Projectorfabrikant China helpt Europese merken, Amazon-resellers en onderwijs-inkoopteams één terugkerend probleem op te lossen: het vinden van een fabriek die aan alle eisen voldoet.

Geplaatst op: okt. 02, 2026 - 91 Weergaven

Projectorfabrikant China: B2B OEM-gids 2026 (Duits)

Projektor Hersteller China: B2B OEM-gids 2026 (Duits)

Projektor Hersteller China helpt Europese merken, Amazon-resellers en inkoopteams in het onderwijs bij het oplossen van één terugkerend probleem: het vinden van een fabriek die consistente laser- en LED-units kan leveren met Duitse documentatie, CE/RED-papieren en voorspelbare levertijden van 10-14 weken. deze optie levert doorgaans een stukprijs die 40-55 procent lager ligt dan EU- of Amerikaanse assemblage, maar het verschil tussen een betrouwbare ODM-partner en een handelsmaatschappij is groot, en één verkeerd specificatieblad kan een kwart van de marge wegvagen. Deze gids loodst B2B-inkopers, importeurs en bulkkopers door wat wij bij DataMax daadwerkelijk zien op de fabrieksvloer in Shenzhen — van laserfosfor-lichtmotoren tot Android TV-certificeringen — zodat u leveranciers kunt kwalificeren, monsters kunt aanvragen en inkooporders kunt plaatsen met harde cijfers in plaats van giswerk. De conclusie: een geverifieerd ons product met geauditeerde SMT-lijnen, IEC 62471-lichtveiligheidsrapporten en een echte R&D-werkbank verslaat altijd een 10 procent goedkopere offerte van een makelaar.

TL;DR

  • de projector biedt 40-55 procent landed-cost besparingen ten opzichte van Europese assemblage, met MOQ's die doorgaans beginnen bij 200-500 units per SKU voor laser- en 4K LED-modellen.
  • Een echte fabrikant beschikt over eigen SMT-lijnen, gekalibreerde lichtmotor-laboratoria en een ODM R&D-team van meer dan 30 ingenieurs, wat hen onderscheidt van handelsmakelaars die alleen ladingen relabelen.
  • Geverifieerde het apparaat OEM-partners beschikken over ISO 9001, CE-RED, FCC Part 15, IEC 62471 en optionele TÜV- of UL-keurmerken die relevant zijn voor EU- en Noord-Amerikaanse verkoopkanalen.
  • Levertijden voor deze projector groothandelsorders bedragen 25-40 dagen voor monstername en 10-14 weken voor massaproductie na een TT-aanbetaling van 30 procent.
  • DataMax werkt met kopers die het systeem evalueren door NDA-beschermde Gerber-bestanden, fotometrische testgegevens en Duitstalige specificatiebladen te verstrekken vóór enige toolingverbintenis.

ons aanbod: een echte fabriek in Shenzhen verifiëren

Wanneer projektor hersteller, China helpt Europese merken, Amazon-resellers en inkoopteams in het onderwijs bij het oplossen van één terugkerend probleem: het vinden van een fabriek die consistente laser- en LED-units kan leveren met Duitse documentatie, CE/RED-papieren en voorspelbare levertijden van 10-14 weken. deze optie levert doorgaans een stukprijs die 40-55 procent lager ligt dan EU- of Amerikaanse assemblage, maar het verschil tussen een betrouwbare ODM-partner en een handelsmaatschappij is groot, en één verkeerd specificatieblad kan een kwart van de marge wegvagen. Deze gids loodst B2B-inkopers, importeurs en bulkkopers door wat wij bij DataMax daadwerkelijk zien op de fabrieksvloer in Shenzhen — van laserfosfor-lichtmotoren tot Android TV-certificeringen — zodat u leveranciers kunt kwalificeren, monsters kunt aanvragen en inkooporders kunt plaatsen met harde cijfers in plaats van giswerk. De conclusie: een geverifieerd ons product met geauditeerde SMT-lijnen, IEC 62471-lichtveiligheidsrapporten en een echte R&D-werkbank verslaat altijd een 10 procent goedkopere offerte van een makelaar.

de unit productielijnen en SMT-capaciteit

de model activiteiten draaien doorgaans op 4-8 SMT-lijnen, één COB- of laserfosfor-lichtmotorlijn en een cleanroom van klasse 10.000 of beter voor DMD/LCD-module-assemblage. LED-only modellen kunnen draaien op 2-3 SMT-lijnen, terwijl echte 4K UHD lasereenheden een dedicated optische uitlijncel nodig hebben. Wij vragen hen om maandelijkse doorvoer in units per lijn, defectpercentage in DPPM en het percentage componenten van genoemde leveranciers zoals Texas Instruments voor DMD-chips, Luminus of Nichia voor laserdiodes en Novatex of Appotronics voor het fosforwiel te delen. Zonder die drie cijfers zijn MOQ- en levertijdbeloften fictie. Een serieuze de optie fabrikant zal piek- versus duurzame capaciteit bekendmaken, omdat een lijn die is opgegeven voor 8.000 units die daadwerkelijk gemiddeld 3.500 units produceert de industrienorm is, niet de uitzondering Bron: IDC Worldwide Quarterly Smart Projector Tracker.

deze optie certificeringen en naleving

  • de projector biedt 40-55 procent landed-cost besparingen ten opzichte van Europese assemblage, met MOQ's die doorgaans beginnen bij 200-500 units per SKU voor laser- en 4K LED-modellen.
  • Een echte fabrikant beschikt over eigen SMT-lijnen, gekalibreerde lichtmotor-laboratoria en een ODM R&D-team van meer dan 30 ingenieurs, wat hen onderscheidt van handelsmakelaars die alleen ladingen relabelen.
  • Geverifieerde het apparaat OEM-partners beschikken over ISO 9001, CE-RED, FCC Part 15, IEC 62471 en optionele TÜV- of UL-keurmerken die relevant zijn voor de EU- en Noord-Amerikaanse verkoopkanalen.
  • Levertijden voor deze projector groothandelsorders bedragen 25-40 dagen voor monstername en 10-14 weken voor massaproductie na een TT-aanbetaling van 30 procent.
  • DataMax werkt met kopers die het systeem evalueren door NDA-beschermde Gerber-bestanden, fotometrische testgegevens en Duitstalige specificatiebladen te verstrekken vóór enige toolingverbintenis.

het apparaat fotometrische en elektrische specificaties die u moet eisen

deze projector specificaties moeten worden vermeld in ANSI-lumen, niet in "lux" of marketinglumen, en geverifieerd tegen een IEC 61947-1-meetloop met een mat-wit scherm met 1.0 gain op 1,5 m projectieafstand. Wij benchmarken elke nieuwe leverancier met een 4500 ANSI lumen lasermonster en meten contrast, kleurengamma DCI-P3-dekking en ruis in dB op 1 m. Acceptabele ruis op een home theater unit ligt op 28-32 dB in eco-modus; een ultra-short-throw voor de slaapkamer mag niet boven 26 dB uitkomen. Elektrische specificaties zijn ook belangrijk: het systeem dat verantwoordelijk is voor EU-zendingen levert 100-240 V auto-ranging PSU's met EU Type F- of C-stekkers, een opgenomen vermogen in stand-by onder 0,5 W volgens de EU-eco-designverordening, en een gelabeld stand-by wattage dat op de doos is gedrukt. Elke ons aanbod OEM-partner die deze vier gegevenspunten niet schriftelijk kan overleggen, is niet klaar voor het onboardingformulier van een Duitse retailer.

de SKU modellijn voor B2B-kopers

dit product kernproductcategorieën

Eén sku sourcing begint met documentatie, niet met productfoto's. Bij DataMax haalt onze pre-shipment audit vier documenten op voordat een monsteraanvraag wordt uitgegeven: bedrijfsvergunning met projectorfabricage als scope op de unified social-credit code, ISO 9001-certificaat met geldige uitgiftedatum, een recent fotometrisch laboratoriumrapport van een derde partij, en een referentielijst van twee eerdere EU- of VS-kopers die we rechtstreeks kunnen contacteren. Een leverancier die op een van deze vier items vertraging oploopt, is bijna altijd een handelsagent. dit product OEM-kopers moeten ook een Customs Export Data-record opvragen bij Panjiva of ImportGenius om te bevestigen dat de rechtspersoon HS-code 8528.69 onder eigen naam heeft verzonden in de afgelopen 12 maanden, niet alleen als expediteur.

de optie SKU-vergelijking

SpecificatieDM-L1 PortableDM-H4 Home TheaterDM-U9 UST LaserDM-C7 Commercial
Native resolutie1920 x 10803840 x 2160 (XPR shift)3840 x 21601920 x 1200
LichtbronRGB LEDLaser-fosforLaser-fosforLaser-fosfor dual
ANSI-lumen600320042006500
Throw ratio1,2:11,13-1,47:10,21:11,2-1,9:1
Ruis (eco / std)28 / 32 dB30 / 35 dB26 / 32 dB33 / 38 dB
Gewicht1,4 kg4,8 kg9,6 kg12,2 kg
MOQ (units)50030010050
Levertijd35 dagen45 dagen60 dagen75 dagen
FOB Shenzhen prijs$112$480$920$1.640

Eén model activiteiten draaien doorgaans op 4-8 SMT-lijnen, één COB- of laserfosfor-lichtmotorlijn en een cleanroom van klasse 10.000 of beter voor DMD/LCD-module-assemblage. LED-only modellen kunnen draaien op 2-3 SMT-lijnen, terwijl echte 4K UHD lasereenheden een dedicated optische uitlijncel nodig hebben. Wij vragen hen om maandelijkse doorvoer in units per lijn, defectpercentage in DPPM en het percentage componenten van genoemde leveranciers zoals Texas Instruments voor DMD-chips, Luminus of Nichia voor laserdiodes en Novatex of Appotronics voor het fosforwiel te delen. Zonder die drie cijfers zijn MOQ- en levertijdbeloften fictie. Een serieuze de optie fabrikant zal piek- versus duurzame capaciteit bekendmaken, omdat een lijn die is opgegeven voor 8.000 units die daadwerkelijk gemiddeld 3.500 units produceert de industrienorm is, niet de uitzondering Bron: IDC Worldwide Quarterly Smart Projector Tracker.

de projector engineering trade-offs

deze unit engineering teams geven doorgaans de voorkeur aan TI 0,47-inch 4K DMD-chips voor home theater onder $1000 omdat ze XPR-pixel-shifting accepteren om 8,3 miljoen waargenomen pixels weer te geven. Premium segmenten gebruiken TI 0,66-inch 4K DMD-chips, die native 4K zijn zonder pixel-shifting, die ongeveer $38 meer per chip kosten maar schonere tekstvervaging produceren voor spreadsheet-zwaar B2B-gebruik. Voor het apparaat OEM dat 30-bit kleur en DCI-P3-dekking boven 95% prioriteert, stijgt de BOM met $24 per unit, voornamelijk door de dichroïsche coatings van het kleurenwiel en de Luminus PT39 laserbank. Trade-offs zoals deze zijn de reden waarom we kopers vragen om hun beoogde retail-SKU, beoogde-retailprijs en beoogde kleurengamma te sturen voordat we een tooling-aanbetaling offreren.

deze projector sourcing-playbook voor first-time kopers

het systeem vetting-controlepunten

ons product OEM-kopers die Duitsland bedienen, moeten plannen voor CE-RED (Radio Equipment Directive 2014/53/EU), de Low Voltage Directive 2014/35/EU, EMC Directive 2014/30/EU en RoHS 2.0 (Directive 2011/65/EU) plus de (EU) 2015/863-amendement voor vier ftalaten. Voeg IEC 62471 toe voor fotobiologische oogveiligheid op laserunits van klasse 1 of klasse 2, en u heeft een realistische nalevingskaart voor de projector groothandelszendingen bestemd voor Hamburg, Rotterdam of Antwerpen. Voor VS-gebonden deze unit groothandel gelden FCC Part 15B en Energy Star v8 voor projectoren. DataMax houdt per project een digitaal dossier bij: testrapporten, DoC, label-artwork en gebruikershandleiding in de taal van het bestemmingsland, omdat alleen al een ontbrekende Duitse handleiding voldoende is voor een douanehold door de Marktüberwachungsbehörde.

dit product logistiek en Incoterms

de unit groothandelszendingen worden bijna altijd geprijsd vanuit Shenzhen, Ningbo of Shanghai, met FOB als de meest voorkomende Incoterm voor de model OEM-deals onder 5000 units. CIF Hamburg en CIF Long Beach zijn werkbaar tot circa 8 kubieke meter per SKU, waarboven de LCL (less-than-container-load) kosten de marge uithollen. Voor Projektor Hersteller China fabrikant orders van 20-foot FCL (circa 1.200-1.800 home theater units) raden wij FOB Shenzhen aan met een aangewezen expediteur; dat geeft u tariefcontrole op het zeetraject en vermijdt de 12-18% opslag die verborgen zit in CIF-offertes. Een standaard home theater Projektor Hersteller China zending van 500 units weegt ongeveer 3.200 kg bruto, past in 38 kubieke meter en wordt geboekt voor circa $4.800-$6.400 voor 20-daagse transittijd naar Hamburg op MSC, Maersk of COSCO in Q1 2026 spot-tarieven Bron: Freightos Baltic Index wekelijks rapport. Plan 4 weken buffer tussen fabriek ex-works en vessel ETD, omdat Chinees Nieuwjaar en de september Golden Week de binnenlandse transportcapaciteit samenpersen en 7-12 dagen aan de tijdlijn toevoegen.

Hoe kiest u een Projektor Hersteller China partner voor uw volgende OEM-programma

Wereldkaart die de wereldwijde aanwezigheid van OEM-distributeurs toont

deze projector specificaties moeten worden vermeld in ANSI-lumen, niet in "lux" of marketinglumen, en geverifieerd tegen een IEC 61947-1-meetloop met een mat-wit scherm met 1.0 gain op 1,5 m projectieafstand. Wij benchmarken elke nieuwe leverancier met een 4500 ANSI lumen lasermonster en meten contrast, kleurengamma DCI-P3-dekking en ruis in dB op 1 m. Acceptabele ruis op een home theater unit ligt op 28-32 dB in eco-modus; een ultra-short-throw voor de slaapkamer mag niet boven 26 dB uitkomen. Elektrische specificaties zijn ook belangrijk: het systeem dat verantwoordelijk is voor EU-zendingen levert 100-240 V auto-ranging PSU's met EU Type F- of C-stekkers, een opgenomen vermogen in stand-by onder 0,5 W volgens de EU-eco-designverordening, en een gelabeld stand-by wattage dat op de doos is gedrukt. Elke ons aanbod OEM-partner die deze vier gegevenspunten niet schriftelijk kan overleggen, is niet klaar voor het onboardingformulier van een Duitse retailer.

Projektor Hersteller China volgende stappen voor B2B-inkoopteams

In de projektor hersteller context, China inkoopteams die het snelst deals sluiten, volgen dezelfde vijfstappen-playbook die wij intern bij DataMax gebruiken: (1) stuur beoogde SKU, beoogde retailprijs, beoogde lumenoutput en beoogde throw ratio; (2) vraag een gespecificeerde BOM aan met genoemde componentenbronnen (TI DLP-chip, Luminus of Nichia laserbank, Harman Kardon of Dolby audiomodule); (3) vergrendel MOQ op 500 units voor de eerste pilot en 1.000 units voor de productierun; (4) bevestig 12 weken ex-works levertijd voor de eerste batch en 6 weken levertijd voor herhaalorders; (5) plan pre-shipment inspectie in met een externe QA-aanbieder zoals SGS, Bureau Veritas of Asia Inspection. MOQ bij DataMax begint bij 500 units voor OEM-klanten, met een monsterlevertijd van 10-14 dagen en een tooling-aanbetaling van US$3.000-8.000 afhankelijk van behuizingscomplexiteit. Om een offerte op maat aan te vragen, neem contact op met ons OEM-team via vraag een offerte op maat aan of bekijk onze OEM smart projector manufacturing guide.

Veelgestelde vragen

Projektor Hersteller China minimum order quantities — wat mag een first-time OEM-koper verwachten?

Als projektor hersteller, China minimum order quantities bij de meeste Tier 1-fabrieken beginnen bij 500 units voor een custom SKU en 200 units voor een aangepaste ODM-build op basis van een bestaande mal. Bij DataMax is onze standaard MOQ 500 units voor OEM, 300 units voor ODM en 100 units voor white-label fulfillment op voorraad-SKU's zoals de GP95 hotelprojector. Tooling-aanbetalingen voor de eerste batch variëren van US$3.000 voor alleen een kleur-en-logo ODM-wijziging tot US$8.000+ voor een volledige behuizing-herbewerking met nieuwe heatsink en lensmount.

Wat is de typische levertijd voor een Projektor Hersteller China OEM-projectororder?

Voor projektor hersteller, China OEM-levertijd bedraagt 10-14 dagen voor engineeringmonsters, 35 dagen voor tooling en pilotrun, en 12 weken voor volledige productie van PO tot ex-works. Herhaalorders op een stabiele BOM dalen naar 6 weken omdat de SMT-programma's, laserbank burn-in data en tooling al gekwalificeerd zijn. Tel 4 weken buffer bij voor vessel ETD en 20 dagen voor zeetransit om een Q1 2026 retail lancering te plannen.

Hoe splitsen Projektor Hersteller China groothandelsprijstiers zich op bij 500, 1.000 en 5.000 units?

Een unit portfolio's splitsen in vier werkende buckets die netjes aansluiten op B2B-inkooplogica. Bucket één is draagbare 1080p LED-units tussen 250 en 800 ANSI-lumen, doorgaans 0,8-1,5 kg, die in de groothandel worden verkocht voor $89-$189 FOB Shenzhen. Bucket twee is home theater 1080p en 4K UHD laserfosfor-units van 1800 tot 3500 ANSI-lumen, met native contrastverhoudingen tussen 2000:1 en 4000:1 en groothandelsprijzen van $260 tot $720. Bucket drie dekt UST (ultra-short throw) lasermodellen ontworpen als vervanging van een 75-100 inch televisie in de woonkamer, meestal 0,21-0,25 throw ratio en 2500-4500 ANSI-lumen, geprijsd op $540-$1480 in de groothandel. Bucket vier is commercieel en onderwijs, 5000-8000 ANSI-lumen, dubbele lamp of laserfosfor, 12.000:1 tot 50.000:1 dynamisch contrast, gericht op integratie met HDBaseT, RS232 en LAN-besturing. Voor B2B-inkoopteams helpt dit vier-bucket frame om de juiste Projektor Hersteller China leverancier aan uw beoogde retailtier te koppelen zonder commodity LED-bins te verwarren met engineering-grade UST-optiek.

Welke certificeringen moet een Projektor Hersteller China OEM-fabriek bezitten voor EU- en VS-distributie?

Wanneer projektor hersteller, China OEM-fabrieken die naar de EU verzenden, hebben CE, RoHS en IEC 62471 (laser oogveiligheid) nodig; de VS-markt voegt FCC Part 15, Energy Star en UL- of ETL-lijsting van de voeding toe. Hotel- en onderwijs-SKU's vereisen vaak HDMI 2.1 HDCP 2.3 nalevingsdocumentatie en een Dolby- of DTS-audiolicentiecertificaat. Vraag altijd gescande PDF-certificaten aan en kruiscontroleer het certificaatnummer met de uitgevende instantie voordat u enige tooling-aanbetaling doet.

Kan een Projektor Hersteller China fabrikant custom firmware, launcher-branding en verpakking doen?

SpecificatieDM-L1 PortableDM-H4 Home TheaterDM-U9 UST LaserDM-C7 Commercial
Native resolutie1920 x 10803840 x 2160 (XPR shift)3840 x 21601920 x 1200
LichtbronRGB LEDLaser-fosforLaser-fosforLaser-fosfor dual
ANSI-lumen600320042006500
Throw ratio1,2:11,13-1,47:10,21:11,2-1,9:1
Ruis (eco / std)28 / 32 dB30 / 35 dB26 / 32 dB33 / 38 dB
Gewicht1,4 kg4,8 kg9,6 kg12,2 kg
MOQ (units)50030010050
Levertijd35 dagen45 dagen60 dagen75 dagen
FOB Shenzhen prijs$112$480$920$1.640

Eindconclusie voor Projektor Hersteller China kopers

Deze SKU-matrix is wat we delen met EU- en VS-distributeurs die deze optie wholesale partners evalueren. Merk op hoe de MOQ stijgt naarmate de optische complexiteit toeneemt; een ons product fabriek moet optische uitlijngcellen toewijzen, en een $112 draagbare LED kan niet dezelfde kalibratie-uren absorberen als een $1.640 commerciële unit.

Bekijk onze home theater projector line-up of stuur uw beoogde BOM naar vraag een offerte op maat aan en ons OEM engineering team reageert binnen één werkdag.

Uw winkelwagen
Uw ervaring op deze site wordt beter als u cookies toestaat Cookiebeleid