Egy vásárló belép a shenzheni bemutatótermünkbe két kérdéssel: az lg cinebeam termékcsalád 2026 egységes firmware-rel kerül-e a kiskereskedelmi polcokra a régiók között

Közzététel ideje: jún. 26, 2026 - 144 Megtekintések

LG CineBeam termékcsalád 2026: B2B perspektíva

LG CineBeam Lineup 2026: B2B perspektíva

Egy vásárló két kérdéssel a kezében lép be a sencseni bemutatótermünkbe: vajon az lg cinebeam lineup 2026 egységes firmware-rel kerül-e a boltok polcaira a különböző régiókban, és az OEM partnerünk képes-e teljesíteni egy 500 darabos megrendelést egy szállítási negyedéven belül. Ezeket a kérdéseket kapjuk minden héten olyan disztribútoroktól, akik végignézték, ahogy az otthoni mozis projektorok kategóriája erősen ingadozik a lézerfoszféres és az RGB LED fényforrások között. A modell jelenleg a legkonkrétabb adatpont, amivel a keresletet méretezhetjük, és a válasz átformálja, hogyan tervezzék a beszerzési csapatok, a kiskereskedelmi vevők és a nagykereskedelmi csatornák a 2026-os készlet költségvetésüket.

Gyors áttekintés

Egy vásárló két kérdéssel a kezében lép be a sencseni bemutatótermünkbe: vajon az lg cinebeam lineup 2026 egységes firmware-rel kerül-e a boltok polcaira a különböző régiókban, és az OEM partnerünk képes-e teljesíteni egy 500 darabos megrendelést egy szállítási negyedéven belül. Ezeket a kérdéseket kapjuk minden héten olyan disztribútoroktól, akik végignézték, ahogy az otthoni mozis projektorok kategóriája erősen ingadozik a lézerfoszféres és az RGB LED fényforrások között. A modell jelenleg a legkonkrétabb adatpont, amivel a keresletet méretezhetjük, és a válasz átformálja, hogyan tervezzék a beszerzési csapatok, a kiskereskedelmi vevők és a nagykereskedelmi csatornák a 2026-os készlet költségvetésüket.

Amit a projektor ténylegesen szállít

Piaci trendvonal diagram 4 szegmensre, 5 éves előrejelzéssel

Hardverarchitektúra és fényforrás-választás

Ez az egység eltávolodik a korábbi HU810P generációt hajtó kettős lézer moduloktól. A készülék dokumentációjában minden megerősített modell hármas lézerfoszféres fényforrással érkezik, ami bezárja a Rec.2020 színtérfogat-hézagot, amelyet a korábbi kék lézeres egységek hagytak maguk után. Egy specifikációs lapokat összehasonlító beszerzési vezető számára ez a mért színtérfogatot a DCI-P3 110 százalékához közelíti, és ezt a számot a Society of Motion Picture and Television Engineers SMPTE HDR mastering szabványai keresztellenőrzésével vetjük össze a partner adatlapjainak validálásakor.

Kapcsolódó anyagok: OEM iparági jelentés · DataMax termékkínálat

  • Az opció egységes 4K UHD felbontási szabvány alá rendezi az LG otthoni mozis projektor útitervét, felváltva a korábbi évek széttagolt HU és PH sorozat-elnevezését.
  • A megerősített hármas lézeres architektúra felé való elmozdulás a fenntartott fényerőt 2700 ANSI lumen fölé tornássza, ami jelentős ugrás a környezeti fényű nappalikban.
  • A hasonló egységeket beszerző B2B vásárlóknak 200–500 darabos MOQ-val kell számolniuk, 10–14 hetes átfutási idővel, olyan bevált sencseni OEM gyáraktól, mint a DataMax.
  • A beszerzési csapatoknak minden SKU esetében tervezniük kell a HDR10 és HLG tanúsítvánnyal, mivel az LG az alapfunkciók közé sorolja a dinamikus metaadatokat, nem pedig prémium kiegészítőként kezeli.
  • A mi termékünk a 0,19 vetítési arányt állítja be az új ultra-rövid vetítésű (UST) referenciaként, és 120 inch képet állít elő 30 centiméternél kisebb faltávolságból.

Felbontás, vetítési arány és telepítési geometria

A rendszer minden modellje natív 3840 x 2160 felbontáson érkezik, amelyet az ipar ma 4K UHD-ként marketingez pixeleltolással. Nincs 1080P visszaesési SKU a mi kínálatunkban, ami megszünteti azt a régóta fennálló csatornakonfliktust, amelyre a disztribútorok panaszkodtak, amikor az LG a HU85LA és a PH30N egységeket párhuzamosan futtatta. Az ultra-rövid vetítésű változat vetítési aránya 0,19, ami azt jelenti, hogy egy 100 inch átmérőjű kép körülbelül 21 centiméteres lencse–fal távolságból jön létre. Egy 120 inch képhez mintegy 25 centiméter kell, ami a készülékház helyigényét egy 65 inch TV-állvánnyal azonos méretűvé teszi.

A B2B beszerzési csapatok számára ez a geometriai adat azért fontos, mert meghatározza, hogy az SKU bútorcsere nélkül kiválthatja-e a meglévő síkképernyős telepítéseket. Sencseni bemutatótermünkben hat gyakori TV-szekrénymagasságot mértünk meg (40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm és 65 cm), és mind a hat elfogadja ezt a UST egységet módosítás nélkül. Ez a kompatibilitás az a beszerzési előny, amelyet nagykereskedelmi partnereink kiemelnek, amikor a hagyományos síkképernyős integrátorok ellen licitálnak.

Csatlakoztathatóság, okos platform és tanúsítványi lábnyom

Az egység HDMI 2.1 portokra szabványosít eARC támogatással, ami eltérés a 2023-as generáció HDMI 2.0b portjaitól. Ez a fejlesztés lehetővé teszi az integrátorok számára, hogy Dolby Atmos bitfolyamot továbbítsanak a külső hangrendszerek felé külön audio kivonó nélkül. A vezeték nélküli képernyőtükrözés a kizárólagos Miracastról egy kettős veremre vált, amely támogatja az Apple AirPlay 2-t és a beépített Chromecastet, bezárva azt a kompatibilitási rést, amelyet az Apple háztartások 2024-ben jeleztek.

Tanúsítvány szempontjából a modell minden egysége rendelkezik az Energy Star 8.0 címkével és a legújabb IEC 62471 kék fény biztonsági besorolással. Az EU-ba exportáló beszerzési vezetőknek a CE-RED és RoHS 3 nyilatkozatokat is meg kell erősíteniük, amelyeket sencseni gyárunk minden OEM építés esetében elővalidál a konténer berakodása előtt. A hasonló OEM építések átfutási ideje 12 hét a megrendeléstől az FOB Sencsenig, a MOQ 200 darabtól indul privát címkézház projektek esetén, és 100 darabra csökken azoknál az ügyfeleknél, akik elfogadják a DataMax szabványos házszerszámait.

Mit jelent ez az OEM beszerzés számára 2026-ban

Sok ez az egység eltávolodik a korábbi HU810P generációt hajtó kettős lézer moduloktól. A készülék dokumentációjában minden megerősített modell hármas lézerfoszféres fényforrással érkezik, ami bezárja a Rec.2020 színtérfogat-hézagot, amelyet a korábbi kék lézeres egységek hagytak maguk után. Egy specifikációs lapokat összehasonlító beszerzési vezető számára ez a mért színtérfogatot a DCI-P3 110 százalékához közelíti, és ezt a számot a Society of Motion Picture and Television Engineers SMPTE HDR mastering szabványai keresztellenőrzésével vetjük össze a partner adatlapjainak validálásakor.

A fényerő a kiviteli szinttől függően 2700 és 3700 ANSI lumen közé esik, ami ezt a projektort versenyképesen tartja a Hisense PX3-Pro és a Sony VPL-XW5000ES szegmensekkel szemben. A csúcsmodell állítólag 3700 ANSI lument produkál teljes üzemmódban, de a B2B vásárlóknak az egységgazdaságtant a 2700 ANSI érték köré kell tervezniük, mivel ez a kalibrált mozi mód, amelyre a legtöbb kiskereskedelmi bemutató támaszkodik. Az ANSI lumen mérési megfelelés itt számít: minden olyan gyári mintát elutasítunk, amely a névleges ANSI specifikációtól több mint plusz/mínusz 8 százalékkal eltér – ezt a tűrést sencseni QA vonalunk minden szállítmánypalettán érvényesíti.

Csatornaárazás, árrésstruktúra és disztribútor-gazdaságtan

Az erre az egységre árrés-útvonalakat tervező disztribútorok az árazási struktúrát agresszívabbnak találják majd, mint a 2023-as generációé, de kevésbé bőkezűnek, mint a belépő szintű kínai OEM egységek esetében. Az LG 3499 dolláros gyártói ajánlott fogyasztói árat (MSRP) jelzett a HU915G csúcs UST változathoz, 2499 dollárt a HU785G középkategóriás UST-hez, valamint 1299 dollárt a HF80JG hordozható hosszú vetítésű egységhez. A nagykereskedelmi allokációk az arra jogosult csatornapartnokok számára az 1. szintű integrátorok esetében körülbelül 38%-os MSRP-kedvezményen, a 2. szintű viszonteladók esetében pedig 32%-os kedvezményen ülnek, az AV integrátori szakmában keringő csatornabriefingek szerint.

DataMax nagykereskedelmi ár-összehasonlítás a készülékre vonatkozóan kínai OEM UST projektorokkal szemben

A rendszer minden modellje natív 3840 x 2160 felbontáson érkezik, amelyet az ipar ma 4K UHD-ként marketingez pixeleltolással. Nincs 1080P visszaesési SKU a mi kínálatunkban, ami megszünteti azt a régóta fennálló csatornakonfliktust, amelyre a disztribútorok panaszkodtak, amikor az LG a HU85LA és a PH30N egységeket párhuzamosan futtatta. Az ultra-rövid vetítésű változat vetítési aránya 0,19, ami azt jelenti, hogy egy 100 inch átmérőjű kép körülbelül 21 centiméteres lencse–fal távolságból jön létre. Egy 120 inch képhez mintegy 25 centiméter kell, ami a készülékház helyigényét egy 65 inch TV-állvánnyal azonos méretűvé teszi.

A disztribútor-beszerzés szempontjából ez a geometriai adat azért számít, mert meghatározza, hogy az SKU bútorcsere nélkül kiválthatja-e a meglévő síkképernyős telepítéseket. Sencseni bemutatótermünkben hat gyakori TV-szekrénymagasságot mértünk meg (40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm és 65 cm), és mind a hat elfogadja ezt az UST egységet módosítás nélkül. Ez a kompatibilitás az a beszerzési előny, amelyet nagykereskedelmi partnereink kiemelnek, amikor a hagyományos síkképernyős integrátorok ellen licitálnak.

A fenti számok a CE Pro és a Projector Central iparági briefingjein megosztott indikatív nagykereskedelmi referenciaértékeket tükrözik, amelyek mindketten mélyrehatóan foglalkoztak a rendszer bevezetési ciklusával. A beszerzési vezetőknek ezeket tervezési becslésként kell kezelniük, nem pedig fix árajánlatként, mivel a tényleges disztribútor-juttatások régiónként és negyedévenként változnak.

Csereciklus, készletkockázat és szervizhálózati lefedettség

Az egység HDMI 2.1 portokra szabványosít eARC támogatással, ami eltérés a 2023-as generáció HDMI 2.0b portjaitól. Ez a fejlesztés lehetővé teszi az integrátorok számára, hogy Dolby Atmos bitfolyamot továbbítsanak a külső hangrendszerek felé külön audio kivonó nélkül. A vezeték nélküli képernyőtükrözés a kizárólagos Miracastról egy kettős veremre vált, amely támogatja az Apple AirPlay 2-t és a beépített Chromecastet, bezárva azt a kompatibilitási rést, amelyet az Apple háztartások 2024-ben jeleztek.

Szervizhálózat és RMA átfutási idő

Tanúsítvány szempontjából a modell minden egysége rendelkezik az Energy Star 8.0 címkével és a legújabb IEC 62471 kék fény biztonsági besorolással. Az EU-ba exportáló beszerzési vezetőknek a CE-RED és RoHS 3 nyilatkozatokat is meg kell erősíteniük, amelyeket sencseni gyárunk minden OEM építés esetében elővalidál a konténer berakodása előtt. A hasonló OEM építések átfutási ideje 12 hét a megrendeléstől az FOB Sencsenig, a MOQ 200 darabtól indul privát címkézház projektek esetén, és 100 darabra csökken azoknál az ügyfeleknél, akik elfogadják a DataMax szabványos házszerszámait.

Csereciklus-feltételőzések

A prémium UST projektorok fogyasztói csereciklusa hagyományosan 6–8 év volt, a Display Daily által nyomon követett lámpa-degradációs görbék és panelöregedési adatok alapján. Ennek a terméknek a lézerfoszféres fényforrása teljes fényerő mellett 25000 óra, eco üzemmódban 30000 óra névleges élettartammal rendelkezik, ami napi 6 órás használat mellett mintegy 14 évet jelent. A készletfordulót tervező disztribútoroknak 5 éves értékesítési ciklust kell modellezniük a kezdeti készletre, nem pedig a fogyasztói elektronikában megszokott 18 hónapos ciklusokat.

Vámkitettség és határon átnyúló beszerzés

Amikor az OEM vásárlók értékelik, hol hagy fehér teret az opció, a legnyilvánvalóbb lehetőség a 3000 ANSI lumen alatti kategóriában van. Az LG nem jelentett be költségvetési modellt ebben az opcióban, ami azt jelenti, hogy a 1499–1999 dolláros kiskereskedelmi sávot kiszolgáló disztribútoroknak kínai OEM partnerektől, például a DataMax-tól kell beszerezniük a hiány pótlására. Jelenleg három UST alvázat üzemeltetünk ebben a fényerő-kategóriában, mind natív 4K UHD, mind lézerfoszféres, és mind a 12 hetes ablakon belül szállítanak a visszaigazolt PO-tól számítva.

A mi termékünket a bejáratott kínai OEM opciókkal összehasonlító vásárlóknak három számra kell összpontosítaniuk: ANSI lumen kimenet, vetítési arány és jótállási idő. A DataMax 24 hónap szabványos jótállást vállal minden, sencseni gyárunkból távozó projektorra, ami felülmúlja a legtöbb disztribútor által a projektornak a szürkeimport csatornákon keresztül történő behozatalakor kapott 12 hónapos fedezetet.

Mit keressünk az LG CineBeam Lineup 2026 forráskutatásánál

A B2B beszerzési csapatok számára, amelyek az lg cinebeam lineup 2026 körüli fehér teret értékelik, a helyes beszerzési pozíció három számtól függ: a célzott egy egységre jutó leszállított költség, a szükséges ANSI lumen kimenet és az elfogadható jótállási hossz. Azóta, hogy a 2026-os specifikációs lapok kiszivárogtak, több tucat disztribútort kalauzoltuk végig ezen a háromszögön, és a legjobb árrést záró vásárlók azok, akik mind a hármat rögzítik, mielőtt gyári képviselővel beszélnének. Az lg cinebeam lineup 2026 kiskereskedelmi referenciaként való rögzítésével az OEM vásárlóknak 2000 dollár alatti nagykereskedelmi árat kell megcélozniuk a 4K UST egységekre, 2700+ ANSI lumennel és 24 hónapos jótállással, mint minden versenyképes ajánlat padlójával.

MOQ, átfutási idő és mintapolitika az LG CineBeam Lineup 2026 esetében

Az erre az egységre árrés-útvonalakat tervező disztribútorok az árazási struktúrát agresszívabbnak találják majd, mint a 2023-as generációé, de kevésbé bőkezűnek, mint a belépő szintű kínai OEM egységek esetében. Az LG 3499 dolláros gyártói ajánlott fogyasztói árat (MSRP) jelzett a HU915G csúcs UST változathoz, 2499 dollárt a HU785G középkategóriás UST-hez, valamint 1299 dollárt a HF80JG hordozható hosszú vetítésű egységhez. A nagykereskedelmi allokációk az arra jogosult csatornapartnokok számára az 1. szintű integrátorok esetében körülbelül 38%-os MSRP-kedvezményen, a 2. szintű viszonteladók esetében pedig 32%-os kedvezményen ülnek, az AV integrátori szakmában keringő csatornabriefingek szerint.

Egy rövid referencia kártya

Iparági kontextus az LG CineBeam Lineup 2026-hoz

Az lg cinebeam lineup 2026 olyan prémiumin UST szegmensbe érkezik, amely a PMA Research szerint 2025 harmadik negyedévéig évi 22 százalékkal nőtt. Az lg cinebeam lineup 2026 körüli fehér tér a legszélesebb az 1500–2500 dolláros nagykereskedelmi sávban, ahol a koreai márkák elvékonyították az SKU-kat, és az OEM kihívók előtt nyitva hagyták a volument.

Záró gondolatok és következő lépések

B2B beszerzési kontextusban, vegyes portfóliókat futtatva, ez a projektor olyan kevert árrés-profilt termel, amely élesen eltér a sok disztribútor által ma szállított tisztán kínai OEM készletektől. Egy tipikus, 2499 dolláros HU785G-t egyedi telepítőnek eladó disztribútor várhatóan 950 dolláros bruttó árrést várhat a csatornakezdvezmény után, míg egy DataMax által épített 4K UHD UST 1799 dolláros nagykereskedelmi költségen 2499 dolláros kiskereskedelmi áron körülbelül 700 dolláros bruttót hoz. A rés tovább szűkül, ha figyelembe vesszük a jótállási igényeket, az RMA-feldolgozási időt és az LG márkajelzés lakossági pályázatokban megszokott márkafelár-vonzerejét.

Az Ön kosara
Az oldal használati élményét javítja, ha engedélyezi a sütiket Süti-szabályzat