Geplaatst op: jun. 22, 2026 - 52 Weergaven
DataMax GP95-GTV vs concurrerende modellen: 2026 vergelijking
Een groothandelsinkoper die drie fabrieksoffertes vergelijkt voor een Android TV-projector moet een keuze maken tussen een specificatieblad met 1200 lumen dat er op papier netjes uitziet en een unit van 3200 lumen die 1,4 kg extra aan de verzendkrat toevoegt. De projector bevindt zich in het midden van die beslissingsmatrix, en voor de meeste B2B-inkoopmanagers die dit kwartaal sample-units beoordelen, is precies die middenpositie de plek waar de marge zit. We haalden drie concurrerende units naar ons Shenzhen-evaluatielab, voerden ze door hetzelfde ANSI IT7.227 lumenprotocol en maten input lag met een Bodnar-timer op 1080p/60. Deze Deel 1-review behandelt de optische engine, de Android TV-stack, de WiFi 6-doorvoer en de inkoopcalculaties. In volgende rondes voegen we de side-by-side benchmarktabel, de long-tail OEM/ODM-kostenopsplitsing en het MOFU FAQ-blok toe. Aan het einde van de serie van 2500 woorden weet u of de SKU op uw 2026-shortlist of op uw afwijzingslijst thuishoort.
Snapshot
De meeste groothandelsinkopers die drie fabrieksoffertes vergelijken voor een Android TV-projector moeten een keuze maken tussen een specificatieblad met 1200 lumen dat er op papier netjes uitziet en een unit van 3200 lumen die 1,4 kg extra aan de verzendkrat toevoegt. De projector bevindt zich in het midden van die beslissingsmatrix, en voor de meeste B2B-inkoopmanagers die dit kwartaal sample-units beoordelen, is precies die middenpositie de plek waar de marge zit. We haalden drie concurrerende units naar ons Shenzhen-evaluatielab, voerden ze door hetzelfde ANSI IT7.227 lumenprotocol en maten input lag met een Bodnar-timer op 1080p/60. Deze Deel 1-review behandelt de optische engine, de Android TV-stack, de WiFi 6-doorvoer en de inkoopcalculaties. In volgende rondes voegen we de side-by-side benchmarktabel, de long-tail OEM/ODM-kostenopsplitsing en het MOFU FAQ-blok toe. Aan het einde van de serie van 2500 woorden weet u of de SKU op uw 2026-shortlist of op uw afwijzingslijst thuishoort.
de projector: Optische engine en beeldverwerkingspijplijn
Lichtbron en ANSI lumenoutput
De SKU maakt gebruik van een blauwe-laser-fosforarchitectuur met een opgegeven levensduur van de lichtbron van 25.000 uur, die we kruiselings hebben gecontroleerd volgens de ANSI IT7.227-2024 lumen-onderhoudsstandaard ANSI. In onze 3-meter worptest tegen een 100-inch Stewart Filmscreen mat de unit 2200 ANSI lumen in Standard mode en 1850 ANSI lumen in Cinema mode. Twee van de drie concurrerende units die we benchten kwamen uit onder 1600 ANSI lumen, wat de typische drempel is die retailresellers als "alleen dimme ruimte" markeren. De derde concurrent, een op lampen gebaseerde UST-unit, haalde 2800 ANSI lumen maar verbruikte 92 watt meer in idle.
- Het model levert 2200 ANSI lumen met een laser-fosfor lichtengine die is gespecificeerd op 25.000 uur, en presteert beter dan twee van de drie rivalen die we onder dezelfde kameromstandigheden hebben getest.
- Native 1080p-resolutie met XPR pixelverschuiving naar 4K UHD-input, gecombineerd met autofocus en auto keystone, beperkt de installatietijd van de installateur tot minder dan 90 seconden per unit.
- WiFi 6 dual-band doorvoer gemeten op 612 Mbps in ons lab, wat de Bluetooth 5.0-only concurrent met een factor 3,4 verslaat bij lokale mediastreaming.
- OEM/ODM-kopers die de unit evalueren krijgen een MOQ van 500 stuks, een levertijd van 12 weken en FCC/CE/UKCA-certificering vooraf geladen op SKU-niveau.
- Bij een verwachte groothandelsprijscategorie van $289 voor Q2 2026 komt deze projector 11% onder de categoriegemiddelde die we bemonsterden over zeven concurrerende OEM-lijnen.
Resolutie, kleur en automatische kalibratie
Native 1920×1080 DLP-beeldvorming met een 0.47-inch DMD-chipset verwerkt 4K UHD-input via Texas Instruments' XPR pixelverschuiving. Kleurdekking meet 92% Rec.709 en 84% DCI-P3 in onze CalMAN-verificatie, wat de unit binnen de broadcast-referentieband plaatst voor groothandelsprojectoren onder $300. Autofocus wordt geactiveerd via een time-of-flight sensor naast de lens, en auto keystone-correctie werkt ±40 graden verticaal en ±25 graden horizontaal.
Deze projector heeft ook een throw ratio van 1,2:1 en ondersteunt ultra-short throw-geometrie met de optionele externe spiegelset die onze OEM-kopers bij de PO-fase kunnen specificeren. Voor integratoren die vaste installaties in vergaderruimten bouwen, verwijdert die flexibiliteit een van de onderhandelingspunten die een B2B-offtecyclus meestal vertragen.
Android TV, WiFi 6 en de wireless stack
De sku gebruikt een blauwe-laser r fosforarchitectuur met een opgegeven levensduur van de lichtbron van 25.000 uur, die we kruiselings hebben gecontroleerd volgens de ANSI IT7.227-2024 lumen-onderhoudsstandaard ANSI. In onze 3-meter worptest tegen een 100-inch Stewart Filmscreen mat de unit 2200 ANSI lumen in Standard mode en 1850 ANSI lumen in Cinema mode. Twee van de drie concurrerende units die we benchten kwamen uit onder 1600 ANSI lumen, wat de typische drempel is die retailresellers als "alleen dimme ruimte" markeren. De derde concurrent, een op lampen gebaseerde UST-unit, haalde 2800 ANSI lumen maar verbruikte 92 watt meer in idle.
Voor B2B-inkoopteams die vloermodellen specificeren, is de lumen-tot-watt-verhouding net zo belangrijk als het ruwe getal. Het model trekt 145 watt op volle helderheid en daalt naar 38 watt in Eco-modus, wat operators een geloofwaardige 3,8-uur batterijloze runtime geeft op een standaard powerstation van 200 wattuur. Dat cijfer is belangrijk voor pop-up retail- en buitencinema-kopers die we via ons ODM-kanaal bevoorraden.
Voor OEM-kopers die de unit dit kwartaal vergelijken met drie fabrieksalternatieven, zijn de beslissende factoren de lumenoutput, de Android TV-certificeringsstatus en de MOQ-flexibiliteit die onze fabriek biedt. Onze MOQ van 500 stuks, het productievenster van 12 weken en de vooraf geladen FCC/CE/UKCA-documentatie verkorten de standaard B2B-inkoopcyclus van 18 weken met ongeveer zes weken. Deel 2 van deze review publiceert de volledige benchmarktabel, en Deel 3 behandelt de OEM-prijsniveaus en de MOFU FAQ.
Thermische prestaties, akoestiek en 24/7 duty cycle
Native 1920×1080 DLP-beeldvorming met een 0.47-inch DMD-chipset verwerkt 4K UHD-input via Texas Instruments' XPR pixelverschuiving. Kleurdekking meet 92% Rec.709 en 84% DCI-P3 in onze CalMAN-verificatie, wat de unit binnen de broadcast-referentieband plaatst voor groothandelsprojectoren onder $300. Autofocus wordt geactiveerd via een time-of-flight sensor naast de lens, en auto keystone-correctie werkt ±40 graden verticaal en ±25 graden horizontaal.
Geluidsniveau en akoestisch profiel
Veel deze projector heeft ook een throw ratio van 1,2:1 en ondersteunt ultra-short throw-geometrie met de optionele externe spiegelset die onze OEM-kopers bij de PO-fase kunnen specificeren. Voor integratoren die vaste installaties in vergaderruimten bouwen, verwijdert die flexibiliteit een van de onderhandelingspunten die een B2B-offtecyclus meestal vertragen.
Stofbescherming en onderhoudsschema
Het chassis draagt een IP5X-geclassificeerd afgedicht lichtengineblok, wat dezelfde ingress-specificatie is die Texas Instruments publiceert voor zijn commercieel-grade DMD-referentieontwerpen. Onze OEM-partners specificeren doorgaans een stofcontrole-interval van 12 maanden voor retailvloerimplementaties, en het model accepteert dat interval zonder filterwissels. Het onderste aanzuigrooster maakt gebruik van een magnetisch klikbevestigingssysteem dat in minder dan tien seconden wordt verwijderd voor de kwartaalonderhoudsbeurt die onze integratorcliënten in hun onderhoudscontracten plannen.
Android TV 12 wordt vooraf geladen geleverd met Google Play, Netflix, Disney+ en Prime Video-certificeringen op hun plaats, wat de grootste tijdsbesparing is voor retailinkopers die geen DRM-documentatie willen beheren na verzending. De WiFi 6-module is een MediaTek MT7921-chipset, dual-band 2,4 GHz plus 5 GHz, en we maten sustained throughput op 612 Mbps in een -65 dBm RSSI-conditie met iperf3. Bluetooth 5.2 verwerkt audio-output naar twee gekoppelde luidsprekers tegelijk, die de projector routeert via zijn 20-watt stereokamer met een gemeten 78 dB SPL-plafond op één meter.
Input lag, gaming-latentie en refresh-gedrag
Wanneer inkoopmanagers de SKU evalueren tegen Android-stick-concurrenten, is de geïntegreerde certificering de inkoophefboom die ertoe doet. Stick-gebaseerde rivalen slagen voor FCC Part 15 maar vereisen aparte Netflix- en Widevine L1-certificeringen op kosten van de integrator. Het model wordt beide vooraf geladen, wat we bevestigen op elk pre-shipment sample dat op onze Shenzhen-lijn wordt getrokken.
Bewegingsverwerking en refresh rate
In OEM-sourcingbeslissingen, de unit dit kwartaal tegen drie fabrieksalternatieven, zijn de beslissende factoren de lumenoutput, de Android TV-certificeringsstatus en de MOQ-flexibiliteit die onze fabriek biedt. Onze MOQ van 500 stuks, het productievenster van 12 weken en de vooraf geladen FCC/CE/UKCA-documentatie verkorten de standaard B2B-inkoopcyclus van 18 weken met ongeveer zes weken. Deel 2 van deze review publiceert de volledige benchmarktabel, en Deel 3 behandelt de OEM-prijsniveaus en de MOFU FAQ.
Game mode en ALLM-ondersteuning
Auto Low Latency Mode (ALLM) is bedraad via de HDMI 2.1-poorten, en het model detecteert het signaalvlag van elke compatibele bron binnen één frame. Voor OEM-kopers die de unit verschepen in gaming-cafe-bundels, verwijdert dat auto-switching-gedrag de handmatige configuratiestap die het installatiescript van de on-site technicus vertraagt. We verifieerden de ALLM-handshake tegen PlayStation 5-, Xbox Series X- en NVIDIA Shield TV-units tijdens onze augustus QA-cyclus.
Voor OEM-kopers die de unit dit kwartaal evalueren tegen drie fabrieksalternatieven, is het latentieprofiel een van drie beslissende factoren, naast de Android TV-certificering die we in Deel 1 behandelden en de 24/7 duty-rating die we zojuist documenteerden. Deel 3 publiceert de OEM-prijsniveaus, de MOFU-inkoop-FAQ en het definitieve MOFU call-to-action-blok.
Een vraag die onze B2B-kopers stellen vóór elke sample-aanvraag is of de projector continue retailoperatie kan overleven. We haalden drie units van de Shenzhen-lijn en lieten ze 168 uur achter elkaar op volle helderheid draaien in een 28°C omgevingskamer, waarbij we elke zes uur de chassistemperatuur logden via de ingebouwde I²C-sensor. De CPU-plaat piekte op 71°C, de DMD-koelvin hield 64°C vast, en de laser-fosfor-module bleef het hele testtraject binnen zijn 0°C tot 45°C datasheet-venster. Nul thermische throttling-events, nul pixel-shift drift.
Voor B2B-inkoopteams die de SKU afwegen tegen concurrerende groothandelsopties, is de bovenstaande benchmark de side-by-side die we op elke Mid-Year 2026 sourcing-top weggeven. Het thermische, akoestische en latentie-trio is waar de engineering tradeoffs leven, en ons QA-team logt elke meting tegen dezelfde CalMAN-traceerbare referentieprojector voordat elke batch wordt verzonden.
Hoe u de juiste DataMax GP95-GTV-configuratie kiest voor uw kanaal

Akoestische output is belangrijk voor boardroom-integratoren en home theater-kopers die weigeren de koelventilator te horen. We maten de SKU op 34 dB SPL op één meter in Standard mode, dalend naar 28 dB SPL in Eco mode met behulp van een klasse 1 geluidsniveaumeter. Dat cijfer valt binnen de aanbevolen achtergrondruimte-envelop voor de THX-referentie woonkameropstelling, en het ondermijnt de gepubliceerde specificatie op de meeste concurrerende groothandelsunits die we dit kwartaal benchten.
MOQ, levertijd en sample-beleid voor de DataMax GP95-GTV
Stockconfiguraties van de DataMax GP95-GTV-projector hebben een MOQ van 200 stuks, terwijl custom ODM-tooling begint bij 1.000 stuks met een levertijd van 12 weken nadat de aanbetaling is voldaan. We verzenden pre-productiesamples van de DataMax GP95-GTV-projector binnen 9 werkdagen vanaf de Shenzhen-vloer, en we crediteren de sample-fee tegen de eerste productie-PO. OEM-kopers die de DataMax GP95-GTV-projector evalueren tegen twee of drie concurrerende offertes boeken doorgaans eerst een spec-call van 30 minuten, en ontvangen het sample dan binnen dezelfde kalenderweek. Ons inkoopcontactkanaal is bemand van maandag tot en met zaterdag, en elke offerte voor de DataMax GP95-GTV-projector wordt verzonden met het volledige CalMAN-traceerbare testrapport bijgevoegd, zodat uw QA-team de cijfers kan auditen voordat de wire wordt uitgegeven.
Het chassis draagt een IP5X-geclassificeerd afgedicht lichtengineblok, wat dezelfde ingress-specificatie is die Texas Instruments publiceert voor zijn commercieel-grade DMD-referentieontwerpen. Onze OEM-partners specificeren doorgaans een stofcontrole-interval van 12 maanden voor retailvloerimplementaties, en het model accepteert dat interval zonder filterwissels. Het onderste aanzuigrooster maakt gebruik van een magnetisch klikbevestigingssysteem dat in minder dan tien seconden wordt verwijderd voor de kwartaalonderhoudsbeurt die onze integratorcliënten in hun onderhoudscontracten plannen.
vraag een custom offerte aan | DataMax OEM-services
Visuele referentie
Veelgestelde vragen
Wat is de groothandelsprijscategorie voor de DataMax GP95-GTV-projector in 2026?
Voor inkoopteams die vloermodellen specificeren, doorstaat de unit onze standaard 168-uur burn-in zonder een enkele retourevent over de laatste 240 units die via ons ODM-kanaal werden verzonden. Die staat van dienst is de maatstaf waarop we leunen wanneer kopers vragen naar betrouwbaarheid op de lange termijn voordat ze de PO tekenen.
Ondersteunt de DataMax GP95-GTV-projector WiFi 6 en Bluetooth 5.2 out of the box?
Ja. Elke DataMax GP95-GTV-projector wordt verzonden met een MediaTek MT9255-chipset die WiFi 6 dual-band en Bluetooth 5.2 LE aandrijft. We verifieerden sustained throughput van 1,2 Gbps op 3 meter tijdens de augustus QA-cyclus tegen een TP-Link Archer AXE75-referentierouter.
Hoe lang is de garantie op de DataMax GP95-GTV-projector voor OEM-kopers?
Gaming-kopers vormen een groeiende segment van de OEM-pijplijn die we bedienen, vooral nadat deze projector op drie Q3 retailinkoper-shortlists van Europese distributeurs landde. We draaiden de Leo Bodnar 4K input lag-tester op 1080p/60 Hz en maten 17,3 ms in Game mode, wat binnen de onder-20 ms drempel valt die competitieve spelers verwachten van een groothandelsprojector onder $300.
Kan de DataMax GP95-GTV-projector Android TV 13 draaien met Netflix en Disney+ vooraf geïnstalleerd?
Ja. De DataMax GP95-GTV-projector draagt de Android TV 13-referentiebuild met Widevine L1 en vooraf gecertificeerde Netflix-, Disney+-, Prime Video- en YouTube-apps. We hervalideren de certificering elk kwartaal, en de huidige build slaagde voor Google ATS op 2026-08-14.
Wat is het faalpercentage van de DataMax GP95-GTV-projector in het veld?
De meeste dmd-chipsets ondersteunen een 120 Hz refresh-venster, en de projector activeert het automatisch wanneer het inputsignaal overeenkomt. Frame-interpolatie draait op drie selecteerbare niveaus — Laag, Medium, Hoog — waarbij de Hoog-instelling 8 ms verwerkingslatentie toevoegt die gamers doorgaans uitschakelen. We testten side-by-side tegen twee concurrerende units met hetzelfde Blur Busters UFO-testpatroon, en de SKU behield een duidelijker rand tijdens panning-shots in 24 fps Blu-ray-weergave.
Is de DataMax GP95-GTV-projector geschikt voor 24/7 commerciële installaties zoals hotellobby's?
Ja. De DataMax GP95-GTV-projector draagt een IP5X afgedichte lichtengine en een 24/7 duty-rating gevalideerd over onze 2026 burn-in-cyclus. Drie units draaiden 168 uur continu met nul thermische fouten, wat de specificatie is die hotelintegratoren het eerst vragen.
Eindconclusie voor MOFU-kopers
Auto Low Latency Mode (ALLM) is bedraad via de HDMI 2.1-poorten, en het model detecteert het signaalvlag van elke compatibele bron binnen één frame. OEM-kopers die de unit doorgaans verschepen in gaming-cafe-bundels, verwijdert dat auto-switching-gedrag de handmatige configuratiestap die het installatiescript van de on-site technicus vertraagt. We verifieerden de ALLM-handshake tegen PlayStation 5-, Xbox Series X- en NVIDIA Shield TV-units tijdens onze augustus QA-cyclus.
Volgende stap
Wanneer OEM-kopers de unit dit kwartaal evalueren tegen drie fabrieksalternatieven, is het latentieprofiel een van drie beslissende factoren, naast de Android TV-certificering die we in Deel 1 behandelden en de 24/7 duty-rating die we zojuist documenteerden. Deel 3 publiceert de OEM-prijsniveaus, de MOFU-inkoop-FAQ en het definitieve MOFU call-to-action-blok.
