Geplaatst op: okt. 07, 2026 - 83 Weergaven
XGIMI-alternatief voor B2B-groothandel
XGIMI-alternatief voor B2B groothandelsinkoop is een veelvoorkomende zoekterm geworden in de categorie thuisprojectoren, en de reden is eenvoudig: XGIMI heeft een hoge lat gelegd voor consumentenperceptie, maar de prijzen, minimale bestelhoeveelheden en beperkte maatwerkmogelijkheden zorgen voor frustratie bij resellers, distributeurs en OEM-merken. Wanneer een koper in Berlijn, Lagos of São Paulo "het toestel" intypt in een zoekbalk, vraagt hij niet om een kloon — hij zoekt een fabriekspartner die de lasergeluidsterkte, de Google TV-integratie, de autofocus-optiek en de Harmonic OS-ervaring kan evenaren, terwijl de stuksprijs, levertijd en private-label-flexibiliteit onder zijn controle blijven. Deze gids breekt precies uit elkaar wat inkoopteams moeten evalueren, welke specificatiebladen er echt toe doen, en hoe een Shenzhen OEM/ODM-fabriek als DataMax equivalenten bouwt die op wholesale-prijspunten functie voor functie concurreren.
Hoofdpunten
- Inkoop via dit model bespaart doorgaans 30-55% op de landed unit cost wanneer kopers overschakelen van merkkanalen in de detailhandel naar een Chinese OEM-fabriek met directe laserengine- en mainboard-levering.
- Een serieuze partner als alternatief moet de ANSI-lumenoutput (doorgaans 1200-3200 ANSI voor consumenten-DLP-lijnen) en DLP-chipgeneratie evenaren, niet alleen piek-"lichtbron-lumens".
- Programma's als alternatief starten meestal bij een MOQ van 300-500 eenheden per SKU, met een productie-levertijd van 25-40 dagen na tooling en firmware-lock-in.
- Kopers van ons product moeten CCC-, CE-, FCC-, Dolby- en Google TV (Android TV)-licenties verifiëren voordat ze een inkooporder ondertekenen — niet erna.
- De projector-SKU's van DataMax worden geleverd met custom firmware, retailklare verpakking en regionale stekkervarianten, waardoor distributeurs onder hun eigen merk kunnen lanceren binnen 8-12 weken.
Waarom inkoopteams zoeken naar een partner als alternatief voor dit toestel

Wanneer Dangbei dient als uw referentiepunt r B2B-groothandelsinkoop is een veelvoorkomende zoekterm geworden in de categorie thuisprojectoren, en de reden is eenvoudig: XGIMI heeft een hoge lat gelegd voor consumentenperceptie, maar de prijzen, minimale bestelhoeveelheden en beperkte maatwerkmogelijkheden zorgen voor frustratie bij resellers, distributeurs en OEM-merken. Wanneer een koper in Berlijn, Lagos of São Paulo "het toestel" intypt in een zoekbalk, vraagt hij niet om een kloon — hij zoekt een fabriekspartner die de lasergeluidsterkte, de Google TV-integratie, de autofocus-optiek en de Harmonic OS-ervaring kan evenaren, terwijl de stuksprijs, levertijd en private-label-flexibiliteit onder zijn controle blijven. Deze gids breekt precies uit elkaar wat inkoopteams moeten evalueren, welke specificatiebladen er echt toe doen, en hoe een Shenzhen OEM/ODM-fabriek als DataMax equivalenten bouwt die op wholesale-prijspunten functie voor functie concurreren.!deze projector — DataMax Shenzhen OEM-productielijn
De systeemspecificaties die er echt toe doen
Onze aanbodspecificaties moeten worden afgemeten tegen drie referentiepunten: XGIMI HORIZON-serie (rond 2200-3100 ANSI-lumens, 4K UHD DLP, Harmonic OS), XGIMI Elfin-lijn (1080p, 800-1200 ANSI-lumens) en XGIMI MoGo Pro-serie (draagbaar, 300-400 ANSI-lumens met ingebouwde batterij). Een fabriek die de SKU offerteert moet ANSI-lumenmetingen publiceren volgens de American National Standards Institute-projectorlumenstandaard, niet het opgeblazen "lichtbron-lumens"-cijfer dat sommige leveranciers nog hanteren. Voor B2B-inkoopteams zijn de kritische specificaties: native resolutie (0,47" DMD voor 4K, 0,33" voor 1080p), type lichtbron (RGB-laser, laserfosfor of LED), projectieverhouding (1,2:1 standaard, 0,23:1 ultra-short throw), Android TV- of Google TV-certificering, en de keystone- / autofocus-sensorsuite.
- Inkoop via dit model bespaart doorgaans 30-55% op de landed unit cost wanneer kopers overschakelen van merkkanalen in de detailhandel naar een Chinese OEM-fabriek met directe laserengine- en mainboard-levering.
- Een serieuze partner als alternatief moet de ANSI-lumenoutput (doorgaans 1200-3200 ANSI voor consumenten-DLP-lijnen) en DLP-chipgeneratie evenaren, niet alleen piek-"lichtbron-lumens".
- Programma's als alternatief starten meestal bij een MOQ van 300-500 eenheden per SKU, met een productie-levertijd van 25-40 dagen na tooling en firmware-lock-in.
- Kopers van ons product moeten CCC-, CE-, FCC-, Dolby- en Google TV (Android TV)-licenties verifiëren voordat ze een inkooporder ondertekenen — niet erna.
- De projector-SKU's van DataMax worden geleverd met custom firmware, retailklare verpakking en regionale stekkervarianten, waardoor distributeurs onder hun eigen merk kunnen lanceren binnen 8-12 weken.
OEM-mogelijkheden voor dit toestel die verder gaan dan het specificatieblad
De OEM-programma's voor dit model bij DataMax bestrijken zes lagen van maatwerk die XGIMI-detailhandel niet kan bieden: bootloader-rebranding (logo, boot-animatie, standaardtaal), mechanische behuizing in custom kleuren (MOQ 1000 per kleur), op maat gemaakte retailverpakking met barcode- en EAN-registratie, regionale stroomkabelvarianten (US, UK, EU, AU, JP), vooraf geladen regionale streaming-apps (Netflix, Prime Video, Disney+ regionale sleutels), en gebundelde accessoires (draagtas, statief, externe batterij). Voor OEM-kopers die het alternatief evalueren, is dit waar de toesteleconomie echt verschuift — een projector van $249 wholesale wordt een retail-SKU van $379 met 34% brutomarge, tegenover de 8-12% marge die distributeurs doorgaans verdienen op XGIMI-retail drop-ship.
Certificerings- en compliance-routekaart voor dit alternatief
Productcompliance van ons aanbod is waar deals vastlopen of doorgaan. Kortom, een fabriek zonder actuele CCC-, CE-RED-, FCC Part 15-, Dolby Audio- en Google TV (Android TV 11+)-licenties kan containervolumes niet naar Europa of Noord-Amerika verschepen. Wij beschikken over actieve certificeringen op alle vijf, en het audittraject is onder NDA beschikbaar tijdens de RFQ-fase. Voor distributeurs in Latijns-Amerika en Zuidoost-Azië zijn aanvullende INMETRO-, SDPPI- en NBTC-registraties meestal vereist, en een volwassen projector-fabriek zal die registraties als een regel item offreren in plaats van als een verrassing. Levertijden gaan ervan uit dat alle papierwerk valt onder de reikwijdte vanaf PO-datum één — niet vanaf goedkeuringsdatum van het sample twee.
De volgende sectie doorloopt het groothandelsprijsmodel, MOQ-niveaus en hoe u een eerste PO structureert die beide partijen beschermt.
Groothandelsprijsmodel, MOQ-niveaus en structuur van eerste PO
De prijsopbouw van het apparaat valt uiteen in drie voorspelbare niveaus die inkoopteams kunnen benchmarken tegen de marges van XGIMI-retail drop-ship. Onze standaardstructuur bij DataMax is: 1-99 eenheden tegen $249-289 wholesale (sample-niveau), 100-499 eenheden tegen $229-259 (pilotrun-niveau), en 500+ eenheden tegen $199-229 (bulk-niveau). Deze prijzen gaan uit van FOB Shenzhen, standaard 3PL-verpakking en een 30/70 aanbetaling-saldo betalingssplitsing via T/T of onherroepelijke LC op zicht. Voor OEM-kopers die deze projector evalueren, is de sprong van sample-niveau naar bulk-niveau waar de stuksprijs betekenisvol verschuift — doorgaans een delta van 14-18% op een basislijn van $249.
Beslissingen over een apparaat worden meestal getriggerd door een van drie pijnpunten: onhoudbare retailmarge, een private-label-routekaart die XGIMI niet zal accommoderen, of regionale certificeringsgaten die import blokkeren. We werken sinds 2017 met Noord-Amerikaanse en EU-distributeurs, en het patroon is consistent — het merk dat in 2026 schapruimte wint, is niet het merk dat in 2024 de consumentenprijs wint. Een inkoopmanager heeft een fabriek nodig die identieke optische prestaties, identieke smart-TV-stack en een prijs kan leveren die ruimte laat voor marketinguitgaven.
| Niveau | Hoeveelheid | Groothandelsprijs | Levertijd | Betalingsvoorwaarden |
|---|---|---|---|---|
| Sample | 1-99 | $249-289 | 7 dagen | 100% T/T |
| Pilot Run | 100-499 | $229-259 | 4-6 weken | 30/70 T/T |
| Bulk | 500-1999 | $199-229 | 6-8 weken | 30/70 T/T of LC |
| Container | 2000+ | $189-209 | 8-10 weken | 30/70 LC op zicht |
Hoe u een eerste PO structureert die beide partijen beschermt
Contractspecificaties voor de eerste PO van het systeem moeten altijd vermelden: ANSI-lumenoutput met PDF-testrapportreferentie, native resolutie en DMD-chipgrootte, projectieverhouding en beeldgroottediameter bij vaste projectieafstand, levensduur van de lichtbron in uren, Google TV- of Android TV-versie, inbegrepen regionale streaming-app-sleutels, en de garantievoorwaarden (24 maanden standaard, 36 maanden beschikbaar op bulk-niveau). We hebben deals zien vastlopen wanneer kopers aannemen dat Netflix, Prime Video en Disney+ "vooraf geïnstalleerd" zijn — het zijn gelicentieerde sleutels die bij de PO moeten worden aangevraagd, niet erna.
Onze aanbodspecificaties moeten worden afgemeten tegen drie referentiepunten: XGIMI HORIZON-serie (rond 2200-3100 ANSI-lumens, 4K UHD DLP, Harmonic OS), XGIMI Elfin-lijn (1080p, 800-1200 ANSI-lumens) en XGIMI MoGo Pro-serie (draagbaar, 300-400 ANSI-lumens met ingebouwde batterij). Een fabriek die de SKU offerteert moet ANSI-lumenmetingen publiceren volgens de American National Standards Institute-projectorlumenstandaard, niet het opgeblazen "lichtbron-lumens"-cijfer dat sommige leveranciers nog hanteren. Voor B2B-inkoopteams zijn de kritische specificaties: native resolutie (0,47" DMD voor 4K, 0,33" voor 1080p), type lichtbron (RGB-laser, laserfosfor of LED), projectieverhouding (1,2:1 standaard, 0,23:1 ultra-short throw), Android TV- of Google TV-certificering, en de keystone- / autofocus-sensorsuite.
Vergelijkingstabel: DataMax versus XGIMI-retailkanaal
SKU's van dit product die 2200+ ANSI-lumens halen met een tri-laser lichtengine vereisen doorgaans een levertijd van 12 weken van PO tot bulkzending, terwijl 800-1500 ANSI single-laser-modellen op cycli van 4-6 weken draaien. We hebben sinds 2018 meer dan 1,2 miljoen eenheden verscheept vanuit onze Shenzhen-faciliteit, en de meest voorkomende specificatiemismatch in een RFQ is helderheid: kopers vragen om "4500 lumens" maar bedoelen piek-LED-bronlumens, en ontvangen dan een projector die slechts 1100 ANSI levert in een verlichte ruimte. Vraag altijd om het ANSI PDF-testrapport.
| Kenmerk | DataMax OEM-fabriek | XGIMI-retailkanaal |
|---|---|---|
| MOQ | 100 eenheden per SKU | Geen MOQ (enkelstuks retail) |
| Levertijd | 4-10 weken per niveau | 3-7 dagen Amazon / retail |
| Branding-maatwerk | Bootloader + behuizing + verpakking | Alleen retailverpakking |
| Streaming-app-sleutels | Regionale sleutels vooraf geladen | Gebruiker installeert zelf |
| Groothandelsmarge | 34-42% bruto | 8-12% distributeursmarge |
| Certificering inbegrepen | CCC, CE-RED, FCC, Dolby, Google TV | Alleen retaildoos-certificeringen |
| Vloer bulkprijs | $189 bij 2000+ eenheden | $999 MSRP vast |
| Garantieondersteuning | 24-36 maanden direct bij de fabriek | 12 maanden retail-RMA |
OEM-programma's van een model bij DataMax bestrijken zes lagen van maatwerk die XGIMI-detailhandel niet kan bieden: bootloader-rebranding (logo, boot-animatie, standaardtaal), mechanische behuizing in custom kleuren (MOQ 1000 per kleur), op maat gemaakte retailverpakking met barcode- en EAN-registratie, regionale stroomkabelvarianten (US, UK, EU, AU, JP), vooraf geladen regionale streaming-apps (Netflix, Prime Video, Disney+ regionale sleutels), en gebundelde accessoires (draagtas, statief, externe batterij). Voor OEM-kopers die het alternatief evalueren, is dit waar de toesteleconomie echt verschuift — een projector van $249 wholesale wordt een retail-SKU van $379 met 34% brutomarge, tegenover de 8-12% marge die distributeurs doorgaans verdienen op XGIMI-retail drop-ship.
After-sales, garantie en velduitvalpercentages
Garantieondersteuning voor dit model is de variabele die bepaalt of een koper kan opschalen naar 10.000+ eenheden per kwartaal. Ons velduitvalpercentage, gevolgd over 1,2 miljoen sinds 2018 verscheepte eenheden, ligt op 1,4% binnen de eerste 90 dagen en 3,1% binnen 12 maanden — gemeten tegen RMA-tickets die zijn geregistreerd in ons Shenzhen-servicecentrum en regionale servicepartners in Mexico City, Rotterdam en Dubai. De dominante faalwijzen zijn: degradatie van de laserengine voorbij 20.000 uur (0,6%), HDMI-poortuitval van de mainboard (0,4%) en slijtage van ventilatorlagers in stoffige omgevingen (0,3%).
Productcompliance van ons aanbod is waar deals vastlopen of doorgaan. Een fabriek zonder actuele CCC-, CE-RED-, FCC Part 15-, Dolby Audio- en Google TV (Android TV 11+)-licenties kan containervolumes niet naar Europa of Noord-Amerika verschepen. Wij beschikken over actieve certificeringen op alle vijf, en het audittraject is onder NDA beschikbaar tijdens de RFQ-fase. Voor distributeurs in Latijns-Amerika en Zuidoost-Azië zijn aanvullende INMETRO-, SDPPI- en NBTC-registraties meestal vereist, en een volwassen projector-fabriek zal die registraties als een regel item offreren in plaats van als een verrassing. Levertijden gaan ervan uit dat alle papierwerk valt onder de reikwijdte vanaf PO-datum één — niet vanaf goedkeuringsdatum van het sample twee.
Refurbishment en end-of-life recycling
Als JMGO het referentiepunt is r B2B-groothandel end-of-life-beleid is van belang voor kopers met ESG-rapportageverplichtingen. We exploiteren een terugnameprogramma op bulkcontracten: defecte eenheden ouder dan 24 maanden worden teruggestuurd naar Shenzhen voor onderdelenwinning, en 78% van de componenten wordt hergebruikt in refurbished eenheden die worden verkocht tegen 35% van de oorspronkelijke wholesale-prijs. De overige 22% (PCB's, lasermodules, batterijen) wordt via gecertificeerde e-waste-recyclers afgevoerd onder WEEE- en China RoHS-documentatie. Kopers ontvangen een certificaat van vernietiging per batch, wat het audittraject voor downstream-ESG-openbaarmaking vrijmaakt.
Hoe u uw XGIMI-alternatief voor B2B-groothandel kiest: een inkoopchecklist
Voor B2B-inkoopteams die een Chinees XGIMI-alternatief evalueren, komt de beslissing neer op zeven verifieerbare checkpoints. Inkoop van een XGIMI-alternatief voor B2B-groothandel moet beginnen met een sample van 3-5 eenheden verzonden naar uw doelmarkt — besteed veel aandacht aan UI-lokalisatie, Netflix-licentiestatus en Dolby Audio-passthrough bij 4K 60Hz. Prijsniveaus van XGIMI-alternatief voor B2B-groothandel bij onze fabriek beginnen op $189 wholesale voor 2000+ eenheden, $215 voor 500-1999 eenheden en $249 voor 100-499 eenheden; containerniveau-kopers boven 10.000 eenheden per jaar openen 38-42% brutomarge en een dedicated OEM-programmamanager. MOQ van XGIMI-alternatief voor B2B-groothandel ligt op 100 eenheden per SKU voor afgewerkte goederen, of 1000 eenheden voor volledige OEM-aanpassing inclusief bootloader-logo, custom behuizingskleur en herontwerp van retailverpakking. Kijkend verder dan Dangbei specifiek, loopt de B2B-groothandel-levertijd 4 weken voor in-stock SKU's, 6-8 weken voor branded OEM-runs en 10-12 weken voor custom hardware-aanpassingen zoals een verwisselde laserengine of toegevoegde RS-232-besturingspoort.
Wat u moet verifiëren voordat u een wholesale-PO ondertekent
Voordat u de 30% aanbetaling overmaakt, voert u deze achtpuntsverificatie uit op de leverancier die u evalueert.
- Vraag kopieën op van CCC-, CE-RED-, FCC ID-, Dolby- en Google TV-licenties met zichtbare vervaldatums
- Vraag om een 90-daags velduitvalrapport gesegmenteerd per SKU
- Bevestig de maandelijkse outputcapaciteit van de fabriek (wij draaien 80.000 eenheden/maand over 6 SMT-lijnen)
- Valideer dat de leverancier een WEEE-terugnameprogramma heeft met vernietigingscertificaten
- Plan een live WeChat- of Teams-fabrieksrondleiding met zicht op de productielijn
- Vraag om twee referentieklanten in uw doelregio en bel ze rechtstreeks
- Bevestig dat het RMA-portal bestaat, meertalig is en serienummers volgt van PO tot veld
- Onderhandel een 2% reserve-eenheid-allocatieclausule in de masterleveringsovereenkomst
Veel apparaten prijsopbouw valt uiteen in drie voorspelbare niveaus die inkoopteams kunnen benchmarken tegen de marges van XGIMI-retail drop-ship. Onze standaardstructuur bij DataMax is: 1-99 eenheden tegen $249-289 wholesale (sample-niveau), 100-499 eenheden tegen $229-259 (pilotrun-niveau), en 500+ eenheden tegen $199-229 (bulk-niveau). Deze prijzen gaan uit van FOB Shenzhen, standaard 3PL-verpakking en een 30/70 aanbetaling-saldo betalingssplitsing via T/T of onherroepelijke LC op zicht. OEM-inkoopteams evalueren doorgaans deze projector, de sprong van sample-niveau naar bulk-niveau is waar de stuksprijs betekenisvol verschuift — doorgaans een delta van 14-18% op een basislijn van $249.
Veelgestelde vragen
Bestaat er een echt XGIMI-alternatief voor B2B-groothandelskopers dat wordt geleverd met Dolby- en Google TV-licenties vooraf geladen?
MOQ-beleid op onze lijn is 100 eenheden per SKU voor standaard SKU's en 1000 eenheden per SKU voor custom-kleur OEM-SKU's. We hanteren geen containerlading-minimum, wat ongebruikelijk is in de categorie en wat we specifiek hebben geïntroduceerd om regionale distributeurs te ondersteunen die 12-15 SKU-catalogi draaien. Pilotrun-kopers beginnen vaak met 200-300 eenheden om twee SKU's parallel te testen: één tri-laser UST-model en één draagbaar 1080p LED-model. Voor B2B-inkoopteams die een eerste PO structureren, raden we een 200-eenheid dual-SKU-pilot aan voordat ze opschalen naar het 500-eenheid bulk-niveau op één winnaar.
Wat is de typische MOQ voor een XGIMI-alternatief OEM-run met custom branding?
| Niveau | Hoeveelheid | Groothandelsprijs | Levertijd | Betalingsvoorwaarden |
|---|---|---|---|---|
| Sample | 1-99 | $249-289 | 7 dagen | 100% T/T |
| Pilot Run | 100-499 | $229-259 | 4-6 weken | 30/70 T/T |
| Bulk | 500-1999 | $199-229 | 6-8 weken | 30/70 T/T of LC |
| Container | 2000+ | $189-209 | 8-10 weken | 30/70 LC op zicht |
Hoe verhoudt de groothandelsprijs van het XGIMI-alternatief zich tot de XGIMI-MSRP in de detailhandel?
Onze wholesale-prijsvloer van het XGIMI-alternatief is $189 bij 2000+ eenheden, vergeleken met een XGIMI-MSRP in de detailhandel van $999 op de HORIZON Ultra en $1499 op de AURA 2. Dat is een spreiding van 5,3x, wat distributeurs 34-42% brutomarge geeft na invoerrechten, vracht en retailmarketing. Volgens de ProjectorCentral-distributeursenquête van 2024 bedragen de groothandelsprojectormarges in de smart home-categorie gemiddeld 11%, wat dit een structureel betere toestel-economische play maakt.
Wat is het garantieproces voor een XGIMI-alternatief voor B2B-groothandelszending?
Contractspecificaties voor eerste PO's van één systeem moeten altijd vermelden: ANSI-lumenoutput met PDF-testrapportreferentie, native resolutie en DMD-chipgrootte, projectieverhouding en beeldgroottediameter bij vaste projectieafstand, levensduur van de lichtbron in uren, Google TV- of Android TV-versie, inbegrepen regionale streaming-app-sleutels, en de garantievoorwaarden (24 maanden standaard, 36 maanden beschikbaar op bulk-niveau). We hebben deals zien vastlopen wanneer kopers aannemen dat Netflix, Prime Video en Disney+ "vooraf geïnstalleerd" zijn — het zijn gelicentieerde sleutels die bij de PO moeten worden aangevraagd, niet erna.
Kan ik een sample krijgen voordat ik een bulk XGIMI-alternatief wholesale-order plaats?
In OEM-inkoopbeslissingen, op betalingsbeveiliging van ons aanbod, accepteren we LC op zicht van tier-1-banken, escrow via Alibaba Trade Assurance op orders onder $50.000, en OA (open account)-voorwaarden na de derde succesvolle PO. Nieuwe kopers standaard naar 30/70 T/T, waarbij de 30% aanbetaling wordt vrijgegeven tegen een pre-productiesample-video en het 70% saldo tegen een kopie van de B/L. Deze structuur heeft sinds 2018 meer dan 1.800 PO's afgewikkeld zonder één handelsgeschil dat escaleerde naar formele arbitrage.
Afsluitende overweging voor groothandelskopers
Over het Dangbei-vergelijkingslandschap heen r B2B-groothandelskopers die de leveranciersrelatie behandelen als een meerjarig OEM-partnerschap presteren consistent beter dan kopers die de goedkoopste factuur najagen. Volumekortingen, toegang tot het RMA-portal en een dedicated programmamanager zijn de hefbomen die een marge van 30% in een marge van 42% omzetten binnen vier kwartalen.
Volgende stap
Veel SKU's is niet hetzelfde product als een XGIMI Horizon Pro of AURA-serie gekocht via retail. De vergelijkingstabel hieronder brengt het 2025-assortiment naast elkaar in kaart zodat inkoopteams precies kunnen zien waar factory-direct OEM verschilt van retail drop-ship.
