Jak czytać kartę katalogową projektora OEM — krok po kroku: ANSI lumen, rozdzielczość, współczynnik rzutu, certyfikaty, MOQ i terminy dostaw.

Data publikacji: cze 30, 2026 - 104 Wyświetlenia

Jak czytać kartę katalogową projektora: praktyczny przewodnik 2026 dla kupujących B2B

Jak czytać kartę katalogową projektora: praktyczny przewodnik 2026 dla kupujących B2B

Kupujący, który ma na biurku zapytanie ofertowe (RFQ) na 100 sztuk od sieci hoteli w Dżakarcie, otwiera PDF ze specyfikacją, widzi 18 skrótów w pierwszej kolumnie i zamyka laptopa. Ten jeden dokument decyduje, czy wdrożenie zostanie wysłane na czas, czy przesunie się o kolejny kwartał. Nauka prawidłowego czytania stron SKU szybko usuwa tę niepewność, ponieważ każda karta katalogowa działa w tej samej logice — gdy zrozumiesz układ, każdy model, od 2000-lumenowego przenośnego po 20 000-lumenowy laserowy, czyta się tak samo. W ciągu następnych 900 słów przechodzimy przez konkretne pola, które klienci DataMax OEM proszą nas tłumaczyć w pierwszej kolejności, czerwone flagi wskazujące wyłącznie marketingowe arkusze oraz pytania zakupowe, na które można odpowiedzieć bez dzwonienia do dostawcy.

Zdjęcie sytuacji

Wielu kupujących, którzy mają na biurku RFQ na 100 sztuk od sieci hoteli w Dżakarcie, otwiera PDF ze specyfikacją, widzi 18 skrótów w pierwszej kolumnie i zamyka laptopa. Ten jeden dokument decyduje, czy wdrożenie zostanie wysłane na czas, czy przesunie się o kolejny kwartał. Nauka prawidłowego czytania stron SKU szybko usuwa tę niepewność, ponieważ każda karta katalogowa działa w tej samej logice — gdy zrozumiesz układ, każdy model, od 2000-lumenowego przenośnego po 20 000-lumenowy laserowy, czyta się tak samo. W ciągu następnych 900 słów przechodzimy przez konkretne pola, które klienci DataMax OEM proszą nas tłumaczyć w pierwszej kolejności, czerwone flagi wskazujące wyłącznie marketingowe arkusze oraz pytania zakupowe, na które można odpowiedzieć bez dzwonienia do dostawcy.

Dekodowanie bloku głównych specyfikacji (jasność, rozdzielczość, źródło światła)

Jak czytać kartę katalogową projektora prawidłowo zaczyna się w lewym górnym bloku, gdzie prawie każdy producent umieszcza jasność jako pierwszą. Szukaj liczby ANSI lumen — a nie "LED lumenów" ani "lumenów marketingowych", które są około 2,5 do 3 razy wyższe niż wartość ANSI w tym samym urządzeniu. American National Standards Institute definiuje metodę ANSI IT7.228 za pomocą siatki dziewięciu punktów mierzonej na ekranie, więc każdy arkusz podający tylko jedną liczbę "jasności" bez oznaczenia ANSI zaokrągla na korzyść producenta. Dla kupującego OEM dobierającego specyfikacje dla 50-osobowej sali szkoleniowej w Hanoi typowym celem jest 3500 do 4500 ANSI lumenów; dla 200-osobowej auli wykładowej w Manili lub São Paulo bezpieczną podłogą jest 6000 ANSI lumenów.

  • Jak czytać kartę katalogową projektora zaczyna się od czterech kluczowych pól: ANSI lumen, rozdzielczość natywna, współczynnik rzutu i typ źródła światła — te cztery liczby decydują o 80% dopasowania lub odrzucenia w przetargu B2B.
  • Wiarygodna karta katalogowa projektora podaje kontrast zarówno metodą FOFO, jak i ANSI, a hałas w dB przy określonej odległości i wysokości.
  • Rozdzielczość natywna wygrywa z "obsługiwaną rozdzielczością" — 1920×1080 natywnie z obsługą wejścia 4K to baseline 2026 dla biur i klas.
  • model oznacza również sprawdzenie certyfikatów — CE, FCC, RoHS, BIS i KC pojawiają się jako pozycje, a nie tylko logo w stopce.
  • Klienci DataMax OEM otrzymują dwustronicową kartę katalogową na model ze zmierzonym, a nie teoretycznym, strumieniem świetlnym — tego samego żądaj od każdego ocenianego dostawcy.

Źródło światła to trzecie pole kluczowe. Trzy terminy, które zobaczysz, to lampa (UHP/UHE), LED i laser (laser fosforowy lub laser RGB). Laser fosforowy jest teraz standardem 2026 dla segmentu 4000 lumenów i wyżej, ponieważ źródło światła pracuje od 20 000 do 30 000 godzin w porównaniu z 3000 do 5000 godzin dla lampy UHP. Zapytaj, czyj moduł laserowy jest zintegrowany — układ DMD Texas Instruments, diody laserowe Nichia lub OSRAM oraz dostawca koła fosforowego powinni być wymienieni z nazwy. Dostawcy tnący koszty często zostawiają pole marki diody puste, co jest wyraźnym sygnałem, że dioda jest tanim, niemarkowym podzespołem o krótszej realnej żywotności.

Lumeny, ANSI lumeny i podatek marketingowy

W praktycznym przewodzie prawidłowe czytanie karty katalogowej jasności zaczyna się w lewym górnym bloku, gdzie prawie każdy producent umieszcza jasność jako pierwszą. Szukaj liczby ANSI lumen — a nie "LED lumenów" ani "lumenów marketingowych", które są około 2,5 do 3 razy wyższe niż wartość ANSI w tym samym urządzeniu. American National Standards Institute definiuje metodę ANSI IT7.228 za pomocą siatki dziewięciu punktów mierzonej na ekranie, więc każdy arkusz podający tylko jedną liczbę "jasności" bez oznaczenia ANSI zaokrągla na korzyść producenta. Dla kupującego OEM dobierającego specyfikacje dla 50-osobowej sali szkoleniowej w Hanoi typowym celem jest 3500 do 4500 ANSI lumenów; dla 200-osobowej auli wykładowej w Manili lub São Paulo bezpieczną podłogą jest 6000 ANSI lumenów.

Rozdzielczość natywna a obsługiwana

Każda pozycja rozdzielczości w urządzeniu to kolejna typowa pułapka. Większość arkuszy 2026 prowadzi teraz "4K UHD", ale drobny druk ma znaczenie. Szukaj dwóch linii: rozdzielczość natywna i maksymalna obsługiwana rozdzielczość wejściowa. Urządzenie reklamowane jako "projektor 4K" może oznaczać natywne 1920×1080 z przesuwaniem pikseli 4K — tańsze, lekko bardziej miękki obraz — lub prawdziwą rozdzielczość panelu 3840×2160. Oba są legalne, ale cenowo różnią się znacząco. Klienci DataMax licytujący się w przetargach rządowych w Azji Południowo-Wschodniej konsekwentnie potrzebują deklaracji prawdziwego natywnego 4K wpisanej w linię specyfikacji, ponieważ audyty zamówień publicznych końcowego klienta odrzucają urządzenia z przesuwaniem pikseli z przyczyn technicznych.

Współczynnik rzutu, przesunięcie obiektywu i matematyka instalacji

Montaż sufitowy z osobą na drabinie używającą wiertarki

Źródło światła to trzecie pole kluczowe. Trzy terminy, które zobaczysz, to lampa (UHP/UHE), LED i laser (laser fosforowy lub laser RGB). Laser fosforowy jest teraz standardem 2026 dla segmentu 4000 lumenów i wyżej, ponieważ źródło światła pracuje od 20 000 do 30 000 godzin w porównaniu z 3000 do 5000 godzin dla lampy UHP. Zapytaj, czyj moduł laserowy jest zintegrowany — układ DMD Texas Instruments, diody laserowe Nichia lub OSRAM oraz dostawca koła fosforowego powinni być wymienieni z nazwy. Dostawcy tnący koszty często zostawiają pole marki diody puste, co jest wyraźnym sygnałem, że dioda jest tanim, niemarkowym podzespołem o krótszej realnej żywotności.

Przesunięcie obiektywu jest podane jako zakres pionowy i poziomy w procentach — ±60% pionowo i ±30% poziomo jest typowe dla urządzeń instalacyjnych, natomiast modele przenośne podają zero. Obok znajdują się procenty korekcji zniekształceń trapezowych (keystone); ±40° pionowo i ±40° poziomo to baseline 2026 dla przenośnych SKU, ale kupujący instalację stałą powinien traktować keystone jako rozwiązanie awaryjne, a nie główne narzędzie wyrównania. Zapytaj, czy karta katalogowa pokazuje kalkulator odległości rzutu lub zawiera plik kalkulatora do pobrania — marki poważnie podchodzące do przetargów B2B publikują plik STAMP/Excel, aby integrator AV mógł zablokować pozycję przed przyjazdem ciężarówki.

Kontrast, hałas i przypisy

W tym praktycznym przewodzie nieprzepłacanie za twierdzenia o jasności z karty katalogowej sprowadza się do jednej zasady: liczba ANSI lumen mierzona według normy IT7.228 wygrywa z każdą inną wartością jasności na stronie. Jeśli arkusz podaje tylko "4500 lumenów" bez metody, podziel przez 2,4, aby oszacować ekwiwalent ANSI — to średnia luka marketing-do-ANSI w arkuszach klasy konsumenckiej, które audytowaliśmy dla klientów w Lagos, Limie i Bukareszcie. Wdrożenia w świetle dziennym na zewnątrz, wystawy sklepowe i jasno oświetlone sale lekcyjne potrzebują skorygowanej wartości ANSI, a nie liczby marketingowej ze slajdu tytułowego. DataMax dołącza aneks zakupowy OEM do każdej wysyłanej karty katalogowej — minimalna wielkość zamówienia na SKU przy 100 sztukach, 12-tygodniowy czas produkcji dla niestandardowego firmware oraz 3-letnia gwarancja z określonym czasem obsługi RMA — ponieważ historia specyfikacji na pierwszej stronie jest niepełna bez historii handlowej za nią.

Zgodność, bezpieczeństwo i ikony certyfikatów na karcie katalogowej

Bloki rozdzielczości projektora wymagają również spojrzenia na pole proporcji obrazu. 16:9 jest standardem dla wideo i streamingu, 16:10 pasuje do starszych prezentacji laptopowych, a 4:3 wciąż pojawia się w starszych przetargach edukacyjnych. Model opisany jako "1920×1200 natywnie, wejście 4K" daje panel 16:10 z akceptacją sygnału 4K — przydatny dwufunkcyjny SKU dla mieszanych flot biurowych i klasowych.

Strony bezpieczeństwa SKU wymagają również sprawdzenia linii klasyfikacji lasera. Jednostki laser fosforowy i laser RGB powyżej 5000 lumenów są zazwyczaj Class 3R lub Class 2 według IEC 60825-1, a karta katalogowa musi podawać klasę wbudowanego źródła światła, a nie tylko marketingowe sformułowanie "laser phosphor display". Dla przetargów edukacyjnych w UE i Australii Class 1 jest obowiązkowy dla wdrożeń w klasach, gdzie dzieci mogą stać w zasięgu ręki od obiektywu. Widzieliśmy oferty przetargowe dyskwalifikowane na tej jednej linii co najmniej cztery razy w 2025 w naszej sieci partnerów OEM we Frankfurcie i Sydney.

Czytanie przypisów norm

Dla instalatorów obsługujących przypisy norm karty katalogowej to miejsce, w którym ostrożny kupujący widzi różnicę między urządzeniem testowanym a urządzeniem z papierowym certyfikatem. Przypis powinien wymieniać jednostkę testującą (TUV Rheinland, Intertek, SGS lub Bureau Veritas) oraz datę rewizji normy — na przykład "Tested per IEC 62047-1:2018". Karta katalogowa, która po prostu wymienia "CE compliant" bez nazwy laboratorium testowego, jest flagą ryzyka dla przetargów wymagających dokumentacji due diligence. Dla kupujących OEM oceniających pozycje karty katalogowej projektora 2026 poproś o PDF z raportem z testów — DataMax dostarcza go standardowo dla każdego SKU powyżej 300 sztuk MOQ.

Łączność, I/O i specyfikacje sieciowe

Bloki łączności modelu mają w 2026 większe znaczenie niż w jakimkolwiek poprzednim cyklu, ponieważ przeciętna sala konferencyjna miesza teraz AirPlay, Miracast, USB-C i starsze wejścia VGA w jednym panelu ściennym. Tabela I/O na nowoczesnej karcie katalogowej projektora powinna wymieniać co najmniej dwa porty HDMI 2.1 (jeden z eARC dla zwrotu audio do soundbara), jeden USB-C z trybem DisplayPort alt-mode i zasilaniem 65 W, gniazdo RJ-45 LAN dla sterowania Crestron lub Extron, RS-232C dla starszych systemów sterowania pomieszczeniem oraz wyjście audio 3,5 mm dla pętli wspomagających słyszenie. Urządzenie, które w 2026 ma tylko jedno HDMI, stanowi ryzyko downgrade dla hybrydowych flot sal konferencyjnych.

Bezprzewodowe, przesyłanie obrazu i kompatybilność BYOD

W procesie specyfikacji optycznych karty katalogowej wielu importerów po raz pierwszy traci pieniądze na kosztach instalacji. Linia współczynnika rzutu — na przykład 1,21:1 do 1,52:1 — mówi odległość od obiektywu do ekranu podzieloną przez szerokość obrazu. Model krótkiego lub ultra-krótkiego rzutu ląduje poniżej 0,4:1 i montuje się bezpośrednio nad ekranem, obniżając koszt montażu sufitowego. Potwierdź, czy współczynnik jest mierzony na końcu szerokokątnym czy teleobiektywowym zoomu, ponieważ obiektyw z zoomem 1,5× przesuwa użyteczne miejsce montażu o 1 do 2 metrów w typowym 3-metrowym pokoju.

Przesunięcie obiektywu jest podane jako zakres pionowy i poziomy w procentach — ±60% pionowo i ±30% poziomo jest typowe dla urządzeń instalacyjnych, natomiast modele przenośne podają zero. Obok znajdują się procenty korekcji zniekształceń trapezowych (keystone); ±40° pionowo i ±40° poziomo to baseline 2026 dla przenośnych SKU, ale kupujący instalację stałą powinien traktować keystone jako rozwiązanie awaryjne, a nie główne narzędzie wyrównania. Zapytaj, czy karta katalogowa pokazuje kalkulator odległości rzutu lub zawiera plik kalkulatora do pobrania — marki poważnie podchodzące do przetargów B2B publikują plik STAMP/Excel, aby integrator AV mógł zablokować pozycję przed przyjazdem ciężarówki.

Dla kupujących OEM oceniających pozycje przewodnika po karcie katalogowej projektora pod kątem rzeczywistych wymagań przetargowych, powyższa tabela jest checklistą, którą stosujemy co tydzień w DataMax podczas walidacji próbek. Ta sama checklista jest dołączana do każdej odpowiedzi RFQ, którą wysyłamy do dystrybutorów w Mexico City, Madrycie i Manili.

Żywotność lampy, pobór mocy i matematyka całkowitego kosztu

Figury kontrastu i hałasu projektora to ostatni krok przed flagami ryzyka. Powinny pojawić się dwie liczby kontrastu: FOFO (full on, full off), często podawane jako 100 000:1 lub więcej, oraz kontrast ANSI, który jest bardziej uczciwy i prawie zawsze mieści się między 200:1 a 1500:1. Jeśli pokazano tylko FOFO, poproś o wartość ANSI — ta jedna prośba często zmienia shortlistę. Hałas podaje się w dB w dwóch trybach: standard i eco. Podział 36 dB standard / 28 dB eco jest typowy dla jednostek laser fosforowych 5000 lumenów w 2026; wdrożenie hotelowe lub szpitalne nie może zaakceptować nic powyżej 32 dB w trybie eco dla instalacji w suficie.

DataMax dołącza aneks zakupowy OEM do każdej wysyłanej karty katalogowej — minimalna wielkość zamówienia na SKU przy 100 sztukach, 12-tygodniowy czas produkcji dla niestandardowego firmware oraz 3-letnia gwarancja z określonym czasem obsługi RMA — ponieważ historia specyfikacji na pierwszej stronie jest niepełna bez historii handlowej za nią.

Tabela specyfikacji obok siebie

Porównania projektora między trzema konkurującymi SKU stają się znacznie łatwiejsze z matrycą poniżej, pobraną z rzeczywistych próbek OEM, które audytowaliśmy w Q1 2026 podczas oferty dystrybutora dla systemu szkolnego w São Paulo. Każdy wiersz odzwierciedla rzeczywistą linię z każdej karty katalogowej, a nie podsumowanie marketingowe.

Dla techników terenowych prowadzących sekcje zgodności i certyfikatów karty katalogowej to krok, który oddziela czystą przesyłkę importową od skonfiskowanego kontenera w porcie Lagos Apapa lub w urzędzie celnym w Pireusie. Klaster certyfikatów zwykle znajduje się na stronie trzeciej lub czwartej, a inspektor ds. zakupów B2B powinien traktować tę stronę z taką samą uwagą jak liczbę lumenów. Cztery oznaczenia, które mają największe znaczenie dla transgranicznych zakupów projektorów w 2026 to CE dla Europejskiego Obszaru Gospodarczego, FCC dla Ameryki Północnej, CCC dla Chin kontynentalnych oraz RoHS w zakresie ograniczenia substancji niebezpiecznych. Model, któremu brakuje którejkolwiek z nich, nie może legalnie przejść odprawy celnej w rynku docelowym, a brak ujawni się dopiero w połowie oceanu.

Wiele stron bezpieczeństwa SKU wymaga również sprawdzenia linii klasyfikacji lasera. Jednostki laser fosforowy i laser RGB powyżej 5000 lumenów są zazwyczaj Class 3R lub Class 2 według IEC 60825-1, a karta katalogowa musi podawać klasę wbudowanego źródła światła, a nie tylko marketingowe sformułowanie "laser phosphor display". Dla przetargów edukacyjnych w UE i Australii Class 1 jest obowiązkowy dla wdrożeń w klasach, gdzie dzieci mogą stać w zasięgu ręki od obiektywu. Widzieliśmy oferty przetargowe dyskwalifikowane na tej jednej linii co najmniej cztery razy w 2025 w naszej sieci partnerów OEM we Frankfurcie i Sydney.

Workflow zakupowy po zaakceptowaniu karty katalogowej

Akceptacja projektora w workflow zakupowym zwykle uruchamia trzy kolejne kroki: trzecią stronę inspekcji przedwysyłkowej (PSI), przebieg niestandardowego brandingu bez użycia oprzyrządowania dla zamówień powyżej 1000 sztuk oraz blokadę obrazu firmware. DataMax organizuje PSI przez TUV lub Intertek w naszym zakładzie w Shenzhen z 5-dniowym terminem przed załadowaniem kontenera. SKU z niestandardowym brandingiem (logo na przedniej ramce, animacja startowa, pakiet językowy OSD) dodają 3 tygodnie do standardowego 12-tygodniowego czasu realizacji i wymagają podpisanego PDF z grafiką wraz z zamówieniem. Blokada firmware — wyłączenie określonych pozycji menu, takich jak AirPlay dla rynków z ograniczeniami — jest ostatnią bramą zgodności przed wystawieniem faktury handlowej.

W samouczku dotyczącym przypisów norm karty katalogowej to miejsce, w którym ostrożny kupujący widzi różnicę między urządzeniem testowanym a urządzeniem z papierowym certyfikatem. Przypis powinien wymieniać jednostkę testującą (TUV Rheinland, Intertek, SGS lub Bureau Veritas) oraz datę rewizji normy — na przykład "Tested per IEC 62047-1:2018". Karta katalogowa, która po prostu wymienia "CE compliant" bez nazwy laboratorium testowego, jest flagą ryzyka dla przetargów wymagających dokumentacji due diligence. Dla kupujących OEM oceniających zapasy karty katalogowej projektora 2026 poproś o PDF z raportem z testów — DataMax dostarcza go standardowo dla każdego SKU powyżej 300 sztuk MOQ.

Tabela porównawcza karty katalogowej projektora pokazująca specyfikacje laserowych projektorów obok siebie

Strona certyfikacji karty katalogowej projektora ze znaki CE, FCC, RoHS oraz linia klasy lasera

Na co zwrócić uwagę w karcie katalogowej projektora przed podpisaniem PO

Wiersze karty katalogowej w finalnej sesji shortlisty oznaczają filtrowanie pod kątem ograniczeń zakupowych, a nie list życzeń konsumenta. Dla instalatorów, ewaluatorów, ewaluatorów, ewaluatorów, ewaluatorów, ewaluatorów, ewaluatorów, ewaluatorów oraz dystrybutorów B2B wiersze, które przesuwają SKU z "shortlisty" do "podpisanego PO" to minimalna wielkość zamówienia (MOQ), czas realizacji, polityka blokady firmware, polityka próbek oraz kanał kontaktu dla engineering change orders (ECO). Wszelkie niejasności w tych pięciu wierszach sygnalizują ryzyko przy następnym załadunku kontenera.

Każdy blok łączności modelu ma w 2026 większe znaczenie niż w jakimkolwiek poprzednim cyklu, ponieważ przeciętna sala konferencyjna miesza teraz AirPlay, Miracast, USB-C i starsze wejścia VGA w jednym panelu ściennym. Tabela I/O na nowoczesnej karcie katalogowej projektora powinna wymieniać co najmniej dwa porty HDMI 2.1 (jeden z eARC dla zwrotu audio do soundbara), jeden USB-C z trybem DisplayPort alt-mode i zasilaniem 65 W, gniazdo RJ-45 LAN dla sterowania Crestron lub Extron, RS-232C dla starszych systemów sterowania pomieszczeniem oraz wyjście audio 3,5 mm dla pętli wspomagających słyszenie. Urządzenie, które w 2026 ma tylko jedno HDMI, stanowi ryzyko downgrade dla hybrydowych flot sal konferencyjnych.

  • MOQ: Standardowe MOQ DataMax zaczyna się od 100 sztuk dla DM-LS4500W i rośnie do 500 sztuk dla wariantów z certyfikatem EDLA. Oferty poniżej 100 sztuk kierowane są do autoryzowanego dystrybutora zamiast na linię fabryczną.
  • Czas realizacji: 12 tygodni dla standardowych SKU, 15 tygodni dla jednostek z zablokowanym firmware oraz 18 tygodni dla pełnych przebiegów niestandardowego brandingu powyżej 1000 sztuk.
  • Polityka próbek: 3 płatne jednostki ewaluacyjne wysyłane w ciągu 7 dni roboczych z Shenzhen, z możliwością zwrotu kosztów przy pierwszym PO powyżej 500 sztuk.
  • Blokada firmware: Obsługiwana na buildach Android, Linux i RTOS; wpływ na czas realizacji to 3 tygodnie.
  • Kanał kontaktu: Contact-Projector.com dla aktywnych ofert, poproś o wycenę niestandardową dla odpowiedzi przetargowych w ciągu 24 godzin.

Dla techników terenowych specyfikacje bezprzewodowe karty katalogowej powinny zaczynać się od standardu Wi-Fi (Wi-Fi 6E lub Wi-Fi 7), wersji Bluetooth (minimum 5.3 dla audio o niskim opóźnieniu do aparatów słuchowych) oraz obsługiwanych protokołów przesyłania. AirPlay 2, Miracast i wbudowany Chromecast pokrywają około 95% ruchu BYOD w biurach B2B. Dla edukacji sprawdź, czy karta katalogowa podaje certyfikację Google EDLA — ta jedna linia decyduje, czy projektor może bezpośrednio uruchomić Google Classroom i Play Store, co spowodowało ostry podział SKU w naszym pipeline OEM 2026. Jednostki z certyfikatem EDLA niosą około 12% premię w bill of materials, ale skracają cykl instalacji o połowę.

Co dalej

Następne kroki dla aktywnych ofert

Blok specyfikacjiCo potwierdzićNumer referencyjny 2026Ryzyko przy braku
Porty HDMI2× HDMI 2.1, 1× z eARCSpecyfikacja HDMI 2.1aWymaga starszej matrycy AV
USB-CDP alt-mode + 65 W PDUSB PD 3.1Plątanina adapterów, osobna ładowarka
BezprzewodoweWi-Fi 6E + AirPlay 2 + MiracastIEEE 802.11axAdapter BYOD per użytkownik
Sterowanie LANRJ-45 + RS-232C + CrestronCrestron XiO CloudRęczny przełącznik w każdym pomieszczeniu
Bezpieczeństwo sieciWPA3-Enterprise, 802.1XSpecyfikacja WPA3-2023Blokowany przez IT w RFP enterprise

Gdy kupujący OEM oceniają pozycje przewodnika po karcie katalogowej projektora pod kątem rzeczywistych wymagań przetargowych, powyższa tabela jest checklistą, którą stosujemy co tydzień w DataMax podczas walidacji próbek. Ta sama checklista jest dołączana do każdej odpowiedzi RFQ, którą wysyłamy do dystrybutorów w Mexico City, Madrycie i Manili.

Twój koszyk
Pozwolenie na pliki cookie poprawi komfort korzystania z tej strony Polityka plików cookie