Data publikacji: paź 23, 2026 - 124 Wyświetlenia
GP99 vs XGIMI MoGo 4: specyfikacja, cena i porównanie OEM na 2026
Porównanie GP99 vs XGIMI MoGo 4 to jedno z najczęstszych zapytań, które otrzymujemy od kierowników ds. zakupów budujących linie projektorów przenośnych pod cykl sprzedaży detalicznej 2026. Kupujący w Shenzhen, Miami czy Hamburgu zadają ten sam zestaw pytań: który model oferuje większą użyteczną jasność, która platforma jest łatwiejsza do private label i który przetrwa 12-tygodniowe okno wysyłkowe bez kryzysu z oprogramowaniem. Ten przewodnik koncentruje się na różnicach inżynieryjnych, sourcingowych i unit-economics, które faktycznie musisz znać przed podpisaniem zamówienia zakupu.
Najważniejsze informacje
W starciu GP99 vs XGIMI MoGo 4 to jedno z najczęstszych zapytań, które otrzymujemy od kierowników ds. zakupów budujących linie projektorów przenośnych pod cykl sprzedaży detalicznej 2026. Kupujący w Shenzhen, Miami czy Hamburgu zadają ten sam zestaw pytań: który model oferuje większą użyteczną jasność, która platforma jest łatwiejsza do private label i który przetrwa 12-tygodniowe okno wysyłkowe bez kryzysu z oprogramowaniem. Ten przewodnik koncentruje się na różnicach inżynieryjnych, sourcingowych i unit-economics, które faktycznie musisz znać przed podpisaniem zamówienia zakupu.
Projektor: silnik optyczny i weryfikacja jasności
Projektor zaczyna się od silnika optycznego i tu karty katalogowe różnią się najbardziej. GP99 wykorzystuje źródło światła laser phosphor display (LPD) w połączeniu z chipem DMD 0,23 cala, uzyskując zmierzone 450 ANSI lumenów w naszej laboratoryjnej weryfikacji zgodnie z normą ANSI/InfoComm PFS Projector Brightness Standard Projector Reviews. MoGo 4 wykorzystuje hybrydowy silnik triple-laser LED na tej samej klasie DMD 0,23 cala, znamionowany na 300 ISO lumenów — standard pomiaru, który w niezależnych testach RTINGS wypada około 10–15% korzystniej niż ANSI.
- opcje różnią się przede wszystkim jasnością, stosem OS i elastycznością OEM — MoGo 4 działa na Google TV z zablokowanym firmware, natomiast GP99 jest dostarczany z neutralnym buildem Android przygotowanym pod niestandardowe ROM-y.
- W surowej wartości ANSI lumenów GP99 zmierzono na 450 ANSI lumenów wobec 300 ISO lumenów MoGo 4, czyli 50% różnicy, która ma znaczenie w salonach z oświetleniem otoczenia.
- opcja różni się także cyklem pracy: moduł laser phosphor GP99 jest przewidziany na 25 000 godzin, wobec znamionowych 25 000 godzin LED w MoGo 4, ale z bardziej rygorystycznym deratingiem termicznym powyżej 30°C otoczenia.
- Dla zespołów zakupowych B2B oceniających hurtowe jednostki XGIMI MoGo 4, minimalna wielkość zamówienia wynosi 500 sztuk przez autoryzowanych dystrybutorów, podczas gdy programy OEM GP99 w DataMax startują od 200 sztuk z własnym logotypem w zestawie narzędzi.
- nasze ceny produktowe na 2026 wyraźnie się rozjeżdżają: GP99 FOB Shenzhen ląduje na 189 USD za sztukę w przedziale 500 sztuk, natomiast hurtowe jednostki XGIMI MoGo 4 rozliczane są na 389 USD przed cłami.
Rozdzielczość i gamut kolorów
To porównanie rozdzielczości projektorów jest bliższe niż sugeruje różnica jasności. Oba modele oferują natywnie 1080p z akceptacją sygnału wejściowego 4K, oba pokrywają 90% przestrzeni barw DCI-P3 i oba obsługują dekodowanie HDR10 i HLG. Systemy różnią się w kalibracji kolorów: GP99 jest fabrycznie dostrojony do punktu bieli 6504K, natomiast MoGo 4 skłania się do cieplejszego presetu 6300K, który część użytkowników preferuje ze względu na odcienie skóry.
Zarządzanie termiczne i emisja akustyczna
Projektor zaczyna się od silnika optycznego i tu karty katalogowe różnią się najbardziej. GP99 wykorzystuje źródło światła laser phosphor display (LPD) w połączeniu z chipem DMD 0,23 cala, uzyskując zmierzone 450 ANSI lumenów w naszej laboratoryjnej weryfikacji zgodnie z normą ANSI/InfoComm PFS Projector Brightness Standard Projector Reviews. MoGo 4 wykorzystuje hybrydowy silnik triple-laser LED na tej samej klasie DMD 0,23 cala, znamionowany na 300 ISO lumenów — standard pomiaru, który w niezależnych testach RTINGS wypada około 10–15% korzystniej niż ANSI.
Produkt: struktura programu OEM i dane zakupowe B2B

Gdy kupujący oceniają urządzenie w rzeczywistych warunkach oświetlenia otoczenia, wyższa wartość ANSI GP99 przekłada się na użyteczny obraz 65 cali przy odległości rzutu 2,5 m w oświetlonym pomieszczeniu, wobec około 55 cali dla MoGo 4 w tych samych warunkach. Oba projektory obsługują ultra-short throw, ale współczynnik rzutu GP99 wynoszący 1,2:1 przewyższa specyfikację MoGo 4 1,2:1 na papierze, jednocześnie zapewniając lepszą ostrość krawędzi przy ekstremalnych kątach.
Hurtowy sourcing XGIMI MoGo 4 odbywa się przez autoryzowane kanały dystrybucji, a nie bezpośrednio przez fabryczne OEM. Marka nie oferuje usług private label ani niestandardowych ROM-ów, co oznacza, że hurtowi kupujący XGIMI MoGo 4 otrzymują standardowy firmware detaliczny z zachowaną certyfikacją Google TV. MOQ u głównych dystrybutorów wynosi 500 sztuk, średni lead time 8–10 tygodni dla bieżących stanów magazynowych, a ceny wahają się wraz z cyklami popytu konsumenckiego — w Q4 2025 odnotowano 14% wzrost hurtowej ceny podczas uzupełniania stanów przed świętami Statista consumer electronics report.
Ekonomika jednostkowa dla kupujących detalicznych
To porównanie rozdzielczości projektorów jest bliższe niż sugeruje różnica jasności. Oba modele oferują natywnie 1080p z akceptacją sygnału wejściowego 4K, oba pokrywają 90% przestrzeni barw DCI-P3 i oba obsługują dekodowanie HDR10 i HLG. Systemy różnią się w kalibracji kolorów: GP99 jest fabrycznie dostrojony do punktu bieli 6504K, natomiast MoGo 4 skłania się do cieplejszego presetu 6300K, który część użytkowników preferuje ze względu na odcienie skóry.
Certyfikacja i wsparcie posprzedażowe
Pokrycie certyfikacjami w tych opcjach jest zbliżone, ale inaczej ustrukturyzowane. GP99 jest dostarczany z certyfikatami CE, FCC, RoHS oraz opcjonalnie PSE/CCC dla wdrożeń specyficznych dla Japonii i Chin. MoGo 4 ma te same certyfikacje bazowe oraz licencję audio DTS:X i certyfikację Google TV GMS. Warunki gwarancji faworyzują GP99 dla kupujących OEM: DataMax oferuje 24-miesięczną gwarancję z zaawansowaną wymianą przy zamówieniach powyżej 500 sztuk, natomiast standardowa 12-miesięczna gwarancja XGIMI obowiązuje w kanałach hurtowych bez opcji zaawansowanej wymiany.
nasza oferta termiczna faworyzuje GP99 w zastosowaniach ciągłej pracy. GP99 wykorzystuje układ chłodzenia z podwójną rurką cieplną przewidziany do pracy do 40°C otoczenia, ze zmierzonym poziomem szumu wentylatora 28 dB w odległości jednego metra. Konstrukcja MoGo 4 z pojedynczym wentylatorem pracuje przy 32 dB pod tym samym obciążeniem i zaczyna thermal throttling powyżej 32°C otoczenia według naszych testów obciążeniowych. Dla kupujących B2B umieszczających jednostki SKU w pokojach hotelowych, w kioskach detalicznych lub we flotach rental outdoor — zapas termiczny GP99 jest zróżnicowaniem na poziomie zakupowym.
Projektor: doświadczenie software'owe i integracja smart-TV
stosy software'owe projektora podchodzą do tego samego problemu użytkownika — przenośnego streamingu — w zupełnie różny sposób. W bezpośrednim porównaniu [X] vs [Y], jest dostarczany z preinstalowanym Google TV 14, w tym z wbudowanym Chromecast, sterowaniem głosowym Google Assistant przez dołączony pilot oraz dostępem do pełnego Google Play Store z Netflix, Disney+, YouTube i Amazon Prime Video w pełni obsługiwanymi natywnie. Nasze testy fabryczne przychodzących partii MoGo 4 potwierdzają, że certyfikacja Google TV GMS utrzymuje się w wersjach firmware 14.2.1.7 do 14.7.3.2, z aktualizacjami OTA wypychanymi co 6–8 tygodni.
GP99 działa na niestandardowym buildzie Android 13 AOSP bez certyfikacji GMS. To oznacza brak natywnego Chromecast, brak Google Assistant i brak Google Play Store po wyjęciu z pudełka. DataMax preinstaluje wyselekcjonowany sklep z aplikacjami obejmujący Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+ i Plex, plus AirPlay 2 i MiraCast do castingu międzyplatformowego. Kupujący OEM GP99 mogą zamawiać preładowane niestandardowe aplikacje na poziomie firmware dla wdrożeń z kanałem marki w hotelarstwie lub handlu detalicznym. Dla kupujących B2C oznacza to, że GP99 nie będzie automatycznie aktualizował Netflix tak jak urządzenie Google TV; dla kupujących B2B oznacza to pełną kontrolę nad środowiskiem software'owym.
Sterowanie głosowe i ekosystem pilotów
Sterowanie głosowe urządzenia różni się wyraźnie. W bezpośrednim porównaniu [X] vs [Y], pilot zawiera dedykowany przycisk Google Assistant, mikrofony z dalekim polem wbudowane w obudowę projektora oraz parowanie Bluetooth 5.2 HID. Pilot GP99 wykorzystuje IR 38 kHz do nawigacji plus parowanie Bluetooth 5.0, a wyszukiwanie głosowe obsługiwane jest przez opcjonalny dongle mikrofonu bezprzewodowego za 18 USD. W naszych testach praktycznych z zespołem QA DataMax, asystent Google Assistant w MoGo 4 odpowiada w około 0,6 sekundy, wobec 1,1 sekundy w GP99 z podłączonym donglem.
Kuracja sklepu z aplikacjami i trwałość treści
Wiele ścieżek OEM jednostki to fundamentalnie różne produkty o odmiennej strukturze kosztowej. Dla zespołów zakupowych oceniających programy OEM GP99, DataMax oferuje ceny fabryczne bezpośrednio na następujących warunkach: MOQ 200 sztuk, lead time 12 tygodni od zamówienia do FOB Shenzhen, certyfikacja CE/FCC/RoHS w zestawie, sitodruk niestandardowego logo na górnej obudowie bez opłaty setup powyżej 500 sztuk oraz obsługa niestandardowej animacji startowej na poziomie firmware.
Nasza oferta: wydajność audio i mapowanie portów wejścia/wyjścia
Hurtowy sourcing XGIMI MoGo 4 odbywa się przez autoryzowane kanały dystrybucji, a nie bezpośrednio przez fabryczne OEM. Marka nie oferuje usług private label ani niestandardowych ROM-ów, co oznacza, że hurtowi kupujący XGIMI MoGo 4 otrzymują standardowy firmware detaliczny z zachowaną certyfikacją Google TV. MOQ u głównych dystrybutorów wynosi 500 sztuk, średni lead time 8–10 tygodni dla bieżących stanów magazynowych, a ceny wahają się wraz z cyklami popytu konsumenckiego — w Q4 2025 odnotowano 14% wzrost hurtowej ceny podczas uzupełniania stanów przed świętami Statista consumer electronics report.
Różnica w audio jest niewielka, ale istotna dla wdrożeń outdoor i otwartych przestrzeni. Dla kupujących B2B wyposażających tarasy hotelowe, pop-upowe aktywacje detaliczne lub przestrzenie eventowe na świeżym powietrzu — 2 dB zapasu GP99 przekłada się na odczuwalną czytelność przy odległościach słuchania 3–4 metrów. Branding Harman Kardon w MoGo 4 niesie silniejszą atrakcyjność detaliczną w kanałach konsumenckich, co jest realnym czynnikiem dla współczynników konwersji B2C, nawet gdy bazowy hardware wypada nieco poniżej GP99.
Rozkład portów i rozszerzalność
Ekonomika jednostkowa modelu z perspektywy sprzedawcy detalicznego pokazuje GP99 wspierający marżę 38–42% przy MSRP 249 USD, wobec typowej marży MoGo 4 na poziomie 22–26% przy MSRP 549 USD po marży dystrybutora. Dla zespołów zakupowych B2B decydujących między opcjami SKU, wyższy zapas marży GP99 i niższe zaangażowanie kapitałowe na jednostkę czynią go bardziej elastycznym dla kanałów retail tier-2 i tier-3, szczególnie na rynkach, gdzie marka XGIMI ma niską rozpoznawalność.
Mapowanie portów produktu czyni GP99 lepszym wyborem do scenariuszy instalacji stałej i sal konferencyjnych. Port HDMI 2.1 eARC obsługuje bezstratny Dolby Atmos passthrough z zewnętrznych źródeł, natomiast HDMI 2.0 ARC w MoGo 4 ogranicza się do Dolby Digital Plus. Podwójne porty USB-A 3.0 w GP99 obsługują bezpośrednie odtwarzanie mediów z zewnętrznych SSD z pełną przepustowością USB 3.0 — przydatne do pętli digital signage w retailu i na targach.
Zasilanie i czas pracy na baterii
Pokrycie certyfikacjami w tych opcjach jest zbliżone, ale inaczej ustrukturyzowane. GP99 jest dostarczany z certyfikatami CE, FCC, RoHS oraz opcjonalnie PSE/CCC dla wdrożeń specyficznych dla Japonii i Chin. W benchmarku [X] / [Y], uzyskuje te same certyfikacje bazowe plus licencję audio DTS:X i certyfikację Google TV GMS. Warunki gwarancji faworyzują GP99 dla kupujących OEM: DataMax oferuje 24-miesięczną gwarancję z zaawansowaną wymianą przy zamówieniach powyżej 500 sztuk, natomiast standardowa 12-miesięczna gwarancja XGIMI obowiązuje w kanałach hurtowych bez opcji zaawansowanej wymiany.
Dla kupujących B2C badających nasz produkt luka posprzedażowa ma mniejsze znaczenie niż specyfikacje z wyłożenia — ale dla kupujących B2B sama struktura gwarancji może przechylić decyzję przy wdrażaniu ponad 1000 sztuk w wielu regionach.
GP99 vs XGIMI MoGo 4: matryca decyzji zakupowych dla wdrożeń 2026
W porównaniu GP99 vs XGIMI MoGo 4 ostateczne rekomendacje zakupowe zależą silnie od scenariusza wdrożenia. Dla kupujących B2C w pułapie detalicznym poniżej 500 USD certyfikacja Google TV i rozpoznawalność marki MoGo 4 uzasadniają premię cenową 300 USD — to lepsze doświadczenie out-of-box dla nietechnicznego gospodarstwa domowego. Dla kupujących B2B prowadzących wdrożenia 200+ sztuk, cena OEM GP99 na poziomie 249 USD hurtowo z 24-miesięczną gwarancją i 12-tygodniowym lead time daje niższy łączny koszt dostarczenia, nawet po uwzględnieniu narzutu na licencjonowanie treści i kurację software'u.
stosy software'owe projektora podchodzą do tego samego problemu użytkownika — przenośnego streamingu — w zupełnie różny sposób. Stawiając [X] naprzeciw [Y], jest dostarczany z preinstalowanym Google TV 14, w tym z wbudowanym Chromecast, sterowaniem głosowym Google Assistant przez dołączony pilot oraz dostępem do pełnego Google Play Store z Netflix, Disney+, YouTube i Amazon Prime Video w pełni obsługiwanymi natywnie. Nasze testy fabryczne przychodzących partii MoGo 4 potwierdzają, że certyfikacja Google TV GMS utrzymuje się w wersjach firmware 14.2.1.7 do 14.7.3.2, z aktualizacjami OTA wypychanymi co 6–8 tygodni.
Jak wybrać między GP99 vs XGIMI MoGo 4 dla Twojego wdrożenia
Wiele egzemplarzy GP99 działa na niestandardowym buildzie Android 13 AOSP bez certyfikacji GMS. To oznacza brak natywnego Chromecast, brak Google Assistant i brak Google Play Store po wyjęciu z pudełka. DataMax preinstaluje wyselekcjonowany sklep z aplikacjami obejmujący Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+ i Plex, plus AirPlay 2 i MiraCast do castingu międzyplatformowego. Kupujący OEM GP99 mogą zamawiać preładowane niestandardowe aplikacje na poziomie firmware dla wdrożeń z kanałem marki w hotelarstwie lub handlu detalicznym. Dla kupujących B2C oznacza to, że GP99 nie będzie automatycznie aktualizował Netflix tak jak urządzenie Google TV; dla kupujących B2B oznacza to pełną kontrolę nad środowiskiem software'owym.
Workflow zakupowy B2B dla decyzji GP99 vs XGIMI MoGo 4
Dla kupujących OEM oceniających GP99 vs XGIMI MoGo 4 w skali, workflow zakupowy zazwyczaj przebiega przez cztery etapy: ocena próbek, dopasowanie certyfikacji, wdrożenie pilotażowe i zwolnienie masowe. DataMax wspiera politykę próbek 5 sztuk dla GP99 z 7-dniowym terminem realizacji z naszego zakładu w Shenzhen, wobec jednostek próbnych XGIMI MoGo 4, które mają ceny detaliczne i 2–3-tygodniowy termin dostawy przez Amazon lub kanały autoryzowanych dystrybutorów.
Sterowanie głosowe urządzenia różni się wyraźnie. W bezpośrednim teście [X] vs [Y], pilot zawiera dedykowany przycisk Google Assistant, mikrofony z dalekim polem wbudowane w obudowę projektora oraz parowanie Bluetooth 5.2 HID. Pilot GP99 wykorzystuje IR 38 kHz do nawigacji plus parowanie Bluetooth 5.0, a wyszukiwanie głosowe obsługiwane jest przez opcjonalny dongle mikrofonu bezprzewodowego za 18 USD. W naszych testach praktycznych z zespołem QA DataMax, asystent Google Assistant w MoGo 4 odpowiada w około 0,6 sekundy, wobec 1,1 sekundy w GP99 z podłączonym donglem.
- Polityka próbek GP99: 5 sztuk, 7-dniowy lead time, refundoalne w ramach MOQ PO
- Polityka próbek MoGo 4: tylko kanały detaliczne, brak programu próbek OEM
- GP99 MOQ: 200 sztuk, 12-tygodniowy lead time, FOB Shenzhen
- MoGo 4 hurt: niedostępne przez XGIMI bezpośrednio; wyłącznie kanały autoryzowanych dystrybutorów
- Gwarancja GP99: 24 miesiące OEM, opcjonalne rozszerzenie do 36 miesięcy
- Gwarancja MoGo 4: 12 miesięcy gwarancji producenta przez zakup detaliczny
Skontaktuj się z naszym zespołem przez portal DataMax OEM, aby złożyć zapytanie o indywidualną wycenę ze skalą wdrożenia, rynkiem docelowym i wymaganiami certyfikacyjnymi.
Odniesienie wizualne
Najczęściej zadawane pytania
GP99 vs XGIMI MoGo 4: który oferuje lepszy czas pracy na baterii?
Długoterminowy dostęp do treści projektora faworyzuje MoGo 4 wyłącznie ze względu na certyfikację Google TV. Netflix wycofał wsparcie Widevine L1 na kilku niecertyfikowanych forkach Androida w 2024, dlatego GP99 jest dostarczany z Widevine L1 prelicencjonowanym przez bezpośrednią umowę DataMax z dostawcą treści Android Authority DRM explainer. Nasze testy pokazują, że odtwarzanie Netflix 1080p działa na obu jednostkach; odtwarzanie Netflix 4K wymaga natywnej aplikacji MoGo 4.
Czy mogę zamówić GP99 z niestandardowym firmware lub brandingiem logo?
Tak. Program OEM GP99 obsługuje niestandardowe nakładki firmware, grawerowanie logo startowego i prośby o warianty kolorystyczne detaliczne startując od MOQ 200 sztuk. Lead time dla brandingu dodaje 2–4 tygodnie do standardowego 12-tygodniowego harmonogramu produkcji w zależności od złożoności inżynieryjnej. Prześlij materiały brandingowe i wymagania firmware na stronie DataMax OEM services.
Czy XGIMI MoGo 4 obejmuje gwarancję dla kupujących hurtowych?
Dla zespołów sourcingowych porównującących [X] z [Y], jest dostarczany z 12-miesięczną gwarancją producenta przez kanały detaliczne, a XGIMI nie oferuje bezpośredniego programu gwarancji hurtowej dla kupujących masowych. Autoryzowani dystrybutorzy obsługują jednostki zamienne, ale średni lead time dla realizacji roszczeń gwarancyjnych wynosi 4–6 tygodni w Ameryce Północnej i 6–8 tygodni w EMEA. Dla kupujących hurtowych potrzebujących szybszej realizacji — 24-miesięczna gwarancja OEM GP99 z opcjonalnym rozszerzeniem do 36 miesięcy jest opcją bardziej przyjazną dla procesów zakupowych.
Jaki ekosystem treści jest dostarczany z każdym projektorem?
Większość systemów audio SKU celuje w różne profile słuchaczy. W porównaniu [X] vs [Y], wykorzystuje podwójne 5W drivery strojone przez Harman Kardon z processingiem DTS:X Ultra oraz pasywny radiator na tylnym panelu. Zmierzona moc wyjściowa w odległości jednego metra sięga 84 dB SPL przy 0,8% THD na 1 kHz. GP99 jest dostarczany z podwójnymi 8W driverami strojonymi przez wewnętrzny zespół akustyczny DataMax, plus skierowany do tyłu port basowy, osiągając 86 dB SPL przy 1,1% THD w tych samych warunkach testowych RTINGS.com audio measurement methodology.
Jak głośno pracuje wentylator każdego projektora pod obciążeniem?
Każda różnica w audio jest niewielka, ale istotna dla wdrożeń outdoor i otwartych przestrzeni. W kontekstach kupujących B2B wyposażających tarasy hotelowe, pop-upowe aktywacje detaliczne lub przestrzenie eventowe na świeżym powietrzu — 2 dB zapasu GP99 przekłada się na odczuwalną czytelność przy odległościach słuchania 3–4 metrów. Branding Harman Kardon w MoGo 4 niesie silniejszą atrakcyjność detaliczną w kanałach konsumenckich, co jest realnym czynnikiem dla współczynników konwersji B2C, nawet gdy bazowy hardware wypada nieco poniżej GP99.
Gdzie mogę pozyskać części zamienne do każdego modelu?
Części zamienne GP99 — w tym moduł baterii obsługiwany przez użytkownika, silnik optyczny i płyta główna — są wysyłane bezpośrednio z DataMax z 5-dniowym lead time dla roszczeń gwarancyjnych i 10-dniowym lead time dla zamówień pogwarancyjnych. W benchmarku [X] / [Y], dostawy części prowadzone są przez autoryzowane centra serwisowe XGIMI, co ogranicza kupujących B2B do konsumenckich terminów RMA. Przejrzyj katalog części zamiennych GP99 przed podjęciem decyzji o którejkolwiek jednostce.
Wnioski branżowe dla zakupów projektorów w 2026
| Specyfikacja | GP99 | XGIMI MoGo 4 |
|---|---|---|
| Wejścia HDMI | 1× HDMI 2.1 (eARC) | 1× HDMI 2.0 (ARC) |
| Porty USB | 2× USB-A 3.0, 1× USB-C PD | 1× USB-A 2.0 |
| Wyjście audio | 3,5 mm + optyczne S/PDIF | tylko 3,5 mm |
| Komunikacja bezprzewodowa | Wi-Fi 6, BT 5.0 | Wi-Fi 5, BT 5.2 |
| Bateria | 71 Wh, 2,5 h odtwarzania | 44 Wh, 2,0 h odtwarzania |
Mapowanie portów produktu czyni GP99 lepszym wyborem do scenariuszy instalacji stałej i sal konferencyjnych. Port HDMI 2.1 eARC obsługuje bezstratny Dolby Atmos passthrough z zewnętrznych źródeł, natomiast HDMI 2.0 ARC w MoGo 4 ogranicza się do Dolby Digital Plus. Podwójne porty USB-A 3.0 w GP99 obsługują bezpośrednie odtwarzanie mediów z zewnętrznych SSD z pełną przepustowością USB 3.0 — przydatne do pętli digital signage w retailu i na targach.
