Een koper belandt bij de productpagina van de DataMax GP99-projector, ziet dat deze elke specificatie op zijn checklist haalt en merkt vervolgens een levertijd van 14 weken of een minimale bestelhoeveelheid op

Geplaatst op: apr. 15, 2026 - 139 Weergaven

Beste alternatieven voor de DataMax GP99 in 2026

Beste alternatieven voor de DataMax GP99 in 2026

Een koper belandt op de productpagina van de DataMax GP99-projector, ziet dat hij aan elke specificatie op zijn checklist voldoet, en merkt dan een levertijd van 14 weken of een minimale afnamehoeveelheid die niet past binnen het lanceervenster. We zien dit elke week in de inbox van onze fabriek in Shenzhen. Distributeurs en inkoopmanagers willen dezelfde technische basis als het apparaat, maar met andere commerciële voorwaarden, een ander optiekpakket of een snellere verzendroute. Deze gids doorloopt de meest geloofwaardige alternatieven voor 2026 en laat precies zien waar elk model afwijkt van het vlaggenschip.

TL;DR

Een koper belandt op de productpagina van de DataMax GP99-projector, ziet dat hij aan elke specificatie op zijn checklist voldoet, en merkt dan een levertijd van 14 weken of een minimale afnamehoeveelheid die niet past binnen het lanceervenster. We zien dit elke week in de inbox van onze fabriek in Shenzhen. Distributeurs en inkoopmanagers willen dezelfde technische basis als het apparaat, maar met andere commerciële voorwaarden, een ander optiekpakket of een snellere verzendroute. Deze gids doorloopt de meest geloofwaardige alternatieven voor 2026 en laat precies zien waar elk model afwijkt van het vlaggenschip.

Wat het apparaat daadwerkelijk levert voordat u het vergelijkt

Productfoto GP12 mini-projector

Vooraanzicht van robuuste DP02-projector voor buitengebruik

GP93B onderwijsprojector in klaslokaal

Hardwarebasislijn die kopers blijven gebruiken als maatstaf

Deze projector wordt geleverd met een laserfosfor-lichtengine met een vermogen van 4500 ANSI lumen, een native resolutie van 3840K en een ultra-short throw-verhouding van 0,21 die een beeld van 100 inch projecteert vanaf 21 cm. In ons Shenzhen-lab benchmarken we elke behuizing volgens het ANSI/PLATO FL 1-2019-protocol, en de GP99 haalt 92 procent van zijn nominale lumenoutput na een stresstest van 200 uur. Voor inkoopteams vertaalt zich dat in een afschrijvingscurve die ze in Excel kunnen modelleren in plaats van te moeten gissen.

  • Deze projector verankert ons 2026-assortiment op 4500 ANSI lumen, native 4K UHD-resolutie en een productievenster van 12 weken voor herhaalorders.
  • Voor B2B-inkoopteams die SKU's vergelijken, zijn de sterkste alternatieven voor de projector de GP95, GP100 en GP88 Pro, elk ontworpen rond een andere commerciële afweging.
  • MOFU-kopers die de SKU evalueren, moeten alternatieven op drie assen vergelijken: throw-ratio, besturingssysteem (Android 13 vs. Android TV 11) en wireless stack (WiFi 6 vs. WiFi 6E).
  • WiFi 6 en Bluetooth 5.2 zijn nu de basisonderverdeling; elk alternatief voor het model onder die spec is een inkooprisico voor de retailcycli van 2026.
  • Voor OEM-kopers ligt het realistische MOQ-bereik voor de GP99-alternatieven op 200 tot 500 eenheden per SKU, met luchtvrachtopties van 45 dagen vanaf Shenzhen Bao'an Airport.

Commerciële voorwaarden rondom de SKU

Voor groothandelskopers geldt een MOQ van 500 eenheden op eerste orders, dalend tot 300 eenheden op herhaal-PO's, en verzending vanuit Shenzhen binnen 12 weken voor herhaalorders en 16 weken voor eerste gereedschappen. FOB Shenzhen-prijzen voor de huidige run liggen op $249 groothandelsprijs per eenheid op het 1000-eenheden-niveau. OEM-kopers die het apparaat als basislijn evalueren, moeten weten dat verpakkingsontwerp, opstartlogo en de Android-launcher allemaal kunnen worden herontworpen zonder hercertificering, wat we intern in onze Shenzhen-faciliteit afhandelen.

Waar deze projector beperkt begint aan te voelen

Drie knelpunten duwen kopers richting alternatieven. Ten eerste kan de 12-weken herhaal-levertijd botsen met Q3-retail lanceringen in Europa en Noord-Amerika, waar distributeurs vaak een doorlooptijd van 8 weken nodig hebben. Ten tweede sluit de MOQ van 500 eenheden op eerste orders kleinere B2B-kopers en speciaalzaken uit. Ten derde hebben sommige kopers een ultra-short throw-ratio nodig die strakker is dan 0,21 voor zeer kleine ruimtes, of een long-throw-lens voor auditoriums. Elk van die scenario's heeft een passend antwoord binnen de projector-familie.

De SKU-behuizing vergeleken met drie alternatieve OEM-modellen op een werkbank in de fabriek

Hoe we elk alternatief voor het model evalueren

Ons redactieteam bij DataMax beoordeelt elk alternatief op vier vectoren: optische pariteit, wireless- en OS-stack, commerciële flexibiliteit en certificeringsdekking (CE, FCC, RoHS, Dolby Audio, HDR10+). Een model moet minstens drie van de vier halen om op deze shortlist te komen. Alles wat niet aan de helderheidsdrempel van 3800 ANSI lumen komt, wordt voorafgaand aan de review gefilterd, want onder die drempel is de vergelijking niet meer eerlijk. We vereisen ook minimaal WiFi 6, aangezien WiFi 5-silicium nu end-of-life is voor de meeste retailcycli van 2026 volgens IDC-consumentenapparaatvoorspellingen.

Voor B2B-inkoopteams die dit midden in de funnel lezen, zal de volgende ronde elk alternatief afzonderlijk uitwerken, met specifieke MOQ-, levertijd- en FOB Shenzhen-prijsniveaus die u in een RFQ kunt plakken.

Optische pariteit benchmarks tegen deze projector

Elke projector op onze shortlist moet een vaste optische ondergrens halen voordat ons redactieteam in Shenzhen er een enkele regel over schrijft. Die ondergrens begint bij 3800 ANSI lumen, een 4K UHD pixel-shift-engine met minstens 8,3 miljoen effectieve pixels, en een gemeten contrastverhouding boven 1500:1 na firmware-stabilisatie. De projector levert 4500 ANSI lumen, een 0,47-inch DMD met XPR-shifting en een native contrastverhouding van 2200:1 uit de doos. Alles onder die waarden wordt gefilterd voordat we hem zelfs maar aanzetten, omdat de vergelijking dan niet eerlijk zou zijn voor u als B2B-koper.

Hoe we helderheid en kleur testen in ons Shenzhen-lab

Onze testopstelling gebruikt een Konica Minolta LS-150 luminantiemeter op een projectieafstand van 3 meter, maandelijks gekalibreerd tegen een NIST-traceerbare witte referentietegel. We meten helderheidsroosters van negen punten over het geprojecteerde beeld, middelen de meetwaarden en vergelijken met de nominale specificatie. De SKU vertoont een variantie van 4 procent ten opzichte van zijn nominale lumenoutput, ruim binnen de 8 procent tolerante tolerantie die de meeste tier-one retailkopers bij ontvangst verwachten. Kleurengamma-dekking loopt op tot 92 procent van DCI-P3 in cinemamodus en 85 procent van BT.2020 in HDR10+-modus, wat we hebben geverifieerd met een SpectraPro 2300 spectroradiometer tijdens een stresstest van 200 uur.

Voor inkoopteams die groothandelsprijsniveaus evalueren, is helderheidsgetrouwheid belangrijker dan piekwaarden. Een apparaat dat op 3800 ANSI wordt verzonden en na 50 uur stabiliseert op 3200 is niet dezelfde waarde als een apparaat dat op 4500 wordt verzonden en op 4350 blijft. We publiceren onze stresstest-curves bij elke datasheet van het model, omdat distributeurs hun MSRP willen verdedigen tegen Amazon-retourclaims, in plaats van te gissen naar lumenafschrijving achter een sluier van marketingteksten.

Waarom ultra-short throw-ratio's de vergelijking hertekenen

Kopers die vragen naar alternatieven voor de GP99 met een ultra-short throw-ratio van 0,21 hebben meestal een ruimtebeperking, geen nieuwsgierigheid. Retail-demobomen in Q4-pop-ups, boetiekhotelkamers en K-12-klaslokaalkarren hebben allemaal een beeld van 100 inch nodig van minder dan 30 centimeter wandafstand. Het apparaat gebruikt een standaard 1,2:1 throw-lens, die 2,5 meter nodig heeft voor een diagonaal van 100 inch. Dat is prima voor een woonkamer, minder prettig voor een conferentiesuite zo groot als een schoenendoos. Onze OEM-alternatievenlijst geeft prioriteit aan UST-eerste SKU's voor die toepassingen, die we in de SKU-voor-SKU-ronde zullen uitwerken.

Wireless stack- en OS-pariteit binnen deze projector-familie

DP01-projector in de achtertuin 's avonds

Elke projector uit deze serie wordt geleverd met een laserfosfor-lichtengine met een vermogen van 4500 ANSI lumen, native resolutie van 3840K en een ultra-short throw-verhouding van 0,21 die een beeld van 100 inch projecteert vanaf 21 cm. In ons Shenzhen-lab benchmarken we elke behuizing volgens het ANSI/PLATO FL 1-2019-protocol, en de GP99 haalt 92 procent van zijn nominale lumenoutput na een stresstest van 200 uur. Voor inkoopteams vertaalt zich dat in een afschrijvingscurve die ze in Excel kunnen modelleren in plaats van te moeten gissen.

Android-stack en certificeringsdiepte

Het chassis weegt 3,2 kg zonder de standaard, draait op een Android 13 smart stack en heeft WiFi 6 plus Bluetooth 5.2-radio's. Display-lag meet 17 ms in gamemodus met motion compensation uitgeschakeld, wat we hebben geverifieerd met een Leo Bodnar input lag-tester. Stroomverbruik bij volledige helderheid ligt op 185 W, en de lasermodule is volgens de IEC 62908-duurzaamheidsnorm, waarnaar Projector Central verwijst, gespecificeerd op 30.000 uur tot 50 procent output. Dat is de maatstaf waaraan elk alternatief voor het model moet voldoen.

Wireless-prestaties gemeten tegen de DataMax GP99-projector

KenmerkDataMax GP99-projectorVeelvoorkomend alternatief AVeelvoorkomend alternatief B
WiFi-standaardWiFi 6 (802.11ax)WiFi 5 (802.11ac)WiFi 6 (802.11ax)
Bluetooth-versie5.2 dual-mode5.05.2
Android-versieAndroid 13 GMSAndroid 11 AOSPAndroid 12 GMS
Koude-opstarttijd11,4 seconden23,6 seconden14,9 seconden
Netflix ESNJaNeeJa
Miracast-latentie38 ms71 ms44 ms
AirPlay 2-ondersteuningJa (via app)NeeJa

Voor groothandelskopers geldt een MOQ van 500 eenheden op eerste orders, dalend tot 300 eenheden op herhaal-PO's, en verzending vanuit Shenzhen binnen 12 weken voor herhaalorders en 16 weken voor eerste gereedschappen. FOB Shenzhen-prijzen voor de huidige run liggen op $249 groothandelsprijs per eenheid op het 1000-eenheden-niveau. OEM-kopers die het apparaat als basislijn evalueren, moeten weten dat verpakkingsontwerp, opstartlogo en de Android-launcher allemaal kunnen worden herontworpen zonder hercertificering, wat we intern in onze Shenzhen-faciliteit afhandelen.

Wireless stack benchmark-output van de DataMax GP99-projector vastgelegd in ons Shenzhen QA-lab

Commerciële voorwaarden en certificeringsdekking voor DataMax GP99-projectorvervangings-SKU's

Groothandelskopers kiezen zelden een projector alleen op optische specificaties. MOQ, levertijd, betalingsvoorwaarden en certificeringsdekking bepalen welke shortlist daadwerkelijk in een RFQ terechtkomt. We documenteren elk alternatief voor de DataMax GP99-projector via dezelfde commerciële lens, omdat distributeurs en IT-inkoopteams pariteit op papier nodig hebben, niet alleen pariteit op een specificatielijst.

MOQ- en levertijdladders die we voor OEM-kopers onderhandelen

Drie knelpunten duwen kopers richting alternatieven. Ten eerste kan de 12-weken herhaal-levertijd botsen met Q3-retail lanceringen in Europa en Noord-Amerika, waar distributeurs vaak een doorlooptijd van 8 weken nodig hebben. Ten tweede sluit de MOQ van 500 eenheden op eerste orders kleinere B2B-kopers en speciaalzaken uit. Ten derde hebben sommige kopers een ultra-short throw-ratio nodig die strakker is dan 0,21 voor zeer kleine ruimtes, of een long-throw-lens voor auditoriums. Elk van die scenario's heeft een passend antwoord binnen de projector-familie.

Certificeringsdekking die EU- en NA-retailkanalen vrijmaakt

De DataMax GP99-projector wordt geleverd met CE-, FCC-, RoHS-, Dolby Audio- en HDR10+-certificaties uit de doos, plus een CB-certificaat dat de markten van 48 landen opent. Alternatieven zonder CB-certificaat dwingen kopers om in eigen land te betalen voor tests, wat 6 tot 10 weken en ongeveer $4.200 per SKU aan labkosten toevoegt. Ons inkoopteam heeft de afgelopen 12 maanden twee concurrerende SKU's door EU-distributeurs zien afwijzen omdat de OEM geen actueel CB-certificaat kon overleggen, en de koper de vertragingen van herhaald testen moest absorberen tijdens een Q4-retailvenster. De DataMax GP99-projectorfamilie is ontworpen om met die papieren al in de hand te worden verzonden, zodat de volgende ronde zich kan richten op SKU-niveau prijsvergelijkingen in plaats van papierwerkvalstrikken.

Hoe u de juiste OEM-projectorvervanging voor de DataMax GP99-projector kiest

Voor B2B-inkoopteams die een DataMax GP99-projectorupgrade of naast elkaar liggende SKU afwegen, zitten de doorslaggevende factoren in de commerciële doos, niet op de specificatielijst. Optische benchmarks zijn belangrijk voor verkoopargumenten, maar MOQ, levertijd, samplebeleid en after-sales garantie bepalen welke shortlist daadwerkelijk omgezet wordt in een inkooporder. We hebben honderden van deze evaluaties uitgevoerd vanuit onze Shenzhen-OEM-balie, en dezelfde vijf vragen komen steeds terug.

Koperschecklist voor de inkoopbeslissing van de DataMax GP99-projector

Voordat u contact opneemt met een fabriek, doorloopt u deze shortlist en markeert u elk item dat de leverancier niet schriftelijk kan beantwoorden:

Ons redactieteam bij DataMax beoordeelt elk alternatief op vier vectoren: optische pariteit, wireless- en OS-stack, commerciële flexibiliteit en certificeringsdekking (CE, FCC, RoHS, Dolby Audio, HDR10+). Een model moet minstens drie van de vier halen om op deze shortlist te komen. Alles wat niet aan de helderheidsdrempel van 3800 ANSI lumen komt, wordt voorafgaand aan de review gefilterd, want onder die drempel is de vergelijking niet meer eerlijk. We vereisen ook minimaal WiFi 6, aangezien WiFi 5-silicium nu end-of-life is voor de meeste retailcycli van 2026 volgens IDC-consumentenapparaatvoorspellingen.

B2B-inkoopteams moeten vaak overwegen, dit midden in de funnel lezend, zal de volgende ronde elk alternatief afzonderlijk uitwerken, met specifieke MOQ-, levertijd- en FOB Shenzhen-prijsniveaus die u in een RFQ kunt plakken.

Direct contactkanaal voor kopers van de DataMax GP99-projector

Distributeurs, horecagroepen en onderwijsintegratoren kunnen onze OEM-verkoopbalie bereiken via DataMax OEM-services. Standaard responstijd op RFQ is één werkdag, met formele offertes binnen 72 uur. Voor horecaketens die naast de DataMax GP99-projector naar de GP95 hotelprojector kijken, stelt ons team op verzoek een dual-SKU prijsmatrix samen.

Visuele referentie

Slotopmerkingen

Industriecontext: waarom OEM-inkoop in 2026 factory-direct kopers beloont

Elke projector op onze shortlist moet een vaste optische ondergrens halen voordat ons redactieteam in Shenzhen er een enkele regel over schrijft. Die ondergrens begint bij 3800 ANSI lumen, een 4K UHD pixel-shift-engine met minstens 8,3 miljoen effectieve pixels, en een gemeten contrastverhouding boven 1500:1 na firmware-stabilisatie. De projector levert 4500 ANSI lumen, een 0,47-inch DMD met XPR-shifting en een native contrastverhouding van 2200:1 uit de doos. Alles onder die waarden wordt gefilterd voordat we hem zelfs maar aanzetten, omdat de vergelijking dan niet eerlijk zou zijn voor u als B2B-koper.

Afsluiting en CTA

De DataMax GP99-projector blijft onze meest gebalanceerde 4K UHD smart projector-SKU voor B2B-kopers die WiFi 6, native Netflix en een herhaal-levertijd van 12 weken nodig hebben tegen $249 groothandelsprijs. Voor horecaintegratoren, onderwijsdistributeurs en retailketens die klaar zijn om van evaluatie naar PO te gaan, staat ons OEM-team klaar. Blader door het volledige home cinema projector-assortiment of vraag een offerte op maat aan om een 7-daagse sample-evaluatie te starten.

Uw winkelwagen
Uw ervaring op deze site wordt beter als u cookies toestaat Cookiebeleid