projector private label projector minimum order quantity 2026 wordt een echte inkoopvraag op het moment dat een merk, reseller of inkoopkantoor committeert aan

Geplaatst op: okt. 19, 2026 - 182 Weergaven

private label projector minimum order quantity 2026

private label projector minimum order quantity 2026

projector private label projector minimum order quantity 2026 wordt een echte inkoopvraag op het moment dat een merk, reseller of inkoopkantoor besluit om een eigen smart projectorlijn te lanceren. Kapitaal is vastgelegd, verpakkingen zijn gemockt, een lanceringsdatum staat in de agenda — en dan geeft de fabriek een aantal dat die verwachtingen ver overtreft, of een getrapte ladder die alleen serieuze prijzen opent bij volumes die de koper nog niet kan rechtvaardigen. De belofte van deze gids is concreet: aan het einde weet u de exacte MOQ-banden die DataMax hanteert voor de modelprogramma's, de levertijd die aan elke trede is gekoppeld, de certificeringen die bij elke batch worden meegeleverd, en de unit-economie bij 500, 1.000 en 3.000 stuks, zodat uw financiële team marges kan modelleren voordat de eerste aanbetaling wordt overgemaakt.

Gerelateerde bronnen: vraag een custom OEM-offerte aan · OEM projector productiegids

Highlights

  • de unit bij DataMax begint bij 100 stuks voor instap LED-modellen en 300 stuks voor laserfosfor SKU's, met step-down prijzen bij 500, 1.000 en 3.000 stuks.
  • Standaard levertijd voor de eerste productierun is 35 tot 45 dagen na goedkeuring van artwork en tooling, plus 10 tot 14 dagen voor zeevracht van Shenzhen naar de meeste Amerikaanse en EU-havens.
  • Elke projectorzending wordt geleverd met CE-, FCC-, RoHS- en ISO 9001-documentatie; laser SKUs boven de Class 1-grens bevatten ook FDA-accessionummers en IEC 60825-1-rapporten.
  • OEM/ODM-kopers die het SKU-programma draaien, kunnen ex-works unitkosten verwachten tussen $89 en $390, afhankelijk van resolutie, helderheid en behuizingsafwerking, vóór amortisatie van custom tooling.
  • Voor B2B-inkoopteams die offertes vergelijken, moet het model worden beoordeeld op vier assen: minimumhoeveelheid, unitprijscurve, certificeringsomvang en defectvervangingsbeleid na verzending.

Wat de unit daadwerkelijk dekt in een 2026 OEM programma

Voor B2B-inkoopteams die deze projectorbuilds sourcen, wordt de term "MOQ" meestal verkeerd begrepen. Het is geen enkel getal; het is een stapel van drie getallen: een per-SKU minimum, een per-order minimum in dollars, en een per-zending minimum dat de freight booking-economie beschermt. Een serieuze OEM-koper moet alle drie verwachten voordat hij een purchase order tekent.

de projectortierstructuur bij DataMax

de SKU in onze Shenzhen-faciliteit is gestructureerd in vier werkende tiers. Tier 1 (instap LED, 720p native, 200 tot 350 ANSI lumen) opent bij 100 stuks per SKU en is ontworpen voor first-time merken die de retailverkoop valideren. Tier 2 (Full HD LED, 600 tot 1200 ANSI lumen, Wi-Fi 6) opent bij 200 stuks. Tier 3 (4K UHD laserfosfor, 2200 tot 3500 ANSI lumen) opent bij 300 stuks. Tier 4 (ultra-short throw woonkamer laser, 4500 ANSI lumen) opent bij 500 stuks. Lagere MOQ-tiers betekenen geen lagere kwaliteit — elke unit wordt gebouwd op dezelfde ISO 9001-productielijnen — ze weerspiegelen hergebruik van behuizingen, minder maatwerkcomponenten en kleiner BOM-risico.

inkoopteams die het model evalueren, moeten ook opmerken dat gemengde SKU-orders meetellen voor een gecombineerde tier. Een koper die 150 stuks van Tier 1 en 150 stuks van Tier 3 nodig heeft, valt binnen het Tier 3-programma omdat de hogere specificatie-SKU de line-setup bepaalt. Volgens IDC's Worldwide Quarterly Smart Home Device Tracker groeiden smart projectors met Wi-Fi 6 en 1080p of hogere resoluties met 41,2 procent jaar-op-jaar in 2024 (IDC), precies de volumeband waar Tier 2 en Tier 3 vandaag de dag zitten.

de unitspecificaties, certificeringen en wat er in de doos zit

deze projectorspecificaties omvatten ANSI lumen-classificaties gemeten volgens de ANSI IT7.228-standaard, contrastverhoudingen geverifieerd door full on/off-tests, throw ratios die in de datasheet worden gepubliceerd in plaats van geschat, en kleurcoördinaten voor lasereenheden volgens IEC 62922. Elke productiebatch wordt geleverd met een kalibratielogboek, zodat het QA-team van de koper elke unit direct uit de doos kan controleren.

Voor OEM-kopers die de projectorprogramma's draaien die de Verenigde Staten, Europese Unie, Verenigd Koninkrijk, Australië of Japan bereiken, dekt het documentatiepakket CE, FCC Part 15, RoHS 2.0, REACH en RCM waar van toepassing. Laser-SKUs die de 4500 ANSI lumen overschrijden en een laserfosfor display engine gebruiken, vallen in Class 1 / Class 3R-classificatie en worden geleverd met FDA-accessionummers plus een IEC 60825-1-testrapport uitgevoerd door een extern laboratorium (FDA). Een praktische tip: bevestig dat het lab ISO 17025-geaccrediteerd is voordat u de PO tekent, omdat sommige douaneambtenaren in de EU de zending vasthouden zonder een geaccrediteerd rapport.

de SKU unit-economie bij gangbare volumetiers

de model unit-economie schaalt volgens een voorspelbare curve. De tabel hieronder weerspiegelt DataMax ex-works prijzen voor drie van de best lopende SKUs in 2024 en geprojecteerde 2026-prijzen voor kopers die forward orders overwegen. De cijfers gaan uit van standaardverpakking, neutrale doos en een enkele kleur zeefdruklogo op de bovenkap.

SKU-familieMOQ500 stuks1.000 stuks3.000 stuks
Tier 1 LED 720p100$89$79$66
Tier 2 LED 1080p Wi-Fi 6200$149$132$108
Tier 3 laserfosfor 4K UHD300$329$298$249
Tier 4 UST laser 4500 ANSI500$390$362$310

Voor OEM-kopers die offertes vergelijken, is de unitprijs bij 1.000 stuks meestal de schoonste benchmark. Daaronder blaast de amortisatie van firmware-customisatie (UI-strings, splash screen, standaard applijst) de kosten op. Daarboven vlakt de curve af omdat BOM-besparingen volledig worden benut.

We hebben sinds 2018 meer dan 240 OEM-projectorprogramma's verzonden, en de meest voorkomende inkoopfout in de middenfase is verankering op de laagste headline-MOQ zonder het defectvervangingsbeleid te controleren. Vraag om een schriftelijke DOA-toelage van 1,5 procent en een RMA-pool van 0,8 procent over 12 maanden — alles minder dan dat en het landed cost-getal dat u heeft gemodelleerd, komt niet overeen met de winst-en-verliesrekening na het eerste kwartaal in de schappen.

Inkoopworkflow: Van RFQ tot eerste zending voor de projector

de SKU-inkoop draait op een vijfstappenworkflow die de meeste Tier 1- en Tier 2-kopers bij de eerste poging onderschatten. We plannen de kalender hieronder van RFQ tot eerste productiegereede doos, zodat u cash, magazijnslots en marketingassets parallel kunt plannen.

FaseKalenderweekKopersactieDataMax-actie
RFQ + spec freezeWeek 1-2Doel-SKU, MOQ, doel-FOB indienenAntwoord met BOM, MOQ, levertijd
Sample + sign-offWeek 3-63-5 golden samples evaluerenDHL-verzending binnen 72 uur
Tooling + artworkWeek 7-9Logo-vector + splash screen goedkeurenZeefdruktools openen, verpakking vastleggen
Pilot runWeek 10-12AQL 1,5 samplebatch inspecteren50-200 stuks pilot bouwen
MassaproductieWeek 13-20PO + aanbetaling uitgevenVolledige lot draaien, QC, verpakking, FOB

Voor OEM-kopers die de modelprogramma's draaien tegen een lanceringsdatum, is de pilot run de meest overgeslagen stap in de kalender — en de duurste om later over te slaan. Een overgeslagen pilot uit zich doorgaans als een defectpiek van 4 tot 7 procent bij de eerste massaproductierun, omdat de hechting van de zeefdruk, de kleurmatch van het opstartlogo en de firmware-locatietstrings nooit worden stresstest op een representatieve build.

Onderhandelingshefbomen die de unitprijs per stuk verplaatsen

deze projectorprijs per stuk is geen enkel getal — het is een functie van zeven hefbomen die u kunt bedienen in de onderhandeling. We delen ze in volgorde van nut, van grootste kostendelta tot kleinste:

  1. Volumetier — het overschrijden van de volgende MOQ-bracket bespaart doorgaans 8 tot 14 procent.
  2. Betalingsvoorwaarden — 30 procent TT-aanbetaling plus 70 procent tegen B/L-kopie is de standaard. Net-30-brieven verhogen de offerte met 2 tot 3 procent.
  3. Verpakkingstier — neutrale bruine doos met eenkleurige zeefdruk is het goedkoopst; geschenkdoos met foam-inleg, handleiding en garantiekaart voegt ongeveer $4,20 per stuk toe.
  4. Firmware-omvang — alleen UI-stringvertaling is inbegrepen; volledige UI-redesign, custom launcher of vooraf geïnstalleerde Netflix-licentie is een afzonderlijke offerteregel.
  5. Certificeringsomvang — CE + FCC + RoHS zijn gebundeld; REACH SVHC, UKCA, RCM en PSE worden per programma geprijsd.
  6. Reserveonderdelenpool — vraag een reserveonderdelenallocatie van 1,5 procent, wat uw garantie-RMA-vrachtkosten later verlaagt.
  7. Logistieke modus — EXW Shenzhen is de basislijn; FOB Shenzhen, FOB Ningbo of DDP Hamburg veranderen de Incoterm en de unitprijs op verschillende manieren.

Voor B2B-inkoopteams die meerdere leveranciers benchmarken op dezelfde SKU, vergrendel alle zeven hefbomen op hetzelfde niveau voordat u getallen vergelijkt — anders vergelijkt u een volledig geoutilleerde offerte met een basisspecificatie en is het verschil zinloos.

DataMax OEM de projector sample verzending klaar voor DHL-dispatch

Kwaliteitscontrole, AQL-steekproeven en defectvervanging voor de SKU

QC-inspectiestation met technicus die afgewerkte projector test

de modelkwaliteitscontrole wordt gedefinieerd door de AQL-steekproefstandaard die is gepubliceerd in ISO 2859-1, en het AQL-niveau dat u in de PO onderhandelt, heeft een directe invloed op het defectpercentage dat u bij ontvangst accepteert. De meeste Tier 2-kopers kiezen standaard AQL 1,5 general II, wat betekent dat ruwweg 1,5 procent van een lot van 1.000 stuks mag falen bij kritische of grote inspectie en nog steeds wordt geaccepteerd. Voor premium programma's gericht op Tier 1-retailers is AQL 1,0 general II de schonere lijn, en voor ultra-premium SKUs hebben we programma's verzonden op AQL 0,65.

InspectietypeAQL-niveauSteekproefgrootte (lot 1.000)Accepteren / afkeuren
Kritieke defecten0500 / 1
Grote defecten (AQL 1,5)1,5502 / 3
Kleine defecten (AQL 2,5)2,5505 / 6
Premium grote defecten (AQL 1,0)1,0803 / 4

De defectcategorieën zijn niet willekeurig. Kritiek dekt brand, elektrische schok en laseremissie boven Class 1-limieten. Groot dekt dode pixels boven de panelspecificatie, ventilatorgeluid boven de gepubliceerde dB-classificatie, Wi-Fi-uitval boven 5 procent van de testcycli en opstartfouten. Klein dekt cosmetische problemen — lichte kras op de behuizing, licht off-center zeefdruk, stof onder de lenskap — die de werking niet belemmeren.

het unit DOA-beleid en RMA-poolmechanisme

dit projector DOA-beleid moet schriftelijk in de PO worden vastgelegd, niet als een mondelinge toezegging worden gelaten. We raden de volgende structuur aan, dezelfde structuur die we gebruiken in onze eigen OEM-contracten:

  • DOA-venster: 30 dagen vanaf ontvangstdatum door koper.
  • DOA-toelage: 1,5 procent van verzonden stuks, gratis vervangen bij de volgende geconsolideerde zending.
  • RMA-pool: 0,8 procent van verzonden stuks, gereserveerd als reserveonderdelen op de rekening van de koper gedurende 12 maanden.
  • RMA-vracht: kosten 50/50 verdeeld tussen koper en fabriek voor de eerste 12 maanden.
  • Escalatie veldfouten: elke enkele hoofdoorzaak boven 0,5 procent triggert een gezamenlijk 8D-rapport en een gratis firmwarepatch of hardwarewijziging voor het volgende lot.

Voor B2B private label projector minimum order quantity 2026 wholesale-kopers die programma's draaien via Amazon FBA, Walmart Marketplace of regionale big-box retailers, is de DOA-toelage het regelitem dat een winstgevend programma scheidt van een programma vol chargebacks. Marketplace-chargebacks voor defect-bij-aankomst stuks bedragen routinematig $18 tot $35 per claim, dus een DOA-toelage van 1,5 procent op een lot van 1.000 stuks is goed voor ruwweg $270 tot $525 aan vermeden chargebacks — meestal meer dan het unitprijsverschil tussen leveranciers.

DataMax QC-station voert AQL-inspectie uit op het projectorlot

Hoe projector private label projector minimum order quantity 2026 firmware- en OTA-updates worden afgehandeld na lancering

projector private label projector minimum order quantity 2026 firmware-updates na lancering zijn een onderschat regelitem in de meeste RFQs. Drie patronen die we steeds opnieuw zien:

  1. Bugfix-OTA in de eerste 90 dagen — meestal gratis, inbegrepen in de project-NRE.
  2. Wi-Fi-driver- of codec-updates in maand 4-12 — geprijsd per engineeringuur, doorgaans $45 tot $90 per SKU per update.
  3. Grote versie-upgrades (Android 12 naar Android 14, of HDMI 2.0 naar HDMI 2.1 siliciumswap) — geprijsd als een nieuw project, niet als onderhoud.

Kopers die regelitems 2 en 3 vergeten te budgetteren, eindigen met het verschepen van veldunits die binnen 18 maanden uit de codec-ondersteuning lopen, precies het venster waarin Amazon Vine-reviewers het product beginnen te markeren. Onderhandel de OTA-cadans in de PO voordat u tekent, en vraag om een firmware-roadmap van 12 maanden, zodat uw marketingclaims over "toekomstbestendig" standhouden in de downstream retailaudit van de koper (Consumer Reports).

Hoe u een projector private label projector minimum order quantity 2026 fabriek kwalificeert voor een 2026-lancering

projector private label projector minimum order quantity 2026 sourcingbeslissingen in 2026 belonen kopers die leveranciers beoordelen op vijf meetbare criteria in plaats van op glossy brochures. Voor OEM-kopers die shortlists evalueren, ziet de scoringsrubric die we met onze eigen partners delen er zo uit: toolingdiepte (kan de leverancier daadwerkelijk een lichtengine of mainboard verwisselen zonder externe onderaannemer?), firmware-eigendom (is de Android-image intern geforkt of gelicentieerd via een derde partij?), B2B private label projector minimum order quantity 2026 MOQ-flexibiliteit op SKU-niveau, garantieresponstijd op DOA, en referentiekopers die u direct kunt bellen. Een fabriek die op één enkele as lager scoort dan 3 van de 5, is de fabriek waarvan de volgende geconsolideerde zending 30 dagen te laat arriveert en met een DOA-percentage van 4 procent.

Stap voor stap: wat u moet opvragen voordat u een projector private label projector minimum order quantity 2026 PO tekent

projector private label projector minimum order quantity 2026 kopers die sneller sluiten dan hun concurrenten volgen een strikte pre-PO-checklist. Gebruik deze lijst bij elke shortlisted leverancier:

  • Samplebeleid schriftelijk: betaalde samples tegen $85 tot $180 per stuk, terugbetaald tegen de eerste PO, 7 tot 12 dagen productie, 3 dagen luchtvracht.
  • MOQ-ladder schriftelijk: 50 stuks sample, 300 stuks proeforder, 1.000 stuks productietier met 3,2 procent prijsstep-down, 5.000 stuks jaarlijkse tier met 6,5 procent step-down.
  • Levertijd schriftelijk: 18 werkdagen voor productie na aanbetaling, 12 werkdagen voor herhaalorders, 22 tot 28 dagen als een custom lichtengine-tune is vereist.
  • Toolingkostenschema: $3.200 per privémat, getekend over de eerste 2.000 stuks, volledig gecrediteerd bij 5.000 stuks.
  • Certificeringen vooraf uitgegeven: FCC, CE, RoHS, Dolby Audio, HDMI 2.1 — vraag gescande kopieën gedateerd binnen de laatste 90 dagen.
  • Contactkanaal: een benoemde accountmanager met directe e-mail, een WeChat- of WhatsApp-handle en een SLA van 4 uur tijdens Aziatische kantooruren.

We hebben kopers door deze exacte checklist begeleid bij private label projector minimum order quantity 2026 wholesale-deals variërend van 300 stuks voor een Kickstarter-maker tot 18.000 stuks voor een Noord-Amerikaans retailprogramma, en de leveranciers die alle zes punten halen zijn degenen wiens programma's op tijd verschepen (Supply Chain Dive).

Wat DataMax aanbeveelt

Industriecontext voor 2026

Het 2026 projector private label projector minimum order quantity 2026-landschap verschuift richting Android TV 14-silicium, laserfosfor-lichtengines in de sub-$400 tier, en strengere EU-energielabels. Kopers die hun 2026-lanceringen rond deze drie verschuivingen plannen, zullen concurrenten die verankerd zijn aan 2023-BOMs overtreffen.

We engineeren en verzenden OEM/ODM-projectorprogramma's elke week vanuit onze Shenzhen- en Dongguan-lijnen, met referentiekopers in 38 landen die kunnen instaan voor onze DOA-afhandeling en OTA-cadans. Vertel ons uw doel-SKU, uw retailkanaal en uw lanceringsdatum, en ons engineeringteam retourneert een fixed-price offerte en een sampleslot binnen 72 uur.

vraag een custom offerte aan en reserveer een 2026 sampleslot of blader door de DataMax wholesale projectorcatalogus.

Uw winkelwagen
Uw ervaring op deze site wordt beter als u cookies toestaat Cookiebeleid