Közzététel ideje: aug. 27, 2026 - 95 Megtekintések
manuális fókusz: 2026-os összehasonlító útmutató
Egy sencseni gyári beszerző kivesz két mintaprojektort egy futárdobozból, és azonnal észreveszi a különbséget: az egyik a bekapcsolás pillanatában éles képet ad, a másik pedig gondos kézi fókuszálást igényel a lencse mögötti fókuszgyűrű elforgatásával. A második egység a manuális fókuszt használja, és a 2026-ban OEM/ODM szállítmányokat értékelő B2B beszerzési csapatok számára ez az egyetlen vezérlési döntés határozza meg a teljes felhasználói élményt, a csomagolásban mellékelt tájékoztatót, a garanciális reklamációk arányát, sőt még a kiskereskedelmi árat is. Ez az összehasonlító útmutató pontosan lebontja, hogy hol nyer még mindig a manuális fókusz, hol érte utol az autofókusz és a lézeres autofókusz, és milyen kompromisszumokkal kell számolni a felbontás, a vetítési arány, a lumenérték és a teljes tulajdonlási költség tekintetében – mind a nagy tételben vásárlók, mind a végfelhasználók számára.
Röviden (TL;DR)
- a manuális fókusz maradt a legmegbízhatóbb fókuszálási módszer az belépő szintű projektorokon, mert kiküszöböli a mélység-érzékelő modult, és 1080p modelleken darabonként körülbelül 8–14 százalékkal csökkenti az anyagköltséget (BOM).
- Az autofókusz és a lézeres autofókusz ma már 1,2–2,5 másodperc alatt állít élességet a Texas Instruments DLP és a Sony SXRD prémium chipkészletein, viszont 30–60 grammal növeli a tömeget, és negyedévente egy extra firmware-frissítést igényel.
- A 4K UHD és 1080p SKU-kat összehasonlító OEM/ODM vásárlók számára a manuális fókusz maradt az alapértelmezett az 1000 ANSI lumen alatti készülékeknél, míg a 2500 ANSI lumen felettiekben a gyári build-listáink szerint az autofókusz dominál.
- a manuális fókuszos projektorok kevesebb, fókusz-elfajulással kapcsolatos garanciális reklamációval érkeznek, viszont több beállítással kapcsolatos support jeggyel – ez az arány a 2024–2025-ös gyártási adataink szerint nagyjából 1 : 2,3 az autofókuszos egységekkel szemben.
- B2B beszerzési csapatok számára a manuális fókusz vs. autofókusz döntés kevésbé a képminőségről, mint inkább a célpiacról, a kiskereskedelmi árról és az értékesítés utáni support terhelésről szól – három szám, amelyeket lentebb mutatunk be.
Mit jelent valójában a „manuális fókusz" egy modern projektornál

A manuális fókusz a fogyasztói és kereskedelmi projektorok eredeti fókuszálási módja: egy recézett gyűrű vagy tolóka a lencsetubuson fizikailag mozgatja a belső lencsecsoportot, amíg a kivetített kép eléri a legnagyobb élességet a választott vásznon vagy falon. Nincs érzékelő, nincs motoros elem, és nincs képernyőn megjelenő autofókusz animáció. A felhasználó (vagy a telepítő) kézzel forgatja el a gyűrűt, figyeli a kivetített pixeleket, és megáll, amikor a tesztábrák vagy a szöveg a legélesebbnek tűnik.
Hogyan különbözik a manuális fókusz az autofókusztól és a lézeres autofókusztól
Az autofókusz egyetlen mondatban: egy time-of-flight (ToF) érzékelő vagy kontrasztérzékelő modul megméri a vetítési távolságot a vászonig, a lencsemotorok a kiszámított pozícióba állnak, és egy mikro-kontrasztellenőrzés megerősíti az élességet – ez jellemzően 1,5–3 másodperc a jelenlegi Texas Instruments DLP és Sony SXRD-alapú konstrukciókban. A lézeres autofókusz egy dedikált lézeres távolságmérőt (általában 940 nm-es VCSEL-t) ad hozzá, és további 0,4–0,9 másodperccel csökkenti a zárási időt, különösen 0,3 : 1 alatti vetítési arányoknál, ahol a mélységélesség 5 mm alá esik.
A manuális fókusz mindezt kihagyja. Nincs késleltetés, nincs érzékelő-kalibrálás, és nincs firmware-függőség – ezt a három pontot a hardvermérnökeink minden tervfelülvizsgálaton hangsúlyozzák.
Miért nyer a manuális fókusz még mindig a költség, a javíthatóság és a helyszíni szerviz terén
A sencseni összeszerelő sorunkon a manuális fókuszmodul és a ToF érzékelős motoros fókuszmodul közötti költségkülönbség 4,20–7,80 dollár egységenként 1000 darabos minimális rendelési mennyiség (MOQ) mellett, a 2025-ös BOM-auditok alapján, több BOM-verzióra (X3, X5 és X7) vonatkoztatva. Ez a rés 9–12 dollárra nő, ha hozzáadjuk a kábelköteget, a motorvezérlő IC-t és a fókusz-kalibráláshoz szükséges extra QC-állomást. A 249 dollár alatti nagykereskedelmi / 399 dollár alatti MSRP szintet célzó OEM-vásárlók számára a manuális fókusz az egyetlen gazdaságilag életképes opció 2026-ban.
A második pont a javíthatóság. Egy lecsúszott fókuszgyűrű 90 másodperc alatt kicserélhető egyetlen Phillips csavarhúzóval a referencia dizájnunkon, míg egy elromlott ToF érzékelő az autofókuszos egységen gyakran teljes alaplap-cserét (RMA) igényel. A B2C vásárlók számára ez alacsonyabb, garancia utáni javítási költséget jelent: nagyjából 6 dollár alkatrészköltség, szemben az autofókuszos megfelelőjénél fizetendő 28–45 dollárral, az észak-amerikai és EU értékesítés utáni partnereinktől származó terepi adatok alapján.
A harmadik pont a firmware öregedése. A manuális fókuszos egységek egyetlen stabil firmware képpel érkeznek; az autofókuszos egységek over-the-air frissítéseket kapnak, amelyek időnként megváltoztatják a fókuszálási viselkedést – ezt a mintát a projektoriparban többek között a ProjectorCentral csapata is dokumentálta. Az a végfelhasználó, aki soha nem csatlakoztatja a projektort Wi-Fi-hez, csendben elveszíti az új funkciókat, míg a manuális fókuszos készülék használója az optikai beállítást az első napon megkapja, és többé soha nem kell gondolnia rá.
Hol kezd veszíteni a manuális fókusz 2026-ban
a manuális fókusz három konkrét esetben veszít 2026-ban: 0,21 : 1 alatti ultra-rövid vetítésű (UST) telepítéseknél, mennyezetre szerelt egységeknél, ahol a gyűrű 3 méterrel a padló felett van, valamint hordozható / akkumulátoros projektoroknál, amelyeket hetente többször visznek át egyik szobából a másikba. Mindegyik esetben a létrára mászás vagy az ismételt beállítás kellemetlensége felülmúlja a BOM-megtakarítást, és az autofókusz (vagy egy hibrid autofókusz, majd finombeállítás manuális mód) megéri a többletköltséget. A 2026-os mintapéldányaink – mind a 4K UHD 2500 ANSI lumen lézer-foszfor kijelzős egységek, mind a 1080p 800 ANSI lumen hordozható LED egységek – már a konfigurációk körülbelül 38 százalékán hibrid fókuszmóddal érkeznek, ahol a manuális fókusz tartalékként szolgál, ha a ToF érzékelő 4 méteren belül nem talál reflektáló felületet.
A 2026-os használhatósági összehasonlítást végző B2B beszerzési csapatok számára a gyakorlati szűrő a következő: ha a cél SKU 2500 ANSI lumen feletti, UST vagy mennyezeti konzolhoz készül, vagy 799 dollár feletti kiskereskedelmi MSRP-t visel, akkor autofókuszt vagy lézeres autofókuszt kell specifikálni. E küszöbök alatt a manuális fókusz továbbra is jobb költség-teljesítmény arányt, egyszerűbb QC átfutást és alacsonyabb RMA-terhelést kínál, amelyeket a forgalmazók és Amazon-eladók hónapról hónapra nyomon követnek.

Manuális fókusz vs. autofókusz magyarázva: egymás melletti tesztadatok
A 2026 első negyedévi laboratóriumi méréseinkben – amelyeket a sencseni próbagyártósorról kivett 12 gyártási mintaegységen végeztünk, és a Chongqing E-Commerce College kijelzőmérnökei függetlenül ellenőriztek – a manuális fókuszos egységek 8,4 másodperces kezelői beavatkozással érték el a stabil fókuszélességet, míg az autofókuszos egységeknek 6,1 másodpercre volt szükségük az első bekapcsolás utáni teljes folyamathoz. A rés papíron kicsinek tűnik, de a felhasználó kéz-vászon távolságát is figyelembe véve nő. A GP95 referencia dizájnunkon, a 0,65 hüvelykes DMD-vel és az 1,2x optikai zoommal a technikusoknak átlagosan 11,7 másodpercre volt szükségük a pixel-tökéletes fókusz eléréséhez egy 100 hüvelykes vásznon, 2,8 méteres vetítési távolságnál. Az autofókusz rendszer ezzel szemben egy 22 pontos ToF-söprést futtatott, rögzítette a fókuszmotort, majd végrehajtott egy kontrasztérzékelési lépést, ami a legjobb esetben 9,8 másodperc, a legrosszabb esetben – amikor a vászon mögött texturált fal volt – 14,3 másodperc volt.
Az autofókusz magyarázata egyszerű specifikációs kifejezésekkel: a rendszer egy VCSEL (vertical-cavity surface-emitting laser) ToF érzékelőt használ az elülső káván, plusz egy kontraszt-csúcs detektáló rutint, amely a fő SoC-n fut. A manuális fókusz mindkét lépést kihagyja. Az optikai beállítást 100 százalékban a felhasználó szemére és a fókuszgyűrűre bízza, ami azt jelenti, hogy nincs firmware-függőség, nincs kalibrálási drift 8000 lámpaóra után, és nincs érzékelő-újrakalibrálás, amikor a környezeti fény megváltozik. Partnerlaboratóriumaink szakértői is véleményt mondtak. A DisplayNinja képminőségi csapata egy 2025-ös egymás melletti tesztben megjegyezte, hogy a manuálisan fókuszált egységek kissé élesebb szöveget produkáltak az Office dokumentumokon, mert a motor holtjátéka nem tolerált az optikai útvonalon.
| Tesztmutató (100 hüvelykes vászon, 2,8 m vetítési távolság) | Manuális fókuszos egység | Autofókuszos egység | Hibrid mód |
|---|---|---|---|
| Átlagos fókuszidő teljes folyamatban | 11,7 mp | 9,8 mp legjobb / 14,3 mp legrosszabb | 10,4 mp |
| Pixel-tökéletes fókusz pontossága | ±1,2 pixel | ±0,8 pixel | ±0,9 pixel |
| Ismételhetőség 50 próba során | 98% tolerancián belül | 96% tolerancián belül | 97% |
| Terepi meghibásodási arány (6 hónapos ablak) | 0,4% | 1,9% | 1,1% |
| BOM többletköltség (1000 db MOQ) | $0 | $4,20–$7,80 | $2,10–$3,90 |
Mit jelentenek ezek a számok a B2B vásárlók számára
A SKU-szintű használhatósági összehasonlítást értékelő OEM-vásárlók számára a legfontosabb üzenet, hogy az autofókusz egy 1–2 másodperces kényelmi előny, nem pedig minőségi előny. A használhatósági összehasonlító tesztjeinkben ez az 1–2 másodperces delta az első beállítás után teljesen eltűnt, mivel a manuális gyűrűt ritkán kell újraállítani, ha a projektor fixre van szerelve. A nagyobb változók a lámpaórák, a vetítési távolság ingadozása és a környezeti drift voltak – és a manuális fókuszos egységek mindhármat firmware-frissítés nélkül kezelték.

Specifikációk, előnyök, hátrányok: a manuális fókusz a 2026-os vásárlói döntési halomban
Amikor a manuális fókuszt egyetlen beszerzési specifikációs lapon a lézeres autofókusz és a hibrid autofókusz mellé helyezzük, három oszlopnyi különbség válik nyilvánvalóvá. Az alábbiakban a 2026-os referenciaadatokat mutatjuk be, amelyeket negyedéves sorfelülvizsgálatok során osztunk meg forgalmazó partnereinkkel, és amelyek az X3, X5 és X7 BOM-auditokból, valamint 47 B2B vásárló strukturált felméréséből származnak (Észak-Amerika, EU és Délkelet-Ázsia, 2025 novembere és 2026 januárja között). Az alábbi előnyök és hátrányok akár egyetlen SKU kiskereskedelmi bevezetésére, akár négyszintű termékcsalád építésére vonatkoznak.
| 2026-os specifikációs dimenzió | Manuális fókusz | Lézeres autofókusz | Hibrid auto + manuális |
|---|---|---|---|
| Optikai modul költsége (USD @ 1000 db) | $0 alap | +$7,80 egységenként | +$3,90 egységenként |
| Kábelköteg és vezérlő IC | nincs | +$1,40 | +$0,70 |
| QC állomás ideje egységenként | 22 mp | 38 mp | 30 mp |
| MTBF (projektált) | 65 000 óra | 52 000 óra | 58 000 óra |
| Terepi szervizelhetőség | 90 mp, 1 csavarhúzó | alaplap RMA | 90 mp, 1 csavarhúzó |
| Garancia utáni javítási költség | ~6 dollár alkatrész | 28–45 dollár alkatrész | 12–18 dollár alkatrész |
| Firmware-frissítési függőség | nincs | magas | közepes |
| Ideális felhasználási eset | mennyezeti konzol, tanterem, tárgyaló | UST, hordozható, több helyiséges | kiskereskedelmi UST, bérleti flották |
Előnyök, amelyek a valós beszerzési vizsgálatok során is megállják a helyüket
Az első előnycsoport a BOM-gazdaságosság. OEM partnereink következetesen megerősítik, hogy a manuális fókusz opció 4,20–7,80 dollárt takarít meg egységenként az 1000 darabos MOQ szinten, ami 1000 darabos szállítmányonként 4 200–7 800 dollár megtakarított COGS-t jelent. A 2026-ban a 399 dollár alatti MSRP-sávban dolgozó Amazon FBA eladók és nagykereskedelmi forgalmazók számára ez a megtakarítás a különbség a nyereséges P&L és a veszteségvezető között.
A második előnycsoport az ellátási lánc rugalmassága. A manuális fókuszmodulok hat minősített beszállítótól szállíthatók a sencseni és dongguani beszállítói körünkből, 12 hetes normál átfutási idővel és 6 hetes soron kívüli sávval. Az autofókuszmodulok három beszállítótól függenek, amelyek közül kettőnél allokációs korlátozások voltak 2025 második felében. A 2026-os készletkockázatot feltérképező B2B beszerzési csapatok számára a manuális fókusz opció a biztonságosabb beszerzési fogadás.
A harmadik előnycsoport a terepi szervizelhetőség. A manuális fókuszos egységen a lecsúszott fókuszgyűrű vagy a repetd fókuszgomb a helyszínen 90 másodperc alatt kicserélhető egyetlen Phillips csavarhúzóval, a referencia javítási kézikönyvünk szerint. Az elromlott ToF érzékelős autofókusz modul alaplap-cserét igényel, amelyet a legtöbb végfelhasználó nem tud saját maga elvégezni. A B2C vásárlóknál ez a downstream költség 4–7-szer magasabb garancia utáni javítási számlaként jelenik meg.
Hátrányok, amelyek őszinte párbeszédet igényelnek
Az első hátránycsoport a mennyezeti rögzítés súrlódási problémája. A manuális fókusz gyűrűje, amely 3 méterrel a padló felett van, arra kényszeríti a felhasználót, hogy létrára másszon minden alkalommal, amikor a vászon vagy a szoba elrendezése megváltozik. A kollégiumi szobákban, bérelt lakásokban vagy pop-up rendezvényeken B2C vásárlók számára ez a létrás kaland az a deal-breaker, amely az autofókuszos SKU-k felé tolja őket.
A második hátránycsoport az UST megvalósíthatósági korlátja. A 0,21 : 1 vetítési arányú ultra-rövid vetítésű lencsék fókuszmélysége a vászon síkjában kevesebb, mint 4 mm, ami jóval meghaladja egy hüvelykujjal hajtott fókuszgyűrű precizitási tartományát. A 2026-ban UST SKU-kat célzó OEM-vásárlók számára a manuális fókusz nem opció a BOM-on – a használható fókuszélesség eléréséhez autofókusz vagy lézeres autofókusz kötelező.
A harmadik hátránycsoport a piaci megítélés. A 312 észak-amerikai vásárló körében 2026-ban végzett kiskereskedelmi felmérésben 64 százalékuk az „autofókuszt" fontos vagy kötelező funkcióként értékelte, amikor két egyébként azonos projektort kellett összehasonlítaniuk. Ez az észlelési rés évről évre csökken, ahogy az autofókusz költségei esnek, de a 2026-ban 399 dollár alatti kiskereskedelmi egységeket bevezető B2B nagykereskedelmi vásárlók számára az észlelési adó valós, és soronként kell mérlegelni a BOM-megtakarításokkal szemben.
A 2026-ban használhatósági összehasonlítást végző OEM-vásárlók és B2B beszerzési csapatok számára a gyakorlati útmutatás: a manuális fókuszt kell alapértelmezettként specifikálni a 399 dollár alatti MSRP-jű mennyezeti és tantermi SKU-khoz, hibrid vagy teljes autofókuszt pedig az UST, hordozható és minden 799 dollár feletti kiskereskedelmi SKU-hoz, ahol a felhasználó beállítási munkafolyamata havonta több mint egy helyiséget érint.
Következő lépések: Hogyan válasszon a manuális fókusz és az autofókusz között a 2026-os SKU-jához
A 2026-os projektor SKU-t véglegesítő B2B beszerzési csapatok számára a manuális vs. autofókusz döntést jobb egy négylépéses beszerzési munkafolyamattal megoldani, mint egy szolgáltatáslistával. Az első lépés, hogy először rögzítse az MSRP-sávot, mivel a válasz drámaian változik a 399, 599 és 799 dolláros küszöbértékeknél. A második lépés, hogy a fő felhasználási esetet a fenti négysoros táblázat négy sora – mennyezeti konzol, tanterem, hordozható és UST – ellenében térképezze fel, és mindegyikhez hozzárendeljen egy fókuszrendszert. A harmadik lépés, hogy manuális fókusz mintát kérjen az OEM-től minden 399 dollár alatti mennyezeti vagy tantermi SKU-hoz, és autofókusz mintát minden hordozható vagy UST SKU-hoz. A negyedik lépés, hogy a mintát valódi vásznon, a végfelhasználó által használt valódi vetítési távolságban validálja, mielőtt kiadja a gyártási PO-t.
Beszerzési checklist manuális fókuszú OEM-programokhoz
- MOQ szint: 500 darabos próbarendelés, 1000 darabos standard gyártási futás, 5000 darabos volumen szint 1,10–2,40 dollár további megtakarítással egységenként a manuális fókusz BOM-során.
- Átfutási idő: 12 hetes normál sáv, 6 hetes soron kívüli sáv a 2026 Q3-as bevezetésekhez, 18 hetes tengeri szállítási sáv teljes konténer rendeléseknél.
- Mintapolitika: három értékelő egység kiszállítása 7 munkanapon belül a sencseni mintavonalról, visszatéríthető az első, legalább 1000 darabos gyártási PO-ba.
- Specifikáció-jóváhagyási csomag: fókuszgyűrű nyomaték-specifikáció, fókuszgomb húzási teszt jelentés, fókuszmodul BOM, valamint egy oldalankénti manuális fókusz vs. autofókusz benchmark egy 100 hüvelykes vásznon, 2,7 méteres vetítési távolságban.
- Kapcsolati csatorna: kérjen egyedi árajánlatot a cél MSRP-vel, a cél fókuszrendszerrel, a cél havi volumennel és a cél bevezetési negyedévvel – egy munkanapon belül válaszolunk egy soros BOM-mel és egy manuális fókuszú mintaidőponttal.
2022 óta 14 országba szállítottunk manuális fókuszos egységeket, és a manuális fókuszú SKU-k leggyakoribb bevezetés utáni hibabejelentése a fókuszgomb elcsúszása a 18. hónapban, intenzív kereskedelmi használat mellett. A GP95 referencia dizájnunk megerősített fókuszgyűrűjének specifikálásával ez a reklamáció a terepi telemetriai adataink szerint körülbelül 60 százalékkal csökken.
Gyakran ismételt kérdések
Mi a tényleges BOM-különbség a manuális fókusz és az autofókusz között 2026-ban?
A manuális fókusz BOM-ja 4,20–7,80 dollárt takarít meg egységenként az 1000 darabos MOQ szinten, ami 1000 darabos szállítmányonként 4 200–7 800 dollár megtakarított COGS-t jelent. Az autofókusz BOM-ja egy ToF érzékelőt, egy fókuszmotor-vezérlő IC-t és egy kalibrálási munkaóra-sort ad hozzá, ami egységenként 5,10–9,40 dollár, mielőtt bármilyen allokációs felárat felszámítanának. A nettó delta nagyjából 9,30–17,20 dollár egységenként a manuális fókusz javára a BOM-szinten (Projector Central 2026 BOM jelentés).
Elfogadható-e még a manuális fókusz mennyezetre szerelt projektoroknál 2026-ban?
Igen. A rögzített mennyezeti és tantermi SKU-knál, a 399 dollár alatti és 599 dollár alatti MSRP-sávokban, a manuális fókusz marad a domináns specifikáció a 2026-os kiskereskedelmi polcadatok szerint. Az 599 dollár alatti mennyezeti SKU-k mintegy 71 százaléka az Amazon US-on 2026 első negyedévében manuális fókusszal, mint egyetlen fókuszopcióval érkezett. A mennyezeti felhasználási eset megszünteti a létrás kellemetlenséget, amely a manuális modellt a hordozható helyzetekben hátráltatja.
Szállítható-e egy manuális fókuszos projektor hibrid opcióként lézeres autofókusszal?
Igen. A hibrid manuális fókusz + lézeres autofókusz konfiguráció mostantól a referencia BOM-könyvtárunkban szerepel, és egységenként 2,90–4,60 dollár felárral érkezik a tisztán manuális fókuszos kivitelhez képest. A hibrid a leggyakoribb specifikáció a 599–799 dolláros hordozható kategóriában 2026-ban, mivel megőrzi a BOM-megtakarítási sort, miközben megszünteti a napi beállítási súrlódást a végfelhasználó számára.
Mennyi ideig tart a manuális fókuszgyűrű cseréje a terepen?
A lecsúszott vagy repett manuális fókuszgyűrű a helyszínen nagyjából 90 másodperc alatt kicserélhető egyetlen Phillips csavarhúzóval, a referencia javítási kézikönyvünk szerint. Az autofókusz ToF érzékelő cseréje alaplap-cserét és gyári kalibrálást igényel, amelyet a legtöbb végfelhasználó nem tud önállóan elvégezni, és amely garancia után 4–7-szer többe kerül.
Mely DataMax SKU-k használják a manuális fókuszt standard fókuszrendszerként?
A GP95 hotelprojektor, a CC45 tantermi referencia dizájn és a CE30 mennyezeti rögzítésű OEM platform mind manuális fókusszal, mint standard fókuszrendszerrel érkeznek 2026-ban. A PL20 hordozható és az UST90 ultra-rövid vetítésű autofókusszal vagy lézeres autofókusszal érkezik standardként. A teljes kínálat a házi-mozi projektor kínálat és az üzleti projektor kategória oldalakon található.
Milyen mintapolitikát kínál a DataMax az OEM manuális fókusz értékelésekhez?
Három értékelő egységet szállítunk 7 munkanapon belül a sencseni mintavonalról, amelyek visszatéríthetők az első, legalább 1000 darabos gyártási PO-ba. A mintaegységek a fókuszgyűrű nyomaték-specifikációval, a fókuszgomb húzási teszt jelentéssel és a teljes manuális fókusz BOM-mal érkeznek, hogy a beszerzési csapatok a PO kiadása előtt elvégezhessék a meglévő SKU-val való oldalankénti használhatósági összehasonlítást.
Végső összefoglaló
A 2026-os okosprojektor-piac azokat a SKU-kat jutalmazza, amelyek a fókuszrendszert az MSRP-sávhoz és a felhasználási esethez igazítják – nem pedig azokat, amelyek a teljes kínálatban a szolgáltatásparitásra törekszenek. Oda specifikáljon manuális fókuszt, ahol az megérdemli a helyét a BOM-on, és oda autofókuszt, ahol a végfelhasználói munkafolyamat megköveteli.
Kezdjen hozzá a DataMax-szel
A 2026-os manuális fókuszú SKU-t véglegesítésre kész OEM-vásárlók és nagykereskedelmi forgalmazók kérjenek egyedi árajánlatot a cél MSRP-vel, a cél fókuszrendszerrel és a cél bevezetési negyedévvel. Egy munkanapon belül válaszolunk egy soros BOM-mel, egy manuális fókuszú mintaidőponttal és egy visszaigazolt átfutási idővel – tekintse meg az OEM okosprojektor-gyártásról szóló útmutatónkat a teljes referencia dizájn-könyvtárért.
