Pensijilan penandaan CE projektor EU adalah satu baris dokumen tunggal yang menentukan sama ada penghantaran anda dilepaskan di Rotterdam, Antwerp, atau Hamburg atau tersadai di gudang bonded

Diposkan Pada: Okt 07, 2026 - 69 Tontonan

Pensijilan penandaan CE untuk projektor di EU

P pensijilan penandaan CE untuk projector di EU

Di mana pembeli biasanya bermula

P pensijilan penandaan CE untuk projector di EU ialah baris dokumen tunggal yang menentukan sama ada penghantaran anda boleh explaining Rotterdam, Antwerp, atau Hamburg, atau duduk dalam gudang berbontoh selama berminggu-minggu. Seorang pembeli yang kami kerjakan pada suku tahun lepas memesan 2,400 unit model mudah alih 1080p daripada kilang bukan EU, dan kontainer ditahan di pelabuhan Valencia kerana DoC tidak menyenaraikan arahan peralatan radio yang betul — kerugiannya kira-kira 78,000 EUR dalam kos demuraj dan pelabelan semula. Pematuhan SKU bukan satu cop getah di bahagian bawah helaian spesifikasi; ia ialah rantaian terkawal dan boleh diaudit yang menyentuh reka bentuk perkakasan, pemilihan makmal ujian, serta badan perundangan yang dicetak dalam Deklarasi Kepatuhan. Panduan ini membawa pembeli OEM, pemilik jenama dan pengimport borongan melalui laluan tepat 2026 supaya kontainer seterusnya bergerak mengikut jadual.

TL;DR

  • Model ini memerlukan Fail Teknikal yang lengkap, Eropah Representative yang sah bagi pengilang bukan EU, dan pematuhan yang diuji terhadap Arahan Voltan Rendah 2014/35/EU, Arahan EMC 2014/30/EU, dan Arahan Peralatan Radio 2014/53/EU apabila terdapat Wi-Fi atau Bluetooth.
  • Laporan ujian daripada sisi kilang daripada makmal diakreditasi ISO/IEC 17025 serta Deklarasi Kepatuhan yang ditandatangani ialah pakej bukti minimum yang berdaya tampan bagi kebanyakan model projector 24V DC atau 100-240V AC yang dihantar pada 2026.
  • Kos unit untuk SKU baharu biasanya antara 3,200 USD hingga 9,800 USD bergantung pada kelas laser, modul tanpa wayar dan bilangan SKU yang digabungkan di bawah satu DoC.
  • Masa penyediaan biasa dari serah tugas sampel hingga set dokumen penandaan CE yang boleh digunakan ialah 8 hingga 14 minggu, dengan tempahan bilik EMC sebagai halangan paling kerap.
  • Dokumen projector disemak oleh kastam di bawah kod HS 8528.52, dan fail yang tidak lengkap ialah sebab ketiga paling kerap penghantaran projector dihentikan untuk pemeriksaan di pelabuhan EU menurut data EU Customs Trader Portal yang dirujuk oleh Suruhanjaya Eropah.

Apa yang sebenarnya membuktikan penandaan CE pada projector

SKU ialah tuntutan pengilang bahawa setiap unit yang meninggalkan barisan pengeluaran mematuhi legislation penyelarasan Union yang berkaitan. Bagi projector pintar DataMax OEM/ODM, penilaian pematuhan merangkumi tiga tiang utama: keselamatan elektrik di bawah Arahan Voltan Rendah (LVD) 2014/35/EU bagi unit berkuasa mains, keserasian elektromagnetik di bawah Arahan EMC 2014/30/EU, dan Arahan Peralatan Radio (RED) 2014/53/EU bagi mana-mana model dengan Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz, Bluetooth atau Miracast. Enjin paparan fosfor laser juga tertakluk kepada EN 60825-1 untuk keselamatan produk laser, dan optik ultra-short throw dengan pam biru output tinggi boleh mencetuskan penilaian risiko tambahan di bawah EN 62471 bagi risiko fotobiologi daripada lampu dan sistem lampu.

Menavigasi pensijilan penandaan CE untuk projector di EU ialah baris dokumen tunggal yang menentukan sama ada penghantaran anda boleh explaining Rotterdam, Antwerp, atau Hamburg, atau duduk dalam gudang berbontoh selama berminggu-minggu. Seorang pembeli yang kami kerjakan pada suku tahun lepas memesan 2,400 unit model mudah alih 1080p daripada kilang bukan EU, dan kontainer ditahan di pelabuhan Valencia kerana DoC tidak menyenaraikan arahan peralatan radio yang betul — kerugiannya kira-kira 78,000 EUR dalam kos demuraj dan pelabelan semula. Pematuhan SKU bukan satu cop getah di bahagian bawah helaian spesifikasi; ia ialah rantaian terkawal dan boleh diaudit yang menyentuh reka bentuk perkakasan, pemilihan makmal ujian, serta badan perundangan yang dicetak dalam Deklarasi Kepatuhan. Panduan ini membawa pembeli OEM, pemilik jenama dan pengimport borongan melalui laluan tepat 2026 supaya kontainer seterusnya bergerak mengikut jadual.

Laporan ujian berbanding Deklarasi Kepatuhan

Dokumen unit ini bukan satu dokumen — ia ialah satu timunan. Dua asas utama ialah laporan ujian (bukti objektif) dan Deklarasi Kepatuhan (tuntutan perundangan). Deklarasi mesti ditandatangani oleh orang asli di dalam EU atau oleh Representative yang sah dengan mandat bertulis di dalam fail. Bagi kilang bukan EU, aliran kerja import penandaan CE biasanya menggunakan Representative yang sah berdasarkan di Netherlands, Jerman atau Ireland, dan maklumat hubungan representative tersebut muncul pada label produk, pembungkusan dan DoC.

  • Model ini memerlukan Fail Teknikal yang lengkap, Eropah Representative yang sah bagi pengilang bukan EU, dan pematuhan yang diuji terhadap Arahan Voltan Rendah 2014/35/EU, Arahan EMC 2014/30/EU, dan Arahan Peralatan Radio 2014/53/EU apabila terdapat Wi-Fi atau Bluetooth.
  • Laporan ujian daripada sisi kilang daripada makmal diakreditasi ISO/IEC 17025 serta Deklarasi Kepatuhan yang ditandatangani ialah pakej bukti minimum yang berdaya tampan bagi kebanyakan model projector 24V DC atau 100-240V AC yang dihantar pada 2026.
  • Kos unit untuk SKU baharu biasanya antara 3,200 USD hingga 9,800 USD bergantung pada kelas laser, modul tanpa wayar dan bilangan SKU yang digabungkan di bawah satu DoC.
  • Masa penyediaan biasa dari serah tugas sampel hingga set dokumen penandaan CE yang boleh digunakan ialah 8 hingga 14 minggu, dengan tempahan bilik EMC sebagai halangan paling kerap.
  • Dokumen projector disemak oleh kastam di bawah kod HS 8528.52, dan fail yang tidak lengkap ialah sebab ketiga paling kerap penghantaran projector dihentikan untuk pemeriksaan di pelabuhan EU menurut data EU Customs Trader Portal yang dirujuk oleh Suruhanjaya Eropah.

Varian laser, tanpa wayar dan plug yang mencetuskan ujian tambahan

Pengujian projector tidak rata — iadiskalakan mengikut perkakasan. Projector mudah alih 1080p dengan input HDMI sahaja, penyesu 24V DC dan tiada modul tanpa wayar biasanya melepasi EN 62368-1, EN 55032 dan EN 55035 dalam satu kitaran ujian 6 minggu pada kos berhampiran bahagian rendah julat 3,200 USD hingga 9,800 USD kami. Tambah Wi-Fi 6 atau Bluetooth 5.2, dan anda menambah ujian spektrum RED Article 3.2 serta pendapat badan notifies dalam beberapa kes, yang menambah kira-kira 2,400 USD dan 3 hingga 4 minggu.

Kebanyakan sku ialah tuntutan pengilang bahawa setiap unit yang meninggalkan barisan produksi mematuhi legislation penyelarasan Union yang berkaitan. Bagi projector pintar DataMax OEM/ODM, penilaian pematuhan merangkumi tiga tiang utama: keselamatan elektrik di bawah Arahan Voltan Rendah (LVD) 2014/35/EU bagi unit berkuasa mains, keserasian elektromagnetik di bawah Arahan EMC 2014/30/EU, dan Arahan Peralatan Radio (RED) 2014/53/EU bagi mana-mana model dengan Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz, Bluetooth atau Miracast. Enjin paparan fosfor laser juga tertakluk kepada EN 60825-1 untuk keselamatan produk laser, dan optik ultra-short throw dengan pam biru output tinggi boleh mencetuskan penilaian risiko tambahan di bawah EN 62471 bagi risiko fotobiologi daripada lampu dan sistem lampu.

Nombor sisi perolehan yang perlu dikongsi pembeli B2B

Banyak dokumen model mesti boleh dijejak balik kepada makmal ujian yang dinamakan. Kami hanya menerima laporan daripada makmal diakreditasi ISO/IEC 17025, dan fail projek standard kami menyenaraikan nombor akreditasi makmal, edisi standard ujian dan nombor model khusus yang diuji. Laporan ujian yang hanya menyenaraikan penerangan umum "projector" adalah tanda amaran bagi kastam dan audit pematuhan kedai sendiri. Pembeli patut meminta varian model yang tepat, julat versi perisian yang diliput dan konfigurasiorst yang diuji — contohnya, projector laser 4500 ANSI lumen dengan Wi-Fi 6 diaktifkan pada kuasa transmit maksimum.

Masa penyediaan projector ini didominasi oleh ketersediaan bilik EMC, terutamanya di Shenzhen semasa Suku Tahun 3. Kami tempfileh slot bilik 6 hingga 8 minggu lebih awal untuk projek sendiri dan advises pembeli OEM menambah penampan 2 minggu untuk ujian semula jikaimbasan pertama menandakan puncak emissions radiated melebihi had quasi-peak EN 55032 Class B. Bagi pengimport borongan yang membandingkan dua kilang berdasarkan harga sahaja, soalan pintar ialah pembekal mana yang sudah mempunyai laporan ujian, yang mempunyai reka bentuk baharu yang masih memerlukan ujian penuh, dan yang mempunyai kontrak Representative sah yang bertahan selepas perubahan badan EU. Perkara terakhir penting: dokumen import penandaan CE yang terikat pada badan EU yang telah berhenti beroperasi ialah antara tiga sebab teratas Amazon EU dan rangkaian peruncitan CE utama mengeluarkan listing SKU projector tanpa notis.

Struktur dokumen, fail teknikal dan DoC yang perlu diminta pembeli B2B

Dokumen setiap unit ialah satu timunan, bukan satu dokumen. Dua asas utama ialah laporan ujian (bukti objektif) dan Deklarasi Kepatuhan (tuntutan perundangan). Deklarasi mesti ditandatangani oleh orang asli di dalam EU atau oleh Representative yang sah dengan mandat bertulis di dalam fail. Bagi kilang bukan EU, aliran kerja import penandaan CE biasanya menggunakan Representative yang sah berdasarkan di Netherlands, Jerman atau Ireland, dan maklumat hubungan representative tersebut muncul pada label produk, pembungkusan dan DoC.

Keperluan projector ini juga termasuk data kebolehJejakan: julat nombor batch atau nombor siri, tahun pengeluaran, serta nama dan maklumat hubungan pengilang atau representative yang sah. Kami pernah melihat peruncitan menolak kontainer 40 kaki kerana seni pembungkusan tidak menyediakan alamat pos representative EU, walaupun laporan ujian dan DoC selebihnya lengkap. Bagi pasukan perolehan B2B yang menilai pembekal baharu,QUEUE minta melihat contoh DoC yang disunting sebelum meletakkan pesanan pembelian — dokumen tunggal ini mendedahkan sama ada pembekal memahami peraturan 2026 atau hanya menggunakan templat 2018.

Bagi pasukan perolehan B2B yang membandingkan dua kilang, jadual di bawah meringkaskan apa yang should've ada dalam fail penandaan CE yang lengkap berbanding apa yang kami kerap jumpa daripada pembekal dengan amalan dokumentasi yang lemah.

DokumenFail LengkapFail Lemah
Deklarasi Kepatuhan EUDisertakan, bertarikh, menyenaraikan semua arahan dan piawaian yang digunakan, merujuk laporan ujian penuhTemplat umum, senarai arahan tiada
Laporan Ujian EMCEN 55032 + EN 55035, Class B, makmal diakreditasi, bertarikhLaporan dalaman, tiada nombor akreditasi
Laporan Ujian KeselamatanEN 62368-1:2023 atau edisi sah, makmal diakreditasiEdisi lama, tiada analisis bahaya
Laporan Ujian RF / RED (jika tanpa wayar)ETSI EN 301 489, ETSI EN 300 440 atau EN 303 345, pendapat badan notifies jika diperlukanSpektrum sahaja, tiada bukti Article 3.2
Laporan Laser (jika enjin laser)EN 60825-1, kaedah pengelasan, seni labelJustifikasi pengelasan tiada
Kontrak Representative SahBadan di EU, sah, bertarikh, bertahan selepas perubahan pemilikanTanpa tarikh, badan tidak disahkan

Nombor projek khusus daripada saluran OEM/ODM kami

Pengujian projector tidak rata — ia diskalakan mengikut perkakasan. Projector mudah alih 1080p dengan input HDMI sahaja, penyesu 24V DC dan tiada modul tanpa wayar biasanya melepasi EN 62368-1, EN 55032 dan EN 55035 dalam satu kitaran ujian 6 minggu pada kos berhampiran bahagian rendah julat 3,200 USD hingga 9,800 USD kami. Tambah Wi-Fi 6 atau Bluetooth 5.2, dan anda menambah ujian spektrum RED Article 3.2 serta pendapat badan notifies dalam beberapa kes, yang menambah kira-kira 2,400 USD dan 3 hingga 4 minggu.

Setiap pengujian sku bagi enjin paparan fosfor laser dengan sumber laser yang diketagihkan juga memerlukan penilaian EN 60825-1, termasuk had emisi yang boleh dicapai dan seni label amaran. DMD ultra-short throw 0.47-inch dengan enjin laser setara 2,500-nit biasanya berada dalam Class 1 atau Class 2, tetapi laporan ujian mesti menunjukkan kaedah pengelasan dan jarak pengukuran. Pematuhan penandaan CE bagi unit Class 3R dan Class 3B jauh lebih mencabar, dan beberapa peruncitan EU tidak akan membawa SKU tersebut langsung, jadi kes komersial bagi projector laser kecerahan lebih tinggi sering beralih kepada reka bentuk Class 1 dengan blok imej yang lebih besar dan bukannya peningkatan output mentah.

Projector untuk flagship triple-laser ultra-short throw (DMX-FL-UST, setara 3,500-nit, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E, penyahkod Dolby Atmos, kuasa 110W) memerlukan 12 hingga 14 minggu dan berharga antara 8,600 USD hingga 9,800 USD. Kos tambahan berbanding model jarak PertPURUHAN didominasi oleh penilaian EN 60825-1 merentas beberapa mod kecerahan serta kerja spektrum Wi-Fi 6E di bawah ETSI EN 303 687. Bagi pengimport borongan yang merancang run 2,000 unit, ini menolak overhead pematuhan setiap unit kepada kira-kira 4.30 USD hingga 4.90 USD, yang merupakan siling yang kamicadangkan untuk perbelanjaan sebelum PO pertama ditandatangani.

Panduan peringkat pembeli untuk peng keputusan MOFU dan BOFU

Model ini jarang menjadi faktor penentu pada peringkat MOFU, apabila pembeli masih menyempitkan bentuk, kecerahan dan OS. Ia menjadi faktor penentu pada peringkat BOFU, apabila dua projector dalam senarai akhir berbeza hanya 50 USD dari segi harga borongan dan pengimport perlu tahu yang mana akan benar-benar lulus kastam EU, semakan listing Amazon EU dan audit pematuhan rangkaian peruncitan CE.

Pelanggan OEM selalunya memerlukan classifier tahap yang biasanya terletak dalam tiga tier. Portable LCD 1080p asas tanpa wayar ialah kira-kira 3,200 USD untuk satu SKU. Projector laser 4K UHD jarak tengah dengan Wi-Fi 6 dan audio Bluetooth ialah kira-kira 5,800 USD hingga 7,500 USD. Projector ultra-short throw triple-laser flagship dengan HDMI 2.1, Wi-Fi 6E dan penyahkodan audio Dolby berada pada 8,400 USD hingga 9,800 USD. MOQ untuk build OEM/ODM itu sendiri tidak berkaitan dengan kos pensijilan — MOQ DataMax bermula pada 500 unit untuk tooling standard dan 2,000 unit untuk perisian tegar tersuai — tetapi pensijilan diserap merentas run produksi, jadi pesanan 5,000 unit menurunkan overhead pematuhan setiap unit kepada kira-kira 1.10 USD hingga 2.00 USD.

Masa penyediaan projector ini didominasi oleh ketersediaan bilik EMC, terutamanya di Shenzhen semasa Suku Tahun 3. Kami tempfileh slot bilik 6 hingga 8 minggu lebih awal untuk projek sendiri dan advises pembeli OEM menambah penampan 2 minggu untuk ujian semula jikaimbasan pertama menandakan puncak emissions radiated melebihi had quasi-peak EN 55032 Class B. Bagi pengimport borongan yang membandingkan dua kilang berdasarkan harga sahaja, soalan pintar ialah pembekal mana yang sudah mempunyai laporan ujian, yang mempunyai reka bentuk baharu yang masih memerlukan ujian penuh, dan yang mempunyai kontrak Representative sah yang bertahan selepas perubahan badan EU. Perkara terakhir penting: dokumen import penandaan CE yang terikat pada badan EU yang telah berhenti beroperasi ialah antara tiga sebab teratas Amazon EU dan rangkaian peruncitan CE utama mengeluarkan listing SKU projector tanpa notis.

Cara memilih rakan kongsi projector yang patuh

Makmal pensijilan dengan juruteknik menjalankan ujian EMC pada projector

Pemilihan rakan kongsi SKU bergantung pada empat pemboleh perolehan yang boleh disahkan sebelum pemindahan kawat pertama: sejarah DoC berdokumen, liputan piawaian harmonisasi merentas julat SKU sasaran, jejak audit kilang dan sokongan selepas listing. Layani fail model pembekal sama seperti anda akan lays Bill of Materials — dikawal versi, bertarikh dan boleh dijejak kepada edisi arahan tertentu. Mana-mana/vendor yang menjawab "ya, kami diper会造成 sijil CE" tanpa menyenaraikan arahan yang diliput (biasanya 2014/53/EU Arahan Peralatan Radio serta 2014/35/EU Arahan Voltan Rendah dan 2011/65/EU RoHS) sebenarnya belum melakukan kerja dengan betul.

Bagi pasukan perolehan B2B yangargate pada tempoh jualan peruncitan yang ketat, kami mengesyorkan saringan pembekal penandaan CE lima langkah sebelum mengeluarkan PO:

Projector memerlukan laluan kertas khusus sebelum karton pertama dihantar. Fail teknikal mesti termasuk penerangan produk, Bill of Materials penuh dengan sijil komponen yang didakwa, skematik untuk sebarang sub pemasangan RF atau laser, laporan ujian EMC dan LVD daripada makmal diakreditasi, penilaian risiko yang berkaitan dengan kategori bahaya EN 62368-1, serta Deklarasi Kepatuhan EU (DoC) yang ditandatangani oleh pengilang atau Representative yang sah. Bagi pembeli OEM yang menilai pembekal baharu, kami mengesyorkan meminta DoC dan halaman muka laporan ujian pada panggilan pertama. Kilang yangPOSITIONARY, atau yang hanya menghantar brosur pemasaran dengan logo CE, sedang memberi isyarat bahawa rantaian pematuhan CE mempunyai pautan lemah.

MOQ, dasar sampel dan saluran hubungan untuk pembeli OEM DataMax

Dokumentasi satu sku juga mempunyai tempoh tamat. Laporan ujian EN 55032 dan EN 55035 biasanya dianggap sah selama 5 tahun melainkan piawaian harmonisasi disemak atau perkakasan berubah dengan ketara. EN 62368-1 beralih dari edisi 2014 ke edisi 2023, dan mana-mana laporan yang hanyaMENTS edisi lama kini memerlukan penilaian delta atau ujian semula penuh. Bagi produk laser di bawah EN 60825-1, pengelasan mestilah disahkan semula jika enjin optik, penyebar atau bukaan sarung berubah lebih daripada 5%. Pasukan import penandaan CE di kastam EU dan Amazon EU kerap meminta DoC dahulu, laporan ujian kedua dan fail teknikal ketiga — dan mereka menganggap dokumen yang tiada sebagai penghantaran tidak patuh, bukan sekadar jurang kertas.

Soalan Lazim

Apakah sebenarnya yang liputi pensijilan penandaan CE untuk projector di EU pada projector pintar?

Pensijilan penandaan CE untuk projector di EU merangkumi tiga arahan pada projector pintar biasa: Arahan Peralatan Radio 2014/53/EU untuk Wi-Fi dan Bluetooth, Arahan Voltan Rendah 2014/35/EU untuk bekalan kuasa dan enjin cahaya laser-fosfor atau LED, serta RoHS 2011/65/EU untuk bahan terhad. EMC diuji di bawah 2014/30/EU, dan keselamatan kelas laser mengikut EN 60825-1. DoC yang patuh merujuk semua perkara di atas mengikut nombor arahan dan tahun edisi.

Berapa lama pensijilan penandaan CE untuk projector di EU mengambil masa untuk SKU OEM baharu?

DokumenFail LengkapFail Lemah
Deklarasi Kepatuhan EUDisertakan, bertarikh, menyenaraikan semua arahan dan piawaian yang digunakan, merujuk laporan ujian penuhTemplat umum, senarai arahan tiada
Laporan Ujian EMCEN 55032 + EN 55035, Class B, makmal diakreditasi, bertarikhLaporan dalaman, tiada nombor akreditasi
Laporan Ujian KeselamatanEN 62368-1:2023 atau edisi sah, makmal diakreditasiEdisi lama, tiada analisis bahaya
Laporan Ujian RF / RED (jika tanpa wayar)ETSI EN 301 489, ETSI EN 300 440 atau EN 303 345, pendapat badan notifies jika diperlukanSpektrum sahaja, tiada bukti Article 3.2
Laporan Laser (jika enjin laser)EN 60825-1, kaedah pengelasan, seni labelJustifikasi pengelasan tiada
Kontrak Representative SahBadan di EU, sah, bertarikh, bertahan selepas perubahan pemilikanTanpa tarikh, badan tidak disahkan

Bolehkah dokumen pensijilan penandaan CE untuk projector di EU digunakan semula merentas beberapa SKU dalam keluarga yang sama?

Ya. Dokumen pensijilan penandaan CE untuk projector di EU boleh digunakan semula merentas beberapa SKU dalam keluarga sama di bawah satu DoC apabila SKU berkongsi modul radio, bekalan kuasa dan motherboard yang sama. Di DataMax kami secara rutin menggabungkan 3 hingga 5 SKU ke dalam satu ujian keluarga, yang mengurangkan kos pematuhan setiap model kira-kira 12% hingga 18% berbanding memfailkan setiap SKU secara berasingan.

Berapa kos biasa pematuhan pensijilan penandaan CE untuk projector di EU bagi run borongan?

Unit untuk pelanggan oem/odm kami biasanya mengikut jadual boleh ulang apabila perkakasan dibekukan. Bagi projector mudah alih LCD 1080p (rujukan model DMX-P1080, setara 4,500 ANSI lumen, 1.2kg, input HDMI 2.0 + USB-C, penyesu 24V DC, tanpa wayar), kitaran pensijilan penuh memerlukan 6 minggu terhadap EN 62368-1, EN 55032 Class B dan EN 55035. Jumlah kos kira-kira 3,400 USD untuk satu SKU, dan bahagian setiap unit bagi run MOQ 3,000 unit ialah kira-kira 1.13 USD.

Projector DataMax mana yang sudah memegang kelulusan pensijilan penandaan CE untuk projector di EU?

Projector ini untuk ultra-short throw 4K UHD dengan Wi-Fi 6 dan audio Bluetooth (DMX-U4K-UST, laser fosfor setara 2,500-nit, 3.2kg, HDMI 2.1, audio Dolby, kuasa 100W) memerlukan 9 hingga 10 minggu. Bajetnya kira-kira 6,900 USD untuk satu SKU, dengan ujian spektrum RED Article 3.2 merangkumi kira-kira 2,100 USD daripada jumlah tersebut. Bahagian setiap unit bagi run MOQ 5,000 unit turun kepada kira-kira 1.38 USD. Kami juga advises pembeli OEM yang membina portfolio menggabungkan 3 hingga 5 SKU ke dalam satu permohonan ujian keluarga, yang memotong kira-kira 12% hingga 18% daripada bajet setiap model kerana komponen kongsi hanya diuji semula apabila benar-benar berubah.

Kesimpulan akhir

Projector untuk flagship triple-laser ultra-short throw (DMX-FL-UST, setara 3,500-nit, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E, penyahkod Dolby Atmos, kuasa 110W) memerlukan 12 hingga 14 minggu dan berharga antara 8,600 USD hingga 9,800 USD. Kos tambahan berbanding model jarak tengah didominasi oleh penilaian EN 60825-1 merentas beberapa mod kecerahan serta kerja spektrum Wi-Fi 6E di bawah ETSI EN 303 687. Bagi pengimport borongan yang merancang run 2,000 unit, ini menolak overhead pematuhan setiap unit kepada kira-kira 4.30 USD hingga 4.90 USD, yang merupakan siling yang kami cadangkan untuk perbelanjaan sebelum PO pertama ditandatangani.

Bersedia untuk menentukan spesifikasi run anda? Layari barisan produk projector pintar penuh atau hantar senarai SKU sasaran anda kepada meja B2B kami melalui borang sebut harga tersuai — balasan biasanya dalam satu hari bekerja, sampel dalam 10.

Troli Anda
Pengalaman anda di tapak ini akan bertambah baik dengan membenarkan kuki Polisi Kuki