan de langste zijde. De horizontale balk onder het afvalbaksymbool geeft aan dat het product na 13 augustus 2005 op de markt is gebracht, en de balk moet zonder vergroting zichtbaar zijn onder kantoorverlichting op 400 lux. de modelverpakkingsvarianten moeten ook de groene punt of een gelijkwaardig nationaal recyclingfinancieringskeurmerk bevatten — Duitsland gebruikt de dubbele Groene Punt, Frankrijk gebruikt het Triman-logo, en Italië gebruikt de RAEE-bak met een Italiaanstalige annotatie die moet overeenkomen met het SKU-doosartwork. Het DataMax-artworkteam levert drukklare AI- en PDF-bestanden binnen vijf werkdagen na PO-bevestiging, en wij voegen een 2mm afloop en een Pantone-coated swatch-referentie toe zodat de drukker op zijn gemak is. de eenheidartwork rondt af op 12-weekse levering voor de eerste productiebatch, met herhaalorders die 6 weken lopen zodra een SKU in de voorraadbuffer van de merkeigenaar wordt gehouden.

Prijsmodel en kostenstructuren voor deze projector

de projectorprijzen vallen uiteen in vier lagen: registratiekosten, eco-modulatiebijdragen, labtesten en artworklokalisatie. Voor B2B-inkoopteams die een 5,000-eenheden OEM-run evalueren, loopt alleen de SKU-registratie tussen $0,12 en $0,45 per eenheid afhankelijk van de gewichtscategorie, waarbij lasermodellen boven 5kg in de bovenste categorie vallen. Eco-modulatievergoedingen in Duitsland voegen ruwweg EUR 0,08 tot EUR 0,22 per kilo plastic toe, dus een projector van 3,2kg draagt ongeveer $0,27 aan extra Duitse EPR-kosten. de modellabtesten bij een ISO/IEC 17025-faciliteit kosten tussen $1.400 en $2.800 per SKU voor de volledige EN 50419, EN IEC 62368-1 en RoHS-scope; afgeleide modellen die een bestaand optisch blok hergebruiken dalen naar ruwweg $650 omdat de destructieve demontagestap wordt geëlimineerd. de eenheidartworklokalisatie loopt $180 per markt voor de Triman-, Groene Punt- en RAEE-artworkvarianten, plus een eenmalige setupvergoeding van $420 als het merk nieuw is in het EPR-register. DataMax quoteert deze als één enkele regel op de proforma-factuur, zodat kopers ze in het landed-cost-model kunnen opnemen zonder onverwachte facturen.

KostenlaagTypisch bereik (per SKU)Triggergebeurtenis
Nationale registratie$0,12 - $0,45 / eenheidEerste zending naar markt
Eco-modulatievergoedingEUR 0,08 - EUR 0,22 / kg plasticJaarlijkse aangifte
Labtesten (volledig)$1.400 - $2.800Nieuwe optische engine
Labtesten (afgeleid)$650 - $900Hergebruikt optisch blok
Artworklokalisatie$180 / marktNieuw doosartwork
Gemachtigde Vertegenwoordiger$1.200 - $2.400 / jaarGrensoverschrijdende consolidatie

Elke eenheid valt binnen de 2012/19/EU-richtlijn en de herschikking ervan in 2026, die de scope uitbreidt naar laserfosfor-display-engines, ultrakorte-werpoptiek en elke projector met een ingebouwde lithiumbatterij boven 100Wh. Voor OEM-kopers die de DataMax-catalogus evalueren, begint het certificeringspad op het moment dat een SKU onze New Product Introduction-tracker binnenkomt. We wijzen elk nieuw model toe aan een van drie producentencategorieën — huishoudelijk, dubbel gebruik, of alleen professioneel — en dat ene veld stuurt 80 procent van de downstream-papierwerk. Kopers die deze classificatiestap overslaan, betalen uiteindelijk te veel aan registratiekosten of, erger nog, krijgen het product geblokkeerd in Rotterdam omdat de aangiftecode niet overeenkomt met de daadwerkelijke eindgebruikersmarkt. deze projectorclassificaties zijn niet uitwisselbaar, en de Europese Commissie voert nu maandelijkse steekproeven uit op het producentenregister dat wordt bijgehouden door het Europees Milieuagentschap.

B2B-inkoopworkflow en documentoverdracht voor de projector

de SKU-inkoopworkflow bij DataMax volgt een zeven-stappensequentie die we met elke merkeigenaar-cliënt doorlopen. Stap één is het SKU-intakeformulier, dat modelnummer, gewicht, plasticmassa, type optische engine en doelmarkten vastlegt. Stap twee is de labofferte en ISO/IEC 17025-scopebevestiging. Stap drie is de artwork-brief, waarin de modelmarkeringsafmetingen worden gespecificeerd tegen de 2026 visuele spec. Stap vier is de PO-bevestiging met een aanbetaling van 30 procent; dit triggert de artworkwerkronde en de labmonsterzending. Stap vijf is de labrapportlevering, doorgaans 4 tot 6 weken voor een nieuwe SKU. Stap zes is de nationale registratie-indiening bij de relevante producentenverantwoordelijkheidsorganisatie. Stap zeven is het documentoverdrachtspakket, dat de Conformiteitsverklaring, het testrapport, het registratiecertificaat, de drukklare artworkbestanden en de EPR-betalingsbewijzen bevat.

Elke projectorproducentregistratie is de eerste factuurregel, en in 2026 loopt de gemiddelde nationale registervergoeding van 240 tot 1.800 EUR afhankelijk van de lidstaat, plus 80 tot 200 EUR per SKU voor de catalogusregelinschrijving. Duitsland int via de EAR Foundation, Frankrijk via het Sycovi- of Ecologic-systeem, Italië via het CDC (Consolidated Europe) RAEE-register, en het VK via een apart Environment Agency-regeling die de SKU-zendingen zelfs na Brexit moeten klaren. Voor een 5,000-eenheden OEM-run gericht op Duitsland, Frankrijk, Italië en Spanje, voegt de registratienstapel ruwweg $0,18 per eenheid toe vóór de eco-modulatievergoedingen. de modelregistraties zijn één kalenderjaar geldig en moeten vóór 31 maart worden verlengd om schorsing te voorkomen. Kopers die EU-registratie consolideren via één enkele gemachtigde vertegenwoordiger besparen doorgaans 12 tot 18 procent op administratieve overhead, een patroon bevestigd door het PRO Europe jaarverslag.

Veelvoorkomende afwijzingsredenen en hoe ze te vermijden voor de SKU

de modelafwijzingen clusteren rond drie faalwijzen: onjuiste afmetingen van het doorgekruiste afvalbaksymbool, ontbrekende horizontale balk onder het afvalbaksymbool, en onvolledige Technische Constructiedossiers. de eenheidartwork-afwijzingen komen doorgaans doordat het afvalbaksymbool op 3mm in plaats van de vereiste 5mm op de behuizing wordt gedrukt, of op 8mm in plaats van 10mm op buitenverpakkingen groter dan 300mm aan de langste zijde. De horizontale balk die plaatsing na 13 augustus 2005 aangeeft, is het op één na meest voorkomende defect, en we hebben kopers automatische schorsingsberichten van Duitse autoriteiten zien ontvangen wanneer de balk volledig ontbreekt. deze projectorregistratie-afwijzingen zijn meestal terug te voeren op een Technisch Constructiedossier dat de polymeermassa-uitsplitsing boven de 25-gram drempel mist, of een RoHS-testrapport dat niet elke printplaatvariant in de SKU-familie dekt.

De meeste eenheiddocumentatie begint met een Technisch Constructiedossier dat elke printplaat, elke optische engine en elke polymeerbehuizing boven 25 gram opsomt. De labscope dekt EN 50419 markeringsverificatie, EN 60065 of EN IEC 62368-1 veiligheidsbaseline, en de 2011/65/EU RoHS-stoftest op een destructief gedemonteerd monster. deze projectorlabcycli bij DataMax lopen 4 tot 6 weken voor een nieuwe SKU en 10 werkdagen voor een afgeleid model dat een bestaand optisch blok hergebruikt. Het lab levert een testrapport genummerd volgens ISO/IEC 17025, plus een Conformiteitsverklaring-sjabloon dat we aanpassen aan het briefhoofd van de koper. Voor kopers die de 4500 ANSI lumen laser-SKU betrekken tegen het $249 groothandelsniveau, bundelen we de labvergoeding in één regel zodat inkoopteams het in het landed-cost-model kunnen opnemen zonder onverwachte facturen. de projectortestrapporten moeten vijf jaar worden gearchiveerd en binnen 48 uur op verzoek beschikbaar worden gesteld aan markttoezichthoudende autoriteiten, een regel die we rechtstreeks in ons documentcontrolesysteem coderen.

Waarop te letten bij het sourcen van een WEEE-conforme projectleverancier in 2026

de eenheidsourcingbeslissingen in 2026 komen neer op vier verifieerbare controlepunten: een live registratienummer dat u kunt valideren op het nationale EPR-portaal, een Technisch Constructiedossier van minder dan 24 maanden oud, artworkproeven op productielijnresolutie, en een gedocumenteerde overdrachtscadans. deze projectorleveranciers die alle vier binnen 24 uur op verzoek kunnen overleggen, zijn de leveranciers die het waard zijn om te shortlisten. Alles minder, en u riskeert een douaneblokkade of een terugroepactie na zending.

B2B-inkoopchecklist en contactkanaal

Een sku-markering in 2026 vereist het doorgekruiste afvalbaksymbool op minimaal 5mm hoogte op de projectorbehuizing, plus hetzelfde symbool op 10mm op de buitenverpakking wanneer de verpakking groter is dan 300mm aan de langste zijde. De horizontale balk onder het afvalbaksymbool geeft aan dat het product na 13 augustus 2005 op de markt is gebracht, en de balk moet zonder vergroting zichtbaar zijn onder kantoorverlichting op 400 lux. de modelverpakkingsvarianten moeten ook de groene punt of een gelijkwaardig nationaal recyclingfinancieringskeurmerk bevatten — Duitsland gebruikt de dubbele Groene Punt, Frankrijk gebruikt het Triman-logo, en Italië gebruikt de RAEE-bak met een Italiaanstalige annotatie die moet overeenkomen met het SKU-doosartwork. Het DataMax-artworkteam levert drukklare AI- en PDF-bestanden binnen vijf werkdagen na PO-bevestiging, en wij voegen een 2mm afloop en een Pantone-coated swatch-referentie toe zodat de drukker op zijn gemak is. FCC Part 15-compliance voor projectoren die naar de VS worden verzonden, rondt af op 12-weekse levering voor de eerste productiebatch, met herhaalorders die 6 weken lopen zodra een SKU in de voorraadbuffer van de merkeigenaar wordt gehouden.

InkoopcriteriaWat aan de leverancier te vragenDataMax-standaard
MOQWat is de minimum afnamehoeveelheid voor ODM?500 eenheden
DoorlooptijdPO tot ex-factory?12 weken
MonsterbeleidMonstkosten en doorlooptijd?Met labrapporten in 7 dagen
Compliance-contactWie handelt weee-certificering voor projectoren af?Toegewijd compliance-team

Inkoopteams kunnen een offerte op maat aanvragen of het DataMax OEM-servicesoverzicht bekijken om het gesprek te starten.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt weee-certificering voor projectorenregistratie in 2026?

Elke projectorprijs valt uiteen in vier lagen: registratiekosten, eco-modulatiebijdragen, labtesten en artworklokalisatie. Voor B2B-inkoopteams die een 5,000-eenheden OEM-run evalueren, loopt alleen de SKU-registratie tussen $0,12 en $0,45 per eenheid afhankelijk van de gewichtscategorie, waarbij lasermodellen boven 5kg in de bovenste categorie vallen. Eco-modulatievergoedingen in Duitsland voegen ruwweg EUR 0,08 tot EUR 0,22 per kilo plastic toe, dus een projector van 3,2kg draagt ongeveer $0,27 aan extra Duitse EPR-kosten. de modellabtesten bij een ISO/IEC 17025-faciliteit kosten tussen $1.400 en $2.800 per SKU voor de volledige EN 50419, EN IEC 62368-1 en RoHS-scope; afgeleide modellen die een bestaand optisch blok hergebruiken dalen naar ruwweg $650 omdat de destructieve demontagestap wordt geëlimineerd. In de hele CE-markering certificeringsworkflow loopt lokalisatie $180 per markt voor de Triman-, Groene Punt- en RAEE-artworkvarianten, plus een eenmalige setupvergoeding van $420 als het merk nieuw is in het EPR-register. DataMax quoteert deze als één enkele regel op de proforma-factuur, zodat kopers ze in het landed-cost-model kunnen opnemen zonder onverwachte facturen.

Welke documenten worden bij elke weee-certificering voor projectoren conforme container verzonden?

KostenlaagTypisch bereik (per SKU)Triggergebeurtenis
Nationale registratie$0,12 - $0,45 / eenheidEerste zending naar markt
Eco-modulatievergoedingEUR 0,08 - EUR 0,22 / kg plasticJaarlijkse aangifte
Labtesten (volledig)$1.400 - $2.800Nieuwe optische engine
Labtesten (afgeleid)$650 - $900Hergebruikt optisch blok
Artworklokalisatie$180 / marktNieuw doosartwork
Gemachtigde Vertegenwoordiger$1.200 - $2.400 / jaarGrensoverschrijdende consolidatie

Kan één enkele weee-certificering voor projectorenregistratie meerdere landen dekken in 2026?

deze projectorkostenoptimalisatie begint doorgaans met afgeleide-modelkwalificatie, omdat de 10-werkdagen labcyclus versus de 4-tot-6-weekse cyclus ruwweg drie weken projectdoorlooptijd bespaart. Voor OEM-kopers die de 4500 ANSI lumen laser-SKU evalueren tegen het $249 groothandelsniveau, bundelen we registratie, lab en artwork in één enkel compliance-pakket geprijsd op $4,20 per eenheid bij een 5,000-eenheden MOQ, met een 12-weekse leveringstermijn voor de eerste productiebatch en 6-weekse levering voor herhaalorders.

Hoeveel kost weee-certificering voor projectoren per SKU in 2026?

Voor projectoren die FCC Part 15-clearance nodig hebben of projectors per-SKU registratiekosten in 2026 variëren van ruwweg $45 in lidstaten met lager volume tot $310 in Duitsland voor de grootste huishoudapparatuurcategorie. Bevestigde bulkprijzen onderhandeld door DataMax brengen de blended cost onder de $80 per SKU over een 12-markten-voetafdruk. Volumekortingen gelden boven 1000 eenheden per SKU per jaar, en wij geven die besparingen door bij elke offerte.

Wat is het afwijzingspercentage voor weee-certificering voor projectorenaanvragen?

Een sku-inkoopworkflow bij DataMax volgt een zeven-stappensequentie die we met elke merkeigenaar-cliënt doorlopen. Stap één is het SKU-intakeformulier, dat modelnummer, gewicht, plasticmassa, type optische engine en doelmarkten vastlegt. Stap twee is de labofferte en ISO/IEC 17025-scopebevestiging. Stap drie is de artwork-brief, waarin de modelmarkeringsafmetingen worden gespecificeerd tegen de 2026 visuele spec. Stap vier is de PO-bevestiging met een aanbetaling van 30 procent; dit triggert de artworkwerkronde en de labmonsterzending. Stap vijf is de labrapportlevering, doorgaans 4 tot 6 weken voor een nieuwe SKU. Stap zes is de nationale registratie-indiening bij de relevante producentenverantwoordelijkheidsorganisatie. Stap zeven is het documentoverdrachtspakket, dat de Conformiteitsverklaring, het testrapport, het registratiecertificaat, de drukklare artworkbestanden en de EPR-betalingsbewijzen bevat.

Eindconclusie voor 2026-complianceplanning

In de projectorcompliance-stapel of projectoren planning voor 2026 begint met het bevestigen dat uw leverancier een live registratie, een gedateerd Technisch Constructiedossier en artworkproeven op productieresolutie kan overleggen. DataMax bundelt alle drie in elk compliance-pakket, zodat B2B-kopers kunnen verzenden zonder te haasten naar papierwerk wanneer markttoezichthoudende autoriteiten langskomen. deze projectordocumentoverdracht landt doorgaans binnen twee werkdagen na registratiebevestiging in de gedeelde drive van de koper, en wij archiveren elk rapport vijf jaar op ons ISO 9001 documentcontrolesysteem. Voor B2B-inkoopteams betekent dit dat auditverzoeken van markttoezichthoudende autoriteiten binnen het wettelijke venster van 48 uur kunnen worden beantwoord zonder te haasten naar ontbrekend papierwerk. de projectordocumentcontrole voedt ook onze garantieregistratiedatabase, dus wanneer een distributeur een veldfout meldt op een 4500 ANSI lumen-eenheid, kunnen we het compliance-dossier in minder dan drie minuten traceren en bevestigen of de eenheid binnen de geregistreerde SKU-familie valt of een grijze-marktimport is.

Uw winkelwagen
Uw ervaring op deze site wordt beter als u cookies toestaat Cookiebeleid