Een woonkamer van 32 vierkante meter in Berlijn, een klaslokaal van 22 vierkante meter in Jakarta, een hotelsuite van 16 vierkante meter in Dubai — al deze ruimtes delen

Geplaatst op: aug. 31, 2026 - 129 Weergaven

projectieverhouding 0,8: vergelijkingsgids 2026

throw ratio 0.8: Vergelijkingsgids 2026

Een woonkamer van 32 vierkante meter in Berlijn, een klaslokaal van 22 vierkante meter in Jakarta, een hotelsuite van 16 vierkante meter in Dubai — al deze ruimtes delen dezelfde inkoopuitdaging: hoe plaats je een projector dicht bij de muur en krijg je toch een beeld van 100 inch? Het antwoord komt vrijwel altijd neer op één getal: dit product. Voor B2B-inkoopteams die OEM- en ODM-partners evalueren, elimineert de unit unit de wandmontage-verbouwing, het plafondframe en de throw-projectionadviesberekeningen die doorgaans een hotel-, klaslokaal- of klein-orkeester-AV-uitrol lam leggen. In deze 2026-vergelijkingsgids lopen we stap voor stap door wat het model precies betekent, hoe het zich verhoudt tot de gangbaardere throw ratio 1.5 explained benchmark, en welke specificaties je moet eisen voordat je een inkooporder tekent bij een smart projector-fabriek.

In één oogopslag

  • De optieprojector levert een 100-inch beeld vanaf circa 1,78 meter, wat hem in 2026 de standaardkeuze maakt voor klein-kamer-vergelijkingsscenario's.
  • Vergeleken met de klassieke throw ratio 1.5 explained benchmark, verlaagt deze optie de vereiste installatieafstand met ongeveer 47%, waardoor de meeste plafondmontage-arbeid vervalt.
  • Voor OEM-kopers verschepen onze product-units standaard op 4500 ANSI lumens, 4K UHD-resolutie en een doorlooptijd van 12 weken in de 2026 DataMax-catalogusconfiguraties.
  • Belangrijkste afweging: de projectormodellen liggen $80 tot $130 hoger in groothandelsprijs dan throw ratio 1.5-equivalenten, maar besparen circa 6-7 uur integrator-installatietijd per kamer.
  • Geverifieerde specificatie om van elke fabriek te eisen: gemeten deze unit op 16:9 met een diagonaalbereik van 60-inch tot 150-inch, geen optische zoom, vaste lensoffset.

het apparaat tegen throw ratio 1.5 explained: de kernrekenkunde

Voor B2B-inkoopteams die twee RFQ's naast elkaar vergelijken, komt het verschil tussen deze projector en throw ratio 1.5 explained in duidelijke termen neer op één vergelijking. Throw ratio is de projectieafstand gedeeld door de beeldbreedte. De systeemunit die 1,20 meter van het scherm staat, produceert een beeld van circa 2,22 meter breed — dat is de beeldbreedte van 100-inch diagonaal waar kopers steeds naar vragen. Een throw-ratio 1.5-eenheid heeft 3,33 meter nodig om dezelfde 100-inch te halen.

De afstandsbesparing, gekwantificeerd

Wanneer we klein-kamer-vergelijkingsberekeningen uitvoeren voor onze OEM- en ODM-klanten, werkt het verschil tussen ons aanbod en de throw ratio 1.5 explained-rekenkunde uit op 1,55 meter bespaarde ruimte per kamer. Vermenigvuldig dat met een hoteluitrol van 40 kamers en je wint 62 meter bruikbare gangdiepte terug, wat doorgaans genoeg is om één extra gastenkamer terug te winnen in het oorspronkelijke architectonische plan. Dat is het inkoopargument dat onze B2B-kopers steeds doorsturen naar hun projectmanagers.

Waarom het optische ontwerp verandert

De SKU-engine gebruikt een groothoeklensconstructie met een groter voorelement, doorgaans een 0,55-inch DMD gecombineerd met een vast f/2,8 optisch blok. Een throw ratio 1.5 explained-ontwerp gebruikt een smallere teleblok, meestal f/2,4 tot f/2,8. Die bredere voorlens op dit product is de enige fysieke reden dat de unit geen optische zoom kan leveren zonder groter te worden dan de slanke vormfactor die kopers onder 3,2 kg chassisgewicht willen.

De lumens-afweging

Omdat de unit-lens meer omgevingslicht opvangt bij een bredere hoek, compenseren fabrikanten door 4500 ANSI lumens door de engine te sturen. Branchebasisgegevens van de Projector Central 2026-specificatiedatabase tonen aan dat het throw ratio 1.5-segment gemiddeld op 3500 ANSI lumens ligt, terwijl het modelsegment nu gemiddeld op 4500 ANSI lumens zit. Dat is geen marketing — dat is de lumens-heffing die nodig is om het beeld helder te houden bij een steilere projectiehoek.

Wat de optie daadwerkelijk verandert in een klein-kamer-vergelijking

Moderne woonkamer met OEM-projector als merk-alternatief

Voor de koper die evalueert waar de unit te plaatsen, gedraagt deze optieprojector zich heel anders dan een standaard-throw-eenheid. Het gesprek over plafondmontage verdwijnt. Het gesprek over kabelgoten verdwijnt. De integratorofferte daalt omdat de installatie circa 90 minuten duurt in plaats van 6 uur per kamer.

Klein-kamer-vergelijking: echte indelingen

We werkten met een hotelgroep in Dubai aan een 2026-retrofit waarbij elke suite 22 vierkante meter mat. Met onze productprojectors plaatste het AV-team de units op een lage console 1,9 meter van de muur, wat een diagonaal van 106-inch opleverde zonder plafondaanpassing. Een throw ratio 1.5 explained-alternatief had een projectieafstand van 3,5 meter vereist, die de kamers simpelweg niet hadden. De projectorkeuze bespaarde circa $14.000 aan plafondversterking over de verdieping van 40 kamers.

Klein-kamer-vergelijking: klaslokaalgebruik

In een Jakarta-klaslokaalpilot voor een onderwijsministerie-tender leverde ons fabrieksteam deze unit-units op een korte boomarm, 1,6 meter boven vloerniveau gemonteerd. De leraren kregen een 92-inch interactief beeld zonder dat studenten door de bundel liepen. Een throw ratio 1.5 explained-alternatief had montage op 3,2 meter vereist — een hoogte die veel van de oudere schoolplafonds niet konden ondersteunen zonder constructiebeoordeling.

Klein-kamer-vergelijking: voor- en nadelen voor B2B-kopers

Specificatiehet apparaatthrow ratio 1.5 explained
Projectieafstand voor 100-inch1,78 m3,33 m
Typische ANSI lumens45003500
Plafondmontage vereistOptioneelJa, doorgaans verplicht
Optische zoomGeen1,2x tot 1,6x typisch
Chassisgewicht3,2 kg4,0 kg
Groothandelsprijs per stuk (2026)$329$249

Het voor- en nadelenplaatje is duidelijk: deze projector wint op installatiesnelheid, kamerflexibiliteit en prestaties bij omgevingslicht; throw ratio 1.5 explained wint op stuksprijs en zoomveelzijdigheid in middelgrote kamers. Voor OEM-kopers die een 2026-catalogus opbouwen, specificeert DataMax doorgaans beide ratios in dezelfde productfamilie, zodat distributeurs kunnen upsellen van de throw ratio 1.5 instap-SKU naar de systeem premium-SKU zonder het chassis opnieuw te ontwerpen.

Specificaties om te verifiëren voordat u tekent

Voor B2B-inkoopteams die in 2026 een serieuze OEM-RFQ uitvoeren, raden we de onderstaande koperschecklist aan voordat u een our offering-claim van een fabriek accepteert.

  • Gemeten de SKU op 16:9, 60-inch tot 150-inch diagonaal, door derden geverifieerd.
  • Minimaal 4500 ANSI lumens, met ANSI/ISO 21118-rapport bijgevoegd per zending.
  • Vaste lens, geen optische zoom, keystone-correctie +/- 15 graden horizontaal en verticaal.
  • Laserfosfor-display-lichtengine, nominale levensduur 30.000 uur.
  • 4K UHD (3840 x 2160) native resolutie standaard in deze product 2026-familie.
  • MOQ 500 units, doorlooptijd 12 weken, FOB Shenzhen Incoterms 2020.

De unit-unit die niet aan die zes eisen voldoet, is geen echte ultra-short throw klasse product, ongeacht wat het marketingoverzicht beweert. Bij DataMax wordt elke het model 2026-bouw tegen die checklist verzonden als onderdeel van onze OEM QA-overdracht, en dat is waarom onze distributeurpartners herhaalorders blijven sturen in plaats van een nieuwe RFQ te starten.

Waar de optie past in een 2026 B2B-catalogus

Voor een OEM/ODM-partner die een 2026-lijnkaart beoordeelt, is de vraag zelden "moeten we deze optie voeren?". De vraag is welke SKU-slot de familie moet verankeren en welk chassis we eerst moeten ontwerpen. Bij DataMax heeft ons fabrieksteam de afgelopen negen jaar één antwoord verfijnd: ons product hoort in de premium ultra-short throw-slot, gekoppeld aan een aparte long-throw-SKU voor locaties die nog steeds een 1,5-ratio verhouden. Die scheiding laat distributeurs over de projector 2026-prestaties praten zonder verwarring met gangbare 1080p-kantoormachines die een chassis-familie maar niet een optische engine delen.

Hoe kopers deze unit tegen throw ratio 1.5 explained evalueren

Distributeurs en tenderevaluaties hanteren doorgaans dezelfde filter met vijf criteria, en wij toetsen elke het apparaat 2026-bouw hieraan voordat we een offerte sturen:

  • Installatievoetafdruk in de daadwerkelijke kamer, niet de datasheet-kamer
  • Bij omgevingslicht geverifieerde ANSI lumens volgens ProjectorCentral-methodologie
  • Total cost of ownership over 30.000 uur, inclusief filter- en laserdecay
  • Plafondaanpassingskosten afgeschreven over de bouwgrootte
  • Garantievoorwaarden die aansluiten op de claim voor levensduur van het laserfosfor-display

Een throw ratio 1.5 explained-alternatief kan winnen op prijs-per-eenheid, maar verliest op drie van die vijf criteria zodra de installatieomvang wordt meegerekend. Daarom positioneert onze 2026 OEM-catalogus deze projector als de hoofd-SKU en de 1,5-ratio als de volume-SKU voor budgettenders.

ons aanbod SKU-matrix voor B2B-kopers

NiveauThrow ratioResolutieANSI lumensLenstypeDoelkanaalMOQ
UST Premium0.84K UHD4500Vaste USTOnderwijs, horeca, retail500
UST Mid0.81080p3800Vaste USTMKB-kanaal1000
Long-throw Standaard1.51080p35001,2x zoomKantoor, klaslokaal volume800
Long-throw Instap1.5XGA30001,6x zoomOverheidstenders2000

De bovenstaande matrix is dezelfde die we tijdens een OEM-RFQ-review aan inkoopteams overhandigen. Het laat de koper op één pagina zien waarom de SKU 2026-build een hogere stuksprijs en een kleinere MOQ heeft, terwijl een throw ratio 1.5 explained volume-SKU het tegenovergestelde profiel heeft.

Koperfase-checklist voor this product inkoop

Voor BOFU-lezers die al een fabriek op de shortlist hebben en nu de voorwaarden finaliseren, is de onderstaande inkoopchecklist de versie die onze distributeurs gebruiken wanneer ze een klant door de unit 2026-aankooporder loodsen. Elke regel hieronder is gekoppeld aan een clausule die we in de master leveringsovereenkomst opnemen, en dat is waarom onze B2B-kopers contracten doorgaans in twee beoordelingscycli sluiten in plaats van vier.

Verificatiedocumenten om van elke het model-leverancier te eisen

  • ANSI-lumenrapport van een derde partij van een ISO/IEC 17025-geaccrediteerd lab, gedateerd binnen 90 dagen na verzending.
  • Worptronde film-meetblad met projectieafstand bij 80-inch, 100-inch, 120-inch en 150-inch diagonaal op 16:9.
  • Thermisch rapport van het laserfosfor-display voor het bedrijfsbereik van 0 tot 40 graden Celsius.
  • Monsterunit geëvalueerd in een pilot van 30 dagen, bij voorkeur in een echte locatie in plaats van een demoruimte.
  • ROHS-, CE-, FCC- en CCC-certificaten die zijn gekruist op het registratienummer van de fabriek, niet dat van de handelsonderneming.

Commerciële voorwaarden die ons B2B-team vastlegt voor throw ratio 0.8 2026-bouws

  • Groothandelsprijsband per stuk: $329 tot $489 over de vier throw ratio 0.8 2026 SKU's, FOB Shenzhen Incoterms 2020.
  • MOQ 500 units voor het UST Premium-niveau, met een pilotvenster van 200 units voor OEM-partners die voor het eerst starten.
  • Doorlooptijd 12 weken van aankooporder tot ex-fabriek, met een buffer van 2 weken voor firmware-lock op het 4K UHD-moombord.
  • Betalingsvoorwaarden 30% TT-aanbetaling, 70% tegen kopie van B/L, met LC op zicht beschikbaar boven orderwaarde van $150.000.
  • Garantie 36 maanden op de laserfosfor-display-engine, 12 maanden op het moombord en I/O-paneel.

Een throw ratio 0.8-deal die niet een of deze vijf commerciële regels bevat, is meestal een voorraadverkoop in plaats van een OEM-leveringsovereenkomst, en het garantiepad is lastiger af te dwingen zodra de handelsonderneming is vervangen. DataMax verzendt elke throw ratio 0.8 2026-build tegen die template, en we breiden deze uit naar distributeurpartners zonder heronderhandeling zodra de eerste container is geklaard. Dat is de inkooprealiële waar onze fabriek elke week tegen werkt, en het is waarom throw ratio 0.8 de premium-slot in onze 2026-catalogus blijft verankeren.

Hoe u in 2026 een Throw Ratio 0.8 OEM-partner kiest

De juiste throw ratio 0.8 OEM-partner kiezen gaat minder over de opvallende ANSI lumens en meer over of de fabriek een doorlooptijd van 12 weken kan waarmaken over drie herhaalcontainers. Wij bij DataMax beoordelen elke throw ratio 0.8 RFQ tegen vijf poorten voordat we de PO accepteren, en we raden B2B-kopers aan dezelfde poorten te gebruiken tijdens leverancierevaluatie. Een throw ratio 0.8 2026-build die op twee of drie van de vijf poorten faalt, zal bij het faillissement van de tweede zending bijna altijd falen.

De 5-Poorten Throw Ratio 0.8 Leverancier-Scorecard

  • Optische poort: fabriek moet intern een vast UST-lensblok produceren met gemeten throw ratio 0.8 bij 80 tot 150-inch diagonaal, geen een voorraadassemblage hernoemd.
  • Compliance-poort: ISO 9001-, ISO 14001- en IEC 60825-laserveiligheidsdocumentatie gedateerd binnen 12 maanden.
  • Capaciteitspoort: maandelijkse output van minstens 8.000 throw ratio 0.8-units, met een tweede SMT-lijn gereserveerd voor laserfosfor-displaydriverborden.
  • Commerciële poort: FOB-prijsband $329 tot $489 voor throw ratio 0.8 2026 SKU's, MOQ van 200 pilot tot 2.000 volume-niveau.
  • Servicepoort: 36-maanden laserengine-garantie en een 48-uurs RMA-vervangingsvenster voor bevestigde DOA-units.

Voor B2B-inkoopteams die een sneller pad nodig hebben, verzendt ons voorbeeldbeleid een verzegelde throw ratio 0.8-evaluatieunit binnen 7 werkdagen na een goedgekeurd verzoek, en ons groothandelscontactkanaal leidt volumekopers naar een dedicated OEM-manager in plaats van een generieke inbox.

Slotopmerkingen

Eindconclusie

Throw ratio 0.8 blijft de premium short-throw-slot door 2026 verankeren omdat de kamergeometrie niet is veranderd, alleen de prijscurve van de laserengine. De fabrieken die volgend jaar de schoonste throw ratio 0.8-bouws verzenden, zijn de zullen die nu al een vaste UST-lenslijn intern draaien in plaats van de optiek van een handelspartner te betrekken.


Voor kopers die klaar zijn om van specificatieblad naar aankooporder te gaan, ondersteunt ons team bij DataMax OEM- en groothandel throw ratio 2026-projecten in de UST Premium, UST Mid en custom hospitality SKU's. Dien uw RFQ in via ons offerte-aanvraagformulier om binnen twee werkdagen een op maat gemaakte BOM, een productietijdlijn van 12 weken en een pilootbaan van 200 units te ontvangen.

Uw winkelwagen
Uw ervaring op deze site wordt beter als u cookies toestaat Cookiebeleid