Alternatywa dla XGIMI w pozyskiwaniu dostaw B2B stała się jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz zakupowych w kategorii projektorów domowych, a powód jest

Data publikacji: paź 07, 2026 - 91 Wyświetlenia

Alternatywa dla XGIMI w sprzedaży hurtowej B2B

Alternatywa dla XGIMI dla hurtowni B2B

Hurtowe pozyskiwanie alternatyw dla XGIMI w segmencie B2B stało się jednym z najczęściej wyszukiwanych zapytań zakupowych w kategorii projektorów domowych, a powód jest prosty: XGIMI wyznaczyło wysoki poprzeczkę w percepcji konsumentów, ale jego ceny, minimalne wielkości zamówień i ograniczenia personalizacji frustrują resellerów, dystrybutorów oraz marki OEM. Gdy kupiec w Berlinie, Lagos czy São Paulo wpisuje w wyszukiwarkę „alternatywę dla XGIMI", nie szuka klona — szuka partnera fabrycznego, który dorówna jasności lasera, integracji z Google TV, optyce z autofokusem i doświadczeniu systemu operacyjnego, zachowując jednocześnie kontrolę nad kosztem jednostkowym, terminem realizacji i elastycznością private label. Ten przewodnik rozkłada na czynniki pierwsze dokładnie to, co zespoły zakupowe powinny ocenić, które karty katalogowe faktycznie mają znaczenie oraz jak fabryka OEM/ODM z Shenzhen, taka jak DataMax, buduje odpowiedniki konkurujące funkcjami przy hurtowych punktach cenowych.

Najważniejsze informacje

  • Pozyskiwanie alternatywy dla XGIMI zazwyczaj pozwala zaoszczędzić 30-55% na lądowanym koszcie jednostkowym, gdy kupcy przechodzą z brandowych kanałów detalicznych do chińskiej fabryki OEM z bezpośrednim dostępem do silników laserowych i płyt głównych.
  • Poważny partner oferujący alternatywę dla XGIMI musi dorównać wartościom ANSI lumen (zazwyczaj 1200-3200 ANSI dla konsumenckich linii DLP) oraz generacji chipu DLP, a nie jedynie szczytowej wartości „lumenów źródła światła".
  • Programy alternatyw dla XGIMI zwykle zaczynają się od MOQ 300-500 sztuk na SKU, z terminem produkcji 25-40 dni po zatwierdzeniu oprzyrządowania i blokadzie firmware'u.
  • Nabywcy naszych produktów powinni zweryfikować licencje CCC, CE, FCC, Dolby oraz Google TV (Android TV) przed podpisaniem zamówienia — nie po.
  • SKU projektorów alternatywnych od DataMax są dostarczane z niestandardowym firmware'em, opakowaniem gotowym do sprzedaży detalicznej oraz wariantami wtyczek regionalnych, umożliwiając dystrybutorom wprowadzenie produktu pod własną marką w 8-12 tygodni.

Dlaczego zespoły zakupowe szukają partnera alternatywy dla XGIMI

Sala lekcyjna z projektorem OEM jako opłacalna alternatywa

Kiedy Dangbei służy jako punkt odniesienia dla hurtowego pozyskiwania B2B, stało się to jednym z najczęściej wyszukiwanych zapytań zakupowych w kategorii projektorów domowych, a powód jest prosty: XGIMI wyznaczyło wysoki poprzeczkę w percepcji konsumentów, ale jego ceny, minimalne wielkości zamówień i ograniczenia personalizacji frustrują resellerów, dystrybutorów oraz marki OEM. Gdy kupiec w Berlinie, Lagos czy São Paulo wpisuje w wyszukiwarkę „alternatywę dla XGIMI", nie szuka klona — szuka partnera fabrycznego, który dorówna jasności lasera, integracji z Google TV, optyce z autofokusem i doświadczeniu systemu operacyjnego, zachowując jednocześnie kontrolę nad kosztem jednostkowym, terminem realizacji i elastycznością private label. Ten przewodnik rozkłada na czynniki pierwsze dokładnie to, co zespoły zakupowe powinny ocenić, które karty katalogowe faktycznie mają znaczenie oraz jak fabryka OEM/ODM z Shenzhen, taka jak DataMax, buduje odpowiedniki konkurujące funkcjami przy hurtowych punktach cenowych.!ten projektor — linia produkcyjna OEM DataMax w Shenzhen

Specyfikacje systemu, które faktycznie mają znaczenie

Specyfikacje naszej oferty powinny być analizowane w odniesieniu do trzech punktów referencyjnych: seria XGIMI HORIZON (około 2200-3100 ANSI lumenów, 4K UHD DLP, Harmonic OS), linia XGIMI Elfin (1080p, 800-1200 ANSI lumenów) oraz seria XGIMI MoGo Pro (przenośna, 300-400 ANSI lumenów z wbudowanym akumulatorem). Fabryka wyceniająca SKU musi publikować pomiary ANSI lumen zgodnie z normą lumenów projektorów American National Standards Institute, a nie zawyżoną wartością „lumenów źródła światła", której niektórzy dostawcy wciąż używają. Dla zespołów zakupowych B2B krytyczne specyfikacje to: rozdzielczość natywna (0.47" DMD dla 4K, 0.33" dla 1080p), typ źródła światła (laser RGB, fosfor laserowy lub LED), współczynnik rzutu (1.2:1 standardowy, 0.23:1 ultra-krótkiego rzutu), certyfikacja Android TV lub Google TV oraz zestaw czujników korekcji trapezowej / autofokusa.

  • Pozyskiwanie alternatywy dla XGIMI zazwyczaj pozwala zaoszczędzić 30-55% na lądowanym koszcie jednostkowym, gdy kupcy przechodzą z brandowych kanałów detalicznych do chińskiej fabryki OEM z bezpośrednim dostępem do silników laserowych i płyt głównych.
  • Poważny partner oferujący alternatywę dla XGIMI musi dorównać wartościom ANSI lumen (zazwyczaj 1200-3200 ANSI dla konsumenckich linii DLP) oraz generacji chipu DLP, a nie jedynie szczytowej wartości „lumenów źródła światła".
  • Programy alternatyw dla XGIMI zwykle zaczynają się od MOQ 300-500 sztuk na SKU, z terminem produkcji 25-40 dni po zatwierdzeniu oprzyrządowania i blokadzie firmware'u.
  • Nabywcy naszych produktów powinni zweryfikować licencje CCC, CE, FCC, Dolby oraz Google TV (Android TV) przed podpisaniem zamówienia — nie po.
  • SKU projektorów alternatywnych od DataMax są dostarczane z niestandardowym firmware'em, opakowaniem gotowym do sprzedaży detalicznej oraz wariantami wtyczek regionalnych, umożliwiając dystrybutorom wprowadzenie produktu pod własną marką w 8-12 tygodni.

Możliwości OEM alternatywy dla XGIMI wykraczające poza kartę katalogową

Programy OEM alternatywy dla XGIMI w DataMax obejmują sześć warstw personalizacji, których detaliczna oferta XGIMI nie jest w stanie zapewnić: rebrandowanie bootloadera (logo, animacja startowa, domyślny język), obudowy mechaniczne w niestandardowych kolorach (MOQ 1000 na kolor), dedykowane opakowania detaliczne z rejestracją kodu kreskowego i EAN, regionalne warianty kabli zasilających (US, UK, EU, AU, JP), wstępnie załadowane regionalne aplikacje streamingowe (klucze regionalne Netflix, Prime Video, Disney+) oraz dołączone akcesoria (pokrowiec, tripod, akumulator zewnętrzny). Dla nabywców OEM oceniających tę opcję właśnie tutaj przesuwa się ekonomia jednostkowa — projektor hurtowy za $249 staje się detalicznym SKU za $379 z marżą brutto 34%, w porównaniu z 8-12% marżą, którą dystrybutorzy zazwyczaj osiągają na detalicznym drop-ship XGIMI.

Mapa drogowa certyfikacji i zgodności tej alternatywy

Zgodność naszych produktów jest miejscem, w którym transakcje utknęły lub zostały zrealizowane. Fabryka bez aktualnych licencji CCC, CE-RED, FCC Part 15, Dolby Audio oraz Google TV (Android TV 11+) nie jest w stanie przenieść wolumenu kontenerowego do Europy czy Ameryki Północnej. Posiadamy aktywne certyfikacje we wszystkich pięciu obszarach, a ścieżka audytu jest dostępna pod NDA na etapie RFQ. Dla dystrybutorów z Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej zazwyczaj wymagane są dodatkowe rejestracje INMETRO, SDPPI oraz NBTC, a dojrzała fabryka projektorów alternatywnych wyceni te rejestracje jako pozycję kosztorysową, a nie niespodziankę. Terminy realizacji zakładają, że cała dokumentacja jest w zakresie od dnia pierwszego PO — nie od dnia drugiego zatwierdzenia próbki.

Następna sekcja omawia model cen hurtowych, progi MOQ oraz sposób strukturyzacji pierwszego PO, które chroni obie strony.

Model cen hurtowych, progi MOQ i struktura pierwszego PO

Ceny urządzeń alternatywnych dzielą się na trzy przewidywalne progi, które zespoły zakupowe mogą porównywać z marżami detalicznego drop-ship XGIMI. Nasza standardowa struktura w DataMax to: 1-99 sztuk w cenie hurtowej $249-289 (próg próbek), 100-499 sztuk w cenie $229-259 (próg próbnej serii) oraz 500+ sztuk w cenie $199-229 (próg masowy). Ceny te zakładają FOB Shenzhen, standardowe opakowanie 3PL oraz podział płatności depozyt/saldo 30/70 przez T/T lub nieodwołalny LC na widoku. Dla nabywców OEM oceniających ten projektor, przeskok z progu próbek do progu masowego to miejsce, w którym koszt jednostkowy zmienia się znacząco — zazwyczaj delta 14-18% na bazowej wartości $249.

Decyzje dotyczące urządzeń alternatywnych są zwykle wywoływane jednym z trzech punktów bólowych: nieutrzymywalna marża detaliczna, mapa drogowa private label, której XGIMI nie zaakceptuje, lub luki certyfikacyjne blokujące import. Współpracujemy z dystrybutorami z Ameryki Północnej i UE od 2017 roku, a wzorzec jest spójny — marka, która wygrywa półkę w 2026 roku, nie jest marką, która wygrywa nagrodę konsumencką w 2024 roku. Menedżer ds zakupów potrzebuje fabryki zdolnej dostarczyć identyczną wydajność optyczną, identyczny stos smart-TV oraz cenę, która zostawia miejsce na wydatki marketingowe.

PrógIlośćCena hurtowaTermin realizacjiWarunki płatności
Próbka1-99$249-2897 dni100% T/T
Próba pilotażowa100-499$229-2594-6 tygodni30/70 T/T
Masowy500-1999$199-2296-8 tygodni30/70 T/T lub LC
Kontener2000+$189-2098-10 tygodni30/70 LC na widoku

Jak strukturyzować pierwsze PO, które chroni obie strony

Kontrakty pierwszego PO systemu alternatywnego powinny zawsze określać: wartość ANSI lumen z odniesieniem do raportu testowego PDF, rozdzielczość natywną i rozmiar chipu DMD, współczynnik rzutu i zakres rozmiaru obrazu przy stałej odległości rzutu, żywotność źródła światła w godzinach, wersję Google TV lub Android TV, dołączone klucze regionalnych aplikacji streamingowych oraz warunki gwarancji (24 miesiące standardowo, 36 miesięcy dostępne w progu masowym). Widzieliśmy, jak transakcje utknęły, gdy kupcy zakładali, że Netflix, Prime Video i Disney+ są „preinstalowane" — są to licencjonowane klucze, które należy zamówić przy PO, a nie po.

Specyfikacje naszej oferty powinny być analizowane w odniesieniu do trzech punktów referencyjnych: seria XGIMI HORIZON (około 2200-3100 ANSI lumenów, 4K UHD DLP, Harmonic OS), linia XGIMI Elfin (1080p, 800-1200 ANSI lumenów) oraz seria XGIMI MoGo Pro (przenośna, 300-400 ANSI lumenów z wbudowanym akumulatorem). Fabryka wyceniająca SKU musi publikować pomiary ANSI lumen zgodnie z normą lumenów projektorów American National Standards Institute, a nie zawyżoną wartością „lumenów źródła światła", której niektórzy dostawcy wciąż używają. Dla zespołów zakupowych B2B krytyczne specyfikacje to: rozdzielczość natywna (0.47" DMD dla 4K, 0.33" dla 1080p), typ źródła światła (laser RGB, fosfor laserowy lub LED), współczynnik rzutu (1.2:1 standardowy, 0.23:1 ultra-krótkiego rzutu), certyfikacja Android TV lub Google TV oraz zestaw czujników korekcji trapezowej / autofokusa.

Tabela porównawcza: DataMax vs kanał detaliczny XGIMI

SKU tego produktu, które oferują 2200+ ANSI lumenów z potrójnym silnikiem laserowym, zazwyczaj wymagają 12-tygodniowego terminu realizacji od PO do wysyłki masowej, podczas gdy modele z jednym laserem 800-1500 ANSI działają w cyklach 4-6 tygodni. Wysłaliśmy ponad 1,2 miliona sztuk z naszego zakładu w Shenzhen od 2018 roku, a najczęstszą rozbieżnością specyfikacji w RFQ jest jasność: kupcy proszą o „4500 lumenów", ale mają na myśli szczytowe lumeny źródła LED, a następnie otrzymują projektor, który w oświetlonym pomieszczeniu dostarcza jedynie 1100 ANSI. Zawsze proś o raport testowy ANSI w PDF.

FunkcjaFabryka OEM DataMaxKanał detaliczny XGIMI
MOQ100 sztuk na SKUBrak MOQ (sprzedaż pojedynczych sztuk)
Termin realizacji4-10 tygodni wg progu3-7 dni Amazon / detal
Personalizacja markiBootloader + obudowa + opakowanieTylko opakowanie detaliczne
Klucze aplikacji streamingowychWstępnie załadowane klucze regionalneUżytkownik instaluje samodzielnie
Marża hurtowa34-42% brutto8-12% marża dystrybutora
Certyfikacja w zestawieCCC, CE-RED, FCC, Dolby, Google TVTylko certyfikacje pudełka detalicznego
Próg cenowy masowy$189 przy 2000+ sztukUstalona MSRP $999
Wsparcie gwarancyjne24-36 miesięcy bezpośrednio z fabryki12 miesięcy RMA w detalu

Programy OEM tego modelu w DataMax obejmują sześć warstw personalizacji, których detaliczna oferta XGIMI nie jest w stanie zapewnić: rebrandowanie bootloadera (logo, animacja startowa, domyślny język), obudowy mechaniczne w niestandardowych kolorach (MOQ 1000 na kolor), dedykowane opakowania detaliczne z rejestracją kodu kreskowego i EAN, regionalne warianty kabli zasilających (US, UK, EU, AU, JP), wstępnie załadowane regionalne aplikacje streamingowe (klucze regionalne Netflix, Prime Video, Disney+) oraz dołączone akcesoria (pokrowiec, tripod, akumulator zewnętrzny). Dla nabywców OEM oceniających tę opcję właśnie tutaj przesuwa się ekonomia jednostkowa — projektor hurtowy za $249 staje się detalicznym SKU za $379 z marżą brutto 34%, w porównaniu z 8-12% marżą, którą dystrybutorzy zazwyczaj osiągają na detalicznym drop-ship XGIMI.

Obsługa posprzedażowa, gwarancja i wskaźniki awarii w terenie

Wsparcie gwarancyjne tego modelu jest zmienną, która determinuje, czy kupiec może skalować do 10 000+ sztuk na kwartał. Nasz wskaźnik awarii w terenie, śledzony na 1,2 miliona sztuk wysłanych od 2018 roku, wynosi 1,4% w ciągu pierwszych 90 dni oraz 3,1% w ciągu 12 miesięcy — mierzony na podstawie zgłoszeń RMA logowanych w naszym centrum serwisowym w Shenzhen oraz regionalnych partnerach serwisowych w Meksyku, Rotterdamie i Dubaju. Dominujące tryby awarii to: degradacja silnika laserowego po 20 000 godzin (0,6%), awaria portu HDMI na płycie głównej (0,4%) oraz zużycie łożysk wentylatora w środowiskach o dużym zapyleniu (0,3%).

Zgodność naszych produktów jest miejscem, w którym transakcje utknęły lub zostały zrealizowane. Fabryka bez aktualnych licencji CCC, CE-RED, FCC Part 15, Dolby Audio oraz Google TV (Android TV 11+) nie jest w stanie przenieść wolumenu kontenerowego do Europy czy Ameryki Północnej. Posiadamy aktywne certyfikacje we wszystkich pięciu obszarach, a ścieżka audytu jest dostępna pod NDA na etapie RFQ. Dla dystrybutorów z Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej zazwyczaj wymagane są dodatkowe rejestracje INMETRO, SDPPI oraz NBTC, a dojrzała fabryka projektorów alternatywnych wyceni te rejestracje jako pozycję kosztorysową, a nie niespodziankę. Terminy realizacji zakładają, że cała dokumentacja jest w zakresie od dnia pierwszego PO — nie od dnia drugiego zatwierdzenia próbki.

Odnowa i recykling pod koniec cyklu życia

Jeśli JMGO jest punktem odniesienia, polityka końca cyklu życia w hurcie B2B ma znaczenie dla kupców z obowiązkami raportowania ESG. Prowadzimy program zwrotów w ramach kontraktów progu masowego: wadliwe jednostki powyżej 24 miesięcy są zwracane do Shenzhen w celu odzyskania części, a 78% komponentów jest ponownie wykorzystywanych w jednostkach odnowionych sprzedawanych za 35% pierwotnej ceny hurtowej. Pozostałe 22% (PCB, moduły laserowe, akumulatory) jest kierowane do certyfikowanych recyklerów e-odpadów zgodnie z dokumentacją WEEE i China RoHS. Kupcy otrzymują certyfikat zniszczenia na partię, co zamyka ścieżkę audytu dla dalszych ujawnień ESG.

Jak wybrać alternatywę dla XGIMI dla hurtowni B2B: lista kontrolna dla zespołu zakupowego

Dla zespołów zakupowych B2B oceniających chińską alternatywę dla XGIMI decyzja sprowadza się do siedmiu weryfikowalnych punktów kontrolnych. Pozyskiwanie hurtowe alternatywy dla XGIMI dla B2B powinno rozpocząć się od próbki 3-5 sztuk wysłanej na rynek docelowy — zwróć szczególną uwagę na lokalizację interfejsu, status licencji Netflix i przepustowość Dolby Audio przy 4K 60Hz. Progi cenowe hurtowej alternatywy dla XGIMI dla B2B w naszej fabryce zaczynają się od $189 hurtowo dla 2000+ sztuk, $215 dla 500-1999 sztuk oraz $249 dla 100-499 sztuk; kupcy progu kontenerowego powyżej 10 000 sztuk rocznie uzyskują marżę brutto 38-42% oraz dedykowanego menedżera programu OEM. Hurtowe MOQ alternatywy dla XGIMI dla B2B wynosi 100 sztuk na SKU dla gotowych wyrobów lub 1000 sztuk dla pełnej personalizacji OEM, w tym logo w bootloaderze, niestandardowy kolor obudowy i przeprojektowanie opakowania detalicznego. Patrząc szerzej niż tylko na Dangbei, hurtowy termin realizacji B2B wynosi 4 tygodnie dla SKU dostępnych w magazynie, 6-8 tygodni dla brandowanych serii OEM oraz 10-12 tygodni dla modyfikacji sprzętu niestandardowego, takich jak wymieniony silnik laserowy lub dodany port sterujący RS-232.

Co zweryfikować przed podpisaniem hurtowego PO

Zanim przelejesz 30% depozyt, przeprowadź tę ośmiopunktową weryfikację u dostawcy, którego oceniasz.

  • Poproś o kopie licencji CCC, CE-RED, FCC ID, Dolby i Google TV z widocznymi datami ważności
  • Poproś o 90-dniowy raport awarii w terenie w podziale na SKU
  • Potwierdź miesięczną zdolność produkcyjną fabryki (prowadzimy 80 000 sztuk/miesiąc na 6 liniach SMT)
  • Sprawdź, czy dostawca prowadzi program zwrotów WEEE z certyfikatami zniszczenia
  • Zaplanuj wycieczkę po fabryce na żywo przez WeChat lub Teams z widoczną linią produkcyjną
  • Poproś o dwóch klientów referencyjnych w twoim regionie docelowym i zadzwoń do nich bezpośrednio
  • Potwierdź, że portal RMA istnieje, jest wielojęzyczny i śledzi numery seryjne od PO do pola
  • Wyc negocjuj klauzulę alokacji 2% zapasowych jednostek w umowie ramowej dostawy

Ceny wielu urządzeń alternatywnych dzielą się na trzy przewidywalne progi, które zespoły zakupowe mogą porównywać z marżami detalicznego drop-ship XGIMI. Nasza standardowa struktura w DataMax to: 1-99 sztuk w cenie hurtowej $249-289 (próg próbek), 100-499 sztuk w cenie $229-259 (próg próbnej serii) oraz 500+ sztuk w cenie $199-229 (próg masowy). Ceny te zakładają FOB Shenzhen, standardowe opakowanie 3PL oraz podział płatności depozyt/saldo 30/70 przez T/T lub nieodwołalny LC na widoku. Zespoły zakupowe OEM zwykle oceniające ten projektor, przeskok z progu próbek do progu masowego to miejsce, w którym koszt jednostkowy zmienia się znacząco — zazwyczaj delta 14-18% na bazowej wartości $249.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje prawdziwa alternatywa dla XGIMI dla nabywców hurtowych B2B, która jest dostarczana z preinstalowanymi licencjami Dolby i Google TV?

Polityka MOQ na naszej linii to 100 sztuk na SKU dla standardowych SKU oraz 1000 sztuk na SKU dla OEM w niestandardowych kolorach. Nie wymuszamy minimum pełnego kontenera, co jest rzadkością w kategorii i co wprowadziliśmy specjalnie, aby wspierać dystrybutorów regionalnych prowadzących katalogi 12-15 SKU. Kupcy próbnych serii często zaczynają od 200-300 sztuk, aby przetestować dwa SKU równolegle: jeden model UST z potrójnym laserem i jeden przenośny model 1080p LED. Dla zespołów zakupowych B2B strukturyzujących pierwsze PO, zalecamy pilota dwóch SKU po 200 sztuk przed skalowaniem do progu masowego 500 sztuk na jednym zwycięzcy.

Jakie jest typowe MOQ dla serii OEM alternatywy dla XGIMI z niestandardowym brandingiem?

PrógIlośćCena hurtowaTermin realizacjiWarunki płatności
Próbka1-99$249-2897 dni100% T/T
Próba pilotażowa100-499$229-2594-6 tygodni30/70 T/T
Masowy500-1999$199-2296-8 tygodni30/70 T/T lub LC
Kontener2000+$189-2098-10 tygodni30/70 LC na widoku

Jak ceny hurtowe alternatywy dla XGIMI wypadają w porównaniu z MSRP XGIMI w detalu?

Nasza hurtowa cena bazowa alternatywy dla XGIMI wynosi $189 przy 2000+ sztuk, w porównaniu z detaliczną MSRP XGIMI wynoszącą $999 za HORIZON Ultra oraz $1499 za AURA 2. To 5,3-krotna różnica kosztowa, dająca dystrybutorom marżę brutto 34-42% po odliczeniu ceł, frachtu i marketingu detalicznego. Według ankiety dystrybutorów ProjectorCentral z 2024 roku, hurtowe marże projektorów w kategorii smart home wynoszą średnio 11%, co czyni to strukturalnie lepszą grą ekonomiczną na jednostkę.

Jak wygląda proces gwarancyjny dla wysyłki hurtowej alternatywy dla XGIMI dla B2B?

Kontrakty pierwszego PO jednego systemu powinny zawsze określać: wartość ANSI lumen z odniesieniem do raportu testowego PDF, rozdzielczość natywną i rozmiar chipu DMD, współczynnik rzutu i zakres rozmiaru obrazu przy stałej odległości rzutu, żywotność źródła światła w godzinach, wersję Google TV lub Android TV, dołączone klucze regionalnych aplikacji streamingowych oraz warunki gwarancji (24 miesiące standardowo, 36 miesięcy dostępne w progu masowym). Widzieliśmy, jak transakcje utknęły, gdy kupcy zakładali, że Netflix, Prime Video i Disney+ są „preinstalowane" — są to licencjonowane klucze, które należy zamówić przy PO, a nie po.

Czy mogę otrzymać próbkę przed złożeniem masowego zamówienia hurtowego alternatywy dla XGIMI?

W decyzjach o pozyskiwaniu OEM nasza oferta dotycząca bezpieczeństwa płatności obejmuje: LC na widoku z banków tier-1, escrow przez Alibaba Trade Assurance przy zamówieniach poniżej $50 000 oraz warunki OA (otwartego rachunku) po trzecim udanym PO. Nowi kupcy domyślnie korzystają z 30/70 T/T, przy czym 30% depozyt jest uwalniany po filmie z próbki przedprodukcyjnej, a 70% saldo po kopii B/L. Ta struktura rozliczyła ponad 1800 PO od 2018 roku bez ani jednego sporu handlowego, który eskalowałby do formalnego arbitrażu.

Końcowe wnioski dla kupców hurtowych

W krajobrazie porównań z Dangbei kupcy hurtowi B2B, którzy traktują relację z dostawcą jako wieloletnie partnerstwo OEM, konsekwentnie osiągają lepsze wyniki niż kupcy goniący najtańszą fakturę. Rabaty wolumenowe, dostęp do portalu RMA i dedykowany menedżer programu to dźwignie, które zamieniają 30% marżę w 42% marżę w ciągu czterech kwartałów.

Następny krok

Wiele SKU nie jest tym samym produktem co XGIMI Horizon Pro lub seria AURA kupowana w detalu. Poniższa tabela porównawcza przedstawia ofertę 2025 side by side, aby zespoły zakupowe mogły dokładnie zobaczyć, gdzie OEM bezpośrednio z fabryki różni się od detalicznego drop-ship.

Twój koszyk
Pozwolenie na pliki cookie poprawi komfort korzystania z tej strony Polityka plików cookie