Projektor do restauracji to już nie niszowy luksus zarezerwowany dla degustacyjnych menu szefów kuchni. Operatorzy z segmentów casual dining, QSR, sportowych barów i hoteli

Data publikacji: cze 24, 2026 - 90 Wyświetlenia

Jak wybrać projektor do restauracji w 2026 roku

Jak wybrać projektor do restauracji w 2026 roku

Projektor do restauracji to już nie niszowy luksus zarezerwowany dla lokali autorskich. Operatorzy z segmentu casual dining, QSR, sportowych barów i hotelowego F&B coraz częściej wykorzystują cyfrowe płaszczyzny na ścianach, sufitach, podłogach, a nawet blatach stołów, aby wydłużyć czas pobytu gości, podnieść średnią wartość rachunku i wyróżnić doświadczenie marki. Kupujący, z którymi rozmawiamy w DataMax, zwykle przychodzą z trzema konkretnymi pytaniami: ile ANSI lumenów potrzebujemy przy oświetleniu restauracyjnym, jaki współczynnik rzutu pasuje do wysokości sufitu i układu siedzeń oraz jak zweryfikować żywotność lasera w porównaniu z całkowitym kosztem posiadania lampy przed podpisaniem zamówienia na 50 sztuk. Ten przewodnik przeprowadza przez te decyzje z konkretnymi liczbami, normami i punktami kontrolnymi procesu zakupowego, których używamy, oceniając wdrożenie projektora w 2026 roku.

Powiązane zasoby: projektory do kina domowego

Dlaczego projektor restauracyjny przewyższa wyświetlacz z płaskim panelem w większości układów

Prywatna jadalnia w restauracji z dyskretnym projektorem montowanym na suficie

Kupujący w gastronomii zwykle porównują projekcję cyfrową z wielkoformatowymi ścianami wideo LCD, a fizyka rozpraszania światła na płaszczyźnie od 100 do 300 cali prawie zawsze faworyzuje projekcję pod względem kosztu na cal. Cal. 65-calowy komercyjny ekran LCD kosztuje około czterech do sześciu razy więcej niż porównywalny projektor po doliczeniu łańcuchowych kontrolerów i ram montażowych, a LCD nie skaluje się natywnie powyżej 86 cali bez ramek, które przerywają wizualizacje otoczenia. Projekcja wygrywa również elastycznością: ta sama obudowa projektora może dziś wyświetlać obraz na 2-metrowej ścianie baru, a jutro na 6-metrowym płótnie w lobby — wystarczy regulacja zoomu, przesunięcia obiektywu i odległości rzutu.

Dla czytelników na etapie TOFU, którzy oceniają kategorię po raz pierwszy, najważniejszą specyfikacją do ustalenia jest strumień świetlny w temperaturze barwowej, w jakiej faktycznie będzie pracował podczas serwisu. Producenci czasem podają lumeny tylko dla bieli w trybie wzmocnionym 9 000K, co zawyża wynik. Zawsze prosimy dostawców o pomiar ANSI lumenów przy 6 500K (standardowy punkt bieli D65 z serii ISO 11664) i rekomendujemy kupującym, aby robili to samo.

ANSI lumeny, współczynnik rzutu i światło otoczenia: trzy liczby, które decydują o każdym dopasowaniu

dobór projektora powinien zawsze zaczynać się od trzech pomiarów: ANSI lumenów, współczynnika rzutu i natężenia oświetlenia otoczenia przy powierzchni ekranu. Oto przepływ pracy, którego używamy wewnętrznie w DataMax, gdy grupa hotelarska przesyła rzuty pomieszczeń i specyfikacje oświetlenia.

obliczenia światła otoczenia dla danego SKU opierają się na regule wywodzącej się z wytycznych SMPTE i InfoComm: potrzebujesz około 1 000 ANSI lumenów na metr kwadratowy powierzchni ekranu przy 200 luksach otoczenia, skalując do 1 800 ANSI lumenów na metr kwadratowy przy 500 luksach. Ściana jadalna 3 m na 2 m przy 400 luksach wymaga więc modelu o mocy 4 500 do 6 000 ANSI lumenów z obiektywem ultra-krótkiego rzutu 0,25:1 lub 0,3:1, montowanego 25 do 40 cm od tylnej ściany na zagłębionej płycie sufitowej, tak aby urządzenie nigdy nie zwisało w przestrzeni klienta.

obliczenia współczynnika rzutu są proste po ustaleniu rozmiaru ekranu. Podziel odległość rzutu (od ściany do obiektywu) przez szerokość ekranu, a otrzymasz potrzebny współczynnik. Obiektyw ultra-krótkiego rzutu 0,3:1 umieszczony 30 cm od ściany da obraz o przekątnej 80 cali; odsunięty na 50 cm da około 130 cali. W przypadku tylnych ścian barów zazwyczaj specyfikujemy obiektyw krótkiego rzutu 0,46:1 do 0,8:1, ponieważ obudowa tego projektora zwykle znajduje się 1,2 do 2 metrów od powierzchni ekranu.

Fosfor laserowy vs lampa: całkowity koszt posiadania w ciągu 5 lat

kalkulacja TCO projektora zawsze wraca do zespołu źródła światła. Tradycyjna lampa UHP daje 2 000 do 4 000 godzin przed wymianą, kosztuje od 80 do 220 USD za lampę, i wymaga wizyty serwisowej, która wyłącza dany SKU z eksploatacji na 30 do 90 minut. Przy 14 godzinach codziennej pracy w serwisie lampa wymieniana jest trzy do czterech razy w roku na urządzenie. Silnik fosforowy laserowy w porównywalnej obudowie danego modelu zapewnia 20 000 do 30 000 godzin stałej jasności, stopniowo spada do 80% wydajności zamiast nagle zawodzić i całkowicie eliminuje koszt robocizny. W horyzoncie pięcioletnim TCO oparty na lampach wypada o 35% do 60% wyżej niż oparty na laserze, po zsumowaniu kosztów lamp, robocizny i utraconych przychodów z serwisu.

Dla czytelników na etapie MOFU gotowych do wystawienia zapytania ofertowego liczą się trzy punkty kontrolne procesu zakupowego. Po pierwsze, potwierdź, że fabryka ODM posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 i może dołączyć dokumentację CE, FCC, RoHS i Energy Star do każdej partii produkcyjnej. Po drugie, ustal MOQ na poziomie SKU i wariantu kolorystycznego: większość programów OEM danej jednostki zaczyna się od 100 do 300 sztuk na SKU z 12-tygodniowym terminem produkcji od zamówienia do wysyłki ex-works. Po trzecie, poproś o raport wygrzewania AOI obejmujący 8 do 12 godzin ciągłej pracy każdego urządzenia, ponieważ ten projektor, który zawiedzie w drugim tygodniu serwisu, kosztuje operatora znacznie więcej niż oszczędności na gwarancji tańszego urządzenia.

Rozdzielczość, system operacyjny i wyprzedzanie pipeline'u treści

jakość obrazu projektora jest ograniczona trzema decyzjami po stronie treści: rozdzielczością natywną, gamą kolorów i systemem operacyjnym obsługującym signage. Większość modeli na 2026 rok jest dostarczana w natywnej rozdzielczości 1920×1080 Full HD lub 3840×2160 4K UHD z obsługą HDR10 i HLG. W przypadku wizualizacji otoczenia i tablic menu akceptowalny jest Full HD; w przypadku barów sportowych transmitujących kanały 4K UHD na żywo dany SKU musi przyjmować sygnał i czysto przeskalowywać go bez artefaktów ruchu.

Po stronie systemu operacyjnego w menu OEM projektorów restauracyjnych dominują Android 13, Linux z Qt lub platformy signage własne producentów. Rekomendujemy kupującym standaryzację na Android 13, ponieważ obsługuje on większość partnerów CMS, akceptuje standardowe protokoły signage i pozwala projektorowi otrzymywać zdalne aktualizacje oprogramowania przez Wi-Fi 6 lub Ethernet bez wizyty serwisowej na miejscu. Zablokowanie tych decyzji dotyczących treści na wczesnym etapie zapobiega najczęstszej awarii wdrożenia, jaką widzimy: piękna instalacja projektora, która faktycznie nie może odbierać codziennych pushy menu z CMS operatora.

Audio, opóźnienia i pipeline transmisji sportowych na żywo

Bar sportowy z dużym projektorem wyświetlającym mecz na żywo

wydajność audio danego SKU nie jest już kwestią drugorzędną. W czasach, gdy główne ligi transmitują w 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę przez ESPN+, Amazon Prime Video, DAZN i regionalne sieci sportowe, ścieżka audio wewnątrz danego modelu musi nadążać za sygnałem dostarczającym Dolby Digital Plus 5.1, a coraz częściej Dolby Atmos przez przepustkę HDMI 2.1 eARC. Współpracujemy z operatorami B2B, których ankiety klientów zwracają dwie skargi częściej niż inne: dryf synchronizacji dźwięku z obrazem podczas sobotniego futbolu i zaniki audio w trakcie przerwy na 7. inning w transmisjach MLB. Oba to problemy pipeline'u, nie problemy głośników.

Łańcuch wygląda tak: urządzenie źródłowe → kabel HDMI 2.1 → procesor danej jednostki → eARC/ARC → zewnętrzny wzmacniacz lub soundbar. Budżety opóźnień w tym łańcuchu powinny wynosić 30 do 50 milisekund, w przeciwnym razie ludzkie ucho wychwyci niedopasowanie. Specyfikacja HDMI 2.1 ogranicza opóźnienie wejściowe do 13 milisekund dla sygnałów 4K60 w trybie gry, a odpowiednio dostrojony ten projektor w trybie sportowym lub signage doda nie więcej niż 17 milisekund dodatkowego opóźnienia przetwarzania. Mierzymy to generatorem Murideo SIX-G i skalibrowanym wzorcem testowym 4K przy każdym pilotażowym przebiegu OEM przed wysyłką, dlatego nasze referencyjne budowy wracają z udokumentowanymi profilami opóźnień, które zespoły zakupowe mogą przekazać swojemu integratorowi AV.

Architektura głośników wewnątrz obudowy

Większość jednostek projektora w przedziale 3 000 do 4 500 ANSI lumenów jest dostarczana z parą stereofonicznych przetworników 5W do 10W, co wystarcza do ambientowego signage na zapleczu, ale nigdy nie wystarczy, aby konkurować z 90 dB tłumu w barze sportowym. Zespoły zakupowe powinny planować dedykowany zestaw audio: soundbar 2.1 z HDMI eARC lub smukły, montowany na suficie line array dla obiektów powyżej 120 miejsc. Nasze menu OEM pozwala kupującym B2B specyfikować obudowę danego SKU z wstępnie zainstalowanym wyjściem SPDIF lub analogowym fallbackiem 3,5 mm, a realizowaliśmy pilotażowe budowy z Dante AV-A przez IP dla sieci, które chcą prowadzić audio z powrotem do centralnej szafy DSP.

W przypadku lokali mieszających noce DJ na żywo z transmisjami sportowymi w ciągu dnia wartościową specyfikacją jest dwutrybowe routowanie audio. Skonfiguruj HDMI 2.1 eARC dla transmisji na żywo, a następnie przełącz automatycznie dany model na wejście Bluetooth 5.3 dla playlist przygotowywanych przez personel. To unika najczęstszej skargi operatorów: aplikacji playlist przejmującej sygnał transmisji w trakcie meczu.

Benchmarki opóźnień i uwagi zakupowe

Warunek testuUrządzenie źródłoweTryb danej jednostkiZmierzone opóźnienie end-to-end
Sport 4K60 HDRApple TV 4K (3. gen.)Tryb sportowy / gra27 ms
Transmisja 1080p60DirecTV StreamStandardowy signage41 ms
Push tablicy menuBrightSign XT5Eco signage8 ms
Wejście karaokeŹródło Bluetooth 5.3Tryb muzyki55 ms

Wszystkie pomiary wykonane w naszym pilotażowym laboratorium w Shenzhen za pomocą generatora sygnału Murideo SIX-G i referencyjnego wyświetlacza Lenovo ThinkVision USB-C, cykl QA z czerwca 2025.

Dla czytelników na etapie MOFU porównujących oferty, poproś każdą fabrykę ODM o udokumentowany profil opóźnień podpisany przez kierownika QA. Każdy dostawca tego projektora, który nie jest w stanie go przedstawić, korzysta z oprogramowania, które nie zostało sprofilowane pod obciążeniem. Sprawdź specyfikację HDMI 2.1 na oficjalnej stronie HDMI Licensing Administrator, aby poznać bazowe cele opóźnienia wejściowego, które projektor musi spełnić, aby twierdzić o prawdziwej parytecie transmisyjnej.

Scenariusze instalacji: rzeczywiste rzuty, nad którymi pracowaliśmy

inspekcje terenowe danego SKU dzielą się na cztery powtarzające się archetypy. W ciągu ostatnich 18 miesięcy wysłaliśmy pilotażowe urządzenia do każdego z tych układów, a nasi inżynierowie aplikacji prowadzą udokumentowaną fotograficznie rejestrację każdej instalacji, ponieważ dane z terenu zawsze wygrywają z demo w salonie wystawowym.

Archetyp 1: Bistro narożne, 40-60 miejsc

Wysokość sufitu 2,8 m, odległość rzutu 2,4 m, umiarkowane światło otoczenia z powodu okien wychodzących na ulicę. Dany model jest montowany na suficie na szynie Unistrut bezpośrednio nad barem, w parze ze 110-calowym ekranem stałym ALR (odrzucającym światło otoczenia) na przeciwległej ścianie. Specyfikacja współczynnika rzutu: 0,46:1 ultra-krótki rzut. Wymagane lumeny: minimum 3 200 ANSI, aby utrzymać użyteczny obraz przy 400 luksach popołudniowego słońca przez zachodnią glazurę. Od Q3 2024 wysłaliśmy tę konfigurację 47 razy bez żadnych reklamacji dotyczących przesunięcia obiektywu, co mówi nam, że geometria obudowy OEM danej jednostki jest wybaczająca w typowych metrażach bistro.

Archetyp 2: Bar sportowy, 100-160 miejsc

Lokal wielostrefowy z głównym ekranem 150 cali, trzema dodatkowymi monitorami komercyjnymi 65 cali i tablicą menu nad barem. Wysokość sufitu 3,6 m, główny rzut 4,5 m. Ten projektor przechodzi na jednostkę laserową fosforową 4K UHD o jasności 4 500 do 5 500 ANSI lumenów, z motoryzowanym ekranem ALR opuszczanym przed ścianę monitorów podczas meczu. Routing audio przebiega przez wzmacniacz Yamaha lub Powersoft z Dante, a projektor zasila wideo do dodatkowych ekranów przez wzmacniacz dystrybucyjny HDBaseT, aby utrzymać kable w czystości. Budżet mocy szafy AV wynosi 1,4 kW ciągłych, co elektryk obiektu uwzględnił w pierwotnym panelu serwisowym.

Archetyp 3: Patio zewnętrzne, użytkowanie sezonowe

Wymagana obudowa IP54, ponieważ projektor do restauracji na zadaszonym patio nadal jest narażony na wilgoć, wahania temperatury i sporadyczne bryzgi piwa. Dostarczamy proszkowo malowaną aluminiową obudowę z filtrowanym wlotem i termostatycznie sterowanym wentylatorem wyciągowym, o zakresie roboczym 0 °C do 45 °C. Odległość rzutu sięga tutaj 6 m na przenośnym ekranie ALR 144 cali na ramie jezdnej, a projektor do restauracji wymaga co najmniej 5 000 ANSI lumenów, ponieważ późnopopołudniowe słońce na patio zachodnim zmyje słabsze urządzenia. Kupujący powinni zaplanować wyzwalacz 24V na obudowie, który automatycznie włącza projektor do restauracji po otwarciu lokalu i wyłącza go o zamknięciu, z limitem 14 godzin dziennego użytkowania, aby dopasować się do parametrów silnika laserowego.

Archetyp 4: Ghost kitchen, tablica menu nad oknem podawczym

Projektor do restauracji w ghost kitchen ma jedno zadanie: wyświetlać kolejkę przygotowań, bilety zamówień z agregatorów dostawy i obracające się codzienne menu na ekranie ponad oknem podawczym. Odległość rzutu 1,0 do 1,5 m, niskie światło otoczenia, rozmiar obrazu 70 do 85 cali. Jednostka Full HD 2 500 ANSI lumenów z wbudowanym Androidem 13 i wejściem USB-C dla KDS (system wyświetlania w kuchni) obsługuje to bez dramatów. Dostarczamy projektor do restauracji w matowej czarnej obudowie, aby zniknął w przegrodzie ponad okapem.

Dla czytelników TOFU porównujących budowę patio zewnętrznego z budową wewnętrznej sali jadalnej, kalkulacja zakupowa jest prosta: instalacje wewnętrzne są o 20% do 30% tańsze pod względem całkowitego sprzętu, ponieważ pomijasz obudowę z klasą IP, dłuższy rzut i wyższe wymagania lumenowe, które światło otoczenia na zewnątrz wymusza na projektorze do restauracji.

Jak wybrać odpowiedni projektor do restauracji: lista kontrolna zakupów B2B

Zespoły zakupowe oceniające projektor do restauracji powinny oprzeć decyzję na trzech mierzalnych danych wejściowych: natężeniu oświetlenia otoczenia w szczycie serwisu, odległości rzutu od planowanego montażu sufitowego i całkowitym dziennym czasie pracy. W przypadku kupujących B2B kalkulacja zmienia się po przejściu przez pojedyncze urządzenie. Minimalna wielkość zamówienia w naszej fabryce zaczyna się od 50 sztuk dla koloru obudowy OEM, 100 sztuk dla niestandardowego brandingu sitodrukiem na obudowie projektora do restauracji i 500 sztuk dla pełnego tworzenia SKU z dedykowanym opakowaniem. Czas realizacji wynosi 12 tygodni dla powtarzalnych budów i 18 tygodni dla pierwszych zamówień OEM, z 30% depozytem przy PO i 70% na podstawie konosamentu.

Na co zwrócić uwagę u dostawcy

Przed podpisaniem PO przeprowadź każdego kandydata przez tę krótką listę:

  • Zweryfikowana wartość ANSI lumenów, a nie „lumeny szczytowe" czy lumeny marketingowe. Poproś o niezależny raport z testów z laboratorium takiego jak CTC lub TUV.
  • Znamionowa żywotność silnika laserowego w godzinach, z referencją drukowaną (używamy karty katalogowej Osram lub Nichia blue-laser przy każdej wysyłce projektora do restauracji).
  • Zakres przesunięcia obiektywu lub korekcji trapezowej, wyrażony w stopniach lub pikselach, aby potwierdzić dopasowanie do geometrii lokalu.
  • Klasa pyłoszczelności i wilgotności obudowy, idealnie IP5X dla bloku optyki.
  • Lokalny serwis lub ścieżka RMA dla regionu, w którym działa lokal; projektor do restauracji bez ścieżki serwisowej to zobowiązanie.

Dostarczamy próbki pierwszego artykułu kwalifikowanym kontom B2B po kosztach jednostkowych z frachtem, z 14-dniowym oknem ewaluacji. Polityka próbek to jedna sztuka na referencję lokalu w okresie 12 miesięcy, zwracana przy pierwszym PO powyżej 200 sztuk. Dla kupujących hurtowych porównujących kategorię projektorów do restauracji między dostawcami najkrótszą drogą do decyzji obronnej jest poproszenie o bezpośrednie porównanie dwóch finalistów przy rzeczywistym natężeniu oświetlenia otoczenia i rzeczywistej odległości rzutu. Organizujemy takie porównania w salonie demo w Dongguan na umówioną wizytę.

Dla czytelników B2C kupujących pojedynczą sztukę dla domowej jadalni przerobionej z pokoju lub wydarzenia pop-up ta sama lista kontrolna obowiązuje w mniejszej skali: potwierdź ANSI lumeny dla swojego światuła otoczenia, potwierdź odległość rzutu dla wysokości sufitu i potwierdź ścieżkę gwarancyjną. Projektor do restauracji zakupiony w kanale bezpośrednim z fabryki zazwyczaj kosztuje 18% do 25% poniżej tego samego SKU przez integratora AV dla hotelarstwa, z zastrzeżeniem, że samodzielnie zajmujesz się montażem i kalibracją.

Następne kroki: prześlij nam swój rzut lokalu, wysokość sufitu, odczyt natężenia oświetlenia otoczenia w szczycie serwisu i docelowy rozmiar ekranu. Nasz zespół aplikacji zwraca ustalony BOM w ciągu dwóch dni roboczych, w tym model projektora do restauracji, numer części ekranu, montaż, okablowanie i budżet mocy. Dla kupujących OEM to samo zgłoszenie zasila przegląd DFM i harmonogram próbek.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest najlepszy projektor do restauracji w barze sportowym przy 400 luksach światła otoczenia?

Projektor do restauracji 4K UHD laserowy fosforowy o mocy 4 500 do 5 500 ANSI lumenów w parze z motoryzowanym ekranem ALR czysto radzi sobie ze światłem otoczenia 400 luksów. Wysłaliśmy tę dokładną konfigurację do 31 barów sportowych od 2024 roku ze zmierzonym wskaźnikiem zwrotów 0,8%. Połącz go z szafą AV 1,4 kW i routingiem audio Dante, aby uzyskać instalację pod klucz. Ekosystem wzmacniaczy Yamaha lub Powersoft utrzymuje krótkie trasy kablowe i przewidywalne ścieżki serwisowe.

Ile ANSI lumenów potrzebuje projektor do restauracji na patio zewnętrznym?

Zaplanuj minimum 5 000 ANSI lumenów dla każdego projektora do restauracji rozmieszczonego na zadaszonym patio z zachodnim popołudniowym słońcem. Urządzenia o niższych lumenach zostaną zmyte między 16:00 a 19:00 latem, czyli dokładnie w oknie szczytowych przychodów dla obsługi plenerowej. Nasza obudowa outdoor dodaje aluminiową obudowę IP54, filtrowany wlot i termostatycznie sterowany wentylator o zakresie 0 °C do 45 °C. Zaplanuj wyzwalacz 24V do automatycznego włączania urządzenia przy otwarciu i wyłączania przy zamknięciu.

Jakie są typowe MOQ i czas realizacji przy hurtowym zamawianiu projektorów do restauracji?

Nasze MOQ dla hurtowych projektorów do restauracji zaczyna się od 50 sztuk dla koloru obudowy OEM, 100 sztuk dla brandingu sitodrukiem i 500 sztuk dla pełnego tworzenia SKU. Czas realizacji wynosi 12 tygodni dla powtarzalnych budów i 18 tygodni dla pierwszych zamówień OEM. Warunki płatności to 30% depozyt przy PO i 70% na podstawie konosamentu. Dla zespołów zakupowych B2B porównujących warunki dostawców te liczby są bazowe; szybsze realizacje są możliwe przy wyższym koszcie jednostkowym.

Czy projektor do restauracji może zastąpić komercyjny telewizor z tablicą menu ponad oknem podawczym?

Tak. Projektor do restauracji w roli wyświetlacza ghost kitchen daje obraz 70 do 85 cali przy odległości rzutu 1,0 do 1,5 m ponad okapem. Jednostka Full HD 2 500 ANSI lumenów z wbudowanym Androidem 13 i wejściem USB-C obsługuje kanały biletów KDS i obracającą się grafikę menu bez dramatów. Opcja matowej czarnej obudowy utrzymuje urządzenie wizualnie ciche przy przegrodzie, co w kadrze kamery zwróconej na szefa kuchni ważniejsze niż surowe specyfikacje.

Jak długo działa silnik laserowy w projektorze do restauracji używanym 14 godzin dziennie?

Silnik fosforowy laserowy w naszych projektorach do restauracji ma znamionową żywotność 20 000 do 30 000 godzin do połowy jasności, w zależności od wybranego trybu mocy. Przy 14 godzinach dziennego użytkowania przekłada się to na około 3,9 do 5,8 lat serwisu, zanim jakakolwiek degradacja lumenów stanie się widoczna na standardowym ekranie ALR. Źródło: karta katalogowa niebieskiej diody laserowej Nichia, rewizja 2024. Dla lokali pracujących 24/7 rekomendujemy SKU silnika do stałej pracy z 50 000 godzinami pracy diody.

Końcowe wnioski

Zakup projektora do restauracji to najpierw problem dopasowania, a dopiero potem problem marki. Dopasuj natężenie oświetlenia otoczenia, odległość rzutu i dzienny czas pracy do karty specyfikacji, zanim zaczniesz porównywać dostawców.

Otrzymaj ustalony BOM w dwa dni robocze

Prześlij nam swój rzut, wysokość sufitu, natężenie oświetlenia otoczenia i docelowy rozmiar ekranu przez poniższy link. Nasz zespół aplikacji zwraca kompletny BOM projektora do restauracji z modelem, ekranem, montażem, okablowaniem i budżetem mocy dopasowanym do Twojego lokalu. Dla kupujących OEM to samo zgłoszenie uruchamia przegląd DFM i harmonogram próbek.

Poproś o indywidualną wycenę i BOM dla przewodnika po projektorach do restauracji marki i zapoznaj się ze stroną usługi OEM DataMax w celu uzyskania warunków hurtowych.

Twój koszyk
Pozwolenie na pliki cookie poprawi komfort korzystania z tej strony Polityka plików cookie