Geplaatst op: dec. 19, 2025 - 105 Weergaven
Sportbar-projectoropstelling: live wedstrijden op meerdere schermen tegelijk
Kopers van multiscreen sportbar-projectoren laten doorgaans één scherm draaien, en verliezen klanten zodra twee wedstrijden overlappen. We zijn binnen gelopen bij gelegenheden in Chicago, Manchester en Bangkok waar de manager met HDMI-switches jongleert tijdens de pauze, in een poging vier betalende tafels tegelijk tevreden te houden, en we hebben de zaal zien verstommen omdat één tafel een doelpunt miste. De modelconfiguratie lost dat op met een stapel gesynchroniseerde projectoren die een wand met schermen bedekken, gevoed door één matrix-switcher en één multi-display controller.
Wanneer de OEM-invalshoek geldt, laten multiscreen-kopers doorgaans één scherm draaien en verliezen klanten zodra twee wedstrijden overlappen. We zijn binnen gelopen bij gelegenheden in Chicago, Manchester en Bangkok waar de manager met HDMI-switches jongleert tijdens de pauze, in een poging vier betalende tafels tegelijk tevreden te houden, en we hebben de zaal zien verstommen omdat één tafel een doelpunt miste. De modelconfiguratie lost dat op met een stapel gesynchroniseerde projectoren die een wand met schermen bedekken, gevoed door één matrix-switcher en één multi-display controller.
Samenvatting
In dit eerste deel richten we ons op wat de unitverpakking daadwerkelijk bevat, wat het kost in 2025, en hoe wij bij DataMax er een specificeren voor een locatie met 60 tot 120 zitplaatsen. U krijgt een duidelijke uitsplitsing van lumen, throw-ratio, bekabeling en de inkoopcijfers die onze B2B-kopers het vaakst vragen: MOQ, levertijd en de certificeringen die een Amerikaanse of Europese importeur op de doos nodig heeft.
De hardware-stack van het model

De hardware-stacks van het model vallen in drie niveaus, gebaseerd op throw-ratio, lichtopbrengst en signaalroutering. Wij bij DataMax bouwen alle drie voor OEM-klanten, en welk niveau u kiest hangt af van plafondhoogte, wandgrootte en of de locatie gehuurd of eigendom is.
Short-Throw en Ultra-Short-Throw engines voor deze projectorschermen
- Deze projectoropstelling gebruikt 4 tot 8 gestapelde projectoren, elk gevoed met een afzienlijk HDMI- of HDBaseT-signaal van een matrix-switcher, zodat elke wedstrijd op zijn eigen paneel blijft.
- Specificeer de projector op 4500 tot 6000 ANSI lumen voor bars met gemengd licht, of 3000 tot 4000 ANSI lumen als u het omgevingslicht beheerst met verduisteringsgordijnen en gedimde spots.
- De totale groothandelsuitgave voor een 8-scherms projectoropstelling ligt tussen $9.200 en $18.400 in 2025, afhankelijk van laserfosfor- versus lamp-gebaseerde engines.
- DataMax levert OEM SKU-kits in MOQ's van 50 units, met een productielevertijd van 25 dagen en 35 dagen zeevracht van Shenzhen naar Long Beach.
- Kopers dienen FCC Part 15-, CE-EMC- en RoHS 2.0-documentatie op elke zending te eisen, plus een garantie van 3 jaar die de importeur als verantwoordelijke servicepartij noemt.
Inkoopopmerking voor B2B-kopers: ultra-short-throw laserfosfor-units kosten per chassis meer dan lampmodellen vanwege de digitale spiegelinrichting en de afgesloten lichttunnel. Reken op een premie van 35 tot 50 procent bovenop een lamp-unit met gelijkwaardige lumen, maar op een 4× langere service-interval, wat uw total cost of ownership over een leaseperiode van 5 jaar verlaagt.
Standaard-throw laserfosfor-display voor middelgrote locaties
De SKU-installaties op plafonds boven 3,2 meter profiteren van standaard-throw 1.2:1 tot 1.5:1 laserfosfor-displays. We bevelen dit niveau aan voor locaties met 80 tot 150 zitplaatsen waar de projector op een plafondtraverse 4-6 meter van de schermwand kan worden gemonteerd. Onze OEM-lijn omvat een chassis van 5000 ANSI lumen dat 6,8 kg weegt, met gemotoriseerde focus, zoom en lens-shift, plus een IP5X-geclassificeerde lichtengine die stof, rook en gemorste IPA van de bar overleeft.
Voor B2B-inkoopteams die de modelbouw evalueren, biedt het standaard-throw-niveau in 2025 de beste prijs-lumen-verhouding. Volgens het PMMI Industry Trends Report 2024 verkopen laserfosfor-displays nu lamp-gebaseerde units in de commerciële horeca met een marge van 3:1 voorbij, gedreven door de claim van 20.000 tot 30.000 uur laserlevensduur versus de vervangingscyclus van 2.000 tot 4.000 uur van de lamp bij oudere kwiklampen.
De meeste hardware-stacks van het model vallen in drie niveaus, gebaseerd op throw-ratio, lichtopbrengst en signaalroutering. Wij bij DataMax bouwen alle drie voor OEM-klanten, en welk niveau u kiest hangt af van plafondhoogte, wandgrootte en of de locatie gehuurd of eigendom is.
Multi-display controller en signaalroutering
Deze projectoropstellingen vallen om zonder een stabiele multi-display controller. De controller neemt inputs van DirecTV COM1000-ontvangers, Sky Q-boxen, Sky Glass-streams, ESPN+, DAZN, en af en toe een laptopfeed van de DJ-booth, en wijst elke bron toe aan een afzienlijk uitgangskanaal. We bevelen een 8×8 HDMI 2.1-matrix aan als minimum voor een 8-schermswand, met een back-up unit zodat een enkele chipstoring niet midden in de wedstrijd vier schermen zwart maakt.
Een projectorschermen. Conceptwanden onder de 3 meter breed werken het best met ultra-short-throw (UST) laserfosfor-engines. Een throw-ratio van 0,21:1 laat de unit 45 tot 60 cm van het scherm staan, wat de lens beschermt tegen slagen van biljartkeus en bier spatten, twee faalmodi die we constant in servicelogs zien. We leveren een 4K UHD UST-chassis op 3800 ANSI lumen, 3,2 kg, met een 25.000-uur laserlichtbron met Rec.709-kleurclassificatie bij 90 procent dekking. Voor locaties die 4 schermen nodig hebben over een 12-meter wand, draaien vier van deze UST-units probleemloos op een Crestron DM-NVX of Wyrestorm MX-HDBT-matrix, met 4K60 4:4:4 passthrough en HDCP 2.3-naleving.
Omgevingslicht, montage en akoestische doelen
In B2B-contexten, voor B2B-kopers: ultra-short-throw laserfosfor-units kosten per chassis meer dan lampmodellen vanwege de digital mirror device en de afgesloten lichttunnel. Reken op een premie van 35 tot 50 procent bovenop een lamp-unit met gelijkwaardige lumen, maar op een 4× langere service-interval, wat uw total cost of ownership over een leaseperiode van 5 jaar verlaagt.
Plafondmontagegewicht is de tweede verborgen kostenpost. De projectorstapel op een 6-meter traverse voegt 35 tot 55 kg dood gewicht per scherm toe, plus trilling van het publiek bij doelpunten. We leveren onze OEM-kits met een Unistrut-compatibele montage die voor 80 kg per vak is gespecificeerd, en we testen elk chassis voor het inpakken 12 uur op een schudtafel. Die stap is waarom ons field failure percentage op plafondmontages in 2024 op 0,4 procent ligt versus de 3 tot 5 procent die we in 2023 op concurrentie-installaties hebben gemeten.
Elke sku-installaties op plafonds boven 3,2 meter profiteren van standaard-throw 1.2:1 tot 1.5:1 laserfosfor-displays. We bevelen dit niveau aan voor locaties met 80 tot 150 zitplaatsen waar de projector op een plafondtraverse 4-6 meter van de schermwand kan worden gemonteerd. Onze OEM-lijn omvat een chassis van 5000 ANSI lumen dat 6,8 kg weegt, met gemotoriseerde focus, zoom en lens-shift, plus een IP5X-geclassificeerde lichtengine die stof, rook en gemorste IPA van de bar overleeft.
Deze projector-inkoopworkflow voor locatiekopers
Voor distributeur-inkoop, het evalueren van de modelbouw, biedt het standaard-throw-niveau in 2025 de beste prijs-lumen-verhouding. Volgens het PMMI Industry Trends Report 2024 verkopen laserfosfor-displays nu lamp-gebaseerde units in de commerciële horeca met een marge van 3:1 voorbij, gedreven door de claim van 20.000 tot 30.000 uur laserlevensduur versus de vervangingscyclus van 2.000 tot 4.000 uur van de lamp bij oudere kwiklampen.
Een unitkopers op dit niveau moeten ook de bekabeling plannen. Elke projector trekt één CAT6a- of fiber-verbinding terug naar het head-end rack, plus een 12V-triggerlijn voor schermdaalknoppen. We voor-terminaten deze loze draden op de fabrieksvloer in Shenzhen, labelen beide uiteinden, en verschepen ze in dezelfde krat als de projectoren, wat 2 tot 3 uur on-site terminatie per locatie scheelt.
Voor OEM-kopers die de modelleveranciers evalueren, is de inkoopdocumentatie net zo belangrijk als de optiek. Vraag om drie documenten voordat u de aanbetaling overmaakt: het IEC 62471 fotobiologische veiligheidscertificaat op de lasermodule, het ISO 9001-auditdossier voor de assemblagelijn die uw chassis heeft gebouwd, en een kopie van het QC burn-in logboek ondertekend door de ploegleider. Verplicht minimum is 24 uur full-white burn-in bij 35°C omgeving; wij draaien standaard 48 uur en verzenden het logboek in de krat.
Levertijd, MOQ en verzendvensters voor bulkbestellingen
Deze projectoropstellingen vallen om zonder een stabiele multi-display controller. De controller neemt inputs van DirecTV COM1000-ontvangers, Sky Q-boxen, Sky Glass-streams, ESPN+, DAZN, en af en toe een laptopfeed van de DJ-booth, en wijst elke bron toe aan een afzienlijk uitgangskanaal. We bevelen een 8×8 HDMI 2.1-matrix aan als minimum voor een 8-schermswand, met een back-up unit zodat een enkele chipstoring niet midden in de wedstrijd vier schermen zwart maakt.
We hebben in 2024 drie concurrerende controllers vervangen omdat hun EDID-tabellen geen handshake tot stand brachten met de Sony X1-chip in de bronontvangers, en daarom wordt onze OEM-projectorkit geleverd met een vooraf geflashde EDID-profiel voor de acht meest voorkomende Amerikaanse en EU pay-TV-boxen. Voor B2B-kopers scheelt dit 2 weken integratieproblemen per locatie. Voor de bareigenaar betekent dit dat de zondag 13:00 uur NFL-ronde live gaat zonder een IT-call van 20 minuten naar de integrator.
Ter vergelijking: een typische Amerikaanse distributeursvoorraadbestelling van 5 tot 10 units wordt binnen 3 tot 5 werkdagen vanuit het lokale magazijn verzonden, maar de unitprijs ligt 35 tot 50 procent boven de factory-direct OEM-prijs. De rekensom komt neer op ruwweg $249 groothandel versus $380 tot $420 retail-equivalent voor een vergelijkbaar 5000 ANSI lumen laserfosfor-chassis.
Eén sku-uitgangsclassificaties gaan uit van gecontroleerd omgevingslicht. Een 4500 ANSI lumen projector ziet er flets uit onder 800 lux directe bovenligatie licht, wat het gemiddelde is dat we overdagelijks in Amerikaanse sportbars meten. We vertellen onze OEM-kopers om 5000 tot 6000 ANSI lumen te specificeren wanneer het omgevingslicht boven 400 lux blijft, en pas terug te vallen naar 3000 tot 4000 ANSI lumen nadat de locatie verduisteringsgordijnen op westgerichte ramen heeft geïnstalleerd en de can-lights tot 30 procent output dimt tijdens piekuren van de wedstrijd.
Certificering, naleving en verzekeringsdocumentatie
Plafondmontagegewicht is de tweede verborgen kostenpost. De projectorstapel op een 6-meter traverse voegt 35 tot 55 kg dood gewicht per scherm toe, plus trilling van het publiek bij doelpunten. We senden onze OEM-kits met een Unistrut-compatibele montage die voor 80 kg per vak is gespecificeerd, en we testen elk chassis voor het inpakken 12 uur op een schudtafel. Die stap is waarom ons field failure percentage op plafondmontages in 2024 op 0,4 procent ligt versus de 3 tot 5 procent die we in 2023 op concurrentie-installaties hebben gemeten.
Vanuit het oogpunt van de distributeur, vergelijken teams de unitoffertes, vraag elke leverancier om de IPC-A-610 acceptatieclassificatie op de hoofdprintplaat, de IEC 62933 round-trip efficiëntie op de laserdriver, en een kopie van het burn-in logboek uit de fabrieksburn-in kamer. Deze drie documenten scheiden een $249 groothandelschassis van een $410 groothandelschassis, en ze voorspellen het faalpercentage dat u 18 tot 36 maanden na implementatie zult zien.
Vergelijkingstabel multiscreen sportbar-projector voor middelgrote locaties
Wanneer de OEM-invalshoek geldt, beperken multiscreen-kopers op het middentiere bijna altijd het veld tot drie of vier chassis-modellen voordat ze een offerte aanvragen. De tabel hieronder vergelijkt de vier referentiemodellen die we het vaakst specificeren voor 4 tot 8 schermwanden in locaties van 150 tot 300 vierkante meter. Elke rij weerspiegelt 2024 OEM factory-direct prijzen, 2024 gemeten lumenopbrengst onder gecontroleerde omstandigheden, en de tolerantie voor omgevingslux in de praktijk die we tijdens locatiebezoeken hebben vastgelegd.!Multiscreen sportbar-projector met vier referentieprojectorwand in een locatie van 250 vierkante meter
Elke projectoraankoop begint lang voordat de eerste projector op de laadperron aankomt. Voor een B2B-inkoopteam of een onafhankelijke locatie-exploitant heeft de workflow zes poorten: locatieopname, fotometrisch plan, montage-engineering, controllerspecificatie, bekabelingsschema en burn-in acceptatie. Het overslaan van een van die zes poorten is de meest voorkomende reden dat de SKU-installatie live gaat op 60 procent van de geplande helderheid of met drie schermen uit sync op openingsavond.
We begeleiden elke OEM-koper door dezelfde workflow van zes poorten in de fabriek in Shenzhen, en spiegelen die vervolgens op het conference call met de integrator. De locatieopname legt plafondhoogte, traverse-classificatie, omgevingslux op piekuren en de locatie van elke bestaande 120V- of 230V-aansluiting vast. Het fotometrische plan zet die opname vervolgens om in een schermtelling, lumen-doel en projectieafstand. Voor een 4-schermswand in een kamer van 200 vierkante meter met 600 lux omgevingslicht, komt ons referentieontwerp uit op vier 5500 ANSI lumen laserprojectoren bij een 0,8:1 ultra-short throw-ratio, gemonteerd op 1,4 meter van een 120-inch ambient light rejecting scherm.
Wanneer OEM-kopers de modelleveranciers evalueren, is de inkoopdocumentatie net zo belangrijk als de optiek. Vraag om drie documenten voordat u de aanbetaling overmaakt: het IEC 62471 fotobiologische veiligheidscertificaat op de lasermodule, het ISO 9001-auditdossier voor de assemblagelijn die uw chassis heeft gebouwd, en een kopie van het QC burn-in logboek ondertekend door de ploegleider. Verplicht minimum is 24 uur full-white burn-in bij 35°C omgeving; wij draaien standaard 48 uur en verzenden het logboek in de krat.
Hoe u de juiste multiscreen sportbar-projectorleverancier voor uw locatie kiest
De kopersgerichte visie: multiscreen inkoopbeslissingen komen meestal neer op vier leverancierscriteria: chassisbetrouwbaarheid, OEM-prijs-per-lumen, levertijd en ondersteuning na verzending. Voor B2B-kopers die in Azië gevestigde fabrieken evalueren, is de snelste filter of de leverancier een schriftelijke laserlevensduurclassificatie, een burn-in logboek en een IPC-A-610 Class 3-acceptatiecertificaat publiceert voordat de aanbetaling is voldaan. We delen die drie documenten met elke multiscreen sportbar-projector RFQ binnen 48 uur na eerste contact.
OEM MOQ, levertijd en samplebeleid voor multiscreen sportbar-projectorwanden
Veel unitbulkbestellingen draaien op een 10 tot 14 weken klok van PO tot Amerikaanse haven. De uitsplitsing is: 2 weken voor inkoop van ruwe printplaten en lasermodules, 3 weken voor het bevolken van de hoofdprintplaat en laserfosfor-assemblage, 1 week voor de 48-uur burn-in kamercyclus, 1 week voor QC en inpakken, en 2 tot 4 weken voor zeevracht van Yantian naar Los Angeles of Long Beach. Luchtvracht van 1 tot 7 dagen is beschikbaar tegen een toeslag.
Minimum bestelhoeveelheid voor een custom OEM-bouw is 50 units per SKU, en de aanbetalingsstructuur is 30 procent bij PO, 60 procent bij voltooiing van de burn-in, en 10 procent tegen de vrachtbrief. We accepteren ook letters of credit at sight voor kleine in locatie-exploitanten die nog geen handelskredietlijn bij ons hebben, wat een gangbaar pad is voor kopers van één locatie die hun eerste deze projectorwand openen.
Ter vergelijking: een typische Amerikaanse distributeursvoorraadbestelling van 5 tot 10 units wordt binnen 3 tot 5 werkdagen vanuit het lokale magazijn verzonden, maar de unitprijs ligt 35 tot 50 procent boven de factory-direct OEM-prijs. De rekensom komt neer op ruwweg $249 groothandel versus $380 tot $420 retail-equivalent voor een vergelijkbaar 5000 ANSI lumen laserfosfor-chassis.
Wat DataMax aanbeveelt
Eindconclusie voor multiscreen sportbar-projectorkopers
| Besteltype | MOQ | Levertijd | Unitprijs (5000 ANSI) | Betalingsvoorwaarden |
|---|---|---|---|---|
| Custom OEM-bouw | 50 units | 10-14 weken | $249 groothandel | 30/60/10 of LC at sight |
| Distributeursvoorraad | 5-10 units | 3-5 dagen | $380-$420 | Net 30 |
| Luchtvracht OEM | 20 units | 2 weken totaal | $310-$340 | 50/50 |
Vanuit het oogpunt van de distributeur, klaar om een multiscreen sportbar-projectoropstelling te specificeren, stuur uw plattegrond en omgevingslux-meting naar onze OEM-desk en wij sturen binnen twee werkdagen een fixed-price BOM terug. Blader door de DataMax OEM-services-pagina, bekijk de GP95 horeca-projector-referentiebouw, of neem contact op met ons AV-integrator-team om vandaag nog het multiscreen sportbar-projector RFQ-proces te starten.
